Nabór dzieci (dziewcząt i chłopców) od 2/3 lat do 12 lat trwa cały rok

Przyjdź -trenuj i baw się z nami!

---------------------------------------------------------

Liga Bałtycka

- 5.11(N) Mielno -Żak

-18.11(SO)Bobolice - Młodzik

26.11(N) Mielno - Orlik

 

Skład (LBO - Powiat Koszalin) sezon 2017/18

 

Liga Bałtycka Orlik 2012 - Powiat Ziemski Koszalin

sezon 2017/2018


 

kategoria Młodzik (2004/2005/2006)

1. UKS Olimpia  Bobolice

2. Olimpia/LUKS Bobolice

3. SP  I Bonin

4. SP II Bonin

5. Gryf I Polanów

6. Gryf II Polanów

 

kategoria Orlik (2007/2008)

 

Grupa I

1. UKS Olimpia I Bobolice

2. AP I Mielno

3. SAS Sianów

4. Zryw/AP I Kretomino


Grupa II :

1. UKS Olimpia II Bobolice

2. AP II Mielno

3. Zryw/AP II Kretomino


kategoria Żak  (2009 i młodsi)

 

1. UKS Olimpia Bobolice

2. LUKS Iskra/SP Kłanino

3. Akademia Piłkarska Zryw I Kretomino

4. Akademia Piłkarska Zryw II Kretomino

5. Sianowska Akademia Sportu Sianów I

6. Sianowska Akademia Sportu Sianów II

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

UWAGA - HALA ZAJĘTA!

23.10 zajęcia odwołane

24.10 zajęcia przeniesione

na boisko ul.Pocztowa 15

godz. 16.30-18.00

 

LIGA BAŁTYCKA

ŻAK

Mielno 05.11(N)

(wyj. godz.930)

MŁODZIK

Bobolice 18.11(SO)

(zbiórka godz.1015)

ORLIK

Mielno 26.10(N)

(wyj. godz.930)

 

Turnieje  PGPB w Getbola

Bobolice

25.10(CZ) godz.1630

Skrzacik (2012 i młodsi)

godz. 1730

Żak(2010/11),Skrzat(2008/09)

31.10(WT) godz.1700

Młodzik(2004/05),Orlik(2006/07)

Wyjazd do Parku  Wodnego

1) Koszalin 29.10(N)

(wyj. godz.1045)

2) Koszalin 19.11(N)

(wyj. godz.1045)


Tabele

Sezon 2017/2018

Młodzik – U13

2 turniej Polanów  8.10.17

Grupa I

1.

Olimpia  Bobolice

9

2.

SP I Bonin

6

3.

Gryf I Polanów

3

4.

Olimpia/LUKS B-lice

0


Grupa II

2


1

2

3

4

SP Dąbrowa/Sucha K.

AP Mielno

SP II Bonin

Gryf II Polanów

9

6

3

1


 

 

 

 

 

Orlik U10 - grupa I

1.AP I Mielno

2.SAS I Sianów

3.Olimpia I Bobolice

4.Zryw/AP I Kretomino

5. AP II Mielno

17

11

8

7

1

 

OrlikU10 - grupa II



1..Zryw/AP II Kretomino

2Wybrzeże Biesiekierz

3.Fala Gąski

4.Olimpia II Bobolice

5

5

3

1




 

Żak U8 - grupa I




1
Olimpia I Bobolice 2

2
Zryw/AP I Kretomino
2

3
SAS I Sianów
2

4

AP Mielno
1
5 SP Dąbrowa/Sieciemin
1

Żak U8 - grupa II

1

LUKS Iskra/SP Kłanino

2

2

Zryw/AP II Kretomino

2



3

SAS II Sianów

2



4 KS Bajgiel Będzino
1
Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 
Odsłon : 1158558
IMIENINY
Wczoraj Marleny Seweryna

Dzisiaj : Rafala Marcina

Jutro : Darii Wilhelminy