Nabór dzieci (dziewcząt i chłopców) od 2/3 lat do 12 lat trwa cały rok

Przyjdź -trenuj i baw się z nami!

---------------------------------------------------------

Liga Bałtycka

- 5.11(N) Mielno -Żak

-18.11(SO)Bobolice - Młodzik

26.11(N) Mielno - Orlik

 

Zapraszamy do udziału - Bobolice CUP 2017 Trójek Piłkarskich

 

 

W niedzielę 16 lipca 2017r. w Bobolicach na boisku przy ul. Pocztowej 15 zostanie  rozegrany w nowej formule Trójek Piłkarskich dla rocznika 2004 i młodsi XX Turniej Bobolice CUP 

 

 

foto Afisz Bobolice CUP 


W niedzielę 16 lipca 2017r. o godz.16.00 w Bobolicach na boisku Olimpia przy ul. Pocztowej 15, odbędzie się XX Jubileuszowy Turniej PN Bobolice CUP 2017 Trójek Piłkarskich.

Zawody zostaną rozegrane w ramach obchodów Dni Bobolic i w nowej formule Trójek Piłkarskich.

Celem turnieju jest popularyzacja piłki nożnej, propagowanie aktywnego wypoczynku oraz uświetnienie Dni Bobolic .

Organizatorem jest UKS Olimpia Bobolice, a współorganizatorem Gmina Bobolice.

Prawo udziału w turnieju mają mieszkańcy i osoby wypoczywające w gminie Bobolice. W skład drużyny wchodzą dzieci ( dziewczęta i chłopcy) z rocznika 2004 i młodsi, z tym że dziewczęta mogą być o rok starsze. Zespół liczy maksymalnie 4 zawodników ( 3 na boisku + 1 rezerwowy).

Zawody zostaną rozegrane na  boisku o sztucznej trawie i wymiarach 30m x 20 m, bramki do unihokeja, zmiany hokejowe.

System rozgrywek oraz czas gry zostanie ustalony przed rozpoczęciem turnieju w zależności od ilości drużyn.

Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za stan zdrowia uczestników oraz za urazy i kontuzje powstałe w trakcie trwania imprezy.

Zgłoszenia do dnia 14 lipca br. przyjmuje i bliższych informacji udziela Henryk Kowalski kontakt : tel. 604 138 872, email : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Już zgłoszone zespoły :

1) Virtus.Pro ( kapitan Tymon Kinder)

2) Stare Borne (kapitan Adrian Jastrowski)

3) Kłanino ( kapitan Marcel Walaszczyk)

4) Chociwle (kapitan ( Tymoteusz Skiba)


 

 

REGULAMIN

XX Jubileuszowego Turniej Bobolice CUP 2017 Trójek Piłkarskich

I.CEL ZAWODÓW

1) Popularyzacja piłki nożnej.

2) Propagowanie aktywnego wypoczynku.

3) Uświetnienie Obchodów Dni Bobolic .

II.TERMIN I MIEJSCE

1) Turniej odbędzie się 16 lipca 2017r.(niedziela) o godz.1600 w Bobolicach na boisku Olimpia przy ul. Pocztowej 15.

III.ORGANIZATOR

1) Uczniowski Klub Sportowy Olimpia Bobolice

IV. WSPÓŁORGANIZATOR

1) Gmina Bobolice, ZZ LZS w Szczecinie.

V. UCZESTNICTWO

1) Prawo udziału w turnieju mają mieszkańcy i osoby wypoczywające w gminie Bobolice.

2) W skład drużyny wchodzą dzieci ( dziewczęta i chłopcy) z rocznika 2004 i młodsi, z tym że dziewczęta mogą być o rok starsze.

3) Drużyny liczą maksymalnie 4 zawodników ( 3 na boisku + 1 rezerwowy).

4) Zawodników drużyn obowiązują obuwie piłkarskie o miękkiej podeszwie lub obuwie typu halówki.

5) Zawodnicy biorący udział w zawodach muszą posiadać legitymację szkolną lub dokument ze zdjęciem.

VI.PRZEPISY GRY

1) Zawody odbywają się na boisku o sztucznej trawie wym. 30 x 20 m, bramki do unihokeja,

2) Rzut karny z odległości 15m do pustej bramki.

3) Zmiany zawodników tzw. hokejowe przy linii środkowej boiska.

4) Gra bez spalonego.

