Bobolice CUP 2018 Trójki Piłkarskie r.2005 i mł.

---------------------------------------------------------

-22.07.18(N) g.16.00

boisko ul.Pocztowa 15

 

Trenuj razem z Olimpią - nowy nabór od 4 września

 

 

 

 

 

Nowy nabór dziewcząt i chłopców do Akademii Piłkarskiej Przedszkolaka (2012/2013/2014 i mł.) z nauką języka angielskiego oraz uzupełniający do Akademii Piłkarskiej Żaka (2009/2010/2011 ), Orlika (2007/2008) i Młodzika (2004/2005/2006)

więcej informacji poniżej :

 

 

 

 

 

Foto archiwum - nabór

Pozostałe zdjęcia są dostępne :  facebook Olimpia Bobolice

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice

 

Rok szkolny już za pasem, jeśli chcesz zadbać o rozwój sportowy swojej pociechy, zapewnić jej mnóstwo dobrej zabawy i dać szansę na rozwój do piłkarskiej kariery przyprowadź ją do Olimpii!

Piłkarskie gry i zabawy, opieka wykwalifikowanej kadry trenerskiej, możliwość poznania swoich rówieśników, nauka i rozwój umiejętności piłkarskich – to wszystko oferuje Akademia Piłkarska UKS Olimpia Bobolice.

Dodatkowo w Akademii Piłkarskiej Przedszkolaka planowana jest nauka języka angielskiego, ze szczególnym ukierunkowaniem na „piłkarski angielski”.

 

Od 4 września 2017r. będzie prowadzony nabór dzieci ( dziewcząt i chłopców) do Akademii Piłkarskiej Przedszkolaka z najmłodszych roczników 2012/2013/2014 i mł. oraz nabór uzupełniający do Akademii Piłkarskiej Żaka ( rocznik 2009/2010/2011) i do pozostałych zespołów : Orlik ( rocznik 2008/2007), Młodzik ( rocznik 2004/2005/2006).

Należy podkreślić, że nie prowadzimy selekcji! Wychodzimy z założenia, że sport to nie tylko rywalizacja, ale także forma spędzania wolnego czasu - sport uczy i wychowuje. Dlatego warto zainteresować piłką nożną swoje pociechy ! Aby dziecko mogło uczestniczyć w zajęciach musi mieć pisemną zgodę rodziców (druk – deklaracji do podpisu otrzymuje się na pierwszych zajęciach).

Nasi wychowankowie trafiają do Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego w Koszalinie oraz najlepiej pracujących z młodzieżą klubów w okręgu koszalińskim (Liga Juniorów Bałtyk Koszalin i Gwardia Koszalin oraz II-ligowy zespół kobiet Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz i III-ligowy UKS Victoria SP 2 Sianów), jak również zasilają lokalne zespoły piłkarskie.

Dodatkowo organizujemy wyjazdy na turnieje, mecze, obozy, basen kąpielowy i inne. Zainteresowanych zapraszamy wraz z rodzicami.


Prosimy o dalsze udostępnienie – z góry serdecznie dziękujemy!


Wstępny terminarz zajęć od 4 września br. na boisku Olimpia przy ul. Pocztowej 15 przedstawia się następująco :

Poniedziałek
16.30–17.30 Akademia Piłkarska Przedszkolaka (rocznik 2012/2013/2014 i młodsi),

17.30-19.00 Akademia Żaka (rocz. 2009/2010/2011),

Wtorek
17.00–18.30 Młodzik/Orlik (rocz. 2004-2008),

Środa
16.30–17.30 Akademia Piłkarska Przedszkolaka (rocznik 2012/2013/2014 i młodsi),

17.30-19.00 Akademia Żaka (rocznik 2009/2010/2011),

Czwartek
16.30–18.00 30 Akademia Żaka (rocznik 2009/2010/2011),

18.00-19.30 Młodzik/Orlik (rocz. 2004-2008),

Sobota
13.00–14.30 Młodzik/Orlik (rocz. 2004-2009) - jeżeli nie ma turniejów!

 

 

Bliższych informacji  udziela :

Henryk Kowalski prezes Klubu kontakt : tel. 604 138 872, email : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

oraz

Dawid Olearczyk tel.509 290 809 - Akademia Piłkarska.

 

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

Bobolice CUP

Trójek Piłkarskich

Bobolice boisko ul.Pocztowa 15

22.07.18(N) g.16.00


Letni Obóz

rekreacyjno-sportowy

Darłówko od 28.07 do 04.08.18

PKS B-lice wyj.28.07(SO) g.10.00

powrót 4.08(SO) godz.14.00


Bobolicki Festiwal Piłkarski

Bobolice

8/9/10.09.2018

 


Tabele

Sezon 2017/2018

Młodzik – U13

Finał Bonin   27.05.18

1.

Olimpia Bobolice

8

2.

SP Bonin

8

3.

AP Mielno

7

4.

SP Dąbrowa/Sucha K.

6

5.

SP Bonin II

0

 

 

 

 

oraz

AP II Mielno

Gryf Polanów

Olimpia/LUKS Bobolice

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Orlik U10 - grupa I

1.AP I Mielno

2.AP Zryw I Kretomino

3.Olimpia I Bobolice

4.SAS Sianów

5. AP II Mielno

67

43

35

29

9

 

OrlikU10 - grupa II



1.Wybrzeże Biesiekierz

2.AS Zryw II Kretomino

3. Olimpia/Luks Bobolice

4.Fala Gąski

46

30

12

11




 

Żak U8 - grupa I




1
Olimpia I Bobolice 8

2
Zryw/AP I Kretomino
8

3
SAS I Sianów
8

4

AP I Mielno
7
5 SP Dąbrowa/Sieciemin
6

Żak U8 - grupa II

1

LUKS Iskra/SP Kłanino

8

2

Zryw/AP II Kretomino

8



3

SAS II Sianów

8



4 KS Bajgiel Będzino
7
5 AP II Mielno 6
Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 
Odsłon : 1209637
IMIENINY
Wczoraj Eustachego Marii

Dzisiaj : Anety Bogdana

Jutro : Emila Erwina