Bobolice CUP 2018 Trójki Piłkarskie r.2005 i mł.

---------------------------------------------------------

-22.07.18(N) g.16.00

boisko ul.Pocztowa 15

 

Zapraszamy do udziału - Bobolice CUP 2017 Trójek Piłkarskich

 

 

W niedzielę 16 lipca 2017r. w Bobolicach na boisku przy ul. Pocztowej 15 zostanie  rozegrany w nowej formule Trójek Piłkarskich dla rocznika 2004 i młodsi XX Turniej Bobolice CUP 

 

 

foto Afisz Bobolice CUP 


W niedzielę 16 lipca 2017r. o godz.16.00 w Bobolicach na boisku Olimpia przy ul. Pocztowej 15, odbędzie się XX Jubileuszowy Turniej PN Bobolice CUP 2017 Trójek Piłkarskich.

Zawody zostaną rozegrane w ramach obchodów Dni Bobolic i w nowej formule Trójek Piłkarskich.

Celem turnieju jest popularyzacja piłki nożnej, propagowanie aktywnego wypoczynku oraz uświetnienie Dni Bobolic .

Organizatorem jest UKS Olimpia Bobolice, a współorganizatorem Gmina Bobolice.

Prawo udziału w turnieju mają mieszkańcy i osoby wypoczywające w gminie Bobolice. W skład drużyny wchodzą dzieci ( dziewczęta i chłopcy) z rocznika 2004 i młodsi, z tym że dziewczęta mogą być o rok starsze. Zespół liczy maksymalnie 4 zawodników ( 3 na boisku + 1 rezerwowy).

Zawody zostaną rozegrane na  boisku o sztucznej trawie i wymiarach 30m x 20 m, bramki do unihokeja, zmiany hokejowe.

System rozgrywek oraz czas gry zostanie ustalony przed rozpoczęciem turnieju w zależności od ilości drużyn.

Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za stan zdrowia uczestników oraz za urazy i kontuzje powstałe w trakcie trwania imprezy.

Zgłoszenia do dnia 14 lipca br. przyjmuje i bliższych informacji udziela Henryk Kowalski kontakt : tel. 604 138 872, email : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Już zgłoszone zespoły :

1) Virtus.Pro ( kapitan Tymon Kinder)

2) Stare Borne (kapitan Adrian Jastrowski)

3) Kłanino ( kapitan Marcel Walaszczyk)

4) Chociwle (kapitan ( Tymoteusz Skiba)


 

 

REGULAMIN

XX Jubileuszowego Turniej Bobolice CUP 2017 Trójek Piłkarskich

I.CEL ZAWODÓW

1) Popularyzacja piłki nożnej.

2) Propagowanie aktywnego wypoczynku.

3) Uświetnienie Obchodów Dni Bobolic .

II.TERMIN I MIEJSCE

1) Turniej odbędzie się 16 lipca 2017r.(niedziela) o godz.1600 w Bobolicach na boisku Olimpia przy ul. Pocztowej 15.

III.ORGANIZATOR

1) Uczniowski Klub Sportowy Olimpia Bobolice

IV. WSPÓŁORGANIZATOR

1) Gmina Bobolice, ZZ LZS w Szczecinie.

V. UCZESTNICTWO

1) Prawo udziału w turnieju mają mieszkańcy i osoby wypoczywające w gminie Bobolice.

2) W skład drużyny wchodzą dzieci ( dziewczęta i chłopcy) z rocznika 2004 i młodsi, z tym że dziewczęta mogą być o rok starsze.

3) Drużyny liczą maksymalnie 4 zawodników ( 3 na boisku + 1 rezerwowy).

4) Zawodników drużyn obowiązują obuwie piłkarskie o miękkiej podeszwie lub obuwie typu halówki.

5) Zawodnicy biorący udział w zawodach muszą posiadać legitymację szkolną lub dokument ze zdjęciem.

VI.PRZEPISY GRY

1) Zawody odbywają się na boisku o sztucznej trawie wym. 30 x 20 m, bramki do unihokeja,

2) Rzut karny z odległości 15m do pustej bramki.

3) Zmiany zawodników tzw. hokejowe przy linii środkowej boiska.

4) Gra bez spalonego.

