Bobolice CUP 2018 Trójki Piłkarskie r.2005 i mł.

---------------------------------------------------------

-22.07.18(N) g.16.00

boisko ul.Pocztowa 15

 

W Parku Wodnym Koszalin

 

 

 

 

Dzieci i ich rodzice z gminy Bobolice   w ramach projektu Społecznik "Duży czy mały - basen wspaniały przebywali w Parku Wodnym Koszalin

 

 

 

 

Oferta na nowy indywidualny sprzęt sportowy

 

 

 

 

 

UKS Olimpia Bobolice przedstawia ofertę na nowy indywidualny sprzęt sportowy włoskiej firmy Givova. Wpłaty będą przyjmowane do 30 listopada 2017r.

 

 

 

Liga Bałtycka Orlików w Sianowie

 

 

 

Dobry występ zespołów Olimpii na Turnieju    Ligi Orlików  w Sianowie

 


 

 

Inauguracja Bobolickiej Ligi Gminnej

 

 

 

Bobolicka Liga Gminna w sezonie 2017/2018 - gra trójkami

 

 

 

Olimpia wygrała turniej Młodzików w Polanowie

 

 

 

UKS Olimpia Bobolice najlepszy w  Turnieju Ligi Bałtyckiej Młodzików w Polanowie

 

Gratulujemy!!!

 

 

Liga Bałtycka Żaków w Sianowie

 

 

Udany występ zespołów Olimpii na Turnieju    Ligi Żaków w Sianowie

 


 

 

Sparing Olimpii z UKS Dąbek Tychowo

 

 

 

 

UKS Olimpia Bobolice i UKS Dąbek Tychowo rozegrali towarzyskie mecze w kategorii Orlików U10

 

 

 

Plan imprez na październik 2017r.

 

 

 

 

Sezon piłkarski 2017/2018 w pełni,  zawodników UKS Olimpia Bobolice czeka jeszcze wiele atrakcji

Poniżej plan imprez i treningów na październik  2017r. :

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

Bobolice CUP

Trójek Piłkarskich

Bobolice boisko ul.Pocztowa 15

22.07.18(N) g.16.00


Letni Obóz

rekreacyjno-sportowy

Darłówko od 28.07 do 04.08.18

PKS B-lice wyj.28.07(SO) g.10.00

powrót 4.08(SO) godz.14.00


Bobolicki Festiwal Piłkarski

Bobolice

8/9/10.09.2018

 


Tabele

Sezon 2017/2018

Młodzik – U13

Finał Bonin   27.05.18

1.

Olimpia Bobolice

8

2.

SP Bonin

8

3.

AP Mielno

7

4.

SP Dąbrowa/Sucha K.

6

5.

SP Bonin II

0

 

 

 

 

oraz

AP II Mielno

Gryf Polanów

Olimpia/LUKS Bobolice

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Orlik U10 - grupa I

1.AP I Mielno

2.AP Zryw I Kretomino

3.Olimpia I Bobolice

4.SAS Sianów

5. AP II Mielno

67

43

35

29

9

 

OrlikU10 - grupa II



1.Wybrzeże Biesiekierz

2.AS Zryw II Kretomino

3. Olimpia/Luks Bobolice

4.Fala Gąski

46

30

12

11




 

Żak U8 - grupa I




1
Olimpia I Bobolice 8

2
Zryw/AP I Kretomino
8

3
SAS I Sianów
8

4

AP I Mielno
7
5 SP Dąbrowa/Sieciemin
6

Żak U8 - grupa II

1

LUKS Iskra/SP Kłanino

8

2

Zryw/AP II Kretomino

8



3

SAS II Sianów

8



4 KS Bajgiel Będzino
7
5 AP II Mielno 6
Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 
Odsłon : 1209635
IMIENINY
Wczoraj Eustachego Marii

Dzisiaj : Anety Bogdana

Jutro : Emila Erwina