Bobolicki Festiwal Piłkarski

---------------------------------------------------------

8/9/10.09.2018r.

boisko ul.Pocztowa 15

 

Obóz w Darłówku zakończony!

 

 

 

Piękna pogoda i ciepła woda  w morzu Bałtyckim na obozie w Darłówku

 

 

Turniej Bobolice CUP 2018 za nami!

 

 

Zespoły "Polska" i "Złomiarze" najlepsze w XXI Turnieju Piłki Nożnej Bobolice CUP  2018

Gratulujemy!!!

 

Nagroda Burmistrza dla Dominiki Kozińskiej

 

 

Dominika Kozińska otrzymała nagrodę Burmistrza Bobolic za zdobycie  brązowego medalu Mistrzostw Polski

 

 

 

 

Mobilna Akademia Młodych Orłów w Bobolicach

 

 


W piątek 22 czerwca 2018r. w Bobolicach na Stadionie Miejskim, odbyły się zajęcia w ramach   Mobilnej Akademii Młodych Orłów

 

 

Zakończenie projektu Pływać każdy może umieć

 

 

 

UKS Olimpia Bobolice zakończył zajęcia   w ramach projektu "Pływać każdy może umieć" na Rajskiej Plaży w Poroście

 

 

Festyn Rodzinny za nami!

 

 

 

Udany  Festyn Rodzinny w Olimpii na zakończenie sezonu piłkarskiego 2017/2018


 

 

 

Medal Mistrzostw Polski Dominiki Kozińskiej

 

 

 

 

Dominika Kozińska z brązowym medalem Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych !

 

 

 

 

Bobolicka Liga Gminna zakończona

 

Zakończenie Bobolickiej Ligi Gminnej sezon 2017/2018 

 

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

VII Bobolicki Festiwal Piłkarski

Bobolice 2018

ul.Pocztowa 15 godz. 11.00

8.09 (SO)-Turniej Żaków U8

9.09(N)-Młodzików U13

10.09(PO)-Integracyjny

 


Tabele

Sezon 2018/2019

Młodzik – U13

1.

Olimpia Bobolice




2.

Olimpia/LUKS Bobolice




3.

SP I Bonin




4.

SP II Bonin




5.

KS Bajgiel I Będzino




6

 

 

 

 

KS Bajgiel II Będzino

oraz

SP Dąbrowa/Sucha K.

AP  Mielno


 

 

 

 

 


 

 

 

 

Orlik U10 -

1.AP I Mielno

2.AS Zryw I Kretomino

3.UKS Olimpia  Bobolice

4.Victoria Sianów

5. AP II Mielno

 

 

 

 

 

 

6.KS Bajgiel I Będzino



7.Wybrzeże Biesiekierz

8.AS Zryw II Kretomino

9.KS Bajgiel II Będzino

10.Fala Gąski

11.SP Świeszyno

12.SP Dąbrowa/Sieciemin

 

 

 

 




 

Żak U8 




1
UKS Olimpia Bobolice


2
AS Zryw I I Kretomino



3
Victoria  Sianów



4

AP I Mielno

5 SP Dąbrowa/Sieciemin

6

AS Zryw II Kretomino

7 KS Bajgiel I Będzino
8

KS Bajgiel II  Będzino




9

AP II Mielno

 



10

SP Świeszyno

 



11 UKS SP2 Victoria Sianów



Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 
Odsłon : 1214342
IMIENINY
Wczoraj Ilony Klary

Dzisiaj : Jana Boleslawa

Jutro : Bernarda Samuela