5) Za grę brutalną sędziowie karać będą wykluczeniami z gry :

a) żółta kartka 1 minuty kary, możliwy wcześniejszy powrót na boisko po utracie bramki przez własny zespół,

b) czerwona kartka - wykluczenie z gry do końca meczu, osłabienie zespołu przez okres 2 minut,

c) za szczególnie niesportowe zachowanie, zawodnik może zostać ukarany dyskwalifikacją z turnieju.

6) Obowiązują przepisy PZPN dla mini piłki nożnej.

VII.SYSTEM ROZGRYWEK

1) System rozgrywek oraz czas gry zostanie ustalony przed rozpoczęciem turnieju w

zależności od ilości zgłoszonych zespołów.

2) Za zwycięstwo przyznawane są trzy punkty, a za remis jeden.

3) O kolejności decyduje większa liczba zdobytych punktów, jeżeli dwie lub więcej drużyn będą miały identyczny dorobek punktowy o kolejności decydować będą : punkty zdobyte w bezpośrednim spotkaniu, różnica bramek w bezpośrednich spotkaniach, większa ilość zdobytych bramek w tych meczach, lepsza różnica bramek we wszystkich spotkaniach. Następnie dodatkowy konkurs rzutów karnych.

VIII. NAGRODY

1) Za zajęcie I miejsca puchar, uczestniczące zespoły otrzymają dyplomy, przewidziane są również nagrody rzeczowe i drobne upominki.

IX. ZGŁOSZENIA

1) Zgłoszenia do dnia 14 lipca br. przyjmuje i bliższych informacji udziela Henryk Kowalski kontakt : tel 604 138 872, email : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

X. POSTANOWIENIA KOŃCOWE :

1) Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za stan zdrowia uczestników, udział w turnieju osób chorych oraz za urazy i kontuzje powstałe w trakcie trwania imprezy.

2) Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków zawodnicy dokonują we własnym zakresie.

3) Zgłoszenie do rozgrywek jest jednoznaczne z przestrzeganiem regulaminu i przepisów gry oraz zgodą na przetwarzanie podanych informacji i materiałów w celach marketingowych.

4) Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za rzeczy pozostawione bez opieki na terenie obiektu.

Sprawy nie objęte REGULAMINEM rozstrzyga ORGANIZATOR

 


 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

Bobolice CUP

Trójek Piłkarskich

Bobolice boisko ul.Pocztowa 15

22.07.18(N) g.16.00


Letni Obóz

rekreacyjno-sportowy

Darłówko od 28.07 do 04.08.18

PKS B-lice wyj.28.07(SO) g.10.00

powrót 4.08(SO) godz.14.00


Bobolicki Festiwal Piłkarski

Bobolice

8/9/10.09.2018

 


Tabele

Sezon 2017/2018

Młodzik – U13

Finał Bonin   27.05.18

1.

Olimpia Bobolice

8

2.

SP Bonin

8

3.

AP Mielno

7

4.

SP Dąbrowa/Sucha K.

6

5.

SP Bonin II

0

 

 

 

 

oraz

AP II Mielno

Gryf Polanów

Olimpia/LUKS Bobolice

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Orlik U10 - grupa I

1.AP I Mielno

2.AP Zryw I Kretomino

3.Olimpia I Bobolice

4.SAS Sianów

5. AP II Mielno

67

43

35

29

9

 

OrlikU10 - grupa II



1.Wybrzeże Biesiekierz

2.AS Zryw II Kretomino

3. Olimpia/Luks Bobolice

4.Fala Gąski

46

30

12

11




 

Żak U8 - grupa I




1
Olimpia I Bobolice 8

2
Zryw/AP I Kretomino
8

3
SAS I Sianów
8

4

AP I Mielno
7
5 SP Dąbrowa/Sieciemin
6

Żak U8 - grupa II

1

LUKS Iskra/SP Kłanino

8

2

Zryw/AP II Kretomino

8



3

SAS II Sianów

8



4 KS Bajgiel Będzino
7
5 AP II Mielno 6
Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 35 gości 
Odsłon : 1209655
IMIENINY
Wczoraj Eustachego Marii

Dzisiaj : Anety Bogdana

Jutro : Emila Erwina