Nabór dzieci (dziewcząt i chłopców) od 2/3 lat do 12 lat trwa cały rok

Przyjdź -trenuj i baw się z nami!

---------------------------------------------------------

Liga Bałtycka

- 5.11(N) Mielno -Żak

-18.11(SO)Bobolice - Młodzik

26.11(N) Mielno - Orlik

 

Terminarz i (LBO - Powiat Koszalin sezon 2017/18

LIGA BAŁTYCKA ORLIK 2012 - POWIAT ZIEMSKI KOSZALIN
sezon piłkarski 2017/2018


T E R M I N A R Z


I. kategoria Młodzik (rocznik 2004/2005/2006)

- zgłoszone zespoły :

1) UKS Olimpia I Bobolice

2) Olimpia/LUKS  Bobolice

3) MKS Gryf I Polanów

4) MKS Gryf II Polanów

5) SP I Bonin

6) SP I Bonin potwierdzono 19.09.

- terminy turniejów :

1) 10 września 2017r. (niedziela) godz. 11.00 w Bobolicach na boisku Olimpia przy ul. Pocztowej 15 – organizator UKS Olimpia Bobolice, a osoba odpowiedzialna prezes Klubu Henryk Kowalski tel. 604 138 872,

2) 8 października 2017r. ( niedziela  ) godz. 11.00 boisko Orlik  w Polanowie –– organizator Gryf Polanów, a osoba odpowiedzialna prezes Klubu Tomasz Knitter tel. 660 402 744,

3) 18 listopada 2017r. (sobota) godz. 11.00 - w Bobolicach w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Głowackiego 7 ( obowiązuje obuwie na jasnej podeszwie) organizator LUKS Iskra/SP Kłanino/Olimpia Bobolice , a osoba odpowiedzialna prezes LUKS Iskra/SP Kłanino Mariusz Walaszczyk tel. 602 198 552, Henryk Kowalski tel. 604 138 872,

4) 4 lutego 2018r. ( niedziela ) godz. 11.00 hala w Polanowie w hala widowiskowo – sportowej przy ul. Gradowe Wzgórze 7 –– organizator Gryf Polanów, a osoba odpowiedzialna prezes Klubu Tomasz Knitter tel. 660 402 744,

5) 22 kwiecień  2018 r. (niedziela) godz. 11.00   w Boninie na boisku Orlik – organizator SP Bonin , a osoba odpowiedzialna Mariusz Poślednik  tel. 694 948 272,

6) 27 maja  2018 r. (niedziela) godz. 11.00   w Boninie na boisku Orlik – uroczyste zakończenie i  podsumowanie - organizator SP Bonin , a osoba odpowiedzialna Mariusz Poślednik  tel. 694 948 272,

II. kategoria Orlik (rocznik 2007/2008) :

- zgłoszone zespoły :

Grupa I :

1) UKS Olimpia I Bobolice,

2) SAS  Sianów,

3) Zryw/AP I Kretomino,

4) AP I Mielno,

oraz po wcześniejszej rejestracji  w KOZPN : KS Wybrzeże Biesiekierz

Grupa II

1) UKS Olimpia II Bobolice,

2) Zryw/AP II Kretomino,

3) AP II Mielno.

oraz po wcześniejszej rejestracji  w KOZPN : Fala ABFORST Gąski

- terminy turniejów :

1) 16 września 2017r. (sobota) godz. 11.00 w Bobolicach na boisku Orlik przy ul. Głowackiego 7 – organizator UKS Olimpia Bobolice, a osoba odpowiedzialna prezes Klubu Henryk Kowalski tel. 604 138 872,

2) 15 października 2017r.(niedziela)  godz. 11.00 na boisku Orlik lub w  hali w Sianowie – organizator SAS Sianów, a osoba odpowiedzialna prezes Klubu Marek Walker tel. 600 040 231, Piotr Starzecki tel. 503 021 151,

3) 26 listopada 2017r. (niedziela) godz. 11.00 w Mielnie w hali sportowej przy ZS ul. Lechitów 19 – organizator Akademia Piłkarska Mielno – osoba odpowiedzialna Mariusz Gosławski tel. 514 116 607, Ewa Juchniewicz tel.607 121 446,

4) 9 grudnia  2017r.(sobota)  od godz. 11.00 w Sianowie  w  hali sportowej przy SP 2 ul. Dworcowa 26a - organizator  SAS w Sianowie , a osoba odpowiedzialna prezes Klubu Marek Walker tel. 600 040 231, Piotr Starzecki tel. 503 021 151,

5) 3 marca  2018r.(sobota)  od godz. 11.00 w Sianowie  w  hali sportowej przy SP 2 ul. Dworcowa 26a - organizator  SAS w Sianowie , a osoba odpowiedzialna prezes Klubu Marek Walker tel. 600 040 231, Piotr Starzecki tel. 503 021 151,

6) 28 kwietnia 2018r. (sobota) godz. 11.00 boisko Orlik w Koszalinie przy ul. Jedności – organizator Wybrzeże Biesiekierz, a osoba odpowiedzialna prezes Klubu Jacek Machała tel. 694 484 910,

7) 19 maja  2018 r. (sobota) godz. 11.00   w Boninie na boisku Orlik – uroczyste zakończenie i  podsumowanie - organizator Zryw/AP Kretomino, a osoba odpowiedzialna  prezes Klubu Andrzej Sakalski 501 264 199, Piotr Stefanów tel. 506 894 088,

oraz

Finały : - KOZPN czerwiec 2018 roku

- ZZPN czerwiec 2018 r.

