Nabór dzieci (dziewcząt i chłopców) od 2/3 lat do 12 lat trwa cały rok

Przyjdź -trenuj i baw się z nami!

---------------------------------------------------------

Liga Bałtycka

-3.03.18(SO) Sianów - Orlik U10

-4.02(N)Polanów-Młodzik U13

- 17.02(SO) Sianów -Żak U8

 

VI Bobolicki Festiwal Piłkarski przed nami!

 

 

VI  Bobolicki Festiwal Piłkarski zostanie rozegrany w dniach 8/9/10 września 2017r. i będzie się składach z trzech imprez

szczegóły poniżej :

 

 

 

Foto Tak było rok temu...


W dniach 8/9/10 września 2017r. w Bobolicach na boisku Olimpia przy ul. Pocztowej 15, odbędzie się VI Bobolicki Festiwal Piłkarski 2017 z okazji Dni Piłkarza.

Głównym celem turnieju jest upamiętnienie zdobycia złotego medalu olimpijskiego w Monachium przez reprezentację Polski pod wodzą Kazimierza Górskiego (trzeci turniej zostanie rozegrany dokładnie w 45 rocznicę tego wydarzenia tj.10.09) oraz popularyzacja piłki nożnej, integracja poprzez sport, promowanie zdrowego stylu życia, zasad fair play i nowoczesnej infrastruktury sportowej.

Organizatorem imprezy jest UKS Olimpia Bobolice, a wsparcia udzielił min.: PZPN w Warszawie, Urząd Marszałkowski w Szczecinie, ZZ LZS w Szczecinie, ZZPN w Szczecinie,  Powiat Koszaliński, PCPR w Koszalinie, PFRON, PCO Popcorn w Bobolicach i Gmina Bobolice.

Oprócz meczy piłkarskich, odbędą się konkursy sprawnościowe dostosowane do wieku i umiejętności uczestników, pomysłowych atrybutów kibica, super oprawy, kulturalnego dopingu i quiz sportowy, w którym będzie można sprawdzić swoją wiedzę na temat piłki nożnej.

W czasie zawodów, odbędzie się również uroczyste otwarcie boiska Olimpia po przeprowadzonej specjalistycznej konserwacji i uzupełnieniu granulatu w ramach zadania z „Programu Społecznik”.

TERMINARZ :

1) 8 września 2017r.(piątek) godz. 10.00 - Integracyjne Zawody Rekreacyjno-Sportowe – uczestnicy : DPS w Bobolicach - zespół „Litwa”, OREW w Bobolicach - zespół „Białoruś”, Odnowa w Bobolicach - zespół „Ukraina”– 10 osób. Przedszkole w Bobolicach - zespoły „Niemcy”, „Słowacja” i „Polska”,

2) 9 września 2017r.(sobota) godz. 11.00 - Turniej w ramach rozgrywek Liga Bałtycka Orlik 2012 – Powiat Ziemski Koszalin kategoria Żak U8 - uczestnicy :

Grupa I - UKS Olimpia I Bobolice, SAS I Sianów, Zryw/AP I Kretomino, AP I Mielno, SP Dąbrowa/KS Sieciemin;

Grupa II – Olimpia/LUKS Bobolice, SAS II Sianów, Zryw/AP II Kretomino, KS Bajgiel Będzino,

3) 10 września 2017r.(niedziela) godz. 11.00 - Turniej w ramach rozgrywek Liga Bałtycka Orlik 2012 – Powiat Ziemski Koszalin kategoria Młodzik U13 - uczestnicy : UKS Olimpia I Bobolice, UKS Olimpia II Bobolice, LUKS Iskra/SP Kłanino, SP Bonin, Gryf Polanów oraz po potwierdzeniu AP Mielno, Rossa/SP Rosnowo SAS Sianów.

Uwaga!

W przypadku niesprzyjającej pogody Zawody Integracyjne (1) i Turniej Żaków (2) , odbędą się w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Głowackiego 7, gdzie zgodnie z regulaminem obowiązuje obuwie sportowe na jasnej podeszwie!

 

 

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

Powiatowy Turniej

o Puchar Tymbarka

Bobolice hala

19.12(WT) godz.1545

U12(2006/2007)

20.12(ŚR) godz.1545

U10(2008/2009)

U8(2010/2011)

 

Świąteczny  Turniej

Trójek Piłkarskich

Bobolice hala

27.12(ŚR)g.1630Skrzacik

g.1745 Skrzaty

28.12(CZ)g.1630Młodzik

LIGA BAŁTYCKA

MŁODZIK

Polanów 4.02.18(N)

(wyj godz.845)

ŻAK

Sianów 17.02.18(SO)

(wyj. godz.930)

ORLIK

Sianów 03.03.18(N)

(wyj. godz.930)

Tabele

Sezon 2017/2018

Młodzik – U13

3 turniej Bobolice   2.12.17

Grupa I

1.

Olimpia  Bobolice

9

2.

SP I Bonin

6

3.

Gryf I Polanów

3

4.

SP Dąbrowa/Sucha K.

0


Grupa II




1

2

3

4

AP II Mielno

SP II Bonin

Olimpia/LUKS B-lice

Olimpia II Bobolice

9

6

1

1


 

 

 

 

 

Orlik U10 - grupa I

1.AP I Mielno

2.SAS Sianów

3.Olimpia I Bobolice

4.Zryw/AP I Kretomino

5. AP II Mielno

41

19

19

18

2

 

OrlikU10 - grupa II



1.Wybrzeże Biesiekierz

2Zryw/AP II Kretomino

3.Fala Gąski

4.Olimpia II Bobolice

19

16

6

4




 

Żak U8 - grupa I




1
Olimpia I Bobolice 4

2
Zryw/AP I Kretomino
4

3
SAS I Sianów
4

4

AP I Mielno
3
5 SP Dąbrowa/Sieciemin
3

Żak U8 - grupa II

1

LUKS Iskra/SP Kłanino

4

2

Zryw/AP II Kretomino

4



3

SAS II Sianów

4



4 KS Bajgiel Będzino
3
5 AP II Mielno 2
Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości 
Odsłon : 1170450
IMIENINY
Wczoraj Albiny Zdzislawy

Dzisiaj : Olimpii Lazarza

Jutro : Gracjana Boguslawa