5) Za grę brutalną sędziowie karać będą wykluczeniami z gry :

a) żółta kartka 1 minuty kary, możliwy wcześniejszy powrót na boisko po utracie bramki przez własny zespół,

b) czerwona kartka - wykluczenie z gry do końca meczu, osłabienie zespołu przez okres 2 minut,

c) za szczególnie niesportowe zachowanie, zawodnik może zostać ukarany dyskwalifikacją z turnieju.

6) Obowiązują przepisy PZPN dla mini piłki nożnej.

VII.SYSTEM ROZGRYWEK

1) System rozgrywek oraz czas gry zostanie ustalony przed rozpoczęciem turnieju w

zależności od ilości zgłoszonych zespołów.

2) Za zwycięstwo przyznawane są trzy punkty, a za remis jeden.

3) O kolejności decyduje większa liczba zdobytych punktów, jeżeli dwie lub więcej drużyn będą miały identyczny dorobek punktowy o kolejności decydować będą : punkty zdobyte w bezpośrednim spotkaniu, różnica bramek w bezpośrednich spotkaniach, większa ilość zdobytych bramek w tych meczach, lepsza różnica bramek we wszystkich spotkaniach. Następnie dodatkowy konkurs rzutów karnych.

VIII. NAGRODY

1) Za zajęcie I miejsca puchar, uczestniczące zespoły otrzymają dyplomy, przewidziane są również nagrody rzeczowe i drobne upominki.

IX. ZGŁOSZENIA

1) Zgłoszenia do dnia 14 lipca br. przyjmuje i bliższych informacji udziela Henryk Kowalski kontakt : tel 604 138 872, email : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

X. POSTANOWIENIA KOŃCOWE :

1) Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za stan zdrowia uczestników, udział w turnieju osób chorych oraz za urazy i kontuzje powstałe w trakcie trwania imprezy.

2) Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków zawodnicy dokonują we własnym zakresie.

3) Zgłoszenie do rozgrywek jest jednoznaczne z przestrzeganiem regulaminu i przepisów gry oraz zgodą na przetwarzanie podanych informacji i materiałów w celach marketingowych.

4) Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za rzeczy pozostawione bez opieki na terenie obiektu.

Sprawy nie objęte REGULAMINEM rozstrzyga ORGANIZATOR

 


 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

UWAGA - HALA ZAJĘTA!

23.10 zajęcia odwołane

24.10 zajęcia przeniesione

na boisko ul.Pocztowa 15

godz. 16.30-18.00

 

LIGA BAŁTYCKA

ŻAK

Mielno 05.11(N)

(wyj. godz.930)

MŁODZIK

Bobolice 18.11(SO)

(zbiórka godz.1015)

ORLIK

Mielno 26.10(N)

(wyj. godz.930)

 

Turnieje  PGPB w Getbola

Bobolice

25.10(CZ) godz.1630

Skrzacik (2012 i młodsi)

godz. 1730

Żak(2010/11),Skrzat(2008/09)

31.10(WT) godz.1700

Młodzik(2004/05),Orlik(2006/07)

Wyjazd do Parku  Wodnego

1) Koszalin 29.10(N)

(wyj. godz.1045)

2) Koszalin 19.11(N)

(wyj. godz.1045)


Tabele

Sezon 2017/2018

Młodzik – U13

2 turniej Polanów  8.10.17

Grupa I

1.

Olimpia  Bobolice

9

2.

SP I Bonin

6

3.

Gryf I Polanów

3

4.

Olimpia/LUKS B-lice

0


Grupa II

2


1

2

3

4

SP Dąbrowa/Sucha K.

AP Mielno

SP II Bonin

Gryf II Polanów

9

6

3

1


 

 

 

 

 

Orlik U10 - grupa I

1.AP I Mielno

2.SAS I Sianów

3.Olimpia I Bobolice

4.Zryw/AP I Kretomino

5. AP II Mielno

17

11

8

7

1

 

OrlikU10 - grupa II



1..Zryw/AP II Kretomino

2Wybrzeże Biesiekierz

3.Fala Gąski

4.Olimpia II Bobolice

5

5

3

1




 

Żak U8 - grupa I




1
Olimpia I Bobolice 2

2
Zryw/AP I Kretomino
2

3
SAS I Sianów
2

4

AP Mielno
1
5 SP Dąbrowa/Sieciemin
1

Żak U8 - grupa II

1

LUKS Iskra/SP Kłanino

2

2

Zryw/AP II Kretomino

2



3

SAS II Sianów

2



4 KS Bajgiel Będzino
1
Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 
Odsłon : 1158557
IMIENINY
Wczoraj Marleny Seweryna

Dzisiaj : Rafala Marcina

Jutro : Darii Wilhelminy