 

III. kategoria Żak (rocznik 2009/2010) :

- zgłoszone zespoły :

Grupa   I :

1) UKS Olimpia Bobolice,

2) SAS I Sianów,

3) AP Zryw I Kretomino

oraz po wcześniejszej rejestracji  w KOZPN : AP Mielno, SP Dąbrowa/KS Sieciemin,

Grupa II –

1) LUKS Iskra/SP Kłanino,

2) SAS II Sianów,

3) AP Zryw II Kretomino,

oraz po wcześniejszej rejestracji  w KOZPN : KS Bajgiel Będzino.

- terminy turniejów :

1) 9 września 2017r. (sobota) godz. 11.00 w Bobolicach na boisku Olimpia przy ul. Pocztowej 15 – organizator UKS Olimpia Bobolice, a osoba odpowiedzialna prezes Klubu Henryk Kowalski tel. 604 138 872,

2) 7 października 2017r.(sobota)  od godz. 11.00 w Sianowie  w  hali sportowej przy SP 2 ul. Dworcowa 26a - organizator  SAS w Sianowie , a osoba odpowiedzialna prezes Klubu Marek Walker tel. 600 040 231, Piotr Starzecki tel. 503 021 151,

3) 5 listopada 2017r. (niedziela) godz. 11.00 w Mielnie w hali sportowej przy ZS ul. Lechitów 19 – organizator Akademia Piłkarska Mielno – osoba odpowiedzialna Mariusz Gosławski tel. 514 116 607, Ewa Juchniewicz tel.607 121 446,

4) 2 grudnia 2017r. (sobota) godz. 11.00 - w Bobolicach w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Głowackiego 7 ( obowiązuje obuwie na jasnej podeszwie) organizator LUKS Iskra/SP Kłanino/Olimpia Bobolice , a osoba odpowiedzialna prezes LUKS Iskra/SP Kłanino Mariusz Walaszczyk tel. 602 198 552, Henryk Kowalski tel. 604 138 872,

5) 17 luty 2018r.(sobota)  od godz. 11.00 w Sianowie  w  hali sportowej przy SP 2 ul. Dworcowa 26a - organizator  SAS w Sianowie , a osoba odpowiedzialna prezes Klubu Marek Walker tel. 600 040 231, Piotr Starzecki tel. 503 021 151,

6) 24 marca  2018r.(sobota)  od godz. 11.00 w Sianowie  w  hali sportowej przy SP 2 ul. Dworcowa 26a - organizator  SAS w Sianowie , a osoba odpowiedzialna prezes Klubu Marek Walker tel. 600 040 231, Piotr Starzecki tel. 503 021 151,

7) 14 kwietnia 2018r.(sobota)  od godz. 11.00 w Sianowie  w  hali sportowej przy SP 2 ul. Dworcowa 26a - organizator  SAS w Sianowie , a osoba odpowiedzialna prezes Klubu Marek Walker tel. 600 040 231, Piotr Starzecki tel. 503 021 151,

8) 26 maja 2018r. (sobota) godz. 11.00 na boisku szkolnym w Dąbrowie lub w hali w Sianowie  - uroczyste zakończenie i  podsumowanie - organizator SP Dąbrowa – a osoba odpowiedzialna Sebastian Wroński tel. 603 101 424,

oraz

 

Finał KOZPN -  czerwiec 2018 -  reprezentacja Powiatu Koszalińskiego  (po  jednym/dwóch  zawodników z klubu) – odpowiedzialny koordynator Henryk Kowalski.

 

 

 


 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

UWAGA - HALA ZAJĘTA!

23.10 zajęcia odwołane

24.10 zajęcia przeniesione

na boisko ul.Pocztowa 15

godz. 16.30-18.00

 

LIGA BAŁTYCKA

ŻAK

Mielno 05.11(N)

(wyj. godz.930)

MŁODZIK

Bobolice 18.11(SO)

(zbiórka godz.1015)

ORLIK

Mielno 26.10(N)

(wyj. godz.930)

 

Turnieje  PGPB w Getbola

Bobolice

25.10(CZ) godz.1630

Skrzacik (2012 i młodsi)

godz. 1730

Żak(2010/11),Skrzat(2008/09)

31.10(WT) godz.1700

Młodzik(2004/05),Orlik(2006/07)

Wyjazd do Parku  Wodnego

1) Koszalin 29.10(N)

(wyj. godz.1045)

2) Koszalin 19.11(N)

(wyj. godz.1045)


Tabele

Sezon 2017/2018

Młodzik – U13

2 turniej Polanów  8.10.17

Grupa I

1.

Olimpia  Bobolice

9

2.

SP I Bonin

6

3.

Gryf I Polanów

3

4.

Olimpia/LUKS B-lice

0


Grupa II

2


1

2

3

4

SP Dąbrowa/Sucha K.

AP Mielno

SP II Bonin

Gryf II Polanów

9

6

3

1


 

 

 

 

 

Orlik U10 - grupa I

1.AP I Mielno

2.SAS I Sianów

3.Olimpia I Bobolice

4.Zryw/AP I Kretomino

5. AP II Mielno

17

11

8

7

1

 

OrlikU10 - grupa II



1..Zryw/AP II Kretomino

2Wybrzeże Biesiekierz

3.Fala Gąski

4.Olimpia II Bobolice

5

5

3

1




 

Żak U8 - grupa I




1
Olimpia I Bobolice 2

2
Zryw/AP I Kretomino
2

3
SAS I Sianów
2

4

AP Mielno
1
5 SP Dąbrowa/Sieciemin
1

Żak U8 - grupa II

1

LUKS Iskra/SP Kłanino

2

2

Zryw/AP II Kretomino

2



3

SAS II Sianów

2



4 KS Bajgiel Będzino
1
Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 50 gości 
Odsłon : 1158574
IMIENINY
Wczoraj Marleny Seweryna

Dzisiaj : Rafala Marcina

Jutro : Darii Wilhelminy