Bobolice CUP 2018 Trójki Piłkarskie r.2005 i mł.

---------------------------------------------------------

-22.07.18(N) g.16.00

boisko ul.Pocztowa 15

 

Liga Bałtycka Orlików w Bobolicach

 

 

 

Turniej inauguracyjny   Ligi Orlików  w Bobolicach

 


 

 

Foto Turniej Orlików w Bobolicach

Pozostałe zdjęcia są dostępne :  facebook Olimpia Bobolice

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice


W sobotę 16 września  2017r. w Bobolicach na boisku Olimpia przy ul. Pocztowej 15, odbył  się    inauguracyjny turniej w ramach rozgrywek Liga Bałtycka  Orlik 2012 – Powiat Ziemski Koszalin  w kategorii Orlik U10.

W zawodach wzięły  udział następujące zespoły : grupa I : 1) UKS Olimpia I Bobolice (trener Henryk Kowalski), 2) SAS  Sianów(trener Piotr Starzecki, kierownik zespołu Krzysztof Dacyszyn), 3) Zryw/AP I Kretomino ( trener Piotr Stefanów), 4) AP I Mielno ( trener Mariusz Gosławski, kierownik zespołu Ewa Juchniewicz) ; grupa II 1) UKS Olimpia II Bobolice,  3) Zryw/AP II Kretomino  ( trener Piotr Stefanów), 4) AP II Mielno ( trener Mariusz Gosławski, kierownik zespołu Ewa Juchniewicz).

Grano systemem „każdy z każdym” grupie, a mecz trwał 1x16 minut. Po zakończeniu meczu zespoły szkoleniowo strzelały jeszcze rzuty karne.

Olimpia I zremisowała bezbramkowo z SAS Sianów oraz przegrała z AP I Mielno 1:5 oraz Zryw/AP Kretomino 0:3 i zajęła czwarte miejsce grupie. Natomiast Olimpia II został sklasyfikowana na trzecim miejscu po porażkach z AP II Mielno 0:3 i Zryw II Kretomino 0:1.

Trener Henryk Kowalski wyróżnił zawodników za ambitną grę  na miarę własnych umiejętności. Należy odnotować debiut 8-letniej Zuzi Skawińskiej, która z tej okazji otrzymała pamiątkowy medal oraz pięknego gola strzelonego przez Tymka Skibę z ponad 40m.

Nasza ekipa wystąpiła w składzie : Hubert Zimnicki, Tymoteusz Skiba (kapitan zespołu – 1 bramka), Anatol Worońko, Tobiasz Skiba, Wiktoria Wieliczko, Sergiusz Staszewski, Jakub Kościołowski, Maksymilian Rewkowski, Szymon Rutkowski, Emilia Adamus, Zuzia Skawińska, Bartosz Kłos, Igor Kłos, Mateusz Białoch, Nadia Borowska, Tymoteusz Borowski, Zofia Kudłaczek.

Organizatorem imprezy był UKS Olimpia Bobolice, a osobą odpowiedzialną prezes Klubu Henryk Kowalski tel. 604 138 872, który jest jednocześnie koordynatorem w powiecie koszalińskim.

Opiekę przedmedyczną pełniła Katarzyna Zimnicka, a wsparcie udzielił min. Powiat Koszaliński.

Zarząd UKS Olimpia Bobolice, dziękuje wszystkich, którzy pomagali przy organizacji turnieju, a szczególnie młodych wolontariuszom sportowym  : Dominice Kozińskiej, Tymkowi Kinder i  Oskarowi Szal oraz Zofii Biazik.

Zawody odbyły się w ramach projektu „Mały Sport Wielka Radość” realizowanego zgodnie z zadaniem publicznym upowszechnianie kultury fizycznej i sportu, współfinansowanego przez Gminę Bobolice.

Kolejny turniej zostanie rozegrany w niedzielę 15 października Sianowie, a organizatorem będzie Sianowska Akademia Sportu – osoba odpowiedzialna Piotr Starzecki tel. 503 021 151.

Wyniki :

grupa I

UKS Olimpia I Bobolice - Zryw/AP I Kretomino   0:3

SAS Sianów          -  AP I Mielno       0:0

UKS Olimpia I Bobolice - SAS Sianów       0:0

Zryw/AP I Kretomino     - AP I Mielno        0:4

Zryw/AP I Kretomino     - SAS Sianów       0:2

UKS Olimpia I Bobolice - AP I Mielno        1:5

Tabela :

1. AP I Mielno 7 9-1

2. SAS Sianów 5 2:0

3. Zryw/AP I Kretomino 3 3-6

4. UKS Olimpia I Bobolice 1 1-8

Grupa II :

UKS Olimpia II Bobolice          - Zryw/AP II Kretomino 0:1

UKS Olimpia II Bobolice          - AP II Mielno       0:3

Zryw/AP II Kretomino    - AP II Mielno       1:5

1. AP II Mielno 6 8-1

2. Zryw/AP II Kretomino 3 2-5

3. UKS Olimpia II Bobolice 0 0-4

 

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

Bobolice CUP

Trójek Piłkarskich

Bobolice boisko ul.Pocztowa 15

22.07.18(N) g.16.00


Letni Obóz

rekreacyjno-sportowy

Darłówko od 28.07 do 04.08.18

PKS B-lice wyj.28.07(SO) g.10.00

powrót 4.08(SO) godz.14.00


Bobolicki Festiwal Piłkarski

Bobolice

8/9/10.09.2018

 


Tabele

Sezon 2017/2018

Młodzik – U13

Finał Bonin   27.05.18

1.

Olimpia Bobolice

8

2.

SP Bonin

8

3.

AP Mielno

7

4.

SP Dąbrowa/Sucha K.

6

5.

SP Bonin II

0

 

 

 

 

oraz

AP II Mielno

Gryf Polanów

Olimpia/LUKS Bobolice

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Orlik U10 - grupa I

1.AP I Mielno

2.AP Zryw I Kretomino

3.Olimpia I Bobolice

4.SAS Sianów

5. AP II Mielno

67

43

35

29

9

 

OrlikU10 - grupa II



1.Wybrzeże Biesiekierz

2.AS Zryw II Kretomino

3. Olimpia/Luks Bobolice

4.Fala Gąski

46

30

12

11




 

Żak U8 - grupa I




1
Olimpia I Bobolice 8

2
Zryw/AP I Kretomino
8

3
SAS I Sianów
8

4

AP I Mielno
7
5 SP Dąbrowa/Sieciemin
6

Żak U8 - grupa II

1

LUKS Iskra/SP Kłanino

8

2

Zryw/AP II Kretomino

8



3

SAS II Sianów

8



4 KS Bajgiel Będzino
7
5 AP II Mielno 6
Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 
Odsłon : 1209639
IMIENINY
Wczoraj Eustachego Marii

Dzisiaj : Anety Bogdana

Jutro : Emila Erwina