- 5.11(N) Mielno -Żak

-18.11(SO)Bobolice - Młodzik

26.11(N) Mielno - Orlik

Na meczu futsalu Polska - Węgry w Koszalinie

Futsalowa reprezentacji Polski po dobrej grze pokonała Węgry 6:4 w barażowym meczu i awansowała do UEFA Futsla Euro 2018

Gratulujemy !!!

Zdjęcia są dostępne na :

facebook Olimpia Bobolice

W Członkowie UKS Olimpia Bobolice i LUKS Iskra/SP Kłanino przebywali w Koszalinie na meczu barażowym o awans do przyszłorocznych mistrzostw Europy w Słowenii.

Futsalowa reprezentacja Polski po emocjonującym spotkaniu pokonałaWęgrów 6:4, odrobiła straty z pierwszego meczu (1:2) i awansowała do UEFA Futsal Euro 2018.

Ten wieczór przeszedł nie tylko do historii polskiego futbolu, ale na długo pozostanie w pamięci naszych kibiców.

Komplet publiczności przeżył prawdziwy horror, mecz był z ogromną huśtawką nastrojów. Początkowo w ciągu minuty Polacy dwukrotnie za sprawą Rafała Franza trafili do siatki i odrobili straty. Do przerwy Madziarzy jednak wyrównali na 2:2.

W drugiej połowie biało-czerwoni strzelili kolejno cztery bramki i prowadzili 6:2. To nie załamało gości, którzy zdobyli dwie bramki i ustalili wynik na 6:4.Mało brakowało, a strzeliliby piątą, która dawała im awans.

Ostatecznie rezultat nie uległ zmianie. Szał radości zapanował w ekipie polskich piłkarzy oraz na trybunach koszalińskiej hali.

26 września 2017, 18:30 - Koszalin (Hala Widowiskowo-Sportowa)
Polska - Węgry 6:4 (2:2)

Rafał Franz 6, 6, Sebastian Wojciechowski 27, Michał Kubik 32, 34, Dominik Solecki 36 - Norbert Horváth 8, Zoltán Dróth 14, 40, Ádám Hosszú 36

Polska:
1. Michał Kałuża - 7. Mikołaj Zastawnik, 9. Tomasz Lutecki, 10. Marcin Mikołajewicz, 13. Tomasz Kriezel. Grali także: 2. Michał Kubik, 3. Przemysław Dewucki, 5. Robert Gładczak, 6. Maciej Mizgajski, 8. Dominik Solecki, 11. Rafał Franz, 14. Krzysztof Elsner, 15. Sebastian Wojciechowski.

Węgry:
12. Gyula Tóth - 3. Bence Klacsák, 4. Péter Németh, 10. Ákos Harnisch, 11. Zoltán Dróth. Grali także: 2. Richárd Dávid, 5. Péter Komáromi, 6. János Trencsényi, 7. Norbert Horváth, 9. János Rábl, 13. Ádám Hosszú, 14. István Gál, 15. Imre Nagy.

żółte kartki: Franz, Kriezel, Dewucki - Dávid, Rábl, Komáromi, Dróth.
czerwone kartki: Rafał Franz (18. minuta, Polska, za drugą żółtą) - Péter Komáromi (33. minuta, Węgry, za drugą żółtą).

Widzów : komplet 2224 osoby