UKS Olimpia Bobolice NABÓR

uzupełniający dziewcząt i chłopców

do Akademii Piłkarskiej Przedszkolaka

(rocz. 2015/2016/2017/2018)

Orlik/Żak (rocz.2011-2014)

Trampkarz/Młodzik (rocz.2007-2010)

---------------------------------------

od poniedziałku do czwartku

tel.604 138 872, 509 290 809

email : olimpia-bobolice@wp.pl

 

Mini Mistrzostwa Europy 2021 dla Dzieci w Bobolicach

 

W ramach Obchodów 25-lecia UKS Olimpia Bobolice  w dniu inauguracji Mistrzostw Europy zorganizowano Mini Mistrzostwa Europy dla Dzieci

 

Finał Ligi Bałtyckiej Trampkarzy w Boninie

 

 

Zespoły Trampkarzy Olimpii  zajęły III i V miejsce w Turnieju  Finałowym Ligi Bałtyckiej

 


 

 

Rodzinny Dzień Dziecka na Rajskiej Plaży

 

 

Rowerowo na wesoło – Rodzinny Dzień Dziecka na Rajskiej Plaży w Poroście z udziałem młodych wolontariuszy sportowych Olimpii

 

Turniej Żaków #Pierwszapilka w Bobolicach

 

 

Dwa zespoły Żaków  Olimpii uczestniczyły w turnieju  ligowy ZZPN  #PierwszaPilka  w Bobolicach

 

 

 

 

Zachodniopomorski Talent 2021

 

 

UKS Olimpia Bobolice i LUKS Iskra/SP Kłanino w  Programie Zachodniopomorski Talent


 

 

Gala Sportu 75 lecia LZS na Pomorzu Zachodnim

 

 

Prezes UKS Olimpia Bobolice Henryk Kowalski wśród wyróżnionych z okazji 75 lecia LZS na Pomorzu Zachodnim ( 1946-2021)

GRATULUJEMY!!!

 

 

Program Klub 2021 w Gminie Bobolice

 

 

Trzy kluby z gminy Bobolice Olimpia, Iskra/SPi Gulki otrzymały dofinansowanie w ramach tegorocznego  Rządowego Programu "Klub - Edycja 2021"

 

 

Czerwiec miesiącem zajęć otwartych w Olimpii

 

 

Z okazji Jubileuszu 25-lecia UKS Olimpia Bobolice w czerwcu będzie prowadził zajęcia otwarte -  PRZYJDŹ I DOŁĄCZ DO NAS!

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

JUBILEUSZOWY 2021 ROK

25 lat UKS Olimpia Bobolice

 

"Wakacje na sportowo"

Bobolice

boisko Orlik ul.Głowackiego

od 28.06 do 31.08.21

godz.od 17.00-18.30

PO/ŚR - rocz. 2011 i mł.

WT/CZ - rocz.2007-2010


 

Tabele

Trampkarz – U14 Finał

1.

SP I Bonin

12

12-3

2.

Gryf Polanów

9

13-4

3.

Olimpia Bobolice

6

11-8

4.

SP II Bonin

1

3-11

5.

Olimpia/LUKS

1

4-17

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Orlik – U10 – GR 10

1.

Olimpia Bobolice

9

2.

Zryw I Kretomino

9

3.

Zryw II  Kretomino

9

4.

Gryf Polanów

7

5.

Bajgiel Będzino

6

6.

Victoria I Sianów

6

7.

Victoria II Sianów

6

Żak - U8 – Gr 9

1.

Olimpia Bobolice

7

2.

Szakale Świeszyno

7

3.

Zryw I Kretomino

7

4.

Bajgiel Będzino

6

5.

Victoria I Sianów

5

6.

AP Mielno

5

Skrzat – U6 – Gr I

1.

Olimpia I Bobolice

5

2.

Bajgiel I Będzino

5

3.

Szakale Świeszyno

3

4.

Victoria I Sianów

2

Gr II

1.

Olimpia/LUKS

5

2.

Bajgiel II Będzino

5

3.

Victoria II Sianów

2

4.

Zryw Kretomino

4

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 
Odsłon : 1498871
IMIENINY
Wczoraj Alfonsa Nadii

Dzisiaj : Kariny Gustawa

Jutro : Lidii Augusta