UKS Olimpia Bobolice NABÓR

uzupełniający dziewcząt i chłopców

do Akademii Piłkarskiej Przedszkolaka

(rocz. 2015/2016/2017/2018)

Orlik/Żak (rocz.2011-2014)

Trampkarz/Młodzik (rocz.2007-2010)

---------------------------------------

od poniedziałku do czwartku

tel.604 138 872, 509 290 809

email : olimpia-bobolice@wp.pl

 

Turniej Bobolice CUP 2021 zakończony

 

 

Zespoły "Made In" , "Asy" i "Team Banany" najlepsze w XXIV Turnieju Piłki Nożnej Trójek Piłkarskich Bobolice  CUP  2021.

Gratulujemy!!!

 

Wakacje 2021 na sportowo - rozpoczęte!

 

UKS Olimpia zaprasza na letnie zajęcia w ramach akcji " Wakacje 2021 na sportowo z Olimpią Bobolice" od poniedziałku do czwartku godz. 17.00-18.30

 

 

II Piłkarski Turniej Pokoleń 2021 za nami!

 

Iskra Kłanino najlepsza w  II Piłkarskim Turnieju Pokoleń wychowanków trenera Henryka Kowalskiego

 

 

III runda PGPB 2021 w Getbola

 

 

Liderami po III rundach  są : Młodzik - Tolek Worońko ; Orlik E1 - Igor Kłos, E2- Ada Urbaniak; Żak F1- Jasiu Kłos,  F2 - Antek Olearczyk,  Skrzat - Kuba Trafalski ; Skrzacik Tymek Grzelak.

Gratulujemy !!!

 

II Piłkarski Turniej Pokoleń - zaproszenie

 

 

Impreza planowana jest w sobotę 10 lipca 2021 roku od godz. 17.00 w Bobolicach na Stadionie Miejskim - zgłoszenia imienne do 25 czerwca br.

 

 

 

 

Sezon piłkarski 2020/2021 - za nami

 

Zespoły UKS Olimpia Bobolice zakończyły sezon piłkarski 2020/2021 na medal

 

 

Turniej Finałowy Ligi Bałtyckiej Skrzatów w Świeszynie

 

Udane zakończenie sezonu piłkarskiego Ligi Bałtyckiej Skrzatów w Świeszynie

 

 

Turniej Orlików #Pierwszapilka w Będzinie

 

 

Zespół Orlików  Olimpii uczestniczył w ostatnim turnieju  ligowy ZZPN  #PierwszaPilka  w Będzinie

 

 

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

JUBILEUSZOWY 2021 ROK

25 lat UKS Olimpia Bobolice

 

"Wakacje na sportowo"

Bobolice

boisko Orlik ul.Głowackiego

od 28.06 do 31.08.21

godz.od 17.00-18.30

PO/ŚR - rocz. 2011 i mł.

WT/CZ - rocz.2007-2010


 

Tabele

Trampkarz – U14 Finał

1.

SP I Bonin

12

12-3

2.

Gryf Polanów

9

13-4

3.

Olimpia Bobolice

6

11-8

4.

SP II Bonin

1

3-11

5.

Olimpia/LUKS

1

4-17

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Orlik – U10 – GR 10

1.

Olimpia Bobolice

9

2.

Zryw I Kretomino

9

3.

Zryw II  Kretomino

9

4.

Gryf Polanów

7

5.

Bajgiel Będzino

6

6.

Victoria I Sianów

6

7.

Victoria II Sianów

6

Żak - U8 – Gr 9

1.

Olimpia Bobolice

7

2.

Szakale Świeszyno

7

3.

Zryw I Kretomino

7

4.

Bajgiel Będzino

6

5.

Victoria I Sianów

5

6.

AP Mielno

5

Skrzat – U6 – Gr I

1.

Olimpia I Bobolice

5

2.

Bajgiel I Będzino

5

3.

Szakale Świeszyno

3

4.

Victoria I Sianów

2

Gr II

1.

Olimpia/LUKS

5

2.

Bajgiel II Będzino

5

3.

Victoria II Sianów

2

4.

Zryw Kretomino

4

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 
Odsłon : 1498829
IMIENINY
Wczoraj Alfonsa Nadii

Dzisiaj : Kariny Gustawa

Jutro : Lidii Augusta