Nabór dzieci (dziewcząt i chłopców) od 2/3 lat do 12 lat trwa cały rok

Przyjdź -trenuj i baw się z nami!

---------------------------------------------------------

Liga Bałtycka

- 5.11(N) Mielno -Żak

-18.11(SO)Bobolice - Młodzik

26.11(N) Mielno - Orlik

 

Historia (LBO - Powiat Koszalin)

 

Liga Bałtycka Orlik 2012

Powiat Ziemski Koszalin


Powiat Koszaliński oraz Uczniowski Klub Sportowy Olimpia Bobolice serdecznie zapraszają do udziału w rozgrywkach piłkarskich dla najmłodszych – Liga Bałtycka Orlik 2012 Powiat Ziemski Koszalin.

Należy zaznaczyć , że UKS Olimpia Bobolice wygrał konkurs ofert ogłoszony przez Powiat Koszaliński na realizację zadania publicznego „Liga Bałtycka Orlik 2012 – Powiat Ziemski Koszalin”.

Głównym celem rozgrywek jest popularyzacja piłki nożnej wśród dzieci, propagowanie zdrowego stylu spędzania czasu wolnego, kształtowanie pozytywnych zachowań na zawodach sportowych w myśl zasady „Fair play” oraz poszukiwanie i szkolenie piłkarskich talentów. Wykorzystanie nowoczesnej infrastruktury sportowej w powiecie koszalińskim w celu aktywnego uprawiania sportu oraz promocja Euro 2012.

UKS Olimpia wspólnie z Powiatem Koszalińskim zachęca wszystkich do zgłoszenia własnej drużyny, a lokalne samorządy do współpracy. Rozgrywki będą się odbywały w dwóch etapach, systemem turniejowym na wytypowanych obiektach (boiska i hale).

W pierwszym etapie mogą wziąć udział dziewczęta i chłopcy z rocznika 2001 i młodsi, których kluby lub szkoły  znajdują się na terenie powiatu koszalińskiego. Jest podział na kategorię chłopców i dziewcząt z tym, że w kategorii chłopców mogą występować również dziewczęta z rocznika 2000.
W drugim etapie rozpoczynającym się od jesieni br. zawodnicy biorący udział w rozrywkach muszą być o rok młodsi.

Wg regulaminu rozgrywek  na turnieju zespół może liczyć 12 zawodników, na boisku 5 + bramkarz. Zawodnicy muszą posiadać badania lekarskie (indywidualne lub na liście), grają tylko w miękkim lub lanym obuwiu obowiązkowo w ochraniaczach na golenie. Liczba zmian będzie dowolna (mogą być zmiany powrotne). Wielkość bramek wynosi 2x5, rzut karny z odległości 8m, czas gry 2x8 minut, ale może ulec zmianie, przepis o spalonym nie obowiązuje.

Patronat medialny nad ligą sprawuje „Głos Koszaliński”, a głównym organizatorem w okręgu jest KOZPN w Koszalinie.

 

Koordynator rozgrywek jest Henryk Kowalski tel. 604138872.


Więcej informacji na stronie :

www.kozpn.pl

www.powiat.koszalin.pl

http://ligowiec.net/pilkanozna/ligabaltycka/0

 

 

LIGA BAŁTYCKA ORLIK 2012 - POWIAT ZIEMSKI KOSZALIN
sezon piłkarski 2014/2015


 

I. kategoria Młodzik (rocznik 2002/2003) :


1. turniej w kategorii Młodzik - Bobolice 29 września 2014r. :


Wyniki :

LUKS Iskra/SP Kłanino - UKS Olimpia Bobolice 0:6

(bramki : Adamczyk , Pilipionek 4, Pańczyk )

UKS Opty Mielno - Głaz Tychowo 0:1

(Pawlik)

LUKS Iskra/SP Kłanino - GKS Leśnik Manowo 1:2

( I-Szalachciak, L- Miłaszewski 2)

Głaz Tychowo - UKS Olimpia Bobolice 2:3

(G-Witczak, Sypek, O-Pilipionek 2, Adamczyk)

UKS Opty Mielno - GKS Leśnik Manowo 2:1

(S-Styrenczak 2 , L-Pawlak)

Głaz Tychowo - LUKS Iskra/SP Kłanino 4:0

(Kaleta 2, Taras, Sawosz)

GKS Leśnik Manowo - UKS Olimpia Bobolice 0:6

(Pańczyk, Pilipionek, Adamczyk, Kozińska, Fortuna, Kłos F.)

LUKS Iskra/SP Kłanino - UKS Opty Mielno 1:4

(I-Wróbel, Styrenczak 3, Gajda)

GKS Leśnik Manowo - Głaz Tychowo 0:2

(Taras, Sawosz)

UKS Olimpia Bobolice - UKS Opty Mielno 6:1

(O-Pilipionek 2, Kozińska 2, Pańczyk 2)

 

2. turniej w kategorii Młodzik - Rosnowo 19 październik  2014r. :

 


 

Wyniki :

LUKS Iskra/SP Kłanino - UKS Olimpia Bobolice 0:7

UKS Opty Mielno - Głaz Tychowo 0:1

LUKS Iskra/SP Kłanino - GKS Leśnik Manowo 2:5

Głaz Tychowo - UKS Olimpia Bobolice 3:2

UKS Opty Mielno - GKS Leśnik Manowo 0:3

Głaz Tychowo - LUKS Iskra/SP Kłanino 1:2

GKS Leśnik Manowo - UKS Olimpia Bobolice 0:5

LUKS Iskra/SP Kłanino - UKS Opty Mielno 2:1

GKS Leśnik Manowo - Głaz Tychowo 4:1

UKS Olimpia Bobolice - UKS Opty Mielno 6:0


3. turniej w kategorii Młodzik - Bobolice  22 listopada  2014r. :

 

 

Wyniki :

LUKS Iskra/SP Kłanino - UKS Olimpia Bobolice 1:17

(bramki : I- Ułanowski, O-Pilipionek 5, Pańczyk 5, Fortuna 2, Wojcieszak 2, Kłos F. 2, Szlachciak )

UKS Opty Mielno - Głaz Tychowo 0:3

LUKS Iskra/SP Kłanino - GKS Leśnik Manowo 1:10

( I- Wróbel, L- Pawlak 2, Ciapciński 2, Pluta, Muc, Biercewicz 4)

Głaz Tychowo - UKS Olimpia Bobolice 3:9

(G- Pawlik 2, Gałan, O- Pilipionek 5, Pańczyk, Kłos F., Fortuna, Wojcieszak)

UKS Opty Mielno - GKS Leśnik Manowo 0:3

Głaz Tychowo - LUKS Iskra/SP Kłanino 5:2

(G- Pawlik 4, Taras, Gałan, I – Ułanowski, Kozińska)

GKS Leśnik Manowo - UKS Olimpia Bobolice 0:6

(Kłos F. 2, Pilipionek 2, Adamczyk, Szlachciak )

LUKS Iskra/SP Kłanino - UKS Opty Mielno 3:0

GKS Leśnik Manowo - Głaz Tychowo 2:4

( L- Pawlak, Ciapciński, G- Gałan 2, Sypek, Szulc)

UKS Olimpia Bobolice - UKS Opty Mielno 3:0


 

 

Klasyfikacja strzelców :

27– Pilipionek (Olimpia),

12 - Pańczyk (Olimpia),

8 - Pawlak (Leśnik), Wojcieszak (Olimpia),

7 - Adamczyk (Olimpia), Fortuna (Olimpia), Pawlik (Głaz ),

6 – Duda (Leśnik), Kłos F. (Olimpia), Kozińska (Iskra), Styrenczak (Opty),

5 - Ciapciński (Leśnik),

4 – Biercewicz (LeśnikGałan (Głaz),

3 - Beśka (Głaz), Kaleta (Głaz), Szlachciak (Iskra), sam.

2 –Miłaszewski (Leśnik), Sawosz (Głaz ), Sypek (Głaz ), Taras (Głaz), Ułanowski (Iskra), Witczak (Głaz ), Wróbel (Iskra).

1- Gajda (Opty), Kudłaczek (Iskra), Muc (Leśnik), Pluta (Leśnik), Tomczak (Iskra).

 

4. turniej w kategorii Młodzik - Tychowo  7 lutego  2015r. :

 

 

Wyniki :

LUKS Iskra/SP Kłanino - UKS Olimpia Bobolice 0:8

UKS Opty Mielno - Głaz Tychowo 2:3

LUKS Iskra/SP Kłanino - GKS Leśnik Manowo 0:2

Głaz Tychowo - UKS Olimpia Bobolice 2:6

UKS Opty Mielno - GKS Leśnik Manowo 2:1

Głaz Tychowo - LUKS Iskra/SP Kłanino 3:1

GKS Leśnik Manowo - UKS Olimpia Bobolice 0:4

LUKS Iskra/SP Kłanino - UKS Opty Mielno 2:4

GKS Leśnik Manowo - Głaz Tychowo 1:5

UKS Olimpia Bobolice - UKS Opty Mielno 5:1


 

Klasyfikacja strzelców po 4 turniejach :

37– Pilipionek (Olimpia),

16 - Pańczyk (Olimpia),

12 - Wojcieszak (Olimpia),

10 - Adamczyk (Olimpia), Styrenczak (Opty),

8 - Duda (Leśnik), Pawlak (Leśnik), Pawlik (Głaz ),

7 - Fortuna (Olimpia), Kłos F. (Olimpia), Kozińska (Iskra), Sypek (Głaz ), sam.,

6 – Ciapciński (Leśnik),

4 – Beśka (Głaz), Biercewicz (Leśnik), Gałan (Głaz), Oryl (Głaz), Szlachciak (Iskra), Taras (Głaz),

3 - Kaleta (Głaz), Miłaszewski (Leśnik),

2 – Bruzda (Opty), Czadrowski (Opty), Kudłaczek (Iskra), Sawosz (Głaz ), Ułanowski (Iskra), Witczak (Głaz ), Wróbel (Iskra).

1- Gajda (Opty), Muc (Leśnik), Pluta (Leśnik), Sarnes (Opty), Tomczak (Iskra).

5. turniej w kategorii Młodzik - Mielno  26 kwietnia  2015r. :

 

 

 

 

Wyniki :

LUKS Iskra/SP Kłanino - GKS Leśnik Manowo 1:1

UKS Olimpia Bobolice - UKS Opty Mielno 3:0

GKS Leśnik Manowo - Głaz Tychowo 3:0

LUKS Iskra/SP Kłanino - UKS Olimpia Bobolice 0:9

UKS Opty Mielno - Głaz Tychowo 3:0

GKS Leśnik Manowo - UKS Olimpia Bobolice 0:5

Głaz Tychowo - LUKS Iskra/SP Kłanino 0:3

UKS Opty Mielno - GKS Leśnik Manowo 2:1

Głaz Tychowo - UKS Olimpia Bobolice 0:3

LUKS Iskra/SP Kłanino - UKS Opty Mielno 1:2

Tabela końcowa turnieju :

 

Miejsce

Nazwa zespołu

Ilość gier

Punkty

Bramki

1.

UKS Olimpia Bobolice

4

12

20-0

2.

UKS Opty Mielno

4

9

7-5

3.

GKS Leśnik Manowo

4

4

5-8

4.

LUKS Iskra/SP Kłanino

4

4

5-12

5.

Głaz Tychowo

4

0

0-12

 

Tabela po 5 turniejach :

 

Miejsce

Nazwa zespołu

Ilość gier

Punkty

Bramki

1.

UKS Olimpia Bobolice

20

57

119-13

2.

Głaz Tychowo

20

33

46-46

3.

GKS Leśnik Manowo

20

25

39-49

4.

UKS Opty Mielno

20

21

24-49

5.

LUKS Iskra/SP Kłanino

20

13

23-94

 

Klasyfikacja strzelców :

39– Pilipionek (Olimpia),

21 - Pańczyk (Olimpia),

18 - Wojcieszak (Olimpia),

11 - Styrenczak (Opty),

10 - Adamczyk (Olimpia),

9 - Kłos F. (Olimpia), Kozińska (Iskra),

8 - Duda (Leśnik), Pawlak (Leśnik), Pawlik (Głaz ),

7 - Ciapciński (Leśnik), Fortuna (Olimpia), Sypek (Głaz ), sam.,

4 – Beśka (Głaz), Biercewicz (Leśnik), Gałan (Głaz), Kudłaczek (Olimpia), Oryl (Głaz), Szlachciak (Iskra), Taras (Głaz),

3 - Kaleta (Głaz), Miłaszewski (Leśnik),

2 – Bruzda (Opty), Czadrowski (Opty), Sawosz (Głaz ), Ułanowski (Iskra), Witczak (Głaz ), Wróbel (Iskra).

1- Gajda (Opty), Jabłoński (Opty), Muc (Leśnik), Nowak (Leśnik), Pluta (Leśnik), Sarnes (Opty), Szymański (Opty),Tomczak (Iskra). Weresiński (Opty)

 

 


5. turniej Finałowy w kategorii Młodzik - Bobolice  31 maja  2015r. :

 


 

Składy zespołów :

UKS Olimpia Bobolice : Krzysztof Jesionowski, Filip Kłos, Tomasz Pilipionek, Marcel Pańczyk (kapitan zespołu), Marcel Wojcieszak, Damian Kęsicki,

LUKS Iskra/SP Kłanino : Kacper Kudłaczek, Agata Czaban, Bartosz Szlachciak (kapitan zespołu), Dominika Kozińska, Kacper Świtała, Cyprian Juś, Mateusz Domański, Karol Jurkanis , Nathan Bielecki, Oskar Szal, Tymon Kinder,

UKS Opty Mielno : Kacper Cieślik, Przemysław Turlejski, Jakub Styrenczak (kapitan zespołu), Mateusz Czadrowski, Bartosz, Weresiński, Filip Szymański, Mateusz Bruzda, Bartosz Sarnes, Krystian Chamera, Szymona Machaj,

GMLKS Głaz Tychowo : Bohdan Kuzyjan, Michał Dembowski, Paweł Gałan, Tomasz Kaleta, Miłosz Szulc, Jakub Taras, Marcin Beśka (kapitan zespołu).

