Bobolice CUP 2018 Trójki Piłkarskie r.2005 i mł.

---------------------------------------------------------

-22.07.18(N) g.16.00

boisko ul.Pocztowa 15

 

Terminarz i (LBO - Powiat Koszalin sezon 2017/18

LIGA BAŁTYCKA ORLIK 2012 - POWIAT ZIEMSKI KOSZALIN
sezon piłkarski 2017/2018


T E R M I N A R Z


I. kategoria Młodzik (rocznik 2004/2005/2006)

- terminy turniejów :

1) 10 września 2017r. (niedziela) godz. 11.00 w Bobolicach na boisku Olimpia przy ul. Pocztowej 15 – organizator UKS Olimpia Bobolice, a osoba odpowiedzialna prezes Klubu Henryk Kowalski tel. 604 138 872,

2) 8 października 2017r. ( niedziela  ) godz. 11.00 boisko Orlik  w Polanowie –– organizator Gryf Polanów, a osoba odpowiedzialna prezes Klubu Tomasz Knitter tel. 660 402 744,

3) 18 listopada 2017r. (sobota) godz. 11.00 - w Bobolicach w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Głowackiego 7 ( obowiązuje obuwie na jasnej podeszwie) organizator LUKS Iskra/SP Kłanino/Olimpia Bobolice , a osoba odpowiedzialna prezes LUKS Iskra/SP Kłanino Mariusz Walaszczyk tel. 602 198 552, Henryk Kowalski tel. 604 138 872,

4) 4 lutego 2018r. ( niedziela ) godz. 11.00 hala w Polanowie w hala widowiskowo – sportowej przy ul. Gradowe Wzgórze 7 –– organizator Gryf Polanów, a osoba odpowiedzialna prezes Klubu Tomasz Knitter tel. 660 402 744,

5) 22 kwiecień  2018 r. (niedziela) godz. 11.00   w Boninie na boisku Orlik – organizator SP Bonin , a osoba odpowiedzialna Mariusz Poślednik  tel. 694 948 272,

6) 27 maja  2018 r. (niedziela) godz. 11.00   w Boninie na boisku Orlik – uroczyste zakończenie i  podsumowanie - organizator SP Bonin , a osoba odpowiedzialna Mariusz Poślednik  tel. 694 948 272,

II. kategoria Orlik (rocznik 2007/2008) :

- terminy turniejów :

1) 16 września 2017r. (sobota) godz. 11.00 w Bobolicach na boisku Orlik przy ul. Głowackiego 7 – organizator UKS Olimpia Bobolice, a osoba odpowiedzialna prezes Klubu Henryk Kowalski tel. 604 138 872,

2) 15 października 2017r.(niedziela)  godz. 11.00 na boisku Orlik lub w  hali w Sianowie – organizator SAS Sianów, a osoba odpowiedzialna prezes Klubu Marek Walker tel. 600 040 231, Piotr Starzecki tel. 503 021 151,

3) 26 listopada 2017r. (niedziela) godz. 11.00 w Mielnie w hali sportowej przy ZS ul. Lechitów 19 – organizator Akademia Piłkarska Mielno – osoba odpowiedzialna Mariusz Gosławski tel. 514 116 607, Ewa Juchniewicz tel.607 121 446,

4) 9 grudnia  2017r.(sobota)  od godz. 11.00 w Sianowie  w  hali sportowej przy SP 2 ul. Dworcowa 26a - organizator  SAS w Sianowie , a osoba odpowiedzialna prezes Klubu Marek Walker tel. 600 040 231, Piotr Starzecki tel. 503 021 151,

5) 3 marca  2018r.(sobota)  od godz. 11.00 w Sianowie  w  hali sportowej przy SP 2 ul. Dworcowa 26a - organizator  SAS w Sianowie , a osoba odpowiedzialna prezes Klubu Marek Walker tel. 600 040 231, Piotr Starzecki tel. 503 021 151,

6) 28 kwietnia 2018r. (sobota) godz. 11.00 boisko Orlik w Koszalinie przy ul. Jedności – organizator Wybrzeże Biesiekierz, a osoba odpowiedzialna prezes Klubu Jacek Machała tel. 694 484 910,

7) 19 maja  2018 r. (sobota) godz. 11.00   w Boninie na boisku Orlik – uroczyste zakończenie i  podsumowanie - organizator Zryw/AP Kretomino, a osoba odpowiedzialna  prezes Klubu Andrzej Sakalski 501 264 199, Piotr Stefanów tel. 506 894 088,

oraz

Finały : - KOZPN czerwiec 2018 roku

- ZZPN czerwiec 2018 r.

