Bobolice CUP 2018 Trójki Piłkarskie r.2005 i mł.

---------------------------------------------------------

-22.07.18(N) g.16.00

boisko ul.Pocztowa 15

 

Tabele LBO - Powiat Koszalin sezon 2017/18

Liga Bałtycka Orlik 2012 - Powiat Ziemski Koszalin

sezon 2017/2018 - tabele


 

kategoria Młodzik (2004/2005/2006)

Turniej w Bobolicach  12.12.2017

Tabela gr. I

1. UKS Olimpia Bobolice  9 20-4

2. SP I Bonin  6 7-9

3. MKS Gryf I Polanów 3 6-12

4. SP Dąbrowa/SP Sucha K. 0 4-12

Tabela gr II

1. AP Mielno 9 20-1

2. SP II Bonin 6 9-4

3. Olimpia/LUKS Bobolice 1 2-14

 

4. UKS Olimpia II Bobolice 1 4-16

 

 

kategoria Orlik (2007/2008)

 

stan na 9.12.2017r.

Grupa I

Miejsce

Nazwa zespołu

Ilość gier

Punkty

Bramki

1.

Akademia Piłkarska Mielno I

15

41

40-7

2.

Sianowska Akademia Sportu Sianów

15

19

13-17

3.

UKS Olimpia I Bobolice

15

19

16-22

4.

Akademia Sportu Zryw I Kretomino

15

18

13-17

5.

Akademia Piłkarska Mielno II

12

2

5-24

Grupa II

 

Miejsce

Nazwa zespołu

Ilość gier

Punkty

Bramki

1.

KS Wybrzeże Biesiekierz

9

19

13-1

2.

Akademia Sportu Zryw II Kretomino

9

16

9-8

3.

KS Fala ABFORST Gąski

9

6

1-6

4.

UKS Olimpia II Bobolice

9

4

1-9

 

kategoria Żak (2009 i młodsi)

stan na 2.12.2017r.

Tabela alfabetyczna  na podstawie udziału w turniejach :

1. Akademia Piłkarska Zryw I Kretomino  4
2. Akademia Piłkarska Zryw II Kretomino  4
3. Olimpia/LUKS  Bobolice 4
4. UKS Olimpia Bobolice  4
5. Sianowska Akademia Sportu Sianów I  4
6. Sianowska Akademia Sportu Sianów II  4
7. Akademia Piłkarska Mielno I  3
8. KS Bajgiel Będzinoj 3
9. SP Dąbrowa/KS Sieciemin k 3
10. Akademia Piłkarska Mielno II  2

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

Bobolice CUP

Trójek Piłkarskich

Bobolice boisko ul.Pocztowa 15

22.07.18(N) g.16.00


Letni Obóz

rekreacyjno-sportowy

Darłówko od 28.07 do 04.08.18

PKS B-lice wyj.28.07(SO) g.10.00

powrót 4.08(SO) godz.14.00


Bobolicki Festiwal Piłkarski

Bobolice

8/9/10.09.2018

 


Tabele

Sezon 2017/2018

Młodzik – U13

Finał Bonin   27.05.18

1.

Olimpia Bobolice

8

2.

SP Bonin

8

3.

AP Mielno

7

4.

SP Dąbrowa/Sucha K.

6

5.

SP Bonin II

0

 

 

 

 

oraz

AP II Mielno

Gryf Polanów

Olimpia/LUKS Bobolice

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Orlik U10 - grupa I

1.AP I Mielno

2.AP Zryw I Kretomino

3.Olimpia I Bobolice

4.SAS Sianów

5. AP II Mielno

67

43

35

29

9

 

OrlikU10 - grupa II



1.Wybrzeże Biesiekierz

2.AS Zryw II Kretomino

3. Olimpia/Luks Bobolice

4.Fala Gąski

46

30

12

11




 

Żak U8 - grupa I




1
Olimpia I Bobolice 8

2
Zryw/AP I Kretomino
8

3
SAS I Sianów
8

4

AP I Mielno
7
5 SP Dąbrowa/Sieciemin
6

Żak U8 - grupa II

1

LUKS Iskra/SP Kłanino

8

2

Zryw/AP II Kretomino

8



3

SAS II Sianów

8



4 KS Bajgiel Będzino
7
5 AP II Mielno 6
Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 
Odsłon : 1209641
IMIENINY
Wczoraj Eustachego Marii

Dzisiaj : Anety Bogdana

Jutro : Emila Erwina