Bobolicki Festiwal Piłkarski

pod Patronatem PZPN

Grassroots

"Piłka dla wszystkich"

---------------------------------------------------------

7.09(SO) g.11.00  kat. Skrzat

8.09(N) g.11.00  Trampkarz/Młodzik

9.09(PO) g.16.00  Orlik/Żak

10.09(WT) g.10.00 Zawody Integracyjne

 

Super Turniej Skrzatów w Bobolicach

 

 

 

 

Wiosenny Turniej Skrzatów Bobolice 2019 zakończony sukcesem

 

 

 

 

Zadanie "Pływać każdy może umieć - 2019" rozpoczęte

 

 

 

UKS Olimpia Bobolice w Parku Wodnym Koszalin realizacje zajęcia w ramach projektu "Pływać każdy może umieć"

 

 

II runda PGPB w Getbola 2019

 

Liderami po II rundzie są : Młodzik - Dominika Kozińska ; Orlik -  Patryk Zdanowski ; Żak r.2010 - Aleks Dominikowski ; r.2011 - Hubert Miłek;  Skrzat - r.2012 - Adrianna Urbaniak i Łukasz Adamczyk r.2013 - Antek Olearczyk

 

Gratulujemy !!!

 

Mobilna Akademia Młodych Orłów w Sianowie

 

 

W poniedziałek  4 marca br. w Sianowie, odbyły się 5 zajęcia w ramach Mobilnej Akademii Młodych Orłów

 


 

 

Inauguracja Bobolickiej Ligi Gminnej "3PO3"

 

Bobolicka Liga Gminna Trójek Piłkarskich "3PO3" 2019 - rozpoczęta

 

 

 

Liga Bałtycka Żaków w Mścicach

 

Kolejny udany występ Żaków Olimpii w   Lidze Bałtyckiej

 


 

 

Wiosenny Turniej Skrzatów Bobolice 2019

 

 

 

 

W sobotę 30 marca 2019r. zostanie rozegrany  Wiosenny Turniej Skrzatów Bobolice 2019 dla dzieci z rocznika 2012 i 2013 - zapraszamy do hali ul.Głowackiego od godz. 11.00 do ok.13.30

 

 

 

 

Liga Bałtycka Orlików w Bobolicach

 

 

 

Udany występ  zespołu UKS Olimpia Bobolice w Turnieju Ligi Bałtyckiej Orlików

 

 

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

VIII Bobolicki Festiwal Piłkarski

pod Patronatem PZPN Grassroots

"Piłka dla wszystkich"

7.09(SO)g.11.00 kat.Skrzat

8.09(N)g.11.00 Trampkarz/Młodzik

9.09(PO)g.16.00 Orlik/Żak

10.09(WT)g.10.00 Zawody Integracyjne

Bobolice

boisko ul.Pocztowa 15

Tabele

Trampkarz – U14

1 Turniej - Bobolice

 

8

 

 

 

09.19

Olimpia Bobolice

 

 

Olimpia/LUKS Bobolice

 

 

Bajgiel I Będzino

 

 

Bajgiel II Będzino

 

 

SP I Bonin

 

 

SP II Bonin

 

 

Szakale Świeszyno

Orlik – U10

1 Turniej ???

Olimpia Bobolice

 

 

 

 

 

Żak– U8

1 Turniej ???

 

 

Olimpia Bobolice

 

 

Skrzat– U6

1 Turniej Bobolice

 

7

 

09.19

Olimpia I Bobolice

 

Olimpia II Bobolice

Bajgiel I Będzino

 

Bajgiel I Będzino

Szakale I Świeszyno

 

Szakale II Świeszyno

Victoria I Sianów

Victoria II Sianów

 

 

 

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 
Odsłon : 1279429
IMIENINY
Wczoraj Bernarda Samuela

Dzisiaj : Franciszka Joanny

Jutro : Marii Cezarego