Zarząd UKS Olimpia Bobolice

zwraca się z gorącą prośbą

do Członków Klubu, ich Rodzin

oraz osób zaprzyjaźnionych

o przekazanie

1% podatku PIT za 2019 rok

-----------------------------------------

na KRS 0000457030

w rubryce "cel szczegółowy"

należy koniecznie wpisać :

Dla UKS Olimpia Bobolice (573)

 

 

Wspierają Nas

Gmina Bobolice - Główny Partner Klubu

http://www.bobolice.pl


Urząd Marszałkowski

Województwa Zachodniopomorskiego

http://www.wzp.pl


Zachodniopomorskie Zrzeszenie

Ludowe Zespoły Sportowe

http://lzs.pl


Powiat Koszaliński

www.powiat.koszalin.pl


Nadleśnictwo Bobolice

www.szczecinek.lasy.gov.pl/bobolice


PCO Group Sp. z o. o.w Bobolicach

www.pco-group.com/pl


Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bravo

Arnold Klimek w Bobolicach


Contema Sp. z o.o.z siedzibą w Bobolicach

www.contema.eu

Swepol  Sp. z.o.o.

w Cybulinie


Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe

Mirosława Jarzyńska

Chociwle 6

www.jarzynscy.pl

 

 

Jesion  Trans Firma Handlowo Usługowa

Joanna ,Kamil  Jesionowski w Bobolicach

 

 

 

 

Informacje z naszych imprez  ukazują się na bieżąco

na następujących stronach internetowych :

http://ligowiec.net/pilkanozna/ligabaltycka/0

www.bobolice.pl

http://www.powiat.koszalin.pl

www.kozpn.pl

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

UWAGA!

Zawieszone  zajęcia

imprezy i wyjazdy !

Od dnia 11 marca 2020r. do odwołania

zostają zawieszone  wszystkie zajęcia!!!

 

Wyjazdy

do Parku Wodnego Koszalin

13/20/27.03

3/10/17/24.04

z przyst. PKS Bobolice 13.50

PKS Kłanino k/szkoły 14.00


Warsztaty Piłkarskie

dla dziewcząt w wieku 4-12 lat

Bobolice hala CESiR

ul.Głowackiego 7

30.03.2020r.(PO)

g.16.30-17.45


PGPB 2020 w Getbola

o Puchar Burmistrza

Bobolice

III runda maj 2020r.

 

 

Tabele

 

Trampkarz – U14

Grupa I

1.Olimpia Bobolice

4

7

7-2

2.SP I Bonin

4

5

4-1

3.Gryf Polanów

4

3

3-4

4.Szakale I Świeszyno

4

1

1-8

Grupa II

1.Bajgiel  Będzino

4

9

9-0

2.SP II Bonin

4

6

4-3

3.Olimpia/LUKS

4

3

4-6

4.Szakale II Świeszyno

4

0

0-8

Orlik – U10

Wybrzeże Biesiekierz

Olimpia Bobolice

Gwardia Koszalin V

Bajgiel  Będzino I

Bajgiel  Będzino II

Szakale Świeszyno
Żak– U8

Olimpia Bobolice I/II

Bałtyk Koszalin IV

Wybrzeże Biesiekierz

Skrzat – U6

Grupa I

Olimpia I Bobolice

Victoria I Sianów

Bajgiel I Będzino

Szakale I Świeszyno

AP Zryw Kretomino

Grupa II

Olimpia II Bobolice

Victoria II Sianów

Bajgiel II Będzino

Szakale II Świeszyno

 

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 
Odsłon : 1349008
IMIENINY
Wczoraj Viktoryna Helmuta

Dzisiaj : Anieli Leonarda

Jutro : Beniamina Balbiny