Bobolice CUP 2018 Trójki Piłkarskie r.2005 i mł.

---------------------------------------------------------

-22.07.18(N) g.16.00

boisko ul.Pocztowa 15

 

Skład (LBO - Powiat Koszalin) sezon 2017/18

 

Liga Bałtycka Orlik 2012 - Powiat Ziemski Koszalin

sezon 2017/2018


 

kategoria Młodzik (2004/2005/2006)

Grupa  I

1. UKS Olimpia Bobolice

2. SP I Bonin

3. MKS Gryf I Polanów

4. SP Dąbrowa/SP Sucha K.

 

Grupa II

1. AP Mielno

2. SP II Bonin

3. Olimpia/LUKS Bobolice

 

4. UKS Olimpia II Bobolice

kategoria Orlik (2007/2008)

 

Grupa I

1. UKS Olimpia I Bobolice

2. AP I Mielno

3. SAS Sianów

4. Zryw/AP I Kretomino


Grupa II :

1. UKS Olimpia II Bobolice

2. AP II Mielno

3. Zryw/AP II Kretomino


kategoria Żak  (2009 i młodsi)

 

1. UKS Olimpia Bobolice

2. LUKS Iskra/SP Kłanino

3. Akademia Piłkarska Zryw I Kretomino

4. Akademia Piłkarska Zryw II Kretomino

5. Sianowska Akademia Sportu Sianów I

6. Sianowska Akademia Sportu Sianów II

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

Bobolice CUP

Trójek Piłkarskich

Bobolice boisko ul.Pocztowa 15

22.07.18(N) g.16.00


Letni Obóz

rekreacyjno-sportowy

Darłówko od 28.07 do 04.08.18

PKS B-lice wyj.28.07(SO) g.10.00

powrót 4.08(SO) godz.14.00


Bobolicki Festiwal Piłkarski

Bobolice

8/9/10.09.2018

 


Tabele

Sezon 2017/2018

Młodzik – U13

Finał Bonin   27.05.18

1.

Olimpia Bobolice

8

2.

SP Bonin

8

3.

AP Mielno

7

4.

SP Dąbrowa/Sucha K.

6

5.

SP Bonin II

0

 

 

 

 

oraz

AP II Mielno

Gryf Polanów

Olimpia/LUKS Bobolice

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Orlik U10 - grupa I

1.AP I Mielno

2.AP Zryw I Kretomino

3.Olimpia I Bobolice

4.SAS Sianów

5. AP II Mielno

67

43

35

29

9

 

OrlikU10 - grupa II



1.Wybrzeże Biesiekierz

2.AS Zryw II Kretomino

3. Olimpia/Luks Bobolice

4.Fala Gąski

46

30

12

11




 

Żak U8 - grupa I




1
Olimpia I Bobolice 8

2
Zryw/AP I Kretomino
8

3
SAS I Sianów
8

4

AP I Mielno
7
5 SP Dąbrowa/Sieciemin
6

Żak U8 - grupa II

1

LUKS Iskra/SP Kłanino

8

2

Zryw/AP II Kretomino

8



3

SAS II Sianów

8



4 KS Bajgiel Będzino
7
5 AP II Mielno 6
Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 36 gości 
Odsłon : 1209658
IMIENINY
Wczoraj Eustachego Marii

Dzisiaj : Anety Bogdana

Jutro : Emila Erwina