Nabór dzieci (dziewcząt i chłopców) od 2/3 lat do 12 lat trwa cały rok

Przyjdź -trenuj i baw się z nami!

---------------------------------------------------------

Liga Bałtycka

-3.03.18(SO) Sianów - Orlik U10

-4.02(N)Polanów-Młodzik U13

- 17.02(SO) Sianów -Żak U8

 

Turniej Finału A Orlików w Dąbrowie

 

 

 

UKS Olimpia I Bobolice szósta w I Turnieju Finału A Ligi Orlików w Dąbrowie

 


 

 

Powiatowy Turniej Młodzików w Świeszynie

 

 

 

 

UKS Olimpia I Bobolice druga na turnieju w Mielnie, ale nadal prowadzi w Lidze Młodzików

 

Gratulujemy!!!

 

 

Życzenia na Wielkanoc 2017

 

 

Wesołego alleluja. W ten dzień niech się każdy buja, bogatego zajączka, śmiesznego psikusa, mokrego dyngusa. Wesołego alleluja!

 

 

Gablota na boisku Olimpii już stoi

 

 

 

 

Gablota została zamontowana na obiekcie klubowym przy ul. Pocztowej 15

 

 

Finał Wojewódzki U10 Tymbarka w Szczecinku

 

 

Image

Zespół Olimpii udanie wystąpił  w Finale Województwa Zachodniopomorskiego   Turnieju o Puchar Tymbarku w kategorii U10 chłopców w Szczecinku

GRATULUJEMY!

 

 

Bobolicka Liga Gminna Młodzików

 

 

 

Zespoły Vistus Pro - VIB, Champions - VB i Olimpia 2007 awansowały do finału Bobolickiej Ligi Gminnej Młodzików


GRATULUJEMY !!!

 

 

Liga Bałtycka - wiosna 2017

 

 

 

 

7 zespołów UKS Olimpia  Bobolice wkrótce zainauguruje rozgrywki w  Lidze Bałtyckiej Młodzików, Orlików i Żaków

 

Poniżej terminarz :

 

 

Olimpia powitała 1 Dzień Wiosny na sportowo

 

 

 


Na boisku Olimpia przy ul. Pocztowej 15, odbyły się pierwsze tegoroczne zajęcia   na świeżym powietrzu w ramach akcji "1 Dzień Wiosny 2017 na sportowo".


 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

Powiatowy Turniej

o Puchar Tymbarka

Bobolice hala

19.12(WT) godz.1545

U12(2006/2007)

20.12(ŚR) godz.1545

U10(2008/2009)

U8(2010/2011)

 

Świąteczny  Turniej

Trójek Piłkarskich

Bobolice hala

27.12(ŚR)g.1630Skrzacik

g.1745 Skrzaty

28.12(CZ)g.1630Młodzik

LIGA BAŁTYCKA

MŁODZIK

Polanów 4.02.18(N)

(wyj godz.845)

ŻAK

Sianów 17.02.18(SO)

(wyj. godz.930)

ORLIK

Sianów 03.03.18(N)

(wyj. godz.930)

Tabele

Sezon 2017/2018

Młodzik – U13

3 turniej Bobolice   2.12.17

Grupa I

1.

Olimpia  Bobolice

9

2.

SP I Bonin

6

3.

Gryf I Polanów

3

4.

SP Dąbrowa/Sucha K.

0


Grupa II




1

2

3

4

AP II Mielno

SP II Bonin

Olimpia/LUKS B-lice

Olimpia II Bobolice

9

6

1

1


 

 

 

 

 

Orlik U10 - grupa I

1.AP I Mielno

2.SAS Sianów

3.Olimpia I Bobolice

4.Zryw/AP I Kretomino

5. AP II Mielno

41

19

19

18

2

 

OrlikU10 - grupa II



1.Wybrzeże Biesiekierz

2Zryw/AP II Kretomino

3.Fala Gąski

4.Olimpia II Bobolice

19

16

6

4




 

Żak U8 - grupa I




1
Olimpia I Bobolice 4

2
Zryw/AP I Kretomino
4

3
SAS I Sianów
4

4

AP I Mielno
3
5 SP Dąbrowa/Sieciemin
3

Żak U8 - grupa II

1

LUKS Iskra/SP Kłanino

4

2

Zryw/AP II Kretomino

4



3

SAS II Sianów

4



4 KS Bajgiel Będzino
3
5 AP II Mielno 2
Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 48 gości 
Odsłon : 1170458
IMIENINY
Wczoraj Albiny Zdzislawy

Dzisiaj : Olimpii Lazarza

Jutro : Gracjana Boguslawa