Wyniki :

GKS Leśnik Manowo - Głaz Tychowo 0:3

LUKS Iskra/SP Kłanino - UKS Olimpia Bobolice 0:13

(bramki : Wojcieszak 5, Pańczyk 4, Kłos 2, Pilipionek , Kęsicki)

UKS Opty Mielno - Głaz Tychowo 7:3

(O-Styrenczak 3, Czadrowski 2, Szymański, Weresiński, G – Beśka 2, Kaleta)

GKS Leśnik Manowo - UKS Olimpia Bobolice 0:3

LUKS Iskra/SP Kłanino - UKS Opty Mielno 1:12

(I-Kozińska, O- Styrenczak 6, Turlejski 2, Czadrowski 2, Bruzda)

Głaz Tychowo - UKS Olimpia Bobolice 3:7

(G-Taras 2, Gałan, O- Pilipionek 2, Wojcieszak 3, Pańczyk, Kłos)

UKS Olimpia Bobolice - GKS Leśnik Manowo 3:0

Głaz Tychowo - LUKS Iskra/SP Kłanino 1:2

(G- Taras, I – Szlachciak, Kinder)

UKS Olimpia Bobolice - UKS Opty Mielno 10:2

(Pańczyk 4, Wojcieszak 3, Pilipionek, Kęsicki, O- Szymański, Styrenczak)

LUKS Iskra/SP Kłanino - GKS Leśnik Manowo 3:0

Tabela końcowa turnieju :

Miejsce

Nazwa zespołu

Ilość gier

Punkty

Bramki

1.

UKS Olimpia Bobolice

4

12

33-5

2.

UKS Opty Mielno

4

9

24-14

3.

LUKS Iskra/SP Kłanino

4

4

6-26

4.

Głaz Tychowo

4

4

10-16

5.

GKS Leśnik Manowo

4

0

0-12

 

Tabela końcowa sezonu piłkarskiego 2014/2015 :

Miejsce

Nazwa zespołu

Ilość gier

Punkty

Bramki

1.

UKS Olimpia Bobolice

24

69

119-13

2.

Głaz Tychowo

24

36

46-46

3.

UKS Opty Mielno

24

25

48-63

4.

GKS Leśnik Manowo

24

25

39-61

5.

LUKS Iskra/SP Kłanino

24

19

29-120

 

Wyróżnienia indywidualne :

Filip Kłos (zawodnik), Krzysztof Jesionowski (bramkarz) - Olimpia Bobolice,

Marcin Beśka (zawodnik), Bohdan Kuzyjan (bramkarz) – Głaz Tychowo,

Jakub Styrenczak (zawodnik), Kacper Cieślak (bramkarz) - UKS Opty Mielno, Agata Czaban (zawodnik), Bartek Szlachciak (bramkarz) – Iskra/SP Kłanino.

Klasyfikacja strzelców :

43– Pilipionek (Olimpia),

30 - Pańczyk (Olimpia),

29 - Wojcieszak (Olimpia),

22 - Styrenczak (Opty),

12 - Kłos F.,

10 - Adamczyk (Olimpia), Kozińska (Iskra),

8 - Duda (Leśnik), Pawlak (Leśnik), Pawlik (Głaz ),

7 - Ciapciński (Leśnik), Fortuna (Olimpia), Sypek (Głaz ), sam., Taras (Głaz),

5 - Beśka (Głaz), Czadrowski (Opty), Gałan (Głaz), Szlachciak (Iskra),

4 –Bruzda (Opty), Biercewicz (Leśnik), Kaleta (Głaz), Kudłaczek (Olimpia), Oryl (Głaz),

3 - Miłaszewski (Leśnik), Szymański (Opty),

2 –Kęsicki (Olimpia), Sawosz (Głaz ), Turlejski ( Opty), Ułanowski (Iskra), Witczak (Głaz ), Wróbel (Iskra).

1- Gajda (Opty), Jabłoński (Opty), Kinder (Iskra), Muc (Leśnik), Nowak (Leśnik), Pluta (Leśnik), Sarnes (Opty), Tomczak (Iskra), Weresiński (Opty).

 

 

II. kategoria Orlik (rocznik 2004/2005) :

 

1. turniej w kategorii Orlik - Bobolice 4 października  2014r. :


 

W sobotę 4 października 2014r. w Bobolicach na boisku Olimpia przy ul. Pocztowej 15 , odbył się pierwszy turniej w ramach rozgrywek Liga Bałtycka Orlik 2012 – Powiat Ziemski Koszalin w kategorii Orlik (rocznik 2004 i mł.).

Organizatorem imprezy był UKS Olimpia Bobolice – sponsor Energa , a osobą odpowiedzialną prezes Klubu Henryk Kowalski.

Należy podkreślić, że wsparcia udzieliło min. Starostwo Powiatowe w Koszalinie. Patronem medialnym Ligi Bałtyckiej Orlik 2012 jest Głos Koszaliński.

W zawodach wzięło udział pięć zespołów : GKS Leśnik Manowo ( trener Ryszard Jelonek), UKS Opty Mielno ( trener Arek Żubryj, kierownik zespołu Piotr Czadrowski), SAS Sianów ( trener Piotr Starzecki, kierownik zespołu Artur Wiśniewski), SP Bonin ( trener Mariusz Poślednik , kierownik zespołu Bogusława Markiewicz) i UKS Olimpia Bobolice (trener Tomasz Piekarzewicz, kierownik zespołu Kacper Adamczyk).

Pierwsze miejsce w turnieju zajęli piłkarze UKS Olimpia Bobolice (10 pkt), a na kolejnych uplasowali się zawodnicy SAS Sianów (8 pkt), UKS Opty Mielno (6 pkt), SP Bonin (4 pkt), GKS Leśnik Manowo (0 pkt).

Podopieczni Tomasza Piekarzewicza wystąpili w składzie : Bartek Szlachciak (kapitan zespołu), Mateusz Domański, Bartek Lisowski, Cyprian Juś, Tymek Kinder, Wiktor Ułanowski, Damian Kęsicki, Kacper Hylak, Dominika Kozińska.

W klasyfikacji strzelców prowadzą zawodnicy Olimpii Wiktor Ułanowski (5 bramek) przed Dominiką Kozińska (3 bramki).

Zarząd UKS Olimpia Bobolice dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do sprawnego przebiegu turnieju, a szczególnie Pani Beacie Szlachciak i młodym wolontariuszom.

Klasyfikacja strzelców :

5 – Ułanowski (Olimpia)

3 – Kozińska (Olimpia)

2 – Czadrowski (Opty), Kęsicki (Olimpia), Kinder (Olimpia), Kowal (Bonin), Machaj (Opty), Przyborek (SAS), Twarowski (Opty),

1 – Kozłowski (Opty), Kulesza (SAS), Szpak (SAS), Wiśniewski (SAS), Wróblewski (SAS), Zieliński (Leśnik), sam.

2. turniej w kategorii Orlik -  Rosnowo  11 października  2014r. :


foto zespół SAS na turnieju w Rosnowie,  źródło  : http://www.sianow.pl/

 

 

 

 

W sobotę 11 października 2014r. w Rosnowie na boisku Orlik , odbył się drugi turniej w ramach rozgrywek Liga Bałtycka Orlik 2012 – Powiat Ziemski Koszalin w kategorii Orlik (rocznik 2004 i mł.).

Organizatorem imprezy był GKS Leśnik Manowo – sponsor Energa , a osobą odpowiedzialną Ryszard Jelonek.

W drugim w tej edycji Ligi Bałtyckiej Orlik 2012 turnieju, wzięły udział następujące zespoły: GKS Leśnik Manowo (trener Ryszard Jelonek), Sianowska Akademia Sportu (Piotr Starzecki), SP Bonin (Mariusz Poślednik). UKS Olimpia Bobolice (Tomasz Piekarzewicz) i UKS Opty Mielno (Artura Czycz). Grano systemem „każdy z każdym”, dwa razy po osiem minut.

Zwycięzcami turnieju - przy równej ilości punktów, bezbramkowym remisie w bezpośrednim pojedynku i identycznej różnicy bramek w całym turnieju - większą liczbą strzelonych bramek w całej imprezie, zostali piłkarze UKS Opty Mielno.
Podopieczni Artura Czycza (trener) i Arkadiusza Żubryja (kierownik) występowali w składzie: Maksymilian Żyta - Krystian Chamera, Radosław Machaj, Szymon Machaj, Miłosz Stępnik, Antoni Twarowski i Ernest Żubryj.
Drugie miejsce - przy równej ilości punktów, bezbramkowym remisie w bezpośrednim pojedynku i identycznej różnicy bramek w całym turnieju - mniejszą liczbą strzelonych bramek w całej imprezie, zajęli piłkarze UKS Olimpia Bobolice.
Podopieczni Tomasza Piekarzewicza i Kacpra Adamczyka (kierownik) występowali w składzie: Bartosz Szlachciak - Agata Czaban, Mateusz Domański, Kacper Hylak, Dominik Kęsicki, Tymoteusz Kinder, Dominika Kozińska, Bartosz Lisowski, Jakub Marciniak, Dawid Mirga i Wiktor Ułanowski. Warto jednak dodać, że w rzutach karnych - strzelanych szkoleniowo - lepsi okazali się młodzi piłkarze z Mielna.

Trzecie miejsce zajęli piłkarze Sianowskiej Akademii Sportu, a kolejne SP Bonin i GKS Leśnik Manowo.

 

 

Klasyfikacja strzelców :

9 - Kozińska (Olimpia),

8 – Ułanowski (Olimpia)

7 - Machaj R. (Opty),

3 – Kęsicki (Olimpia), Kowal (Bonin), Machaj Sz. (Opty), Stępniak (Opty), Twarowski (Opty), Wiśniewski (SAS), Zieliński (Leśnik),

2 – Charysz (Bonin), Czadrowski (Opty), Kinder (Olimpia), Przyborek (SAS), Szpak (SAS),

1 – Kozłowski (Opty), Kulesza (SAS), Łęga (Leśnik), Wróblewski (SAS), sam.


3. turniej w kategorii Orlik - Bobolice Hala  29  listopada  2014r. :

 

 

 

Wyniki :

SP Bonin - UKS Olimpia Bobolice 2:5

UKS Opty Mielno - SAS Sianów 3:1

SP Bonin - GKS Leśnik Manowo 8:2

SAS Sianów - UKS Olimpia Bobolice 1:6

UKS Opty Mielno - GKS Leśnik Manowo 5:0

SAS Sianów - SP Bonin 2:2 k.2:1

GKS Leśnik Manowo - UKS Olimpia Bobolice 2:6

SP Bonin - UKS Opty Mielno 0:5

GKS Leśnik Manowo - SAS Sianów 2:4

UKS Olimpia Bobolice - UKS Opty Mielno 0:2

 

 

 

Klasyfikacja strzelców :

16 - Kozińska (Olimpia),

12 – Ułanowski (Olimpia)

11 - Stępniak (Opty),

9 - Kowal (Bonin),

8 - Twarowski (Opty), Machaj R. (Opty),

5 – Bartosz Szlachciak (Olimpia). Szpak (SAS), Wawrzkiewicz (Bonin), Wiśniewski (SAS),

4 - Kęsicki (Olimpia),

3 –Biercewicz (Leśnik). Faluta (Leśnik), Machaj Sz. (Opty), Zieliński (Leśnik),

2 – Charysz (Bonin), Czadrowski (Opty), Kinder (Olimpia), Kozłowski (Opty), Kulesza (SAS), Przyborek (SAS), Wróblewski (SAS),

1 – Artym (Bonin), Łęga (Leśnik), Skorupski (SAS), sam.

4. turniej w kategorii Orlik - Sianów Hala  08   lutego  2015r. :


 

Wyniki :

Gryf Polanów - GKS Leśnik Manowo 3:0

UKS Olimpia Bobolice - UKS Opty Mielno 0:0 k.2:3

SAS Sianów - Gryf Polanów 2:1

GKS Leśnik Manowo - UKS Olimpia Bobolice 0:3

SP Bonin - UKS Opty Mielno 0:3

GKS Leśnik Manowo - SAS Sianów 0:3

Gryf Polanów - UKS Olimpia Bobolice 1:5

(bramki O : Wiktor Ułanowski 3, Dominika Kozińska 2)

UKS Opty Mielno - GKS Leśnik Manowo 3:0

SAS Sianów - SP Bonin 1:2

Gryf Polanów - UKS Opty Mielno 0:1

SP Bonin - UKS Olimpia Bobolice 1:8

(Wiktor Ułanowski 4, Dominika Kozińska 1, Agata Czaban 2, Mateusz Domański )

UKS Opty Mielno - SAS Sianów 5:0

SP Bonin - Gryf Polanów 1:1 k.1:2

SAS Sianów - UKS Olimpia Bobolice 0:3

( Dominika Kozińska, Nathan Bielecki, sam.)

SP Bonin - GKS Leśnik Manowo 3:0

 

 

Klasyfikacja strzelców :

20 - Kozińska (Olimpia),

19 – Ułanowski (Olimpia)

13 - Twarowski (Opty),

11 - Stępniak (Opty),

9 - Kowal (Bonin), Machaj R. (Opty),Wawrzkiewicz (Bonin),

5 – Bartosz Szlachciak (Olimpia). Szpak (SAS), Wiśniewski (SAS),

4 - Czadrowski (Opty), Kęsicki (Olimpia),

3 –Biercewicz (Leśnik). Faluta (Leśnik), Kozłowski (Opty), Kulesza (SAS), Lipski (Gryf), Machaj Sz. (Opty), Zieliński (Leśnik),

2 – Charysz (Bonin), Czaban (Olimpia), Kinder (Olimpia), Przyborek (SAS), Wróblewski (SAS), sam.

1 – Artym (Bonin), Bielecki (Olimpia), Domański (Olimpia), Łęga (Leśnik), Majewski (Gryf), Nowak (SAS), Skorupski (SAS).

 

4. turniej w kategorii Orlik - Mielno 9.05. 2015r. :

 

 

 

Wyniki :

UKS Opty Mielno - GKS Leśnik Manowo 3:0

Gryf Polanów - UKS Olimpia Bobolice 1:4

(bramki O : Dominika Kozińska 2, Tymon Kinder 2)

SAS Sianów - SP Bonin 0:0 k.3:0

UKS Olimpia Bobolice - UKS Opty Mielno 0:0 k.4:3

SP Bonin - GKS Leśnik Manowo 2:0

SAS Sianów - Gryf Polanów 0:0 k.1:2

SP Bonin - UKS Opty Mielno 3:1

SAS Sianów - UKS Olimpia Bobolice 0:2

(Dominika Kozińska , Tymon Kinder )

Gryf Polanów - GKS Leśnik Manowo 0:1

Gryf Polanów - UKS Opty Mielno 0:2

GKS Leśnik Manowo - SAS Sianów 1:2

SP Bonin - UKS Olimpia Bobolice 0:3

(Wiktor Ułanowski , Dominika Kozińska , Damian Kęsicki)

UKS Opty Mielno - SAS Sianów 1:0

GKS Leśnik Manowo - UKS Olimpia Bobolice 0:3

(Dominika Kozińska 2 , Damian Kęsicki)

SP Bonin - Gryf Polanów 1:0

Tabela końcowa turnieju :

 

Miejsce

Nazwa zespołu

Ilość gier

Punkty

Bramki

1.

