Nabór dzieci (dziewcząt i chłopców) od 2/3 lat do 12 lat trwa cały rok

Przyjdź -trenuj i baw się z nami!

---------------------------------------------------------

Liga Bałtycka

-3.03.18(SO) Sianów - Orlik U10

-4.02(N)Polanów-Młodzik U13

- 17.02(SO) Sianów -Żak U8

 

Trenuj razem z Olimpią - nowy nabór od 4 września

 

 

 

 

 

Nowy nabór dziewcząt i chłopców do Akademii Piłkarskiej Przedszkolaka (2012/2013/2014 i mł.) z nauką języka angielskiego oraz uzupełniający do Akademii Piłkarskiej Żaka (2009/2010/2011 ), Orlika (2007/2008) i Młodzika (2004/2005/2006)

więcej informacji poniżej :

 

 

 

 

 

Foto archiwum - nabór

Pozostałe zdjęcia są dostępne :  facebook Olimpia Bobolice

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice

 

Rok szkolny już za pasem, jeśli chcesz zadbać o rozwój sportowy swojej pociechy, zapewnić jej mnóstwo dobrej zabawy i dać szansę na rozwój do piłkarskiej kariery przyprowadź ją do Olimpii!

Piłkarskie gry i zabawy, opieka wykwalifikowanej kadry trenerskiej, możliwość poznania swoich rówieśników, nauka i rozwój umiejętności piłkarskich – to wszystko oferuje Akademia Piłkarska UKS Olimpia Bobolice.

Dodatkowo w Akademii Piłkarskiej Przedszkolaka planowana jest nauka języka angielskiego, ze szczególnym ukierunkowaniem na „piłkarski angielski”.

 

Od 4 września 2017r. będzie prowadzony nabór dzieci ( dziewcząt i chłopców) do Akademii Piłkarskiej Przedszkolaka z najmłodszych roczników 2012/2013/2014 i mł. oraz nabór uzupełniający do Akademii Piłkarskiej Żaka ( rocznik 2009/2010/2011) i do pozostałych zespołów : Orlik ( rocznik 2008/2007), Młodzik ( rocznik 2004/2005/2006).

Należy podkreślić, że nie prowadzimy selekcji! Wychodzimy z założenia, że sport to nie tylko rywalizacja, ale także forma spędzania wolnego czasu - sport uczy i wychowuje. Dlatego warto zainteresować piłką nożną swoje pociechy ! Aby dziecko mogło uczestniczyć w zajęciach musi mieć pisemną zgodę rodziców (druk – deklaracji do podpisu otrzymuje się na pierwszych zajęciach).

Nasi wychowankowie trafiają do Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego w Koszalinie oraz najlepiej pracujących z młodzieżą klubów w okręgu koszalińskim (Liga Juniorów Bałtyk Koszalin i Gwardia Koszalin oraz II-ligowy zespół kobiet Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz i III-ligowy UKS Victoria SP 2 Sianów), jak również zasilają lokalne zespoły piłkarskie.

Dodatkowo organizujemy wyjazdy na turnieje, mecze, obozy, basen kąpielowy i inne. Zainteresowanych zapraszamy wraz z rodzicami.


Prosimy o dalsze udostępnienie – z góry serdecznie dziękujemy!


Wstępny terminarz zajęć od 4 września br. na boisku Olimpia przy ul. Pocztowej 15 przedstawia się następująco :

Poniedziałek
16.30–17.30 Akademia Piłkarska Przedszkolaka (rocznik 2012/2013/2014 i młodsi),

17.30-19.00 Akademia Żaka (rocz. 2009/2010/2011),

Wtorek
17.00–18.30 Młodzik/Orlik (rocz. 2004-2008),

Środa
16.30–17.30 Akademia Piłkarska Przedszkolaka (rocznik 2012/2013/2014 i młodsi),

17.30-19.00 Akademia Żaka (rocznik 2009/2010/2011),

Czwartek
16.30–18.00 30 Akademia Żaka (rocznik 2009/2010/2011),

18.00-19.30 Młodzik/Orlik (rocz. 2004-2008),

Sobota
13.00–14.30 Młodzik/Orlik (rocz. 2004-2009) - jeżeli nie ma turniejów!

 

 

Bliższych informacji  udziela :

Henryk Kowalski prezes Klubu kontakt : tel. 604 138 872, email : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

oraz

Dawid Olearczyk tel.509 290 809 - Akademia Piłkarska.

 

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

Powiatowy Turniej

o Puchar Tymbarka

Bobolice hala

19.12(WT) godz.1545

U12(2006/2007)

20.12(ŚR) godz.1545

U10(2008/2009)

U8(2010/2011)

 

Świąteczny  Turniej

Trójek Piłkarskich

Bobolice hala

27.12(ŚR)g.1630Skrzacik

g.1745 Skrzaty

28.12(CZ)g.1630Młodzik

LIGA BAŁTYCKA

MŁODZIK

Polanów 4.02.18(N)

(wyj godz.845)

ŻAK

Sianów 17.02.18(SO)

(wyj. godz.930)

ORLIK

Sianów 03.03.18(N)

(wyj. godz.930)

Tabele

Sezon 2017/2018

Młodzik – U13

3 turniej Bobolice   2.12.17

Grupa I

1.

Olimpia  Bobolice

9

2.

SP I Bonin

6

3.

Gryf I Polanów

3

4.

SP Dąbrowa/Sucha K.

0


Grupa II




1

2

3

4

AP II Mielno

SP II Bonin

Olimpia/LUKS B-lice

Olimpia II Bobolice

9

6

1

1


 

 

 

 

 

Orlik U10 - grupa I

1.AP I Mielno

2.SAS Sianów

3.Olimpia I Bobolice

4.Zryw/AP I Kretomino

5. AP II Mielno

41

19

19

18

2

 

OrlikU10 - grupa II



1.Wybrzeże Biesiekierz

2Zryw/AP II Kretomino

3.Fala Gąski

4.Olimpia II Bobolice

19

16

6

4




 

Żak U8 - grupa I




1
Olimpia I Bobolice 4

2
Zryw/AP I Kretomino
4

3
SAS I Sianów
4

4

AP I Mielno
3
5 SP Dąbrowa/Sieciemin
3

Żak U8 - grupa II

1

LUKS Iskra/SP Kłanino

4

2

Zryw/AP II Kretomino

4



3

SAS II Sianów

4



4 KS Bajgiel Będzino
3
5 AP II Mielno 2
Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 35 gości 
Odsłon : 1170452
IMIENINY
Wczoraj Albiny Zdzislawy

Dzisiaj : Olimpii Lazarza

Jutro : Gracjana Boguslawa