Bobolice CUP 2018 Trójki Piłkarskie r.2005 i mł.

---------------------------------------------------------

-22.07.18(N) g.16.00

boisko ul.Pocztowa 15

 

PGPB w Getbola o Puchar Burmistrza

 

Antoni Olearczyk (Skrzacik), Hubert Miłek i Łukasz Adamczyk (Skrzat), Antoni Gołębiowski (Żak), Tymek Skiba  (Orlik), Dominika Kozińska   (Młodzik)  liderami po IV rundach PGPB 2018 w Getbola!

 

Gratulujemy !!!

 

TV Gawex w Olimpii

 

 



Do najmłodszych zespołów UKS Olimpia Bobolice zawitała TV Gawex -  emisja w czwartek 17 maja br.

 

 

 

Plan imprez na maj 2018r.

 

 

 

 

W maju br. zawodników UKS Olimpia Bobolice czekają 3 Turnieje Finałowe Ligi Bałtyckiej  w kat. Żaków,Młodzików i Orlików, kolejne turnieje  PGPB w Getbola o Puchar Burmistrza oraz warsztaty bramkarskie

 

Poniżej plan imprez i treningów :

 

 

Liga Bałtycka Orlików w Koszalinie

 

 

Zespoły Orlików UKS  Olimpia Bobolice wzięły udział  w Turnieju    Ligi Orlików  w Koszalinie

 


 

 

Mobilna Akademia Młodych Orłów w Sianowie

 

 

 


Trenerzy i zawodnicy UKS Olimpia  Bobolice wzięli udział w zajęciach Mobilnej Akademii Młodych Orłów w Sianowie

 

 

Powiatowy Turniej Młodzików w Boninie

 

 

Drugie miejsce Młodzików   UKS  Olimpia Bobolice  w Turnieju    Ligi Bałtyckiej w Boninie

 


 

 

Udane zakończenie zajęć w Parku Wodnym Koszalin

 

 

 

UKS Olimpia Bobolice zakończył zajęcia w Parku Wodnym Koszalin w ramach projektu "Pływać każdy może umieć"

 

 

Turniej Ligi Bałtyckiej Żaków w Sianowie!

 

Dwa zespoły  UKS  Olimpia Bobolice wzięły udział  w Powiatowym Turnieju    Ligi Bałtyckiej Żaków w Sianowie!

 


 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

Bobolice CUP

Trójek Piłkarskich

Bobolice boisko ul.Pocztowa 15

22.07.18(N) g.16.00


Letni Obóz

rekreacyjno-sportowy

Darłówko od 28.07 do 04.08.18

PKS B-lice wyj.28.07(SO) g.10.00

powrót 4.08(SO) godz.14.00


Bobolicki Festiwal Piłkarski

Bobolice

8/9/10.09.2018

 


Tabele

Sezon 2017/2018

Młodzik – U13

Finał Bonin   27.05.18

1.

Olimpia Bobolice

8

2.

SP Bonin

8

3.

AP Mielno

7

4.

SP Dąbrowa/Sucha K.

6

5.

SP Bonin II

0

 

 

 

 

oraz

AP II Mielno

Gryf Polanów

Olimpia/LUKS Bobolice

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Orlik U10 - grupa I

1.AP I Mielno

2.AP Zryw I Kretomino

3.Olimpia I Bobolice

4.SAS Sianów

5. AP II Mielno

67

43

35

29

9

 

OrlikU10 - grupa II



1.Wybrzeże Biesiekierz

2.AS Zryw II Kretomino

3. Olimpia/Luks Bobolice

4.Fala Gąski

46

30

12

11




 

Żak U8 - grupa I




1
Olimpia I Bobolice 8

2
Zryw/AP I Kretomino
8

3
SAS I Sianów
8

4

AP I Mielno
7
5 SP Dąbrowa/Sieciemin
6

Żak U8 - grupa II

1

LUKS Iskra/SP Kłanino

8

2

Zryw/AP II Kretomino

8



3

SAS II Sianów

8



4 KS Bajgiel Będzino
7
5 AP II Mielno 6
Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 
Odsłon : 1209636
IMIENINY
Wczoraj Eustachego Marii

Dzisiaj : Anety Bogdana

Jutro : Emila Erwina