UKS Olimpia Bobolice

5

13

12-1

2.

SP Bonin

5

10

6-4

3.

UKS Opty Mielno

5

10

7-3

4.

SAS Sianów

5

5

2-4

5.

Gryf Polanów

5

4

2-7

6.

GKS Leśnik Manowo

5

0

1-11

 

Tabela po 5 turniejach :

 

Miejsce

Nazwa zespołu

Ilość gier

Punkty

Bramki

1.

UKS Olimpia Bobolice

22

55

70-11

2.

UKS Opty Mielno

22

51

53-11

3.

SP Bonin

22

28

30-54

4.

SAS Sianów

22

26

27-37

5.

Gryf Polanów

10

11

9-15

6.

GKS Leśnik Manowo

22

0

11-72

 

Klasyfikacja strzelców :

25 - Kozińska (Olimpia),

20 – Ułanowski (Olimpia)

15 - Stępniak (Opty),

13 - Twarowski (Opty),

12 - Wawrzkiewicz (Bonin)

10 - Kowal (Bonin),

9 - Machaj R. (Opty),

7 - Kęsicki (Olimpia), Wiśniewski (SAS),

5 – Czadrowski (Opty), Kinder (Olimpia), Bartosz Szlachciak (Olimpia). Szpak (SAS),

4 - Faluta (Leśnik), Lipski (Gryf), Machaj Sz. (Opty),

3 –Biercewicz (Leśnik), Charysz (Bonin), Kozłowski (Opty), Kulesza (SAS), Zieliński (Leśnik),

2 –Czaban (Olimpia), Przyborek (SAS), Wróblewski (SAS), sam.

1 – Artym (Bonin), Bielecki (Olimpia), Domański (Olimpia), Grzegorczyk (Gryf),Maśnik (Gryf), Łęga (Leśnik), Majewski (Gryf), Nowak (SAS), Skorupski (SAS), Zubryj (Opty)

 


6. turniej Finałowy w kategorii Orlik - Bonin 24.05. 2015r. :

 

 

Wyniki :

UKS Opty Mielno - GKS Leśnik Manowo 2:0

Gryf Polanów - UKS Olimpia Bobolice 1:5

(bramki : Wiktor Ułanowski 2, Damian Kęsicki, Dominika Kozińska, Bartek Szlachciak)

SAS Sianów - SP Bonin 2:4

UKS Olimpia Bobolice - UKS Opty Mielno 0:1

SP Bonin - GKS Leśnik Manowo 2:1

SAS Sianów - Gryf Polanów 0:1

SP Bonin - UKS Opty Mielno 1:3

Gryf Polanów - GKS Leśnik Manowo 1:1 k.0:3

SAS Sianów - UKS Olimpia Bobolice 0:4

(Wiktor Ułanowski 3, Dominika Kozińska )

Gryf Polanów - UKS Opty Mielno 0:4

GKS Leśnik Manowo - SAS Sianów 0:2

SP Bonin - UKS Olimpia Bobolice 0:4

(Wiktor Ułanowski 2, Dominika Kozińska 2 )

UKS Opty Mielno - SAS Sianów 4:0

GKS Leśnik Manowo - UKS Olimpia Bobolice 0:2

(Wiktor Ułanowski , Dominika Kozińska )

SP Bonin - Gryf Polanów 1:0

Tabela końcowa turnieju :

 

Miejsce

Nazwa zespołu

Ilość gier

Punkty

Bramki

1.

UKS Opty Mielno

5

15

14-1

2.

UKS Olimpia Bobolice

5

12

15-2

3.

SP Bonin

5

9

8-10

4.

Gryf Polanów

5

4

3-11

5.

SAS Sianów

5

3

4-13

6.

GKS Leśnik Manowo

5

1

2-9

 

Tabela końcowa sezonu 2014/2015 :

 

Miejsce

Nazwa zespołu

Ilość gier

Punkty

Bramki

1.

UKS Olimpia Bobolice

27

67

85-13

2.

UKS Opty Mielno

27

66

65-12

3.

SP Bonin

27

37

38-64

4.

SAS Sianów

27

29

31-50

5.

Gryf Polanów

15

15

12-26

6.

GKS Leśnik Manowo

27

1

13-81

 

Czołowa klasyfikacja strzelców :

1) Dominika Kozińska (Olimpia) – 30 bramek,

2) Wiktor Ułanowski (Olimpia) – 28 bramek,

3) Miłosz Stępniak (Opty) – 22 bramki,

Wyróżnienia indywidualne :

Wiktor Ułanowski (zawodnik), Kacper Rewkowski (bramkrz) Olimpia Bobolice,

Antoni Twarowski (zawodnik), Maksymilian Żyta (bramkarz) - UKS Opty Mielno,

Dominik Wawrzykiewicz (zawodnik), Dawid Krajczyński - SP Bonin,

Dawid Wiśniewski (zawodnik), Maciej Fidór (bramkarz) - SAS Sianów,

Mateusz Lipski (zawodnik), Adrian Witkowski (bramkarz) - Gryf Polanów :

Karol Faluta (zawodnik), Maja Cielibała (bramkrz) - GKS Leśnik Manowo.

 

 

 

 

III. kategoria Żak (rocznik 2006 i młodsi) :

1. turniej w kategorii Żak - Bobolice 27 września 2014r. :


W sobotę 27 września 2014r. na boisku Olimpia przy ul. Pocztowej 15 , odbył się turniej w ramach rozgrywek Liga Bałtycka Orlik 2012 – Powiat Ziemski Koszalin w kategorii Żak (rocznik 2006 i mł.).

W zawodach wzięło udział siedem zespołów : UKS Olimpia Bobolice ( trener Marcin Kowalski) , LUKS Iskra/SP Kłanino (trener Henryk Kowalski), SAS Sianów (trener Piotr Starzecki , kierownik zespołu Grzegorz Skorupski) , Saturn Mielno (trener Mariusz Gosławski, kierownik zespołu Ewa Juchniewicz) , Gryf Polanów ( Kamil Popowicz), SP Bonin (trener Mariusz Poślednik, kierownik zespołu Bogusława Markiewicz) , SP Dąbrowa (trener Sebastian Wroński).

Organizatorem imprezy był UKS Olimpia Bobolice – sponsor Energa , a osobą odpowiedzialną prezes Klubu Henryk Kowalski.

Należy podkreślić, że wsparcia udzieliło min. Starostwo Powiatowe w Koszalinie i PCO w Bobolicach. Patronem medialnym Ligi Bałtyckiej Orlik 2012 jest Głos Koszaliński.

W trakcie zmagań Żaków nie prowadzi się żadnej punktacji. Symboliczną kolejność zespołów ustala się według ilości rozegranych turniejów. Przy równej ilości rozegranych turniejów, stosowana jest kolejność alfabetyczna.

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali słodki poczęstunek i napoje oraz drobne upominki.

2. turniej w kategorii Żak - Polanów 18 października   2014r. :

 


 

W sobotę 18 października 2014r. w polanowskiej  hali sportowo-widowiskowej przy ul. Gradowe Wzgórze wystąpili Żaki.

W zawodach wzięło udział osiem zespołów z takich klubów jak : UKS Olimpia Bobolice ( trener Marcin Kowalski) , LUKS Iskra/SP Kłanino (trener Marcin Kowalski, asystent trenera Kacper Czarnota), SAS I i II Sianów (trener Piotr Starzecki , kierownik zespołu Marcin Grzywacz) , Saturn Mielno (trener Mariusz Gosławski, Krzysztof Wieruszewski kierownik zespołu Ewa Juchniewicz) , Gryf Polanów ( Kamil Popowicz, Piotr Idzi), SP Bonin (trener Mariusz Poślednik, kierownik zespołu Bogusława Markiewicz) , SP Dąbrowa (trener Sebastian Wroński, kierownik zespołu Leszek Rogala).

Organizatorem imprezy był Gryf Polanów, a osobą odpowiedzialną prezes Klubu Tomasz Knitter i Kamil Popowicz.

Grano systemem „każdy z każdym”, raz sześć minut. Spotkania sędziowali: Grzegorz Purcel, Maciej Stelmach i Paweł Wilusz. Opiekę medyczną sprawowała Renata Kisiel. Sekretariat imprezy prowadzili: Marcin Kasprzycki i Jan Kłudkowski.

W trakcie zmagań żaków nie prowadzi się żadnej punktacji. Symboliczną kolejność zespołów ustala się według ilości udziału w turniejach. Przy równej ilości stosowana jest kolejność alfabetyczna.

Po pięciu z dwudziestu ośmiu rozegranych spotkań strzelano rzuty karne - zawsze - najbardziej emocjonujące w  tej kategorii wiekowej!

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali słodki poczęstunek i napoje. Przygotowaniem poczęstunku zajęli się rodzice młodziutkich piłkarzy polanowskiego Gryfa.
Były też medale dla wszystkich piłkarzy oraz ich trenerów i kierowników.

Organizatory turnieju składają serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania i przeprowadzenia polanowskiej imprezy. Wsparcia udzieliły także, między innymi: Polanowski Ośrodek Kultury i Sportu w Polanowie, który ufundował okolicznościowe medale oraz Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Oświaty w Polanowie, który udostępnił halę widowiskowo-sportową.

 

 

 

3. turniej w kategorii Żak - Bobolice 6 grudnia  2014r. :



 

W sobotę 6 grudnia 2014r. w bobolickiej hali widowiskowo-sportowej przy ul. Głowackiego 7, odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej w ramach rozgrywek Liga Bałtycka Orlik 2012 – Powiat Ziemski Koszalin w kategorii Żak (rocznik 2006 i mł.).

Organizatorem imprezy był LUKS Iskra/SP Kłanino - osoba odpowiedzialna Mariusz Walaszczyk prezes Klubu, a współorganizatorem UKS Olimpia Bobolice – sponsor Energa.

Patronat nad imprezą sprawowała Mieczysława Brzoza Burmistrz Bobolic, a wsparcia udzieliło min. Starostwo Powiatowe w Koszalinie, PCO w Bobolicach oraz Provident Polska SA w ramach projektu Wokół Nas.

W zawodach wzięło udział osiem zespołów z takich klubów jak : Sianowska Akademia Sportu Sianów (trener Piotr Starzecki, kierownik zespołu Grzegorz Skorupski ) , Saturn I Mielno (trener Mariusz Gosławski, kierownik zespołu Ewa Juchniewicz) , Saturn II Mielno (trener Krzysztof Wieruszewski, kierownik zespołu Ewa Juchniewicz) Gryf Polanów ( trener Kamil Popowicz), SP Bonin (trener Mariusz Poślednik, kierownik zespołu Bogusława Markiewicz ), SP Dąbrowa (trener Sebastian Wroński, Szymon Rogala ), UKS Olimpia Bobolice ( trener Marcin Kowalski) i LUKS Iskra/SP Kłanino (trener Marcin Kowalski, kierownik zespołu Marcel Pańczyk).

Zespoły grały systemem „każdy z każdym” jeden raz pięć minut. Oprócz meczy piłkarskich odbyły konkursy rekreacyjno-sportowe dostosowane do wieku i umiejętności uczestników , które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Szczególnie, że prowadził je Mikołaj z workiem słodyczy oraz Śnieżynka.

Nagrodę specjalną w postaci piłki meczowej Adidas Brazuca za wygranie konkursu celności zdobył Damian Zabłocki z Saturna I Mielno.

Należy podkreślić, że zgodnie z nową unifikacją PZPN w trakcie zmagań Żaków nie prowadzi się żadnej punktacji. Symboliczną kolejność zespołów ustala się według ilości rozegranych turniejów. Przy równej ilości rozegranych turniejów, stosowana jest kolejność alfabetyczna. Natomiast po meczach remisowych strzelane są rzuty karne (jako forma szkolenia)!

Opiekę medyczną pełniła Teresa Pietruszka, sędzią głównym był Henryk Kowalski, któremu pomagał Kacper Czarnota i Filip Kłos. Mecze sędziował Fabian Walaszczyk i Dawid Olszewski.

Składy naszych zespołów : UKS Olimpia Bobolice – Patryk Zdanowski, Tymek Skiba, Zofia Kudłaczek, Filip Arendarczyk (kapitan zespołu), Kacper Sidoruk, Jakub Zakrzewski, Mariusz Szadziński, Mateusz Serowski, Michał Malinowski, Daniel Mirga, Maksymilian Rewkowski, Igor Kłos,

LUKS Iskra/SP Kłanino – Tomasz Czarnota, Filip Adamczyk (kapitan zespołu), Sebastian Zakrzewski, Kuba Kościołowski, Jan Dębski, Piotr Riopka, Olek Malinowski, Klaudia Fortuniak, Szymon Zakrzewski, Dominik Adamczewski, Kamil Kwaśny, Tobiasz Skiba, Dawid Stanisławski, Radek Olszewski, Aleksandra Rybak.

W czasie uroczystego zakończenia imprezy nagrody wręczała min. Mieczysława Brzoza Burmistrz Bobolic, Kamil Jesionowski Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Koszalińskiego, Mariusz Walaszczyk prezes LUKS Iskra/SP Kłanino, Radny RM w Bobolicach, Ireneusz Bednarczyk Radny RM w Bobolicach oraz Mikołaj ze Śnieżynką.

Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali paczki, słodki poczęstunek i napoje.

Zarząd LUKS Iskra/SP Kłanino serdecznie dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do sprawnego przebiegu turnieju, a szczególnie mamom zawodników z Kłanina i Bobolic za smaczne ciasto oraz pracownikom hali.


4. turniej w kategorii Żak - Sianów 22 luty  2015r. :


 

 

 

Z uwagi na udział w turnieju kompletu zespołów, grano w dwóch podgrupach: „starszej” (sześciozespołowej) i „młodszej” (trzyzespołowej). Grano systemem „każdy z każdym”, jeden raz osiem minut. Spotkania sędziował Wojciech Filipiak, a opiekę medyczną sprawowała Kornelia Reszke.

Otwarcia imprezy dokonali: Prezes Sianowskiej Akademii Sportu - Sebastian Bober oraz koordynatorzy rozgrywek: w powiecie koszalińskim ziemskim - Henryk Kowalski i Koszalińskim Okręgowym Związku Piłki Nożnej - Ryszard Wątroba.

