Bobolice CUP 2018 Trójki Piłkarskie r.2005 i mł.

---------------------------------------------------------

-22.07.18(N) g.16.00

boisko ul.Pocztowa 15

 

Liga Bałtycka Orlików w Mielnie

 

 

Zespoły Orlików UKS  Olimpia Bobolice wzięły udział  w Turnieju    Ligi Orlików  w Mielnie

 


 

 

Ostatnie Turnieje PGPB w Getbola

 

Patryk Zdanowski (Żak) i Aleks Dominikowski (Skrzat), Filip Arendarczyk (Orlik), Dominika Kozińska  (Młodzik)  oraz  Zosia Lichacz (Skrzacik) najlepsi w tegorocznych rozgrywkach PGPB w Getbola o Puchar Burmistrza

Gratulujemy !!!

 

Po raz kolejny w Parku Wodnym Koszalin

 

 

 

 

Dzieci i ich rodzice z gminy Bobolice   w ramach projektu Społecznik "Duży czy mały - basen wspaniały" po raz kolejny  przebywali w Parku Wodnym Koszalin

 

 

 

 

Plenum ZZ LZS w Dziwnowie

 

 

 

 


Prezes UKS Olimpia  Bobolice Henryk Kowalski uczestniczył z zebraniu plenarnym Rady Wojewódzkiej ZZ LZS w Dziwnowie

 

 

Sparing Olimpii z UKS Dąbek Tychowo

 

 

Udane halowe mecze towarzyskie  Olimpii z UKS Dąbek Tychowo

 

 

 

Liga Bałtycka Żaków w Mielnie

 

 

Zespoły Olimpii na Turnieju    Ligi Bałtyckiej Żaków w Mielnie

 


 

 

Plan imprez na listopad 2017r.

 

 

 

 

Sezon piłkarski 2017/2018 w pełni,  zawodników UKS Olimpia Bobolice czeka  wiele atrakcji

Poniżej plan imprez i treningów na listopad  2017r. :

 

 

Turnieje PGPB w Getbola

 

Antek Gołębiowski (Żak) i Aleks Dominikowski (Skrzat), Maksymilian Rewkowski (Orlik), Kacper Świtała  (Młodzik) najlepsi w turnieju, a Zosia Lichacz (Skrzacik) liderem PGPB w Getbola!

Gratulujemy !!!

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

Bobolice CUP

Trójek Piłkarskich

Bobolice boisko ul.Pocztowa 15

22.07.18(N) g.16.00


Letni Obóz

rekreacyjno-sportowy

Darłówko od 28.07 do 04.08.18

PKS B-lice wyj.28.07(SO) g.10.00

powrót 4.08(SO) godz.14.00


Bobolicki Festiwal Piłkarski

Bobolice

8/9/10.09.2018

 


Tabele

Sezon 2017/2018

Młodzik – U13

Finał Bonin   27.05.18

1.

Olimpia Bobolice

8

2.

SP Bonin

8

3.

AP Mielno

7

4.

SP Dąbrowa/Sucha K.

6

5.

SP Bonin II

0

 

 

 

 

oraz

AP II Mielno

Gryf Polanów

Olimpia/LUKS Bobolice

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Orlik U10 - grupa I

1.AP I Mielno

2.AP Zryw I Kretomino

3.Olimpia I Bobolice

4.SAS Sianów

5. AP II Mielno

67

43

35

29

9

 

OrlikU10 - grupa II



1.Wybrzeże Biesiekierz

2.AS Zryw II Kretomino

3. Olimpia/Luks Bobolice

4.Fala Gąski

46

30

12

11




 

Żak U8 - grupa I




1
Olimpia I Bobolice 8

2
Zryw/AP I Kretomino
8

3
SAS I Sianów
8

4

AP I Mielno
7
5 SP Dąbrowa/Sieciemin
6

Żak U8 - grupa II

1

LUKS Iskra/SP Kłanino

8

2

Zryw/AP II Kretomino

8



3

SAS II Sianów

8



4 KS Bajgiel Będzino
7
5 AP II Mielno 6
Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości 
Odsłon : 1209650
IMIENINY
Wczoraj Eustachego Marii

Dzisiaj : Anety Bogdana

Jutro : Emila Erwina