Nabór dzieci (dziewcząt i chłopców) od 2/3 lat do 12 lat trwa cały rok

Przyjdź -trenuj i baw się z nami!

---------------------------------------------------------

Liga Bałtycka

- 5.11(N) Mielno -Żak

-18.11(SO)Bobolice - Młodzik

26.11(N) Mielno - Orlik

 

VI Bobolicki Festiwal Piłkarski przed nami!

 

 

VI  Bobolicki Festiwal Piłkarski zostanie rozegrany w dniach 8/9/10 września 2017r. i będzie się składach z trzech imprez

szczegóły poniżej :

 

 

 

Foto Tak było rok temu...


W dniach 8/9/10 września 2017r. w Bobolicach na boisku Olimpia przy ul. Pocztowej 15, odbędzie się VI Bobolicki Festiwal Piłkarski 2017 z okazji Dni Piłkarza.

Głównym celem turnieju jest upamiętnienie zdobycia złotego medalu olimpijskiego w Monachium przez reprezentację Polski pod wodzą Kazimierza Górskiego (trzeci turniej zostanie rozegrany dokładnie w 45 rocznicę tego wydarzenia tj.10.09) oraz popularyzacja piłki nożnej, integracja poprzez sport, promowanie zdrowego stylu życia, zasad fair play i nowoczesnej infrastruktury sportowej.

Organizatorem imprezy jest UKS Olimpia Bobolice, a wsparcia udzielił min.: PZPN w Warszawie, Urząd Marszałkowski w Szczecinie, ZZ LZS w Szczecinie, ZZPN w Szczecinie,  Powiat Koszaliński, PCPR w Koszalinie, PFRON, PCO Popcorn w Bobolicach i Gmina Bobolice.

Oprócz meczy piłkarskich, odbędą się konkursy sprawnościowe dostosowane do wieku i umiejętności uczestników, pomysłowych atrybutów kibica, super oprawy, kulturalnego dopingu i quiz sportowy, w którym będzie można sprawdzić swoją wiedzę na temat piłki nożnej.

W czasie zawodów, odbędzie się również uroczyste otwarcie boiska Olimpia po przeprowadzonej specjalistycznej konserwacji i uzupełnieniu granulatu w ramach zadania z „Programu Społecznik”.

TERMINARZ :

1) 8 września 2017r.(piątek) godz. 10.00 - Integracyjne Zawody Rekreacyjno-Sportowe – uczestnicy : DPS w Bobolicach - zespół „Litwa”, OREW w Bobolicach - zespół „Białoruś”, Odnowa w Bobolicach - zespół „Ukraina”– 10 osób. Przedszkole w Bobolicach - zespoły „Niemcy”, „Słowacja” i „Polska”,

2) 9 września 2017r.(sobota) godz. 11.00 - Turniej w ramach rozgrywek Liga Bałtycka Orlik 2012 – Powiat Ziemski Koszalin kategoria Żak U8 - uczestnicy :

Grupa I - UKS Olimpia I Bobolice, SAS I Sianów, Zryw/AP I Kretomino, AP I Mielno, SP Dąbrowa/KS Sieciemin;

Grupa II – Olimpia/LUKS Bobolice, SAS II Sianów, Zryw/AP II Kretomino, KS Bajgiel Będzino,

3) 10 września 2017r.(niedziela) godz. 11.00 - Turniej w ramach rozgrywek Liga Bałtycka Orlik 2012 – Powiat Ziemski Koszalin kategoria Młodzik U13 - uczestnicy : UKS Olimpia I Bobolice, UKS Olimpia II Bobolice, LUKS Iskra/SP Kłanino, SP Bonin, Gryf Polanów oraz po potwierdzeniu AP Mielno, Rossa/SP Rosnowo SAS Sianów.

Uwaga!

W przypadku niesprzyjającej pogody Zawody Integracyjne (1) i Turniej Żaków (2) , odbędą się w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Głowackiego 7, gdzie zgodnie z regulaminem obowiązuje obuwie sportowe na jasnej podeszwie!

 

 

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

UWAGA - HALA ZAJĘTA!

23.10 zajęcia odwołane

24.10 zajęcia przeniesione

na boisko ul.Pocztowa 15

godz. 16.30-18.00

 

LIGA BAŁTYCKA

ŻAK

Mielno 05.11(N)

(wyj. godz.930)

MŁODZIK

Bobolice 18.11(SO)

(zbiórka godz.1015)

ORLIK

Mielno 26.10(N)

(wyj. godz.930)

 

Turnieje  PGPB w Getbola

Bobolice

25.10(CZ) godz.1630

Skrzacik (2012 i młodsi)

godz. 1730

Żak(2010/11),Skrzat(2008/09)

31.10(WT) godz.1700

Młodzik(2004/05),Orlik(2006/07)

Wyjazd do Parku  Wodnego

1) Koszalin 29.10(N)

(wyj. godz.1045)

2) Koszalin 19.11(N)

(wyj. godz.1045)


Tabele

Sezon 2017/2018

Młodzik – U13

2 turniej Polanów  8.10.17

Grupa I

1.

Olimpia  Bobolice

9

2.

SP I Bonin

6

3.

Gryf I Polanów

3

4.

Olimpia/LUKS B-lice

0


Grupa II

2


1

2

3

4

SP Dąbrowa/Sucha K.

AP Mielno

SP II Bonin

Gryf II Polanów

9

6

3

1


 

 

 

 

 

Orlik U10 - grupa I

1.AP I Mielno

2.SAS I Sianów

3.Olimpia I Bobolice

4.Zryw/AP I Kretomino

5. AP II Mielno

17

11

8

7

1

 

OrlikU10 - grupa II



1..Zryw/AP II Kretomino

2Wybrzeże Biesiekierz

3.Fala Gąski

4.Olimpia II Bobolice

5

5

3

1




 

Żak U8 - grupa I




1
Olimpia I Bobolice 2

2
Zryw/AP I Kretomino
2

3
SAS I Sianów
2

4

AP Mielno
1
5 SP Dąbrowa/Sieciemin
1

Żak U8 - grupa II

1

LUKS Iskra/SP Kłanino

2

2

Zryw/AP II Kretomino

2



3

SAS II Sianów

2



4 KS Bajgiel Będzino
1
Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 
Odsłon : 1158545
IMIENINY
Wczoraj Marleny Seweryna

Dzisiaj : Rafala Marcina

Jutro : Darii Wilhelminy