W trakcie zmagań Żaków nie prowadzi się żadnej punktacji. Natomiast po meczach remisowych strzelane są rzuty karne (jako forma szkolenia). W Sianowie taka sytuacja miała miejsce trzy razy.

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali słodki poczęstunek i napoje. Przygotowaniem i serwowaniem poczęstunku zajęli się rodzice młodziutkich piłkarzy z Sianowskiej Akademii Sportu. Natomiast zespoły otrzymały okolicznościowe dyplomy, które wręczyli: Sebastian Bober, Henryk Kowalski i prowadzący całość - Ryszard Wątroba.

Organizator turnieju Piotr Starzecki i gospodarz imprezy – Sianowska Akademia Sportu (Prezes – Sebastian Bober),  serdecznie dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do sprawnego przebiegu sianowskiego turnieju. Szczególne podziękowania kierują pod adresem rodziców młodych piłkarzy Sianowskiej Akademii Sportu – za przygotowane i serwowane przez nich smaczne ciasta, i napoje, młodego wolontariusza Jana Kosmowskiego, gimnazjalisty z Sianowa – za obsługę tablicy elektronicznej, a także pracownika hali Krzysztofa Gorta – za jej przygotowanie i administratora hali, dyrektora szkoły - Ireneusza Megiela – za jej użyczenie z zapleczem.

5. turniej w kategorii Żak -  16 maja Bonin  2015r. :

 


 

W sobotę 16 maja 2015r. w Boninie na boisku Orlik odbył się piąty turniej w ramach rozgrywek Liga Bałtycka Orlik 2012 – Powiat Ziemski Koszalin w kategorii Żak (rocznik 2006 i mł.).

Organizatorem imprezy była Szkoła Podstawowa w Boninie, a osobą odpowiedzialną Mariusz Poślednik.

W zawodach wzięło udział osiem zespołów UKS Olimpia Bobolice – sponsor Energa ( trener Marcin Kowalski, kierownik zespołu Henryk Kowalski) i LUKS Iskra/SP Kłanino (trener Marcin Kowalski, kierownik zespołu Henryk Kowalski) oraz Sianowska Akademia Sportu Sianów (trener Piotr Starzecki, kierownik zespołu Krzysztof Kowalczyk ) , Saturn Mielno I i II (trener Mariusz Gosławski) , SP Dąbrowa (trener Szymon Rogala kierownik zespołu Józef Hryckowian ), Gryf Polanów ( trener Kamil Popowicz ) i SP Bonin (trener Mariusz Poślednik, kierownik zespołu Bogusława Markiewicz).

Otwarcia imprezy dokonała dyrektor Szkoły Podstawowej w Boninie Zofia Kozłowska oraz koordynator rozgrywek w powiecie koszalińskim ziemskim Henryk Kowalski.

Dla wszystkich uczestników organizatorzy zapewnili poczęstunek i napoje.

Zespoły grały systemem „każdy z każdym” . Łącznie rozegrano 28 meczy w których nie zabrakło udanych zagrań, pięknych bramek i efektownych parad bramkarzy.

W trakcie zmagań Żaków nie prowadzi się żadnej punktacji. Symboliczną kolejność zespołów ustala się według ilości rozegranych turniejów. Przy równej ilości rozegranych turniejów, stosowana jest kolejność alfabetyczna. Natomiast zgodnie z nową „Unifikacją organizacji szkolenia i systemu współzawodnictwa młodzieży piłkarskiej w Polsce”, uchwaloną 10 lipca 2013 r., podczas posiedzenia Zarządu PZPN, po meczach remisowych strzelane są rzuty karne (jako forma szkolenia). Na zawodach w Boninie miało to miejsce dziewięć razy i tradycyjnie towarzyszyło im najwięcej emocji.

Następny turniej finałowy zostanie rozegrany w sobotę 30 maja 2015r. od godz. 11.00 w Mielnie na stadionie przy ul. Mickiewicza. Organizatorem jest Saturn Mielno, a osobą odpowiedzialną prezes Klubu Dariusz Starzyński tel. 604 530 854. Na zawodach odbędzie się uroczyste zakończenie, podsumowanie i wręczenie nagród. Zostanie również powołana reprezentacja powiatu na mistrzostwa KOZPN, które zostaną rozegrane w niedzielę 14 czerwca br. o godz. 1100 w Drawsku Pomorskim.

 

6. turniej Finałowy w kategorii Żak -  30 maja Mielno  2015r. :

 

 

 

 

W sobotę 30 maja 2015r. na stadionie w Mielnie, odbył się Finałowy Turniej w ramach rozgrywek Liga Bałtycka Orlik 2012 – Powiat Ziemski Koszalin w kategorii Żak (rocznik 2006 i mł.).

Organizatorem imprezy był Saturn Mielno, a osobą odpowiedzialną prezes Klubu Dariusz Starzyński.

W zawodach wzięły udział następujące  zespoły : UKS Olimpia Bobolice – sponsor Energa ( trener Marcin Kowalski, kierownik zespołu Łukasz Serowski), LUKS Iskra/SP Kłanino (trener Henryk Kowalski, kierownik zespołu Kacper Czarnota), Sianowska Akademia Sportu I, II Sianów (trener Piotr Starzecki, kierownik zespołu Krzysztof Kowalczyk ) , Saturn I Mielno (trener Mariusz Gosławski, kierownik zespołu Katarzyna Jagiełko ), Saturn II Mielno (trener Mariusz Gosławski, kierownik zespołu Ewa Juchniewicz ) SP Dąbrowa (trener Sebastian Wroński, kierownik zespołu Szymon Rogala) i SP Bonin (trener Mariusz Poślednik, kierownik zespołu Bogusława Markiewicz).

Dla wszystkich uczestników organizatorzy zapewnili słodki poczęstunek i napoje.

Zespoły grały systemem „każdy z każdym” . Po rozegraniu 19 spotkań turniej został przerwany ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne.

Podczas uroczystego zakończenia turnieju i podsumowania całorocznych zmagań nagrody wręczali min. Ryszard Wątroba koordynator rozgrywek Ligi Żaków KOZPN i Ligi Bałtyckiej Orlik 2012 z ramienia Zarządu KOZPN w Koszalinie oraz Dariusz Starzyński prezes Saturna Mielno.

Wszyscy uczestnicy rozgrywek otrzymali pamiątkowe medale, zespoły puchary, a wyróżnieni zawodnicy statuetki.

Do reprezentacji Powiatu na Finał KOZPN, który odbędzie się 14 czerwca br. w Drawsku Pomorskim powołano po 2 zawodników z każdego Klubu.

 


SEZON PIŁKARSKI 2013/2014

WYNIKI :

 

 

I. kategoria Młodzik (rocznik 2001/2002) :


1. turniej w kategorii Młodzik - Bobolice 29 września 2013r. :


Leśnik Rossa Manowo - Olimpia/Iskra Bobolice 0:3

(bramki : Płuciennik, Nieradka, Adamczyk)

UKS Opty Mielno - SAS Sianów 1:2

(O- Styrenczak, S- Gutkin, Grosiak)

Leśnik Rossa Manowo -Wicher Mierzym 5:0

(Mazurek 3, Rybacki, Ciapciński)

SAS Sianów - Olimpia/Iskra Bobolice 0:2

(Nieradka 2)

UKS Opty Mielno -Wicher Mierzym 1:2

(O- Styrenczak, Kobus, sam.)

SAS Sianów -Leśnik Rossa Manowo 1:2

(S-Gutkin, L- Rybacki 2)

Wicher Mierzym - Olimpia/Iskra Bobolice 1:2

(W-Łukawski, O-Pilipionek 2)

Leśnik Rossa Manowo -UKS Opty Mielno 4:0

(Mazurek 2, Rybacki 2)

Wicher Mierzym -SAS Sianów 1:1

(W-Pietrzak, S- Pawelski )

Olimpia/Iskra Bobolice - UKS Opty Mielno 3:0

(Pilipionek 2, Adamczyk)

 

Strzelcy bramek :

5 - Daniel Mazurek (Leśnik), Dawid Rybacki (Leśnik),

4 - Tomasz Pilipionek (Olimpia),

3 – Ariel Nieradka (Olimpia),

2 – Kacper Adamczyk (Olimpia), Gracjan Gutkin (SAS), Jakub Styrenczak (Opty),

2. turniej w kategorii Młodzik - Sianów 13 październik 2013r. :


 

Leśnik Rossa Manowo - Olimpia/Iskra Bobolice 3:1

UKS Opty Mielno - SAS Sianów 2:2

Leśnik Rossa Manowo - Wicher Mierzym 3:0

SAS Sianów - Olimpia/Iskra Bobolice 0:5

UKS Opty Mielno - Wicher Mierzym 2:1

SAS Sianów - Leśnik Rossa Manowo 0:3

Wicher Mierzym - Olimpia/Iskra Bobolice 0:6

Leśnik Rossa Manowo - UKS Opty Mielno 0:0

Wicher Mierzym - SAS Sianów 0:2

Olimpia/Iskra Bobolice - UKS Opty Mielno 2:0


Strzelcy bramek po 2 turniejach :

10- Dawid Rybacki (Leśnik),

9 - Ariel Nieradka (Olimpia), Tomasz Pilipionek (Olimpia),

8 - Daniel Mazurek (Leśnik),

6 - Jakub Styrenczak (Opty),

4 - Gracjan Gutkin (SAS),

2 – Kacper Adamczyk (Olimpia), Michał Ciapciński (Leśnik), Gracjan Gutkin (SAS), Przemysław Lampkowski (Wicher), Konrad Płuciennik (Olimpia),

1 – Kacper Czarnota (Olimpia)Sebastian Grosiak (SAS), Mateusz Kobus (Wicher), Filip Kłos (Olimpia), Filip Kontek (SAS), Jakub Łukawski (Wicher), Sergiusz Pasternak (SAS), Kacper Pawelski (SAS), Tomasz Pietrzak (Wicher), sam.

 

3. turniej w kategorii Młodzik - Bobolice 14 grudnia 2013r. :

 

Leśnik Rossa Manowo – Olimpia/Iskra Bobolice 1:4

UKS Opty Mielno - SAS Sianów 2:1

Leśnik Rossa Manowo - Wicher Mierzym 1:3

SAS Sianów - Olimpia/Iskra Bobolice 0:6

UKS Opty Mielno - Wicher Mierzym 0:1

SAS Sianów - Leśnik Rossa Manowo 3:3

Wicher Mierzym - Olimpia/Iskra Bobolice 2:5

Leśnik Rossa Manowo - UKS Opty Mielno 4:4

Wicher Mierzym - SAS Sianów 6:1

Olimpia/Iskra Bobolice - UKS Opty Mielno 7:1

 

 

 

Klasyfikacja strzelców 3 turniejach :

17 - Tomasz Pilipionek (Olimpia),

15 - Ariel Nieradka (Olimpia), Dawid Rybacki (Leśnik),

10 - Przemysław Lampkowski (Wicher), Jakub Styrenczak (Opty),

8 - Daniel Mazurek (Leśnik),

5 - Filip Kontek (SAS),

4 - Gracjan Gutkin (SAS), Marcin Kordek (Olimpia),

3 - Sergiusz Pasternak (SAS), sam.

2 – Kacper Adamczyk (Olimpia), Michał Ciapciński (Leśnik), Gracjan Gutkin (SAS), Mateusz Kobus (Wicher), Jakub Łukawski (Wicher), Adrian Pakulski (Opty), Konrad Płuciennik (Olimpia), Szymon Rybacki (Leśnik),

1 –Kacper Czarnota (Olimpia), Kacper Długoszek (Wicher), Jakub Gawlik (Opty), Sebastian Grosiak (SAS), Igor Fortun (Olimpia), Filip Kłos (Olimpia), Aleks Miłaszewski (Leśnik), Kacper Pawelski (SAS), Tomasz Pietrzak (Wicher), Marcel Wojcieszak (Olimpia).

 

4. turniej w kategorii Młodzik - Mielno 9 luty  2014r. :

Wyniki :

Olimpia/Iskra Bobolice - UKS Opty Mielno 4:1

SAS Sianów - Leśnik Rossa Manowo 0:2

Wicher Mierzym - Olimpia/Iskra Bobolice 0:0

UKS Opty Mielno - SAS Sianów 2:0

Leśnik Rossa Manowo - Wicher Mierzym 0:0

SAS Sianów - Olimpia/Iskra Bobolice 1:1

UKS Opty Mielno - Wicher Mierzym 0:1

Leśnik Rossa Manowo – Olimpia/Iskra Bobolice 0:3

Wicher Mierzym - SAS Sianów 1:0

Leśnik Rossa Manowo - UKS Opty Mielno 0:2


Klasyfikacja strzelców po 4 turniejach :

21 - Tomasz Pilipionek (Olimpia),

17 - Dawid Rybacki (Leśnik),

15 - Ariel Nieradka (Olimpia),

14 - Jakub Styrenczak (Opty),

12 - Przemysław Lampkowski (Wicher),

8 - Marcin Kordek (Olimpia), Daniel Mazurek (Leśnik),

5 - Filip Kontek (SAS),

4 - Gracjan Gutkin (SAS), Sergiusz Pasternak (SAS),

3 - sam.

2 – Kacper Adamczyk (Olimpia), Michał Ciapciński (Leśnik), Gracjan Gutkin (SAS), Mateusz Kobus (Wicher), Jakub Łukawski (Wicher), Adrian Pakulski (Opty), Konrad Płuciennik (Olimpia), Szymon Rybacki (Leśnik),

1 –Kacper Czarnota (Olimpia), Kacper Długoszek (Wicher), Jakub Gawlik (Opty), Sebastian Grosiak (SAS), Igor Fortuna (Olimpia), Filip Kłos (Olimpia), Aleks Miłaszewski (Leśnik), Kacper Pawelski (SAS), Tomasz Pietrzak (Wicher), Marcel Wojcieszak (Olimpia).

