Nabór dzieci (dziewcząt i chłopców) od 2/3 lat do 12 lat trwa cały rok

Przyjdź -trenuj i baw się z nami!

---------------------------------------------------------

Liga Bałtycka

-3.03.18(SO) Sianów - Orlik U10

-4.02(N)Polanów-Młodzik U13

- 17.02(SO) Sianów -Żak U8

 

Terminarz i wyniki LBO kat. Młodzik

 

 

Liga Bałtycka Orlik 2012 - Powiat Ziemski Koszalin

sezon 2015/2016


 

kategoria Młodzik (2003/2004)

 

 

T E R M I N A R Z

 

I. kategoria Młodzik (rocznik 2003/2004) :

1) 27 września 2015r. (niedziela) godz. 11.00 w Bobolicach na boisku Olimpia przy ul. Pocztowej 15 – organizator UKS Olimpia Bobolice, a osoba odpowiedzialna prezes Klubu Henryk Kowalski tel. 604 138 872,

2) 18 października 2015 r. (niedziela) godz. 11.00 w Boninie na boisku Orlik – organizator SP Bonin , a osoba odpowiedzialna Mariusz Poślednik tel. 694 948 272,

3) 14 listopada 2015r. (sobota) godz. 10.00 - z okazji Narodowego Święta Niepodległości w Bobolicach w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Głowackiego 7 ( obowiązuje obuwie na jasnej podeszwie) – organizator LUKS Iskra/SP Kłanino, a osoba odpowiedzialna prezes Klubu Mariusz Walaszczyk tel. 602 198 552

4) 5 marca 2016r. (sobota) godz. 10.00 w Bobolicach w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Głowackiego 7 ( obowiązuje obuwie na jasnej podeszwie) – organizator UKS Olimpia Bobolice, a osoba odpowiedzialna prezes Klubu Henryk Kowalski tel. 604 138 872,

5) 15 maja 2016r.(niedziela) godz. 11.00 w Świeszynie na boisku Orlik – organizator GKS/SP Świeszyno, a osoba osoba odpowiedzialna Bartłomiej Kuniczuk tel.506 987 449,

6) 29 maja 2016 r. (niedziela) godz. 11.00 w Boninie na boisku Orlik – uroczyste zakończenie, podsumowanie i wręczenie nagród organizator SP Bonin , a osoba odpowiedzialna Mariusz Poślednik tel. 694 948 272,

 

1. turniej w kategorii Młodzik - Bobolice 27 września 2015r. :


Wyniki :

 

UKS Olimpia II Bobolice - UKS Olimpia I Bobolice 0:8

(Wojcieszak 3, Ułanowski 2, Adamczyk 2, Jesionowski)

SP I Bonin - SP II Bonin 4:0

(Tetloch 2, Duda, Czeszczewik)

UKS Olimpia II Bobolice - LUKS Iskra/SP Kłanino 1:0

(Szociński)

SP II Bonin - UKS Olimpia I Bobolice 0:6

(Adamczyk, Wojcieszak, Szlachciak, Ułanowski 2, Jesionowski)

SP I Bonin - LUKS Iskra/SP Kłanino 3:1

(B- Kuźniarski, Duda 2, I- Walaszczyk)

SP II Bonin - UKS Olimpia II Bobolice 4:5

(B- Wawrzkiewicz 2, Kowal 2, O- Kozińska 2, Szociński 2, Arendarczyk)

LUKS Iskra/SP Kłanino - UKS Olimpia I Bobolice 0:7

(Wojcieszak 2, Szlachciak 2, Ułanowski 2, Adamczyk),

UKS Olimpia II Bobolice - SP I Bonin 0:4

(Czeszczewik, Sikora Kuźniarski, Duda 2)

LUKS Iskra/SP Kłanino SP II Bonin 2:0

(Walaszczyk, Wróbel)

UKS Olimpia I Bobolice - SP I Bonin 5:1

(O-Wojcieszak 2, Szlachciak 2, Ułanowski, B- Duda)


 

Klasyfikacja strzelców :

8 - Wojcieszak (Olimpia I),

7 – Ułanowski (Olimpia I),

5 – Duda (Bonin I), Szlachciak (Olimpia I),

4 – Adamczyk (Olimpia I),

3 – Szociński (Olimpia II), Tetloch (Bonin I),

2 – Czeszczewik (Bonin I), Jesionowski (Olimpia II), Kowal (Bonin II), Kozińska ( Olimpia II), Kuźniarski (Bonin I), Sikora (Bonin I), Walaszczyk (Iskra), Wawrzkiewicz (Bonin II),

1- Arendarczyk (Olimpia II), Wróbel (Iskra)

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

Powiatowy Turniej

o Puchar Tymbarka

Bobolice hala

19.12(WT) godz.1545

U12(2006/2007)

20.12(ŚR) godz.1545

U10(2008/2009)

U8(2010/2011)

 

Świąteczny  Turniej

Trójek Piłkarskich

Bobolice hala

27.12(ŚR)g.1630Skrzacik

g.1745 Skrzaty

28.12(CZ)g.1630Młodzik

LIGA BAŁTYCKA

MŁODZIK

Polanów 4.02.18(N)

(wyj godz.845)

ŻAK

Sianów 17.02.18(SO)

(wyj. godz.930)

ORLIK

Sianów 03.03.18(N)

(wyj. godz.930)

Tabele

Sezon 2017/2018

Młodzik – U13

3 turniej Bobolice   2.12.17

Grupa I

1.

Olimpia  Bobolice

9

2.

SP I Bonin

6

3.

Gryf I Polanów

3

4.

SP Dąbrowa/Sucha K.

0


Grupa II




1

2

3

4

AP II Mielno

SP II Bonin

Olimpia/LUKS B-lice

Olimpia II Bobolice

9

6

1

1


 

 

 

 

 

Orlik U10 - grupa I

1.AP I Mielno

2.SAS Sianów

3.Olimpia I Bobolice

4.Zryw/AP I Kretomino

5. AP II Mielno

41

19

19

18

2

 

OrlikU10 - grupa II



1.Wybrzeże Biesiekierz

2Zryw/AP II Kretomino

3.Fala Gąski

4.Olimpia II Bobolice

19

16

6

4




 

Żak U8 - grupa I




1
Olimpia I Bobolice 4

2
Zryw/AP I Kretomino
4

3
SAS I Sianów
4

4

AP I Mielno
3
5 SP Dąbrowa/Sieciemin
3

Żak U8 - grupa II

1

LUKS Iskra/SP Kłanino

4

2

Zryw/AP II Kretomino

4



3

SAS II Sianów

4



4 KS Bajgiel Będzino
3
5 AP II Mielno 2
Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 
Odsłon : 1170442
IMIENINY
Wczoraj Albiny Zdzislawy

Dzisiaj : Olimpii Lazarza

Jutro : Gracjana Boguslawa