Bobolice CUP 2018 Trójki Piłkarskie r.2005 i mł.

---------------------------------------------------------

-22.07.18(N) g.16.00

boisko ul.Pocztowa 15

 

Nagroda Burmistrza dla Dominiki Kozińskiej

 

 

Dominika Kozińska otrzymała nagrodę Burmistrza Bobolic za zdobycie  brązowego medalu Mistrzostw Polski

 

 

 

 

Mobilna Akademia Młodych Orłów w Bobolicach

 

 


W piątek 22 czerwca 2018r. w Bobolicach na Stadionie Miejskim, odbyły się zajęcia w ramach   Mobilnej Akademii Młodych Orłów

 

 

Zakończenie projektu Pływać każdy może umieć

 

 

 

UKS Olimpia Bobolice zakończył zajęcia   w ramach projektu "Pływać każdy może umieć" na Rajskiej Plaży w Poroście

 

 

Festyn Rodzinny za nami!

 

 

 

Udany  Festyn Rodzinny w Olimpii na zakończenie sezonu piłkarskiego 2017/2018


 

 

 

Medal Mistrzostw Polski Dominiki Kozińskiej

 

 

 

 

Dominika Kozińska z brązowym medalem Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych !

 

 

 

 

Bobolicka Liga Gminna zakończona

 

Zakończenie Bobolickiej Ligi Gminnej sezon 2017/2018 

 

 

 

Festyn Rodzinny w Kłaninie

 

 

Kolejny udany Festyn Rodzinny w Kłaninie, tym razem na piętnastkę z LKS Iskra


 

 

 

Finał KOZPN Ligi Żaków w Ustroniu Morskim

 

Udany występ reprezentacji Powiatu Koszalińskiego w Finale KOZPN Żaków w Ustroniu Morskim  

 

 

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

Bobolice CUP

Trójek Piłkarskich

Bobolice boisko ul.Pocztowa 15

22.07.18(N) g.16.00


Letni Obóz

rekreacyjno-sportowy

Darłówko od 28.07 do 04.08.18

PKS B-lice wyj.28.07(SO) g.10.00

powrót 4.08(SO) godz.14.00


Bobolicki Festiwal Piłkarski

Bobolice

8/9/10.09.2018

 


Tabele

Sezon 2017/2018

Młodzik – U13

Finał Bonin   27.05.18

1.

Olimpia Bobolice

8

2.

SP Bonin

8

3.

AP Mielno

7

4.

SP Dąbrowa/Sucha K.

6

5.

SP Bonin II

0

 

 

 

 

oraz

AP II Mielno

Gryf Polanów

Olimpia/LUKS Bobolice

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Orlik U10 - grupa I

1.AP I Mielno

2.AP Zryw I Kretomino

3.Olimpia I Bobolice

4.SAS Sianów

5. AP II Mielno

67

43

35

29

9

 

OrlikU10 - grupa II



1.Wybrzeże Biesiekierz

2.AS Zryw II Kretomino

3. Olimpia/Luks Bobolice

4.Fala Gąski

46

30

12

11




 

Żak U8 - grupa I




1
Olimpia I Bobolice 8

2
Zryw/AP I Kretomino
8

3
SAS I Sianów
8

4

AP I Mielno
7
5 SP Dąbrowa/Sieciemin
6

Żak U8 - grupa II

1

LUKS Iskra/SP Kłanino

8

2

Zryw/AP II Kretomino

8



3

SAS II Sianów

8



4 KS Bajgiel Będzino
7
5 AP II Mielno 6
Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 
Odsłon : 1209630
IMIENINY
Wczoraj Eustachego Marii

Dzisiaj : Anety Bogdana

Jutro : Emila Erwina