5. turniej w kategorii Młodzik - Świeszyno  12 maja  2014r. :

 

Wyniki :

GKS Manowo - Olimpia/Iskra Bobolice 0:2

(bramki : Wojcieszak, Pilipionek)

UKS Opty Mielno - SAS Sianów 0:1

GKS Manowo - Wicher Mierzym 2:1

SAS Sianów - Olimpia/Iskra Bobolice 0:1

(Kordek)

UKS Opty Mielno - Wicher Mierzym 1:2

SAS Sianów - GKS Manowo 3:1

Wicher Mierzym - Olimpia/Iskra Bobolice 0:1

(Pilipionek)

GKS Manowo - UKS Opty Mielno 3:1

Wicher Mierzym - SAS Sianów 2:1

Olimpia/Iskra Bobolice - UKS Opty Mielno 2:1

(F. Kłos, Kordek)


 

 

Klasyfikacja strzelców :

23 - Tomasz Pilipionek (Olimpia),

17 - Dawid Rybacki (GKS),

15 - Ariel Nieradka (Olimpia),

14 - Jakub Styrenczak (Opty),

12 - Przemysław Lampkowski (Wicher),

10 - Marcin Kordek (Olimpia), Daniel Mazurek (GKS),

7- Sergiusz Pasternak (SAS)

5 - Michał Ciapciński (Leśnik), Mateusz Kobus (Wicher), Filip Kontek (SAS),

4 - Gracjan Gutkin (SAS),

3 - sam.

2 – Kacper Adamczyk (Olimpia), Gracjan Gutkin (SAS), Filip Kłos (Olimpia), Jakub Łukawski (Wicher), Adrian Pakulski (Opty), Konrad Płuciennik (Olimpia), Szymon Rybacki (GKS), Andrzej Słota (Opty), Jakub Turowski (Wicher), Marcel Wojcieszak (Olimpia).

1 –Kacper Czarnota (Olimpia), Kacper Cyzman (Opty), Kacper Długoszek (Wicher), Jakub Gawlik (Opty), Marcin Grenda (SAS), Sebastian Grosiak (SAS), Igor Fortuna (Olimpia), Hubert Kucal (SAS), Aleks Miłaszewski (Leśnik), Kacper Pawlak (GKS), Kacper Pawelski (SAS), Tomasz Pietrzak (Wicher),

 

6. turniej Finałowy w kategorii Młodzik - Rosnowo  1 czerwca  2014r. :

 

 

 

Wyniki:

GKS Manowo - Olimpia/Iskra Bobolice 1:3

UKS Opty Mielno - SAS Sianów 2:3

GKS Manowo - Wicher Mierzym 3:0

SAS Sianów - Olimpia/Iskra Bobolice 1:3

UKS Opty Mielno - Wicher Mierzym 3:0

SAS Sianów - GKS Manowo 4:2

Wicher Mierzym - Olimpia/Iskra Bobolice 0:3

GKS Manowo - UKS Opty Mielno 5:0

Wicher Mierzym - SAS Sianów 0:3

Olimpia/Iskra Bobolice - UKS Opty Mielno 2:1


 

Klasyfikacja strzelców :

27 - Tomasz Pilipionek (Olimpia),

17 - Ariel Nieradka (Olimpia), Dawid Rybacki (GKS), Jakub Styrenczak (Opty).

12 - Przemysław Lampkowski (Wicher), -Daniel Mazurek (GKS),

11 - Marcin Kordek (Olimpia), Sergiusz Pasternak (SAS),

7- Gracjan Gutkin (SAS),

6 - Kacper Pawlak (GKS),

5 - Michał Ciapciński (Leśnik), Mateusz Kobus (Wicher), Filip Kontek (SAS),

3 - Marcel Wojcieszak (Olimpia), sam.

2 – Kacper Adamczyk (Olimpia), Filip Kłos (Olimpia), Hubert Kucal (SAS), Jakub Łukawski (Wicher), Adrian Pakulski (Opty), Konrad Płuciennik (Olimpia), Szymon Rybacki (GKS), Andrzej Słota (Opty), Jakub Turowski (Wicher),

1 –Kacper Czarnota (Olimpia), Kacper Cyzman (Opty), Kacper Długoszek (Wicher), Jakub Gawlik (Opty), Marcin Grenda (SAS), Sebastian Grosiak (SAS), Igor Fortuna (Olimpia), Marcel Łuczal (SAS), Aleks Miłaszewski (Leśnik), Kacper Pawelski (SAS), Dawid Pawelec (SAS), Gracjan Pawluch (GKS), Tomasz Pietrzak (Wicher), Łukasz Walczak (SAS).

II. kategoria Orlik (rocznik 2003/2004) :

 

1. turniej w kategorii Orlik - Bobolice 21 września 2013r. :


Leśnik/Rossa Manowo - UKS Olimpia Bobolice 0:8

(Wojcieszak,4,Banaszek 3, Adamczyk)

SP Bonin - UKS Opty Mielno 1:1

(B- Duda, O-Turlejski)

Leśnik/Rossa Manowo - SAS Sianów 1:3

(L-Miłaszewski, S-Wróblewski, Studziński 2)

UKS Opty Mielno - UKS Olimpia Bobolice 1:4

(O- Styrenczak, B-Banaszek 2, Adamczyk, Trusiło)

SP Bonin - SAS Sianów 3:1

(B- Duda 2, Kuźniarski, S-Studziński)

UKS Opty Mielno - Leśnik/Rossa Manowo 2:0

(Styrenczak, Piszczek)

SAS Sianów - UKS Olimpia Bobolice 0:1

(Banaszek)

Leśnik/Rossa Manowo - SP Bonin 1:2

(L- Miłaszewski, B-Duda , Kuźniarski)

SAS Sianów - UKS Opty Mielno 3:0

(Wróblewski 3)

UKS Olimpia Bobolice - SP Bonin 2:1

(O-Banaszek 2, B-Tetloch)

SAS Sianów - Wicher Mierzym 3:0

Leśnik/Rossa Manowo - Wicher Mierzym 3:0

SP Bonin - Wicher Mierzym 3:0

UKS Olimpia Bobolice - Wicher Mierzym 3:0

UKS Opty Mielno - Wicher Mierzym 3:0

 

Strzelcy bramek :

8 - Banaszek (Olimpia)

4 – Duda (Bonin), Wojcieszak (Olimpia), Wróblewski (Bonin),

3- Studziński (SAS)

2 - Adamczyk (Olimpia), Kuźniarski (Bonin), Miłaszewski (Leśnik), Styrenczak (Opty)

1 - Piszczek (Opty), Tetloch (Bonin), Trusiło (Olimpia), Turlejewski (Opty),

 

2. turniej w kategorii Orlik - Rosnowo 5 października  2013r. :

 

Leśnik Rossa Manowo - SAS Sianów 0:3

(bramki : Mateusz Wróblewski 3)

UKS Opty Mielno - SP Bonin 0:1

(Patryk Tetloch)

Leśnik Rossa Manowo - UKS Olimpia Bobolice 1:5

(L- Aleks Miłaszewski, O- Dominika Kozińska, Filip Banaszek, Kacper Adamczyk, Marcel Wojcieszak 2)

SAS Sianów - SP Bonin 2:0

(Mateusz Wróblewski, Filip Studziński)

UKS Olimpia Bobolice - UKS Opty Mielno 2:0

(Filip Banaszek, sam.)

Leśnik Rossa Manowo - SP Bonin 0:0

SAS Sianów - UKS Opty Mielno 1:0

(Patryk Palkowski)

SP Bonin - UKS Olimpia Bobolice 2:2

(B- Patryk Tetloch, Filip Kuźniarski, O-Dominika Kozińska, sam.)

UKS Opty Mielno - Leśnik Rossa Manowo 1:1

(O-Jakub Styrenczak, L- Aleks Miłaszewski)

SAS Sianów - UKS Olimpia Bobolice 0:1

(Marcel Wojcieszak)

Klasyfikacja strzelców  po II turniejach :

10 - Banaszek (Olimpia),

8 - Wróblewski (SAS),

7 - Wojcieszak (Olimpia),

4 – Duda (Bonin), Miłaszewski (Leśnik), Studziński (SAS),

3- Adamczyk (Olimpia), Kuźniarski (Bonin), Styrenczak (Opty), Tetloch (Bonin),

2 - Kozińska (Olimpia), sam.,

1 - Piszczek (Opty), Polkowski (SAS), Trusiło (Olimpia), Turlejewski (Opty).

3. turniej w kategorii Orlik - Bobolice  11 stycznia   2014r. :


 

Leśnik Rossa Manowo - SAS Sianów 0:6

UKS Opty Mielno - SP Bonin 4:1

Leśnik Rossa Manowo - UKS Olimpia Bobolice 1:4

(Marcel Wojcieszak 3, Kacper Adamczyk)

SAS Sianów - SP Bonin 1:0

UKS Olimpia Bobolice - UKS Opty Mielno 5:2

(Marcel Wojcieszak 2,Filip Banaszek 3)

Leśnik Rossa Manowo - SP Bonin 2:4

SAS Sianów - UKS Opty Mielno 2:3

SP Bonin -UKS Olimpia Bobolice 1:3

(Marcel Wojcieszak 2, Dominika Kozińska )

UKS Opty Mielno - Leśnik Rossa Manowo 4:0

SAS Sianów - UKS Olimpia Bobolice 1:3

(Dominika Kozińska 2, Marcel Wojcieszak)

 

 

Klasyfikacja strzelców po 3 turniejach :

14 – Wojcieszak (Olimpia),Wróblewski (SAS)

13 - Banaszek (Olimpia)

12 - Styrenczak (Opty)

7 - Duda (Bonin)

5 - Adamczyk (Olimpia), Kozińska (Olimpia), Kuźniarski (Bonin), Studziński (SAS)

4 –Miłaszewski (Leśnik), Tetloch (Bonin)

3- Biercewicz (Leśnik)

2 - Machaj Sz.(Opty), Nowak (Leśnik) sam.

1 – Czadrowski Mi. (Opty), Machaj R.(Opty), Pająk (SAS), Piszczek (Opty), Polkowski (SAS), Trusiło (Olimpia), Turlejewski (Opty)

4. turniej w kategorii Orlik - Sianów  2 lutego   2014r. :


 

Leśnik Rossa Manowo - SAS Sianów 6:0

UKS Opty Mielno - SP Bonin 4:1

Leśnik Rossa Manowo - UKS Olimpia Bobolice 2:8

SAS Sianów - SP Bonin 4:4

UKS Olimpia Bobolice - UKS Opty Mielno 3:0

Leśnik Rossa Manowo - SP Bonin 0:9

SAS Sianów - UKS Opty Mielno 2:1

SP Bonin - UKS Olimpia Bobolice 1:1

UKS Opty Mielno - Leśnik Rossa Manowo 1:1

SAS Sianów - UKS Olimpia Bobolice 2:1

 

 

 

Klasyfikacja strzelców po 4 turniejach :

22 – Wojcieszak (Olimpia),Wróblewski (SAS),

17 - Styrenczak (Opty),

14 – Duda,

13 - Banaszek (Olimpia),

8 - Kuźniarski (Bonin), Tetloch (Bonin),

7 - Adamczyk (Olimpia),

5 - Kozińska (Olimpia), Miłaszewski (Leśnik), Studziński (SAS),

3- Biercewicz (Leśnik), Nowak (Leśnik),

2 –Jesionowski (Olimpia), Machaj Sz.(Opty), sam., Palkowski (SAS), Przyborek Adrian (SAS), Trusiło (Olimpia),

1 – Czadrowski Mi. (Opty), Gorgoń (SAS), Kinder (Olimpia), Kozłowski (Opty), Kowaczek (SAS), Muc (Leśnik),

Pająk (SAS),    Piszczek (Opty), Rapita (Bonin), Turlejewski (Opty).


5. turniej w kategorii Orlik - Sianów  26 kwietnia   2014r. :

 

Wyniki:

Leśnik - SAS 0:3

UKS Opty - SP Bonin 4:1

Leśnik UKS Olimpia 0:1

SAS - SP Bonin 2:0

UKS Olimpia - UKS Opty 1:1

Leśnik - SP Bonin 1:3

SAS - UKS Opty 1:0

SP Bonin - Olimpia 0:1

UKS Opty - Leśnik 3:0

SAS - UKS Olimpia 1:0

Klasyfikacja strzelców po 5 turniejach :

24 - Styrenczak (Opty), Wróblewski (SAS),

22 – Wojcieszak (Olimpia),

16 – Duda,

13 - Banaszek (Olimpia),

10 - Tetloch (Bonin),

8 - Kuźniarski (Bonin),

7 - Adamczyk (Olimpia),

5 - Kozińska (Olimpia), Miłaszewski (Manowo), Studziński (SAS),

3- Biercewicz (Leśnik), Nowak (Manowo), Pająk (SAS), Palkowski (SAS), Przyborek Adrian (SAS),

2 – Czadrowski Mi. (Opty), Jesionowski (Olimpia), Machaj Sz.(Opty), Trusiło (Olimpia), sam.,

1 – Czaban (Olimpia), Gorgoń (SAS), Kinder (Olimpia), Kozłowski (Opty), Kowaczek (SAS), Kulon (SAS), Muc (Leśnik), Piszczek (Opty), Rapita (Bonin), Szociński (Olimpia), Turlejewski, Tryniecki ( Manowo), (Opty), Ułanowski (Olimpia)

 


6. turniej finałowy w kategorii Orlik - Bonin  25 maja   2014r. :


 

Wyniki turnieju :

GKS Manowo - SAS Sianów 1:6

UKS Opty Mielno - SP Bonin 0:3

GKS Manowo - UKS Olimpia Bobolice 0:5

SAS Sianów - SP Bonin 1:2

UKS Olimpia Bobolice - UKS Opty Mielno 2:0

GKS Manowo - SP Bonin 1:6

SAS Sianów - UKS Opty Mielno 4:1

SP Bonin - UKS Olimpia Bobolice 0:1

UKS Opty Mielno - GKS Manowo 4:2

SAS Sianów - UKS Olimpia Bobolice 1:2


 

Klasyfikacja strzelców :

28 – Wojcieszak (Olimpia),

27 - Styrenczak (Opty),

24 - Wróblewski (SAS),

18 – Duda Bonin)

16 - Tetloch (Bonin),

13 - Banaszek (Olimpia),

10 - Kuźniarski (Bonin),

9 - Studziński (SAS),

8 - Adamczyk (Olimpia),

6 - Palkowski (SAS),

5 - Kozińska (Olimpia), Miłaszewski (Manowo), Przyborek (SAS),

4 - Nowak (Manowo), Trusiło (Olimpia),

3- Biercewicz (Leśnik), Pająk (SAS),

2 – Czadrowski Mi. (Opty), Gorgoń (SAS), Jesionowski (Olimpia), Kozłowski (Opty), Kulon (SAS), Machaj Sz.(Opty), Muc (Manowo), Rapita (Bonin), Ułanowski (Olimpia), sam.,

1 – Czaban (Olimpia), Czadrowski Mateusz (Opty), Czeszczewik (Manowo), Grygiel (SAS), Kinder (Olimpia), Kowaczek (SAS),

Piszczek (Opty), Szociński (Olimpia), Tryniecki ( Manowo), Turlejewski (Opty)

 

WYNIKI TURNIEJU MISTRZÓW


- FINAŁ LBO KOZPN w Barwicach   8 czerwca 2014

 


VIII miejsce UKS Olimpia Bobolice


- FINAŁ ORLIKÓW ZZPN w Drawsku Pomorskim 15 czerwca  2014


XV miejsce UKS Olimpia Bobolice

 

 


III. kategoria Żak (rocznik 2005 i młodsi) :

1. turniej w kategorii Żak - Bobolice 28 września 2013r. :

Zawody były rozgrywane zgodnie z nową unifikacją szkolenia Polskiego Związku Piłki Nożnej dla dzieci i młodzieży.

