Bobolicki Festiwal Piłkarski

pod Patronatem PZPN

Grassroots

"Piłka dla wszystkich"

---------------------------------------------------------

7.09(SO) g.11.00  kat. Skrzat

8.09(N) g.11.00  Trampkarz/Młodzik

9.09(PO) g.16.00  Orlik/Żak

10.09(WT) g.10.00 Zawody Integracyjne

 

Plan imprez na grudzień 2018r.

 

 

 

Plan imprez na grudzień br. zawiera wiele atrakcyjnych propozycji : Turnieje Mikołajkowe, Ligi Bałtyckiej Żaków i Orlików, Turniej Towarzyski z Bałtykiem Koszalin, Mobilną Akademię Młodych Orłów oraz Galę Sportu - podsumowanie 2018 roku

 

 

Turniej Towarzyski z AP Bałtyk Koszalin

 

Zespoły Żaków UKS Olimpia Bobolice i AP Bałtyk Koszalin zmierzyły się w halowym turnieju towarzyskim

 

 

 

W Parku Wodnym Koszalin

 

 

 

Super relaks  w Parku Wodnym Koszalin członków UKS Olimpia Bobolice

 

 

 

 

Halowy Turniej Ligi Bałtyckiej Młodzików w Bobolicach

 

 

Pierwsze i drugie miejsce zespołów Młodzików  UKS  Olimpia Bobolice  w Halowym Turnieju    Ligi Bałtyckiej 

 


 

 

Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Olimpii w 2018r - rozpoczęty

 

 

Wybory na Najlepszego Sportowca UKS Olimpia Bobolice  w 2018 roku już trwają -

oddaj swój głos w zakładce sonda!

 

 

Kursokonferencja w Płotach

 

 

 

Trenerzy szkolili się w Płotach

 

 

Nadzwyczajny Zjazd ZZPN w Szczecinie

 

 

 

Na Nadzwyczajnym Zjeździe Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej i meczu Pogoń - Legia

 

 

Gminne obchody Dnia Niepodległości w Bobolicach

Antek Olearczyk, Hubert Miłek, Igor Kłos, Dominika Kozińska i Tymek Skiba otrzymali Puchary Burmistrza Bobolic Mieczysławy Brzozy za PGPB 2018 w Getbola z okazji 100 lecia odzyskania przez Polskę niepodległości!

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

VIII Bobolicki Festiwal Piłkarski

pod Patronatem PZPN Grassroots

"Piłka dla wszystkich"

7.09(SO)g.11.00 kat.Skrzat

8.09(N)g.11.00 Trampkarz/Młodzik

9.09(PO)g.16.00 Orlik/Żak

10.09(WT)g.10.00 Zawody Integracyjne

Bobolice

boisko ul.Pocztowa 15

Tabele

Trampkarz – U14

1 Turniej - Bobolice

 

8

 

 

 

09.19

Olimpia Bobolice

 

 

Olimpia/LUKS Bobolice

 

 

Bajgiel I Będzino

 

 

Bajgiel II Będzino

 

 

SP I Bonin

 

 

SP II Bonin

 

 

Szakale Świeszyno

Orlik – U10

1 Turniej ???

Olimpia Bobolice

 

 

 

 

 

Żak– U8

1 Turniej ???

 

 

Olimpia Bobolice

 

 

Skrzat– U6

1 Turniej Bobolice

 

7

 

09.19

Olimpia I Bobolice

 

Olimpia II Bobolice

Bajgiel I Będzino

 

Bajgiel I Będzino

Szakale I Świeszyno

 

Szakale II Świeszyno

Victoria I Sianów

Victoria II Sianów

 

 

 

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 
Odsłon : 1279427
IMIENINY
Wczoraj Bernarda Samuela

Dzisiaj : Franciszka Joanny

Jutro : Marii Cezarego