UKS Olimpia Bobolice NABÓR

uzupełniający dziewcząt i chłopców

do Akademii Piłkarskiej Przedszkolaka

(rocz. 2015/2016/2017/2018)

Orlik/Żak (rocz.2011-2014)

Trampkarz/Młodzik (rocz.2007-2010)

---------------------------------------

od poniedziałku do czwartku

tel.604 138 872, 509 290 809

email : olimpia-bobolice@wp.pl

 

Liga Bałtycka Skrzatów w Boninie

 

Udane występy zespołu Dziewcząt i Chłopców  na Turnieju  Ligi Bałtyckiej Skrzatów w Boninie

 

 

Pamiątki Olimpii w Muzeum Regionalnym

 

Prezes Henryk Kowalski przekazał pamiątki z UKS Olimpia Bobolice do Muzeum Regionalnego

 

Walne Zgromadzenie ZZPN

Image

Maciej Mateńko został wybrany prezesem Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej w Szczecinie na czteroletnia kadencję 2021-2025

 

Liga Bałtycka Trampkarzy w Świeszynie

 

Zespoły Trampkarzy Olimpii  zajęły III i II miejsce w Turnieju  Ligi Bałtyckiej w swoich grupach

 


 

 

Zespół Żaków na Turnieju w Sianowie

 

 

Zespół Żaków  Olimpii uczestniczył w turnieju  ligowy ZZPN  #PierwszaPilka  w Sianowie

 

 

 

 

Olimpia zdała boiska przy ul.Pocztowej 15

 

 

UKS Olimpia  Bobolice  z dniem 12 maja 2021r. nie jest już  użytkownikiem obiektu sportowego przy ul.Pocztowej 15

 

 

 

 

Po turniejach Orlików i Żaków #Pierwszapilka

 

 

 

Zespoły  Olimpii uczestniczyły w turniejach  ligowych ZZPN  #PierwszaPilka : Orliki w Bobolicach , a Żaki w Mierzymiu!

 

 

 

 

Turnieje Orlików i Żaków #Pierwszapilka ZZPN

 

 

 

Zespoły  Olimpii uczestniczyły w turniejach  ligowych ZZPN  #PierwszaPilka : Orliki w Polanowie, a Żaki w Kretominie!

 

 

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

JUBILEUSZOWY 2021 ROK

25 lat UKS Olimpia Bobolice

 

"Wakacje na sportowo"

Bobolice

boisko Orlik ul.Głowackiego

od 28.06 do 31.08.21

godz.od 17.00-18.30

PO/ŚR - rocz. 2011 i mł.

WT/CZ - rocz.2007-2010


 

Tabele

Trampkarz – U14 Finał

1.

SP I Bonin

12

12-3

2.

Gryf Polanów

9

13-4

3.

Olimpia Bobolice

6

11-8

4.

SP II Bonin

1

3-11

5.

Olimpia/LUKS

1

4-17

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Orlik – U10 – GR 10

1.

Olimpia Bobolice

9

2.

Zryw I Kretomino

9

3.

Zryw II  Kretomino

9

4.

Gryf Polanów

7

5.

Bajgiel Będzino

6

6.

Victoria I Sianów

6

7.

Victoria II Sianów

6

Żak - U8 – Gr 9

1.

Olimpia Bobolice

7

2.

Szakale Świeszyno

7

3.

Zryw I Kretomino

7

4.

Bajgiel Będzino

6

5.

Victoria I Sianów

5

6.

AP Mielno

5

Skrzat – U6 – Gr I

1.

Olimpia I Bobolice

5

2.

Bajgiel I Będzino

5

3.

Szakale Świeszyno

3

4.

Victoria I Sianów

2

Gr II

1.

Olimpia/LUKS

5

2.

Bajgiel II Będzino

5

3.

Victoria II Sianów

2

4.

Zryw Kretomino

4

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 
Odsłon : 1498829
IMIENINY
Wczoraj Alfonsa Nadii

Dzisiaj : Kariny Gustawa

Jutro : Lidii Augusta