Impreza była bardzo udana, dopisali kibice wśród których przeważali najbliżsi zawodników. Natomiast młodzi adepci piłki nożnej co chwilę popisywali się udanymi i mniej udanymi zagraniami za co i tak zbierali gromkie brawa. Szczególnie liczną i głośną grupę kibiców mieli piłkarze z Mielna.

Zgodnie z regulaminem w tej kategorii wiekowej nie jest prowadzona klasyfikacja punktowa. Ponieważ na tym etapie piłkarskiego rozwoju nie jest ważne kto wygra, istotne, aby że każdy miał okazję sprawdzić się z rówieśnikami, wziąć udział w zabawie i poczuć smak rywalizacji sportowej.


W turnieju wzięły udział następujące zespoły:

Sianowska Akademia Sportu Sianów,

UKS Opty Mielno,

Gryf Polanów ,

Saturn Mielno,

UKS Olimpia/Iskra Bobolice.

2. turniej w kategorii Żak - Sianów 12 październik 2013r. :

 

 

W sobotę 12 października br. na sianowskim orliku przy ulicy Mickiewicza 11 odbył się drugi turniej Żaków Ligi Bałtyckiej Orlik 2012 powiatu ziemskiego Koszalin. Na godzinę 11.00 przybyły wszystkie zgłoszone do rozgrywek drużyny.

Turniej odbywał się w systemie” każdy z każdym”, a mecze trwały 2 razy 5 minut. Początkowo zimno i wiatr przeszkadzały adeptom futbolu. Jednak dzięki organizatorom mogli się rozgrzać gorącą herbatą i posilić słodkim ciastkiem. Za to zakończenie zgromadzeni na obiekcie kibice, oraz rodzice młodych piłkarzy, oglądali przy pięknym słońcu. Jak zwykle nie brakło emocji na boisku jak i poza nim , jednak wszystko łagodził regulamin ligi, który zakłada nie prowadzenie tabeli klasyfikacji punktowej czy jakiekolwiek innej w tej kategorii wiekowej.

Najważniejsze było to, że wszyscy bez kontuzji , zdrowo zakończyli zawody, grali w duchu fair play i dali z siebie wszystko by osiągnąć jak najlepszy wynik.

Organizator Sebastian Bober dziękując rodzicom , trenerom i dzieciom za przybycie na zawody, życzył wszystkim sukcesów sportowych i przypomniał, że na następnym trzecim turnieju chłopcy spotkają się w hali sportowej w Bobolicach 30 listopada 2013r. o godzinie 10.00.


3. turniej w kategorii Żak - Bobolice  30 listopada 2013r. :

 

 

W sobotę 30 listopada 2013r. w Bobolicach w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Głowackiego 7, odbył się Mikołajkowy Turniej w ramach rozgrywek Liga Bałtycka Orlik 2012 – Powiat Ziemski Koszalin w kategorii Żak (rocznik 2005 i mł.).

Organizatorem imprezy był LUKS Iskra/SP Kłanino - osoba odpowiedzialna Mariusz Walaszczyk prezes Klubu, a współorganizatorem UKS Olimpia Bobolice – sponsor Energa. Wsparcia udzieliła m.in. Gmina Bobolice  i  PCO Popcorn w Bobolicach.

W zawodach udział wzięły następujące zespoły : Sianowska Akademia Sportu Sianów (trener Piotr Starzecki, kierownik zespołu Sebastian Kulesza), UKS Opty Mielno (trener Artur Czycz , kierownik zespołu Piotr Czadrowski), Saturn Mielno (trenerMariusz Gosławski , kierownik zespołu Ewa Juchniewicz), Gryf Polanów (trener Kamil Popowicz), UKS Olimpia Bobolice (trener Henryk Kowalski, kierownik zespołu Alicja Kot) i LUKS Iskra/SP Kłanino (trener Henryk Kowalski , kierownik zespołu Mariusz Walaszczyk).

Uroczystego otwarcia zawodów dokonał Ryszard Wątroba koordynator rozgrywek LBO z ramienia Zarządu KOZPN w Koszalinie, który przypomniał, że zgodnie z nową „Unifikacją organizacji szkolenia i systemu współzawodnictwa młodzieży piłkarskiej w Polsce”, uchwaloną 10 lipca 2013 r., podczas posiedzenia Zarządu PZPN, po meczach remisowych strzelane są rzuty karne (jako forma szkolenia) oraz życzył wszystkim wielu sportowych wrażeń.

W turnieju zespoły grały systemem każdy z każdym. Należy zaznaczyć, że w trakcie zmagań żaków nie prowadzi się żadnej punktacji. Symboliczną kolejność zespołów ustala się według ilości rozegranych turniejów. Przy równej ilości rozegranych turniejów, stosowana jest kolejność alfabetyczna.

Należy podkreślić, że w zespołach Olimpii i Iskry/SP Kłanino razem z chłopcami wystąpiły dziewczęta.

W bobolickim turnieju nie zabrakło emocji, a wygrali wszyscy, którzy przystąpili do rywalizacji. Największe zainteresowanie wśród młodych piłkarzy i piłkarek wzbudziło pojawienie się Mikołaja z prezentami. Mikołaj nie tylko przywiózł prezenty, ale również popisywał się umiejętnościami bramkarskimi.

Podczas uroczystego zakończenia imprezy nagrody dla wszystkich uczestników zawodów wręczała Mieczysława Brzoza Burmistrz Bobolic, której pomagał Mikołaj. Dodatkowo wyróżniono najmłodszych zawodników w każdym zespole.

Nie zabrakło słodkiego poczęstunku, który przygotowały mamy zawodników z Kłanina.


4. turniej w kategorii Żak - Polanów   1 lutego 2014r.

 

 

W sobotę 1 lutego 2014r. w Polanowie w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Gradowe Wzgórze, odbył się czwarty turniej w ramach rozgrywek Liga Bałtycka Orlik 2012 – Powiat Ziemski Koszalin w kategorii Żak (rocznik 2005 i mł.).

Organizatorem imprezy był MKS Gryf Polanów, a osobami odpowiedzialnymi : Piotr Idzi, Kamil Popowicz oraz prezes Klubu Tomasz Knitter.

Na zawodach obecni byli koordynatorzy rozgrywek : Ryszard Wątroba z ramienia Zarządu KOZPN w Koszalinie i Henryk Kowalski z Powiatu Koszalińskiego.

W imprezie udział wzięły następujące zespoły : UKS Olimpia Bobolice (trener Henryk Kowalski, kierownik zespołu Kacper Czarnota), LUKS Iskra/SP Kłanino (trener Henryk Kowalski, kierownik zespołu Kacper Czarnota), Sianowska Akademia Sportu Sianów (trener Piotr Starzecki), UKS Opty Mielno (trener Artur Czycz), Saturn I Mielno (trener Mariusz Gosławski), Saturn II Mielno (trener Mariusz Gosławski ), Gryf I Polanów (trener Kamil Popowicz) i Gryf II Polanów (trener Piotr Idzi).

W zawodach zespoły grały systemem „każdy z każdym”, jeden raz sześć minut. Należy zaznaczyć, że w trakcie zmagań Żaków nie prowadzi się żadnej punktacji, a liczy się dobra zabawa. Symboliczną kolejność zespołów ustala się według ilości rozegranych turniejów. Przy równej ilości, stosowana jest kolejność alfabetyczna.

Liczne zgromadzeni kibice gromkimi oklaskami nagradzali każde udane zagranie najmłodszych adeptów piłki nożnej. Jednak najwięcej emocji wywoływały konkursy rzutów karnych, które były wykonywane (zgodnie z nową Unifikacją organizacji szkolenia PZPN) po meczach zakończonych wynikami remisowymi. W polanowskim turnieju miało to miejsce pięć razy.

Nie zabrakło słodkiego poczęstunku, który przygotowały mamy piłkarzy z Polanowa. Wszyscy zawodnicy otrzymali medale, a zespoły dyplomy o które zadbali organizatorzy dzięki sponsorom : Urzędowi Miejskiemu w Polanowie, Bankowi Spółdzielczemu w Polanowie, Firmie Transportowej Martur Mirosław Wąsowski , Zespołowi Ekonomiczno-Administracyjnemu w Polanowie oraz Polanowskiemu Ośrodkowi Kultury i Sportu w Polanowie.

Podczas uroczystego zakończenia nagrody wręczał m.in. Dariusz Kalinowski Przewodniczący Radu Powiatu Koszalińskiego i Tomasz Knitter prezes MKS Gryfa Polanów.

Mecze sędziowali Grzegorz Purcel, Paweł Wilusz i Patryk Pajkowski, opiekę medyczną pełniła Małgorzata Dyk, a spikerem był Patryk Rajkowski.

5. turniej w kategorii Żak - Bobolice  17 maja 2014r.

 

 

 

 

W sobotę 17 maja 2014r. w Bobolicach na boisku Olimpia przy ul. Pocztowej 15, odbył się turniej w ramach rozgrywek Liga Bałtycka Orlik 2012 – Powiat Ziemski Koszalin w kategorii Żak (rocznik 2005 i mł.).

Organizatorem imprezy był UKS Olimpia Bobolice – sponsorem Energa , a osobami odpowiedzialnymi prezes Klubu Henryk Kowalski oraz Marcin Kowalski.

Wsparcia udzieliło Zachodniopomorskie Zrzeszenie LZS w Szczecinie, Powiat Koszaliński, KOZPN Koszalin, Bałtycki Bank Spółdzielczy w Darłowie O/Bobolice, PCO Bobolice i Gmina Bobolice.

W zawodach wzięły udział następujące zespoły : LUKS Iskra/SP Kłanino (trener Henryk Kowalski), Sianowska Akademia Sportu Sianów (trener Piotr Starzecki, kierownik zespołu Rafał Przyborek), UKS Opty Mielno (trener Artur Czycz, kierownik zespołu Robert Miksza), Saturn Mielno (trener Mariusz Gosławski, kierownik zespołu Ewa Juchniewicz), Gryf I Polanów (trener Kamil Popowicz), Gryf II Polanów (trener Piotr Idzi) i UKS Olimpia Bobolice (trener Marcin Kowalski).

Dopisała pogoda i panowała wspaniała atmosfera, którą stworzyli zawodnicy oraz kibice w większości najbliżsi młodych piłkarzy. Brawami nagradzane były nie tylko zdobyte bramki, ale każde zagranie piłki. Tradycyjnie najwięcej emocji towarzyszyło konkursom rzutów karnych, które były wykonywane przy wynikach remisowych zgodnie z nową Unifikacją Szkolenia PZPN. W bobolickim turnieju miało to miejsce sześć razy. Zespoły grały systemem „każdy z każdym”, mecze trwały 2x4 minuty, a zgodnie z regulaminem w tej kategorii wiekowej nie jest prowadzona klasyfikacja punktowa.

Wszyscy uczestnicy imprezy otrzymali słodki poczęstunek i napoje oraz upominki. Zarząd UKS Olimpia Bobolice dziękuje rodzicom zawodników oraz młodym wolontariuszom za pomoc w organizacji turnieju, a szczególnie sędziom Filipowi Kłos i Marcelowi Pańczyk.

6. turniej finałowy w kategorii Żak - Mielno  24 maja 2014r.



W sobotę 24 maja 2014r. w Mielnie na stadionie przy ul. Mickiewicza, odbył się szósty turniej w ramach rozgrywek Liga Bałtycka Orlik 2012 – Powiat Ziemski Koszalin w kategorii Żak (rocznik 2005 i mł.).

Był to jednocześnie turniej finałowy na którym nastąpiło uroczyste zakończenie, podsumowanie i wręczenie nagród.

Organizatorem imprezy był UKS Opty Mielno – osoba odpowiedzialna Artur Czycz, a współorganizatorem Saturn Mielno – osoby odpowiedzialne Dariusz Starzyński i Mariusz Gosławski.

W zawodach wzięły udział następujące zespoły : LUKS Iskra/SP Kłanino (trener Henryk Kowalski), Sianowska Akademia Sportu Sianów (trener Piotr Starzecki, kierownik zespołu Rafał Przyborek), UKS Opty Mielno (trener Artur Czycz, kierownik zespołu Robert Miksza), Saturn Mielno (trener Mariusz Gosławski, kierownik zespołu Ewa Juchniewicz), Gryf I Polanów (trener Kamil Popowicz), Gryf II Polanów (trener Piotr Idzi) i UKS Olimpia Bobolice (trener Marcin Kowalski).

