Bobolice CUP 2018 Trójki Piłkarskie r.2005 i mł.

---------------------------------------------------------

-22.07.18(N) g.16.00

boisko ul.Pocztowa 15

 

Umiem Pływać z Olimpią Bobolice

 

 

 

UKS Olimpia Bobolice otrzymała dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki na projekt "Pływać każdy może umieć"

 

 

Oferta na letni obóz nad morzem

 

 

 

 

UKS Olimpia Bobolice planuje zorganizować w okresie wakacji obóz rekreacyjno-sportowy nad morzem w Darłówku!

 

 

 

Ferie Zimowe 2018 - na sportowo

 

 

 

Turniejami finałowymi zakończone zostały  „Ferie Zimowe 2018 - na sportowo” zorganizowane przez   UKS Olimpia Bobolice 

 

 

Plan imprez na styczeń 2018r.

 

 

 

W styczniu 2018r. zawodników UKS Olimpia Bobolice czeka  wiele atrakcji feryjnych

Poniżej plan imprez i treningów :

 

 

Świąteczne Turnieje Trójek Piłkarskich

 

Zespoły "MU"( kpt.Paweł Wardak) wśród Orlików i "Edki Zgredki" (kpt. Dominika Kozińska) w kat. Młodzików najlepsze w  Świątecznych Turniejach Trójek Piłkarskich.

 

GRATULUJEMY!


 

 

Życzenia Bożonarodzeniowe i Noworoczne

 

 

Już Mikołaj  czyści sanie, już prezenty kładzie na nie, już renifer się raduje, kopytami postukuje.

A ja skromnie wystukuje : radosnych Świąt, prezentów moc i wesołej zabawy w sylwestrową noc!


 

 

Powiatowe Turnieje o Puchar Tymbarku

 

 

 

Image


Zespoły UKS Olimpia Bobolice bez awansu do finałów wojewódzkich w  tegorocznej edycji   Ogólnopolskiego  Turnieju o Puchar Tymbarku

 

 

Gala Sportu Olimpii 2017 za nami!

 

 

Gala Sportu UKS Olimpia Bobolice - zabawa, wyróżnienia i podsumowania!

 


 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

Bobolice CUP

Trójek Piłkarskich

Bobolice boisko ul.Pocztowa 15

22.07.18(N) g.16.00


Letni Obóz

rekreacyjno-sportowy

Darłówko od 28.07 do 04.08.18

PKS B-lice wyj.28.07(SO) g.10.00

powrót 4.08(SO) godz.14.00


Bobolicki Festiwal Piłkarski

Bobolice

8/9/10.09.2018

 


Tabele

Sezon 2017/2018

Młodzik – U13

Finał Bonin   27.05.18

1.

Olimpia Bobolice

8

2.

SP Bonin

8

3.

AP Mielno

7

4.

SP Dąbrowa/Sucha K.

6

5.

SP Bonin II

0

 

 

 

 

oraz

AP II Mielno

Gryf Polanów

Olimpia/LUKS Bobolice

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Orlik U10 - grupa I

1.AP I Mielno

2.AP Zryw I Kretomino

3.Olimpia I Bobolice

4.SAS Sianów

5. AP II Mielno

67

43

35

29

9

 

OrlikU10 - grupa II



1.Wybrzeże Biesiekierz

2.AS Zryw II Kretomino

3. Olimpia/Luks Bobolice

4.Fala Gąski

46

30

12

11




 

Żak U8 - grupa I




1
Olimpia I Bobolice 8

2
Zryw/AP I Kretomino
8

3
SAS I Sianów
8

4

AP I Mielno
7
5 SP Dąbrowa/Sieciemin
6

Żak U8 - grupa II

1

LUKS Iskra/SP Kłanino

8

2

Zryw/AP II Kretomino

8



3

SAS II Sianów

8



4 KS Bajgiel Będzino
7
5 AP II Mielno 6
Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 
Odsłon : 1209636
IMIENINY
Wczoraj Eustachego Marii

Dzisiaj : Anety Bogdana

Jutro : Emila Erwina