UKS Olimpia Bobolice NABÓR

uzupełniający dziewcząt i chłopców

do Akademii Piłkarskiej Przedszkolaka

(rocz. 2015/2016/2017/2018)

Orlik/Żak (rocz.2011-2014)

Trampkarz/Młodzik (rocz.2007-2010)

---------------------------------------

od poniedziałku do czwartku

tel.604 138 872, 509 290 809

email : olimpia-bobolice@wp.pl

 

Gala Sportu Olimpii 2020 za nami!

 

 

Najlepszym Sportowcem został wybrany Tolek Worońko, a Puchary Burmistrza Bobolic w Getbola wywalczyli : Tymek Grzelak, Antek Olearczyk, Jasiu Kłos i Zosia Kudłaczek.

GRATULUJEMY!!!

 

 

Gala Sportu Olimpii 2020 - uczestnicy!

 

 

Gala Sportu UKS Olimpia Bobolice 2020  w ograniczonej formie - poniżej przedstawiamy imiennie zaproszonych uczestników.

Impreza bez publiczności!

 

 

 

 

Mikołajkowe Turnieje "3PO3" za nami!

 


UKS Olimpia Bobolice był organizatorem niezwykle udanych Mikołajkowych turniejów piłkarskich dla dzieci i młodzieży

 

 

 

Podziękowanie za 1%

 

 

 

 

UKS Olimpia Bobolice  – serdecznie dziękuje  za 1% z podatku PIT za 2019 rok

 

 

Mikołajkowy Turniej w Białym Borze

 


Zespół Żaków UKS Olimpia Bobolice  wziął udział w Mikołajkowym Turnieju w Białym Borze

 

 

 

Finały PGPB 2020 w Getbola

 

 

 

Poznaliśmy finalistów Piłkarskiego Grand Prix Bobolic 2020 w Getbola o Puchar Burmistrza, którzy wystąpią podczas Gali Sportu w sobotę 12 grudnia br w hali przy ul.Głowackiego 7

 


 

Wybory Najlepszego Sportowca UKS Olimpia 2020 roku

 

 

Wybory na Najlepszego Sportowca UKS Olimpia Bobolice  w 2020 roku już trwają -

oddaj swój głos w zakładce sonda!

 

 

Zapisy na nowe stroje klubowe!

 

 

 

UKS Olimpia Bobolice informuje, że trwają zapisy na nowe komplety piłkarskie  obowiązujące w sezonie 2020/2021

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

JUBILEUSZOWY 2021 ROK

25 lat UKS Olimpia Bobolice

 

"Wakacje na sportowo"

Bobolice

boisko Orlik ul.Głowackiego

od 28.06 do 31.08.21

godz.od 17.00-18.30

PO/ŚR - rocz. 2011 i mł.

WT/CZ - rocz.2007-2010


 

Tabele

Trampkarz – U14 Finał

1.

SP I Bonin

12

12-3

2.

Gryf Polanów

9

13-4

3.

Olimpia Bobolice

6

11-8

4.

SP II Bonin

1

3-11

5.

Olimpia/LUKS

1

4-17

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Orlik – U10 – GR 10

1.

Olimpia Bobolice

9

2.

Zryw I Kretomino

9

3.

Zryw II  Kretomino

9

4.

Gryf Polanów

7

5.

Bajgiel Będzino

6

6.

Victoria I Sianów

6

7.

Victoria II Sianów

6

Żak - U8 – Gr 9

1.

Olimpia Bobolice

7

2.

Szakale Świeszyno

7

3.

Zryw I Kretomino

7

4.

Bajgiel Będzino

6

5.

Victoria I Sianów

5

6.

AP Mielno

5

Skrzat – U6 – Gr I

1.

Olimpia I Bobolice

5

2.

Bajgiel I Będzino

5

3.

Szakale Świeszyno

3

4.

Victoria I Sianów

2

Gr II

1.

Olimpia/LUKS

5

2.

Bajgiel II Będzino

5

3.

Victoria II Sianów

2

4.

Zryw Kretomino

4

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 
Odsłon : 1498851
IMIENINY
Wczoraj Alfonsa Nadii

Dzisiaj : Kariny Gustawa

Jutro : Lidii Augusta