 


SEZON PIŁKARSKI 2012/2013

WYNIKI :

 

kategoria chłopców
I Termin - 22 września  2012r. w Bobolicach

UKS Olimpia I Bobolice - UKS Olimpia II Bobolice 4:0

UKS Opty Mielno - Leśnik/Zefir/Rossa Manowo 2:0

SP Bonin - Wicher Mierzym 2:0

Akademia Piłkarska I Sianów - Akademia Piłk.II Sianów 0:0

Olimpia/Iskra/SP Kłanino - UKS Olimpia I Bobolice 0:4

UKS Olimpia II Bobolice - UKS Opty Mielno 0:1

Akademia Piłkarska II Sianów - SP Bonin 0:2

Leśnik/Zefir/Rossa Manowo - Akademia Piłkarska I Sianów 1:0

UKS Opty Mielno - Olimpia/Iskra/SP Kłanino 0:0

Wicher Mierzym - UKS Olimpia I Bobolice 0:4

Olimpia/Iskra/SP Kłanino - UKS Olimpia II Bobolice 0:3

Leśnik/Zefir/Rossa Manowo - Akademia Piłk. II Sianów 2:1

UKS Opty Mielno - Akademia Piłkarska I Sianów 0:0

Wicher Mierzym - Olimpia/Iskra/SP Kłanino 0:2

SP Bonin - UKS Olimpia I Bobolice 0:2

UKS Olimpia II Bobolice - Leśnik/Zefir/Rossa Manowo 0:2

UKS Opty Mielno - Akademia Piłkarska II Sianów 2:0

Wicher Mierzym - Akademia Piłkarska I Sianów 0:2

Olimpia/Iskra/SP Kłanino - SP Bonin 0:0

UKS Olimpia I Bobolice - Leśnik/Zefir/Rossa Manowo 1:0

UKS Olimpia II Bobolice - Wicher Mierzym 2:0

SP Bonin - Akademia Piłkarska I Sianów 0:0

Leśnik/Zefir/Rossa Manowo - Olimpia/Iskra/SP Kłanino 3:0

UKS Opty Mielno - Wicher Mierzym 0:0

Akademia Piłkarska II Sianów - UKS Olimpia I Bobolice 0:3

Akademia Piłkarska I Sianów - UKS Olimpia II Bobolice 0:0

Leśnik/Zefir/Rossa Manowo - SP Bonin 0:1

Wicher Mierzym – AP II Sianów 0:0

Olimpia/Iskra/SP Kłanino-Akademia Piłkarska I Sianów 0:0

UKS Olimpia I Bobolice - UKS Opty Mielno 2:0

UKS Olimpia II Bobolice - SP Bonin 0:3

Akademia Piłkarska II Sianów-Olimpia/Iskra/SP Kłanino 1:0

Leśnik/Zefir/Rossa Manowo - Wicher Mierzym 4:0

SP Bonin - UKS Opty Mielno 1:0

Akademia Piłkarska II Sianów - UKS Olimpia II Bobolice 0:1

UKS Olimpia I Bobolice - Akademia Piłkarska I Sianów 4:0

 

kategoria dziewcząt
I Termin - 29 września  2012r. w Bobolicach

LUKS Olimpia/Iskra/SP Kłanino - UKS Olimpia Bobolice 1:8

SP Bonin - UKS Victoria SP 2 Sianów 2:0

LUKS Olimpia/Iskra/SP Kłanino-UKS Victoria SP 2 Sianów 0:2

UKS Olimpia Bobolice - SP Bonin 6:0

LUKS Olimpia/Iskra/SP Kłanino - SP Bonin 0:2

UKS Olimpia Bobolice - UKS Victoria SP 2 Sianów 10:0

kategoria chłopców
II Termin 14 października 2012r. w Sianowie

 

 

 

SP Bonin - Wicher Mierzym 2:1

Leśnik/Zefir/Rossa Manowo – Akademia Piłkarska II Sianów 5:0

UKS Opty Mielno - Olimpia/Iskra/SP Kłanino 3:0

Akademia Piłkarska I Sianów - UKS Olimpia II Bobolice 0:0

SP Bonin - UKS Olimpia I Bobolice 0:1

(Paweł Chanaj)

Leśnik/Zefir/Rossa Manowo - Wicher Mierzym 0:0

UKS Opty Mielno - Akademia Piłkarska II Sianów 4:0

Olimpia/Iskra/SP Kłanino - UKS Olimpia II Bobolice 0:2

(Filip Banaszek, Wanessa Morawska)

UKS Olimpia I Bobolice - Leśnik/Zefir/Rossa Manowo 1:5

(Tomasz Pilipionek 4, Paweł Chanaj)

UKS Opty Mielno - Wicher Mierzym 1:1

Akademia Piłkarska II Sianów - UKS Olimpia II Bobolice 0:4

(Wanessa Morawska 2, Julia Tomczak 2)

Olimpia/Iskra/SP Kłanino-Akademia Piłkarska I Sianów 0:3

UKS Olimpia II Bobolice - Wicher Mierzym 1:0

(Julia Tomczak)

Akademia Piłkarska I Sianów - Akademia Piłkarska II Sianów 4:0

UKS Olimpia I Bobolice - UKS Opty Mielno 4:0

(Tomasz Pilipionek 2, Paweł Chanaj, Filip Kłos)

Leśnik/Zefir/Rossa Manowo - SP Bonin 0:0

Akademia Piłkarska II Sianów-Olimpia/Iskra/SP Kłanino 0:1

(Krystian Opałka)

Wicher Mierzym - Akademia Piłkarska I Sianów 0:3

UKS Olimpia I Bobolice - UKS Olimpia II Bobolice 1:0

(Tomasz Pilipionek)

SP Bonin - UKS Opty Mielno 0:1

Wicher Mierzym - Olimpia/Iskra/SP Kłanino 0:1

(Agata Czaban)

UKS Olimpia I Bobolice - Akademia Piłkarska I Sianów 3:2

(Tomasz Pilipionek , Filip Kłos 2)

UKS Olimpia II Bobolice - SP Bonin 0:4

UKS Opty Mielno - Leśnik/Zefir/Rossa Manowo 0:1

Akademia Piłkarska II Sianów - Wicher Mierzym 0:2

Olimpia/Iskra/SP Kłanino - UKS Olimpia I Bobolice 0:6

(Tomasz Pilipionek 2, Marcel Wojcieszak 2, Paweł Chanaj, Kacper Adamczyk)

SP Bonin - Akademia Piłkarska I Sianów 0:2

UKS Olimpia II Bobolice - Leśnik/Zefir/Rossa Manowo 0:3

Akademia Piłkarska II Sianów - UKS Olimpia I Bobolice 0:6

(Marcel Pańczyk 2,Tomasz Pilipionek 2, Marcel Wojcieszak, Filip Kłos)

Olimpia/Iskra/SP Kłanino - SP Bonin 0:4

Leśnik/Zefir/Rossa Manowo - Akademia Piłkarska I Sianów 3:0

UKS Olimpia II Bobolice - UKS Opty Mielno 0:1

Wicher Mierzym - UKS Olimpia I Bobolice 0:2

(Tomasz Pilipionek 2)

Akademia Piłkarska II Sianów - SP Bonin 0:5

Leśnik/Zefir/Rossa Manowo - Olimpia/Iskra/SP Kłanino 0:2

UKS Opty Mielno - Akademia Piłkarska I Sianów 1:0

 

kategoria dziewcząt
II Termin - 8 grudnia  2012r. Hala Mikołajkowy w Bobolicach

Olimpia/Iskra/SP Kłanino - UKS Olimpia Bobolice 0:15

SP Bonin - UKS Victoria SP 2 Sianów 3:0

Olimpia/Iskra/SP Kłanino-UKS Victoria SP 2 Sianów 3:0

UKS Olimpia Bobolice - SP Bonin 4:0

Olimpia/Iskra/SP Kłanino - SP Bonin 1:3

UKS Olimpia Bobolice - UKS Victoria SP 2 Sianów 3:0

 

kategoria chłopców
III Termin - 15 grudnia  2012r. Hala w Mielnie

UKS Olimpia I Bobolice - UKS Olimpia II Bobolice 3:0

(bramki : Marcel Wojcieszak 2, Filip Banaszek)

UKS Opty Mielno - Leśnik/Zefir/Rossa Manowo 1:0

SP Bonin - Wicher Mierzym 2:0

Akademia Piłkarska I Sianów - Akademia Piłkarska II Sianów 1:0

Olimpia/Iskra/SP Kłanino - UKS Olimpia I Bobolice 0:0

UKS Olimpia II Bobolice - UKS Opty Mielno 0:0

Akademia Piłkarska II Sianów - SP Bonin 0:3

Leśnik/Zefir/Rossa Manowo - Akademia Piłkarska I Sianów 1:2

UKS Opty Mielno - Olimpia/Iskra/SP Kłanino 0:0

Wicher Mierzym - UKS Olimpia I Bobolice 0:1

(bramka : Kacper Adamczyk)

Olimpia/Iskra/SP Kłanino - UKS Olimpia II Bobolice 1:0

(bramka : Julia Tomczak)

Leśnik/Zefir/Rossa Manowo - Akademia Piłkarska II Sianów 2:0

UKS Opty Mielno - Akademia Piłkarska I Sianów 0:1

Wicher Mierzym - Olimpia/Iskra/SP Kłanino 1:1

(bramka : Julia Tomczak)

SP Bonin - UKS Olimpia I Bobolice 0:0

UKS Olimpia II Bobolice - Leśnik/Zefir/Rossa Manowo 0:2

UKS Opty Mielno - Akademia Piłkarska II Sianów 1:0

Wicher Mierzym - Akademia Piłkarska I Sianów 0:0

Olimpia/Iskra/SP Kłanino - SP Bonin 0:0

UKS Olimpia I Bobolice - Leśnik/Zefir/Rossa Manowo 0:0

UKS Olimpia II Bobolice - Wicher Mierzym 0:2

SP Bonin - Akademia Piłkarska I Sianów 0:0

Leśnik/Zefir/Rossa Manowo - Olimpia/Iskra/SP Kłanino 1:2

(bramka : Ala Bednarz, Filip Kłos)

UKS Opty Mielno - Wicher Mierzym 2:1

Akademia Piłkarska II Sianów - UKS Olimpia I Bobolice 0:1

(bramka : Marcel Wojcieszak)

Akademia Piłkarska I Sianów - UKS Olimpia II Bobolice 4:0

Leśnik/Zefir/Rossa Manowo - SP Bonin 0:0

Wicher Mierzym – AP II Sianów 1:0

Olimpia/Iskra/SP Kłanino-Akademia Piłkarska I Sianów 0:1

UKS Olimpia I Bobolice - UKS Opty Mielno 1:0

(bramka : Marcel Wojcieszak)

UKS Olimpia II Bobolice - SP Bonin 0:0

Akademia Piłkarska II Sianów-Olimpia/Iskra/SP Kłanino 0:0

Leśnik/Zefir/Rossa Manowo - Wicher Mierzym 1:0

SP Bonin - UKS Opty Mielno 0:0

Akademia Piłkarska II Sianów - UKS Olimpia II Bobolice 0:1

(bramka : Marcel Walaszczyk)

UKS Olimpia I Bobolice - Akademia Piłkarska I Sianów 1:1

 

kategoria chłopców
IV Termin - 23 lutego  2013r. Hala w Bobolicach

 

UKS Olimpia I Bobolice - UKS Olimpia II Bobolice 3:0

(bramki : Tomasz Pilipionek 2, Filip Banaszek)

UKS Opty Mielno - Leśnik/Rossa Manowo 0:0

SP Bonin - Wicher Mierzym 4:0

Akademia Piłkarska I Sianów - Akademia Piłkarska II Sianów 3:1

Olimpia/Iskra/SP Kłanino - UKS Olimpia I Bobolice 0:10

(Tomasz Pilipionek , Marcel Wojcieszak 4, Marcel Pańczyk, Igor Fortuna, Filip Kłos, Kacper Adamczyk, Konrad Płuciennik)

UKS Olimpia II Bobolice - UKS Opty Mielno 1:0

(Julia Tomczak)

Akademia Piłkarska II Sianów - SP Bonin 0:8

Leśnik/Rossa Manowo - Akademia Piłkarska I Sianów 0:1

UKS Opty Mielno - Olimpia/Iskra/SP Kłanino 4:0

Wicher Mierzym - UKS Olimpia I Bobolice 0:3

(Tomasz Pilipionek 2, Filip Kłos)

Olimpia/Iskra/SP Kłanino - UKS Olimpia II Bobolice 0:0

Leśnik/Rossa Manowo - Akademia Piłkarska II Sianów 3:0

UKS Opty Mielno - Akademia Piłkarska I Sianów 0:2

Wicher Mierzym - Olimpia/Iskra/SP Kłanino 0:0

SP Bonin - UKS Olimpia I Bobolice 0:4

(Tomasz Pilipionek 2, Marcel Wojcieszak, Filip Banaszek)

UKS Olimpia II Bobolice - Leśnik/Rossa Manowo 0:0

UKS Opty Mielno - Akademia Piłkarska II Sianów 4:0

Wicher Mierzym - Akademia Piłkarska I Sianów 1:2

Olimpia/Iskra/SP Kłanino - SP Bonin 1:4

(Filip Kłos)

UKS Olimpia I Bobolice - Leśnik/Rossa Manowo 2:0

(Tomasz Pilipionek, Igor Fortuna)

UKS Olimpia II Bobolice - Wicher Mierzym 2:0

(Julia Tomczak)

SP Bonin - Akademia Piłkarska I Sianów 0:2

Leśnik/Rossa Manowo - Olimpia/Iskra/SP Kłanino 2:0

UKS Opty Mielno - Wicher Mierzym 3:0

Akademia Piłkarska II Sianów - UKS Olimpia I Bobolice 0:7

(Kacper Adamczyk 2, Konrad Płuciennik 2, Marcel Wojcieszak, Marcel Panczyk, Filip Kłos)

Akademia Piłkarska I Sianów - UKS Olimpia II Bobolice 1:1

(Filip Kłos)

Leśnik/Rossa Manowo - SP Bonin 0:3

Wicher Mierzym – AP II Sianów 3:0

Olimpia/Iskra/SP Kłanino-Akademia Piłkarska I Sianów 0:2

UKS Olimpia I Bobolice - UKS Opty Mielno 3:0

(Igor Fortuna, Konrad Płuciennik, Filip Kłos)

UKS Olimpia II Bobolice - SP Bonin 3:1

(Julia Tomczak 2, sam.)

Akademia Piłkarska II Sianów-Olimpia/Iskra/SP Kłanino 1:0

Leśnik/Rossa Manowo - Wicher Mierzym 3:0

SP Bonin - UKS Opty Mielno 1:0

Akademia Piłkarska II Sianów - UKS Olimpia II Bobolice 0:2

(Julia Tomczak, Marcel Walaszczyk)

UKS Olimpia I Bobolice - Akademia Piłkarska I Sianów 1:1

(Tomasz Pilipionek)

 

 

kategoria dziewcząt  i chłopców Żaki rocznik 2004 i młodsi
- 26 kwietnia - boisko Orlik w Sianowie

 


 

dziewczęta 2002 i młodsze:

SP Bonin - UKS Victoria SP 2/SAS  Sianów 4:0

UKS Olimpia Bobolice - SP Bonin 6:0

( bramki : Aleksandra Trusiło 4, Ilona Zimnicka , Dominika Kozińska)

UKS Olimpia Bobolice - UKS Victoria SP 2/SAS  Sianów 10:0

( bramki : Aleksandra Trusiło 5, Ala Bednarz 3, Ilona Zimnicka , Dominika Kozińska)

chłopcy 2004 i młodsi

 

SAS I Sianów – SAS II Sianów 1:1

FA I Koszalin – FA II Koszalin 0:0

FA III Koszalin –SAS Sianów III 0:0

UKS Olimpia I Bobolice – UKS Olimpia II Bobolice 2:0

(bramki : Norbert Opaliński, sam.)

