UKS Olimpia Bobolice

zaprasza

"Wakacje 2020 na sportowo

z Olimpią Bobolice"

-----------------------------------------

boisko ul. Pocztowa 15

od godz. 17.30 do 19.00

- poniedziałek i środa (r.2011-2016)

- wtorek i czwartek (rocz.2006-2010)

(ilość miejsc ograniczona)

tel.604 138 872

 

Wakacje 2020 na sportowo z Olimpią Bobolice

 

 

 

 

UKS Olimpia zaprasza na letnie zajęcia w ramach akcji " Wakacje 2020 na sportowo z Olimpią Bobolice"

 

 

III runda PGPB w Getbola

 

 

Liderami po III turniejach są : Młodzik - Patryk Zdanowski ; Orlik -  Aleks Dominikowski ; Żak r.2011 - Hubert Miłek , r.2012 -  Jasiu Kłos ;  Skrzat - Antek Olearczyk ; Skrzacik Jessica Wołejko

 

Gratulujemy !!!

 

Super nagrody rozdane

 

 

 

 

Podczas dzisiejszych zajęć treningowych gościliśmy TV Max Koszalin

 

 

Zjazd ZZ LZS w Chociwlu

 

 

Prezes UKS Olimpia Bobolice Henryk Kowalski ponownie wybrany do Rady Wojewódzkiej ZZ LZS w Szczecinie!

GRATULUJEMY!!!

 

 

Program Klub 2020 w Gminie Bobolice

 

 

 

 

Trzy kluby z gminy Bobolice Olimpia, Iskra/SP i Gulki otrzymały dofinansowanie w ramach tegorocznego  Rządowego Programu "Klub"

 

 

Dzień Dziecka w Olimpii!

 

 

 

 

Turnieje Piłarskie z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka

 

 

Amanda Bielecka asystentką trenera w Olimpii

 

 

 

 

Od 1 czerwca 2020r. Amanda Bielecka wychowanka  UKS Olimpia Bobolice jest asystentką trenera

 

 

TV Max Koszalin na treningu Olimpii!

 

 

 

 

Podczas dzisiejszych zajęć treningowych gościliśmy TV Max Koszalin

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

"Wakacje 2020 na sportowo

z Olimpią Bobolice"

zajęcia rekracyjno-sport.

dla dziewcząt i chłopców

od  22 czerwca do 31 sierpnia

w godz. 17.30-19.00

Bobolice

boisko ul.Pocztowa 15

- poniedziałek/środa

rocz. 2011 i młodsi

 

wtorek/czwartek

rocz.2006-2010


 

Tabele

 

Trampkarz – U14

Grupa I

1.Olimpia Bobolice

4

7

7-2

2.SP I Bonin

4

5

4-1

3.Gryf Polanów

4

3

3-4

4.Szakale I Świeszyno

4

1

1-8

Grupa II

1.Bajgiel  Będzino

4

9

9-0

2.SP II Bonin

4

6

4-3

3.Olimpia/LUKS

4

3

4-6

4.Szakale II Świeszyno

4

0

0-8

Orlik – U10

Wybrzeże Biesiekierz

Olimpia Bobolice

Gwardia Koszalin V

Bajgiel  Będzino I

Bajgiel  Będzino II

Szakale Świeszyno
Żak– U8

Olimpia Bobolice I/II

Bałtyk Koszalin IV

Wybrzeże Biesiekierz

Skrzat – U6

Grupa I

Olimpia I Bobolice

Victoria I Sianów

Bajgiel I Będzino

Szakale I Świeszyno

AP Zryw Kretomino

Grupa II

Olimpia II Bobolice

Victoria II Sianów

Bajgiel II Będzino

Szakale II Świeszyno

 

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 
Odsłon : 1379586
IMIENINY
Wczoraj Malwiny Odona

Dzisiaj : Marii Antoniego

Jutro : Dominiki Gotarda