Bobolice CUP 2018 Trójki Piłkarskie r.2005 i mł.

---------------------------------------------------------

-22.07.18(N) g.16.00

boisko ul.Pocztowa 15

 

Liga Bałtycka Orlików w Sianowie

 

 

Zespoły Orlików UKS  Olimpia Bobolice wzięły udział  w Turnieju    Ligi Orlików  w Sianowie

 


 

 

Zjazd Spr-Wyborczy KOZPN

 

 

Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze w Koszalińskim Okręgowym Związku Piłki Nożnej - Koszalin 9.12.2017r.

 

 

Odwołane zajęcia w hali 11 i 12 grudnia br.

 

 


UKS Olimpia Bobolice informuje, że z powodu zajętej hali widowiskowo-sportowej przy ul. Głowackiego 7 w poniedziałek 11 oraz we wtorek 12 grudnia 2017r. wszystkie zajęcia treningowe zostają odwołane!!!

 

 

 

Mikołajkowy Turniej Trójek Piłkarskich Młodzików

 

Zespół Biali (kapitan Dominika Koziński) wygrał Mikołajkowy Turniej Trójek Piłkarskich.

GRATULUJEMY!


 

 

Mikołajkowe Turnieje Gier i Zabaw dla Dzieci

 

Do najmłodszych dzieci zawitał dzisiaj Mikołaj z paczkami, radość była ogromna!


 

 

Liga Bałtycka Żaków i Młodzików w Bobolicach

 

 

W  Bobolicach zostały rozegrane dwa Turnieje Powiatowej Ligi Żaków i Młodzików

 


 

 

Plan imprez na grudzień 2017r.

 

 

 

Sezon piłkarski 2017/2018 w pełni,  zawodników UKS Olimpia Bobolice czeka  wiele atrakcji

Poniżej plan imprez i treningów na grudzień  2017r. :

 

 

Olimpia szkoli bramkarzy!

 

 

Zapraszamy na zajęcia indywidualne dla bramkarzy w UKS Olimpia Bobolice wszystkich chętnych z rocznika 2006 i młodsi!

 

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

Bobolice CUP

Trójek Piłkarskich

Bobolice boisko ul.Pocztowa 15

22.07.18(N) g.16.00


Letni Obóz

rekreacyjno-sportowy

Darłówko od 28.07 do 04.08.18

PKS B-lice wyj.28.07(SO) g.10.00

powrót 4.08(SO) godz.14.00


Bobolicki Festiwal Piłkarski

Bobolice

8/9/10.09.2018

 


Tabele

Sezon 2017/2018

Młodzik – U13

Finał Bonin   27.05.18

1.

Olimpia Bobolice

8

2.

SP Bonin

8

3.

AP Mielno

7

4.

SP Dąbrowa/Sucha K.

6

5.

SP Bonin II

0

 

 

 

 

oraz

AP II Mielno

Gryf Polanów

Olimpia/LUKS Bobolice

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Orlik U10 - grupa I

1.AP I Mielno

2.AP Zryw I Kretomino

3.Olimpia I Bobolice

4.SAS Sianów

5. AP II Mielno

67

43

35

29

9

 

OrlikU10 - grupa II



1.Wybrzeże Biesiekierz

2.AS Zryw II Kretomino

3. Olimpia/Luks Bobolice

4.Fala Gąski

46

30

12

11




 

Żak U8 - grupa I




1
Olimpia I Bobolice 8

2
Zryw/AP I Kretomino
8

3
SAS I Sianów
8

4

AP I Mielno
7
5 SP Dąbrowa/Sieciemin
6

Żak U8 - grupa II

1

LUKS Iskra/SP Kłanino

8

2

Zryw/AP II Kretomino

8



3

SAS II Sianów

8



4 KS Bajgiel Będzino
7
5 AP II Mielno 6
Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 35 gości 
Odsłon : 1209654
IMIENINY
Wczoraj Eustachego Marii

Dzisiaj : Anety Bogdana

Jutro : Emila Erwina