|
UKS Olimpia Bobolice NABÓR uzupełniający dziewcząt i chłopców trwa cały rok (rocznik 2017/2018/2019/2020) Skrzat U6 (r.2017/18) Żak U8 (r.2015/2016) Orlik U10 (r.2013/14) Młodzik U12 (r.2011-2012)
--------------------------------------- od poniedziałku do czwartku w godz. popołudniowych tel.604 138 872, 509 290 809, 691 498 953, 606 271, 795 email : olimpia-bobolice@wp.pl
|
Ramowy Program 20-lecia UKS Olimpia Bobolice
|
Komitet Organizacyjny Obchodów Jubileuszu 20-lecia UKS Olimpia Bobolice opracował ramowy program Głównego Dnia - sobota 17 grudnia 2016r. - hala ul. Głowackiego, na który serdecznie zapraszamy członków, wychowanków i sympatyków,
szczegóły poniżej : |
Na zebraniu Komitetu Obchodów Jubileuszu, które odbyło się w dniu 24 października 2016r. ustalono min. ramowy program oraz powołano zespoły robocze ( Główne obchody 20-lecia Olimpii, odbędą się w sobotę 17 grudnia br. w godz. od 11.00 do ok.16.00 w ramach Gali Sportu. Miejscem Jubileuszu, będzie bobolicka hala widowiskowo-sportowa przy ul. Głowackiego 7. Patronat Honorowy sprawuje Burmistrz Bobolic Mieczysława Brzoza.
Organizator UKS Olimpia Bobolice - sponsor Grupa Energa.
Już dzisiaj serdecznie zapraszamy wszystkich członków, wychowanków i sympatyków Klubu.
Ramowy program soboty 17 grudnia br. przedstawia się następująco :
11.00 – 13.30 BLOK SPORTOWY
11.00 – 11.50 Gry i zabawy dla Dzieci i Rodziców – rozgrzewka prowadzona przez Kingę Laskowską - Animatora z Centrum Tańca i dobrych Manier w Koszalinie
11.50-12.00 przerwa
12.00 – 13.00 Turniej Pokoleń – mini mecze piłkarskie dla Rodziców i Wychowanków
13.00-13.20 Warsztaty Freestyle - prowadzone przez Konrada Gorczyńskiego
13.20-13.30 przerwa
13.30 – ok.16.00 CZĘŚĆ OFICJALNA JUBILEUSZU
- występ artystyczny Aleksandry Nawrockiej Laureatki Międzynarodowych Konkursów Perkusyjnych
oraz sportowy Konrada Gorczyńskiego z Akademii Freestyle Leo Bałtyk Koszalin,
- pokaz multimedialny „Olimpia wczoraj i dziś”,
- wystąpienie zaproszonych gości
- nagrody dla najlepszych zawodników Piłkarskiego Grand Prix Bobolic w Getbola 2016 o Puchar Burmistrza,
- ogłoszenie wyników Plebiscytu na Najlepszego Sportowca w 2016r,
- odznaczenia, wyróżnienia i podziękowania,
- loteria fantowa,
- poczęstunek oraz zwiedzanie wystaw ( kroniki, zdjęcia, trofea sportowe, koszulki itp.)
* Uwaga program może ulec zmianie
Zespoły robocze i osoby odpowiedzialne:
- ODZNACZEŃ i WYRÓŻNIEŃ – Henryk Kowalski
- MEDIALNY – Mariola Kościołowska
- PROMOCYJNY – Małgorzata Krauze
- CATERINGOWY – Aneta Kłos
- MARKETINGOWY – Zofia Biazik
- SPORTOWY – Dawid Olearczyk
Z tym, że skład osobowy poszczególnych zespołów roboczych jest otwarty. Chętni są nadal mile widziani i mogą się zgłaszać najlepiej bezpośrednio do osób odpowiedzialnych.
Natomiast zapisy zespołów 4 osobowych do „Turnieju Pokoleń” przyjmuje Dawid Olearczyk.
« poprzednia | następna » |
---|