FA III Koszalin –SAS III Sianów 0:0

FA I Koszalin –SAS II Sianów 0:1

SAS I Sianów – UKS Olimpia II Bobolice 0:1

(Bartek Szlachciak)

FA III Koszalin – UKS Olimpia I Bobolice 0:1

(Marcel Walaszczyk)

FA I Koszalin –SAS III Sianów1:0

SAS II Sianów – UKS Olimpia II Bobolice 1:0

FA II Koszalin – UKS Olimpia I Bobolice 0:3

(Marcel Walaszczyk 2, Norbert Opaliński)

FA III Koszalin –SAS I Sianów 0:1

FA I Koszalin – UKS Olimpia II Bobolice 1:0

SAS III Sianów – UKS Olimpia I Bobolice 0:4

(Marcel Walaszczyk 2, Patryk Szociński 2)

FA III Koszalin –SAS II Sianów 0:2

FA II Koszalin –SAS I Sianów 1:0

FA I Koszalin – UKS Olimpia I Bobolice 0:1

(Marcel Walaszczyk)

FA III Koszalin – UKS Olimpia II Bobolice 0:3

(Wiktor Ułanowski 2, Dominika Kozińska)

SAS III Sianów–SAS I Sianów 1:0

FA II Koszalin –SAS III Sianów 1:2

FA I Koszalin – FA III Koszalin 5:0

SAS I Sianów – UKS Olimpia I Bobolice 0:2

(Patryk Szociński, Marcel Walaszczyk)

SAS III Sianów–SAS II Sianów 0:1

FA II Koszalin – UKS Olimpia II Bobolice 1:0

FA I Koszalin –SAS I Sianów 1:0

FA III Koszalin –FA II Koszalin 2:0

SAS II Sianów – UKS Olimpia I Bobolice 0:0

SAS III Sianów – UKS Olimpia II Bobolice 0:1

(Wiktor Ułanowski)

 

 

kategoria chłopców
V Termin - 27 kwietnia  2013r. boisko Orlik w Gąskach

 


 

UKS Olimpia I Bobolice - UKS Olimpia II Bobolice 5:0

(bramki : Tomasz Pilipionek 4, Konrad Płuciennik)

UKS Opty Mielno - Leśnik/Rossa Manowo 0:0

SP Bonin - Wicher Mierzym 3:0

SAS I Sianów – SAS II Sianów 4:0

Olimpia/Iskra/SP Kłanino - UKS Olimpia I Bobolice 0:2

(Tomasz Pilipionek, sam.)

UKS Olimpia II Bobolice - UKS Opty Mielno 0:1

SAS II Sianów - SP Bonin 0:6

Leśnik/Rossa Manowo - SAS I Sianów 1:0

UKS Opty Mielno - Olimpia/Iskra/SP Kłanino 0:1

(Aleksandra Trusiło)

Wicher Mierzym - UKS Olimpia I Bobolice 0:2

(Tomasz Pilipionek, Filip Banaszek)

Olimpia/Iskra/SP Kłanino - UKS Olimpia II Bobolice 0:0

Leśnik/Rossa Manowo - SAS II Sianów 3:0

UKS Opty Mielno - SAS I Sianów 1:1

Wicher Mierzym - Olimpia/Iskra/SP Kłanino 1:1

SP Bonin - UKS Olimpia I Bobolice 0:1

(Marcel Wojcieszak)

UKS Olimpia II Bobolice - Leśnik/Rossa Manowo 1:0

(Patryk Szociński)

UKS Opty Mielno - SAS II Sianów 3:0

Wicher Mierzym - SAS I Sianów 0:1

Olimpia/Iskra/SP Kłanino - SP Bonin 0:1

UKS Olimpia I Bobolice - Leśnik/Rossa Manowo 2:0

(Marcel Wojcieszak, Igor Fortuna)

UKS Olimpia II Bobolice - Wicher Mierzym 0:2

SP Bonin - SAS I Sianów 0:0

Leśnik/Rossa Manowo - Olimpia/Iskra/SP Kłanino 1:0

UKS Opty Mielno - Wicher Mierzym 1:0

SAS II Sianów - UKS Olimpia I Bobolice 0:3

(Tomasz Pilipionek , Konrad Płuciennik, Marcel Pańczyk )

SAS I Sianów - UKS Olimpia II Bobolice 2:0

Leśnik/Rossa Manowo - SP Bonin 0:0

Wicher Mierzym – SAS II Sianów 1:0

Olimpia/Iskra/SP Kłanino - SAS I Sianów 0:1

UKS Olimpia I Bobolice - UKS Opty Mielno 2:0

(Kacper Adamczyk, Filip Banaszek)

UKS Olimpia II Bobolice - SP Bonin 0:2

SAS II Sianów - Olimpia/Iskra/SP Kłanino 0:0

Leśnik/Rossa Manowo - Wicher Mierzym 1:1

SP Bonin - UKS Opty Mielno 2:0

SAS II Sianów- UKS Olimpia II Bobolice 0:0

UKS Olimpia I Bobolice - SAS I Sianów 0:1

 

 

 

kategoria chłopców
VI Termin - 11  maja  2013r. boisko Orlik w Boninie

 


 

UKS Olimpia I Bobolice - UKS Olimpia II Bobolice 3:1

(O I – Marcel Pańczyk, Marcel Wojcieszak , Tomasz Pilipionek , O II – Filip Banaszek)

UKS Opty Mielno - Leśnik/Rossa Manowo 0:1

SP Bonin - Wicher Mierzym 2:0

SAS I Sianów SAS II Sianów 6:0

Olimpia/Iskra/SP Kłanino - UKS Olimpia I Bobolice 0:4

(Marcel Wojcieszak 2, Tomasz Pilipionek , Kacper Adamczyk)

UKS Olimpia II Bobolice - UKS Opty Mielno 0:1

SAS II Sianów - SP Bonin 0:6

Leśnik/Rossa Manowo - SAS I Sianów 0:3

UKS Opty Mielno - Olimpia/Iskra/SP Kłanino 0:1

(Julia Tomczak)

Wicher Mierzym - UKS Olimpia I Bobolice 0:3

(Tomasz Pilipionek, Filip Kłos, sam.)

Olimpia/Iskra/SP Kłanino - UKS Olimpia II Bobolice 0:1

(Filip Banaszek)

Leśnik/Rossa Manowo - SAS II Sianów 3:0

UKS Opty Mielno - SAS I Sianów 0:3

Wicher Mierzym - Olimpia/Iskrquot;,p class=quot;serifSAS III Sianów – UKS Olimpia I Bobolice 0:4 /span style=span style=p class=text-align: justify;a/SP Kłanino 1:1

(Jp class=span style=span style= quot;;quot;Times New Roman/strong0:3ulia Tomczak)

SP Bonin - UKS Olimpia I Bobolice 0:0

UKS Olimpia II Bobolice - Leśnik/Rossa Manowo 1:1

(Filip Banaszek)

UKS Opty Mielno - SAS II Sianów 3:1

Wicher Mierzym - SAS I Sianów 1:4

Olimpia/Iskra/SP Kłanino - SP Bonin 0:0

UKS Olimpia I Bobolice - Leśnik/Rossa Manowo 1:0

(Tomasz Pilipionek )

UKS Olimpia II Bobolice - Wicher Mierzym 1:0

(Filip Banaszek)

SP Bonin - SAS I Sianów 1:0

Leśnik/Rossa Manowo - Olimpia/I/SP Kłanino 2:0

UKS Opty Mielno - Wicher Mierzym 0:0

SAS II Sianów - UKS Olimpia I Bobolice 0:8

(Konrad Płuciennik 4, Tomasz Pilipionek 3 , Kacper Adamczyk)

SAS I Sianów - UKS Olimpia II Bobolice 1:0

Leśnik/Rossa Manowo - SP Bonin 1:0

Wicher Mierzym – SAS II Sianów 2:0

Olimpia/Iskra/SP Kłanino - SAS I Sianów 0:4

UKS Olimpia I Bobolice - UKS Opty Mielno 4:0

(Konrad Płuciennik 3, Tomasz Pilipionek )

UKS Olimpia II Bobolice - SP Bonin 0:4

SAS II Sianów - Olimpia/Iskra/SP Kłanino 0:3

(Marcel Walaszczyk 2, Julia Tomczak)

Leśnik/Rossa Manowo - Wicher Mierzym 2:0

SP Bonin - UKS Opty Mielno 1:0

SAS II Sianów - UKS Olimpia II Bobolice 0:1

(Filip Banaszek)

UKS Olimpia I Bobolice - SAS I Sianów 3:0

(Konrad Płuciennik, Tomasz Pilipionek, sam.)

 

kategoria chłopców
VII Termin (ostatni)  - 25  maja  2013r. boisko Orlik w Rosnowie

 

 

UKS Olimpia I Bobolice - UKS Olimpia II Bobolice 1:0

(bramka : Konrad Płuciennik)

UKS Opty Mielno - Leśnik/Rossa Manowo 0:0

SP Bonin - Wicher Mierzym 1:0

SAS I Sianów – SAS II Sianów 1:0

Olimpia/Iskra/SP Kłanino - UKS Olimpia I Bobolice 0:0

UKS Olimpia II Bobolice - UKS Opty Mielno 1:1

(Filip Banaszek)

SAS II Sianów - SP Bonin 0:5

Leśnik/Rossa Manowo - SAS I Sianów 0:1

UKS Opty Mielno - Olimpia/Iskra/SP Kłanino 1:0

Wicher Mierzym - UKS Olimpia I Bobolice 0:1

(sam.)

Olimpia/Iskra/SP Kłanino - UKS Olimpia II Bobolice 0:2

(Marcel Wojcieszak, Filip Banaszek)

Leśnik/Rossa Manowo - SAS II Sianów 3:0

UKS Opty Mielno - SAS I Sianów 1:2

Wicher Mierzym - Olimpia/Iskra/SP Kłanino 2:0

SP Bonin - UKS Olimpia I Bobolice 0:0

UKS Olimpia II Bobolice - Leśnik/Rossa Manowo 0:2

UKS Opty Mielno - SAS II Sianów 1:0

Wicher Mierzym - SAS I Sianów 1:0

Olimpia/Iskra/SP Kłanino - SP Bonin 0:3

UKS Olimpia I Bobolice - Leśnik/Rossa Manowo 0:1

UKS Olimpia II Bobolice - Wicher Mierzym 1:0

(Marcel Wojcieszak)

SP Bonin - SAS I Sianów 2:0

Leśnik/Rossa Manowo - Olimpia/I/SP Kłanino 1:0

UKS Opty Mielno - Wicher Mierzym 3:0

SAS II Sianów - UKS Olimpia I Bobolice 0:4

(Konrad Płuciennik 2 , Igor Fortuna, Marcel Pańczyk )

SAS I Sianów - UKS Olimpia II Bobolice 1:2

(Marcel Wojcieszak 2 )

Leśnik/Rossa Manowo - SP Bonin 1:1

Wicher Mierzym – SAS II Sianów 0:0

Olimpia/Iskra/SP Kłanino - SAS I Sianów 0:1

UKS Olimpia I Bobolice - UKS Opty Mielno 0:1

UKS Olimpia II Bobolice - SP Bonin 0:4

SAS II Sianów -Olimpia/Iskra/SP Kłanino 0:0

Leśnik/Rossa Manowo - Wicher Mierzym 2:0

SP Bonin - UKS Opty Mielno 1:2

SAS II Sianów - UKS Olimpia II Bobolice 0:5

(Marcel Wojcieszak, Kacper Adamczyk, Filip Banaszek,

Marcel Wojcieszak, Norbert Opaliński)

 

WYNIKI TURNIEJU MISTRZÓW


- FINAŁ LBO KOZPN w Darłowie  16 czerwca 2013 dziewczęta, chłopcy


4 miejsce UKS Olimpia Bobolice kat. dziewcząt


5 miejsce UKS Olimpia Bobolice kat. chłopców


- FINAŁ ORLIKÓW ZZPN w Szczecinie 23 czerwca  2013 chłopcy


5 miejsce UKS Olimpia Bobolice kat. chłopców


 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

UWAGA - HALA ZAJĘTA!

23.10 zajęcia odwołane

24.10 zajęcia przeniesione

na boisko ul.Pocztowa 15

godz. 16.30-18.00

 

LIGA BAŁTYCKA

ŻAK

Mielno 05.11(N)

(wyj. godz.930)

MŁODZIK

Bobolice 18.11(SO)

(zbiórka godz.1015)

ORLIK

Mielno 26.10(N)

(wyj. godz.930)

 

Turnieje  PGPB w Getbola

Bobolice

25.10(CZ) godz.1630

Skrzacik (2012 i młodsi)

godz. 1730

Żak(2010/11),Skrzat(2008/09)

31.10(WT) godz.1700

Młodzik(2004/05),Orlik(2006/07)

Wyjazd do Parku  Wodnego

1) Koszalin 29.10(N)

(wyj. godz.1045)

2) Koszalin 19.11(N)

(wyj. godz.1045)


Tabele

Sezon 2017/2018

Młodzik – U13

2 turniej Polanów  8.10.17

Grupa I

1.

Olimpia  Bobolice

9

2.

SP I Bonin

6

3.

Gryf I Polanów

3

4.

Olimpia/LUKS B-lice

0


Grupa II

2


1

2

3

4

SP Dąbrowa/Sucha K.

AP Mielno

SP II Bonin

Gryf II Polanów

9

6

3

1


 

 

 

 

 

Orlik U10 - grupa I

1.AP I Mielno

2.SAS I Sianów

3.Olimpia I Bobolice

4.Zryw/AP I Kretomino

5. AP II Mielno

17

11

8

7

1

 

OrlikU10 - grupa II



1..Zryw/AP II Kretomino

2Wybrzeże Biesiekierz

3.Fala Gąski

4.Olimpia II Bobolice

5

5

3

1




 

Żak U8 - grupa I




1
Olimpia I Bobolice 2

2
Zryw/AP I Kretomino
2

3
SAS I Sianów
2

4

AP Mielno
1
5 SP Dąbrowa/Sieciemin
1

Żak U8 - grupa II

1

LUKS Iskra/SP Kłanino

2

2

Zryw/AP II Kretomino

2



3

SAS II Sianów

2



4 KS Bajgiel Będzino
1
Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 47 gości 
Odsłon : 1158572
IMIENINY
Wczoraj Marleny Seweryna

Dzisiaj : Rafala Marcina

Jutro : Darii Wilhelminy