Nabór dzieci (dziewcząt i chłopców) od 2/3 lat do 12 lat trwa cały rok

Przyjdź -trenuj i baw się z nami!

---------------------------------------------------------

Liga Bałtycka

-3.03.18(SO) Sianów - Orlik U10

-4.02(N)Polanów-Młodzik U13

- 17.02(SO) Sianów -Żak U8

 

Plan imprez na październik 2017r.

 

 

 

 

Sezon piłkarski 2017/2018 w pełni,  zawodników UKS Olimpia Bobolice czeka jeszcze wiele atrakcji

Poniżej plan imprez i treningów na październik  2017r. :

 

 

Foto Archiwum - zajęcia w Olimpii


 

Zaplanowane imprezy :

 

1) Liga Bałtycka – Powiat Koszalin :

- 7.10(SO) Sianów –  ŻAK(2009 i młodsi) –wyj. 930 – 2 zespoły

- 8.10(N)Polanów- MŁODZIK (2004 i mł.) – wyj. 945 – 2 zespoły,

-15.10(N) Sianów –  ORLIK (2007 i mł.) –wyj. 930 – 2 zespoły


2) Bobolicka Liga Gminna Trójek Piłkarskich o Puchar boisko ul. Pocztowa 15

- 10.10(wtorek) godz. 1700 Młodzików U12 (rocz.2005/2006)

- 12.10(czwartek) godz. 1700 Orlików U10 (rocz.2007/2008)


3) Park Wodny Koszalin 29.10(N) wyj.PKS  godz.1045 powrót ok. 1700

zapisy do dnia 24.10.17r. – liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń,

 

4) Piłkarskie Grand Prix Bobolic w Getbola : boisko ul.Pocztowa 15

( zapisy wszystkich chętnych 15 minut przed rozpoczęciem zawodów)

-24.10(WT) godz. 1630–r.2004/2005 i 2006/2007

-25.10(SR) godz.1630–(r.2012 i młodsi),

godz. 1745 r.2008/09 i 2010/2011

 

 

Natomiast zajęcia treningowe będą się odbywały w następujących terminach :


w hali przy  ul. Głowackiego 7 :


1)Poniedziałek-1630–1745Akademia (rocznik 2012 i młodsi)

1745–1900 Żak(rocznik 2009/2010/2011)

2)Środa  - 1630–1745Akademia (rocznik 2012 i młodsi)

1745 –1900 Żak( rocz.2009/2010/2011)

 

na boisko Olimpia ul.Pocztowa 15 :


1)Wtorek - 1700–1830Młodzik/Orlik (rocz. od 2004 do 2008) hala planowana od 17.X?

2)Czwartek -1700–1830Młodzik/Orlik (rocz. od 2004 do 2008) hala planowana od 19.X?

 

3)Sobota-1300–1430Młodzik/Orlik (rocz.2004 -2009) – tylko jeżeli nie ma turnieju!

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

Powiatowy Turniej

o Puchar Tymbarka

Bobolice hala

19.12(WT) godz.1545

U12(2006/2007)

20.12(ŚR) godz.1545

U10(2008/2009)

U8(2010/2011)

 

Świąteczny  Turniej

Trójek Piłkarskich

Bobolice hala

27.12(ŚR)g.1630Skrzacik

g.1745 Skrzaty

28.12(CZ)g.1630Młodzik

LIGA BAŁTYCKA

MŁODZIK

Polanów 4.02.18(N)

(wyj godz.845)

ŻAK

Sianów 17.02.18(SO)

(wyj. godz.930)

ORLIK

Sianów 03.03.18(N)

(wyj. godz.930)

Tabele

Sezon 2017/2018

Młodzik – U13

3 turniej Bobolice   2.12.17

Grupa I

1.

Olimpia  Bobolice

9

2.

SP I Bonin

6

3.

Gryf I Polanów

3

4.

SP Dąbrowa/Sucha K.

0


Grupa II




1

2

3

4

AP II Mielno

SP II Bonin

Olimpia/LUKS B-lice

Olimpia II Bobolice

9

6

1

1


 

 

 

 

 

Orlik U10 - grupa I

1.AP I Mielno

2.SAS Sianów

3.Olimpia I Bobolice

4.Zryw/AP I Kretomino

5. AP II Mielno

41

19

19

18

2

 

OrlikU10 - grupa II



1.Wybrzeże Biesiekierz

2Zryw/AP II Kretomino

3.Fala Gąski

4.Olimpia II Bobolice

19

16

6

4




 

Żak U8 - grupa I




1
Olimpia I Bobolice 4

2
Zryw/AP I Kretomino
4

3
SAS I Sianów
4

4

AP I Mielno
3
5 SP Dąbrowa/Sieciemin
3

Żak U8 - grupa II

1

LUKS Iskra/SP Kłanino

4

2

Zryw/AP II Kretomino

4



3

SAS II Sianów

4



4 KS Bajgiel Będzino
3
5 AP II Mielno 2
Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 
Odsłon : 1170435
IMIENINY
Wczoraj Albiny Zdzislawy

Dzisiaj : Olimpii Lazarza

Jutro : Gracjana Boguslawa