UKS Olimpia Bobolice NABÓR

uzupełniający dziewcząt i chłopców

do Akademii Piłkarskiej Przedszkolaka

(rocz. 2015/2016/2017)

Orlik/Żak (rocz.2011-2014)

Trampkarz/Młodzik (rocz.2007-2010)

Sekcja Dziewcząt

(rocz. 2011 i młodsze)

---------------------------------------

od poniedziałku do czwartku

tel.604 138 872, 509 290 809

email : olimpia-bobolice@wp.pl

 

Rodzice Na Sportowo

 

Sekcja Rodzice Na Sportowo

Zapraszamy wszystkich chętnych

do wspólnej zabawy w imprezach i zajęciach rekreacyjno-sportowych,

szczególnie mile widziany jest aktywny  udział Rodziców  podczas  zajęć z najmłodszymi

 

Imprezy cykliczne :

- Gala Sportu - grudzień

- Festyn z okazji zakończenia sezonu piłkarskiego - czerwiec

 

 

 

 

Bliższych informacji udziela prezes Klubu Henryk Kowalski tel. kontaktowy 604 138 872

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

JUBILEUSZOWY 2021 ROK

25 lat UKS Olimpia Bobolice

 

"Pływać każdy może umieć"

Park Wodny Koszalin

od 17.09 do 29.10.21 (piątki)

zbiórka  PKS Bobolice g.13.45

PKS Kłanino g.13.55

Listopadowe wyjazdy

do Parku Wodnego Koszalin

7.11(N), 11.11(CZ), 14.11(N)

zbiórka  PKS Bobolice g.11.00

Liga  Pierwsza Piłka

Żak U 10 - Biały Bór HALA

30.10.21 (SO) godz.10.00

(wyj.  PKS Bobolice g.9.15)

 

Liga  Bałtycka

Będzino Boisko Gminne

31.10.21 (N) godz.11.00

- kat.Trampkarz U14 (r.2007/2008)

- kat.Młodzik U12 (r.2009/2010)

(wyj.  PKS Bobolice g.9.45)

 

Wystawa z okazji Jubileuszu

25 lat UKS Olimpia Bobolice

Bobolice

Muzeum Regionalne

październik 2021

PO-PT godz.9.00-16.00

Tabele

Trampkarz – U14

1.

SP  Bonin

 

 

2.

AP Mielno

 

 

3.

4.

Olimpia Bobolice

KS Bajgiel Będzino

 

 

 

Młodzik – U12

 

 

1.

SP  Bonin

 

 

2.

Olimpia Bobolice

 

 

3.

SP Dąbrowa

 

 

4.

5.

AP Mielno

KS Bajgiel Będzino

 

 

Orlik – U10 – GR 7

1.

Olimpia Bobolice

 

2.

Głaz Tychowo

 

3.

Szakale Świeszyno

 

4.

Ikar Krosino

 

Żak - U8 – Gr 7

1.

Olimpia Bobolice

 

2.

Hubertus Biały Bór

 

3.

Zryw Kretomino

 

4.

Szakale I Świeszyno

 

5.

Szakale II Świeszyno

 

 

Dziewczęta U10

1.

Olimpia  I Bobolice

 

2.

Olimpia  II Bobolice

 

3.

Victoria SP2 I Sianów

 

4.

Victoria SP2 II Sianów

 

 


Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 
Odsłon : 1527170
IMIENINY
Wczoraj Jwony Sabiny

Dzisiaj : Szymona Tadeusza

Jutro : Euzebii Wioletty