UKS Olimpia Bobolice NABÓR

uzupełniający dziewcząt i chłopców

do Akademii Piłkarskiej Przedszkolaka

(rocz. 2015/2016/2017/2018)

Orlik/Żak (rocz.2011-2014)

Trampkarz/Młodzik (rocz.2007-2010)

---------------------------------------

od poniedziałku do czwartku

tel.604 138 872, 509 290 809

email : olimpia-bobolice@wp.pl

 

Turnieje Ligi Żaków i Orlików #PierwszaPilka

 

 

 

Turnieje ligowy ZZPN  "Pierwsza Piłka" Żaków w Kretominie i Orlików w Sianowie

 

 

 

 

Szkolenie z pierwszej pomocy

 

 

 

Kandydaci na kurs instruktorów wzięli udział w szkoleniu z zakresu udzielania pierwszej pomocy

 


 

 

Po turniejach Skrzatów i Żaków w Bobolicach

 

 

 

W dniach 17 i 19 września 2020r.  w Bobolicach zostały rozegrane turnieje Skrzatów U6 i Żaków U8

 


 

 

Turniej Orlików Pierwsza Piłka w Boninie

 

 

 

 

Zespół Orlików U10 UKS Olimpia Bobolice wziął udział w Turnieju Ligowym ZZPN  "Pierwsza Piłka" w Boninie

 

 

 

 

Liga Bałtycka Trampkarzy w Bobolicach

 

Olimpia  zajęła I miejsce w Turnieju  Ligi Bałtyckiej Trampkarzy

 


 

 

Pierwsze Turnieje Żaków i Orlików

 

 

 

 

Zespoły Żaków i Orlików UKS Olimpia Bobolice zinaugurowały rozgrywki  ligowe w sezonie piłkarskim  2020/2021

 


 

 

Pierwsze Turnieje LBO w Powiecie Koszalińskim

 

 

 

 

UKS Olimpia Bobolice będzie gospodarzem pierwszych turniejów w ramach rozgrywek  Ligi Bałtyckiej Orlik 2012 - Powiat Ziemski Koszalin w sezonie piłkarskim  2020/2021

 


 

 

Zestaw piłkarski UKS Olimpia Bobolice na sezon 2020-21

 

 

 

Zawodników UKS Olimpia Bobolice obowiązuje nowy zestaw strojów piłkarskich na sezon 2020/2021

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

JUBILEUSZOWY 2021 ROK

25 lat UKS Olimpia Bobolice

 

"Wakacje na sportowo"

Bobolice

boisko Orlik ul.Głowackiego

od 28.06 do 31.08.21

godz.od 17.00-18.30

PO/ŚR - rocz. 2011 i mł.

WT/CZ - rocz.2007-2010


 

Tabele

Trampkarz – U14 Finał

1.

SP I Bonin

12

12-3

2.

Gryf Polanów

9

13-4

3.

Olimpia Bobolice

6

11-8

4.

SP II Bonin

1

3-11

5.

Olimpia/LUKS

1

4-17

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Orlik – U10 – GR 10

1.

Olimpia Bobolice

9

2.

Zryw I Kretomino

9

3.

Zryw II  Kretomino

9

4.

Gryf Polanów

7

5.

Bajgiel Będzino

6

6.

Victoria I Sianów

6

7.

Victoria II Sianów

6

Żak - U8 – Gr 9

1.

Olimpia Bobolice

7

2.

Szakale Świeszyno

7

3.

Zryw I Kretomino

7

4.

Bajgiel Będzino

6

5.

Victoria I Sianów

5

6.

AP Mielno

5

Skrzat – U6 – Gr I

1.

Olimpia I Bobolice

5

2.

Bajgiel I Będzino

5

3.

Szakale Świeszyno

3

4.

Victoria I Sianów

2

Gr II

1.

Olimpia/LUKS

5

2.

Bajgiel II Będzino

5

3.

Victoria II Sianów

2

4.

Zryw Kretomino

4

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 
Odsłon : 1498806
IMIENINY
Wczoraj Alfonsa Nadii

Dzisiaj : Kariny Gustawa

Jutro : Lidii Augusta