Bobolice CUP 2018 Trójki Piłkarskie r.2005 i mł.

---------------------------------------------------------

-22.07.18(N) g.16.00

boisko ul.Pocztowa 15

 

Plan imprez na październik 2017r.

 

 

 

 

Sezon piłkarski 2017/2018 w pełni,  zawodników UKS Olimpia Bobolice czeka jeszcze wiele atrakcji

Poniżej plan imprez i treningów na październik  2017r. :

 

 

Foto Archiwum - zajęcia w Olimpii


 

Zaplanowane imprezy :

 

1) Liga Bałtycka – Powiat Koszalin :

- 7.10(SO) Sianów –  ŻAK(2009 i młodsi) –wyj. 930 – 2 zespoły

- 8.10(N)Polanów- MŁODZIK (2004 i mł.) – wyj. 945 – 2 zespoły,

-15.10(N) Sianów –  ORLIK (2007 i mł.) –wyj. 930 – 2 zespoły


2) Bobolicka Liga Gminna Trójek Piłkarskich o Puchar boisko ul. Pocztowa 15

- 10.10(wtorek) godz. 1700 Młodzików U12 (rocz.2005/2006)

- 12.10(czwartek) godz. 1700 Orlików U10 (rocz.2007/2008)


3) Park Wodny Koszalin 29.10(N) wyj.PKS  godz.1045 powrót ok. 1700

zapisy do dnia 24.10.17r. – liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń,

 

4) Piłkarskie Grand Prix Bobolic w Getbola : boisko ul.Pocztowa 15

( zapisy wszystkich chętnych 15 minut przed rozpoczęciem zawodów)

-24.10(WT) godz. 1630–r.2004/2005 i 2006/2007

-25.10(SR) godz.1630–(r.2012 i młodsi),

godz. 1745 r.2008/09 i 2010/2011

 

 

 

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

Bobolice CUP

Trójek Piłkarskich

Bobolice boisko ul.Pocztowa 15

22.07.18(N) g.16.00


Letni Obóz

rekreacyjno-sportowy

Darłówko od 28.07 do 04.08.18

PKS B-lice wyj.28.07(SO) g.10.00

powrót 4.08(SO) godz.14.00


Bobolicki Festiwal Piłkarski

Bobolice

8/9/10.09.2018

 


Tabele

Sezon 2017/2018

Młodzik – U13

Finał Bonin   27.05.18

1.

Olimpia Bobolice

8

2.

SP Bonin

8

3.

AP Mielno

7

4.

SP Dąbrowa/Sucha K.

6

5.

SP Bonin II

0

 

 

 

 

oraz

AP II Mielno

Gryf Polanów

Olimpia/LUKS Bobolice

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Orlik U10 - grupa I

1.AP I Mielno

2.AP Zryw I Kretomino

3.Olimpia I Bobolice

4.SAS Sianów

5. AP II Mielno

67

43

35

29

9

 

OrlikU10 - grupa II



1.Wybrzeże Biesiekierz

2.AS Zryw II Kretomino

3. Olimpia/Luks Bobolice

4.Fala Gąski

46

30

12

11




 

Żak U8 - grupa I




1
Olimpia I Bobolice 8

2
Zryw/AP I Kretomino
8

3
SAS I Sianów
8

4

AP I Mielno
7
5 SP Dąbrowa/Sieciemin
6

Żak U8 - grupa II

1

LUKS Iskra/SP Kłanino

8

2

Zryw/AP II Kretomino

8



3

SAS II Sianów

8



4 KS Bajgiel Będzino
7
5 AP II Mielno 6
Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości 
Odsłon : 1209665
IMIENINY
Wczoraj Eustachego Marii

Dzisiaj : Anety Bogdana

Jutro : Emila Erwina