 

III. kategoria Żak (rocznik 2009/2010) :

 

- terminy turniejów :

1) 9 września 2017r. (sobota) godz. 11.00 w Bobolicach na boisku Olimpia przy ul. Pocztowej 15 – organizator UKS Olimpia Bobolice, a osoba odpowiedzialna prezes Klubu Henryk Kowalski tel. 604 138 872,

2) 7 października 2017r.(sobota)  od godz. 11.00 w Sianowie  w  hali sportowej przy SP 2 ul. Dworcowa 26a - organizator  SAS w Sianowie , a osoba odpowiedzialna prezes Klubu Marek Walker tel. 600 040 231, Piotr Starzecki tel. 503 021 151,

3) 5 listopada 2017r. (niedziela) godz. 11.00 w Mielnie w hali sportowej przy ZS ul. Lechitów 19 – organizator Akademia Piłkarska Mielno – osoba odpowiedzialna Mariusz Gosławski tel. 514 116 607, Ewa Juchniewicz tel.607 121 446,

4) 2 grudnia 2017r. (sobota) godz. 11.00 - w Bobolicach w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Głowackiego 7 ( obowiązuje obuwie na jasnej podeszwie) organizator LUKS Iskra/SP Kłanino/Olimpia Bobolice , a osoba odpowiedzialna prezes LUKS Iskra/SP Kłanino Mariusz Walaszczyk tel. 602 198 552, Henryk Kowalski tel. 604 138 872,

5) 17 luty 2018r.(sobota)  od godz. 11.00 w Sianowie  w  hali sportowej przy SP 2 ul. Dworcowa 26a - organizator  SAS w Sianowie , a osoba odpowiedzialna prezes Klubu Marek Walker tel. 600 040 231, Piotr Starzecki tel. 503 021 151,

6) 24 marca  2018r.(sobota)  od godz. 11.00 w Sianowie  w  hali sportowej przy SP 2 ul. Dworcowa 26a - organizator  SAS w Sianowie , a osoba odpowiedzialna prezes Klubu Marek Walker tel. 600 040 231, Piotr Starzecki tel. 503 021 151,

7) 14 kwietnia 2018r.(sobota)  od godz. 11.00 w Sianowie  w  hali sportowej przy SP 2 ul. Dworcowa 26a - organizator  SAS w Sianowie , a osoba odpowiedzialna prezes Klubu Marek Walker tel. 600 040 231, Piotr Starzecki tel. 503 021 151,

8) 26 maja 2018r. (sobota) godz. 11.00 na boisku szkolnym w Dąbrowie lub w hali w Sianowie  - uroczyste zakończenie i  podsumowanie - organizator SP Dąbrowa – a osoba odpowiedzialna Sebastian Wroński tel. 603 101 424,

oraz

 

Finał KOZPN -  czerwiec 2018 -  reprezentacja Powiatu Koszalińskiego  (po  jednym/dwóch  zawodników z klubu) – odpowiedzialny koordynator Henryk Kowalski.

 

 

 


 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

Bobolice CUP

Trójek Piłkarskich

Bobolice boisko ul.Pocztowa 15

22.07.18(N) g.16.00


Letni Obóz

rekreacyjno-sportowy

Darłówko od 28.07 do 04.08.18

PKS B-lice wyj.28.07(SO) g.10.00

powrót 4.08(SO) godz.14.00


Bobolicki Festiwal Piłkarski

Bobolice

8/9/10.09.2018

 


Tabele

Sezon 2017/2018

Młodzik – U13

Finał Bonin   27.05.18

1.

Olimpia Bobolice

8

2.

SP Bonin

8

3.

AP Mielno

7

4.

SP Dąbrowa/Sucha K.

6

5.

SP Bonin II

0

 

 

 

 

oraz

AP II Mielno

Gryf Polanów

Olimpia/LUKS Bobolice

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Orlik U10 - grupa I

1.AP I Mielno

2.AP Zryw I Kretomino

3.Olimpia I Bobolice

4.SAS Sianów

5. AP II Mielno

67

43

35

29

9

 

OrlikU10 - grupa II



1.Wybrzeże Biesiekierz

2.AS Zryw II Kretomino

3. Olimpia/Luks Bobolice

4.Fala Gąski

46

30

12

11




 

Żak U8 - grupa I




1
Olimpia I Bobolice 8

2
Zryw/AP I Kretomino
8

3
SAS I Sianów
8

4

AP I Mielno
7
5 SP Dąbrowa/Sieciemin
6

Żak U8 - grupa II

1

LUKS Iskra/SP Kłanino

8

2

Zryw/AP II Kretomino

8



3

SAS II Sianów

8



4 KS Bajgiel Będzino
7
5 AP II Mielno 6
Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości 
Odsłon : 1209650
IMIENINY
Wczoraj Eustachego Marii

Dzisiaj : Anety Bogdana

Jutro : Emila Erwina