Bobolice CUP 2018 Trójki Piłkarskie r.2005 i mł.

---------------------------------------------------------

-22.07.18(N) g.16.00

boisko ul.Pocztowa 15

 

Sparing Olimpii z UKS Dąbek Tychowo

 

 

 

 

UKS Olimpia Bobolice i UKS Dąbek Tychowo rozegrali towarzyskie mecze w kategorii Orlików U10

 

 

 

 

 

Foto Mecze sparingowe z Tychowem

Pozostałe zdjęcia są dostępne :  facebook Olimpia Bobolice

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice

 

 

W środę 4 października 2017r. w Bobolicach na boisku przy ul. Pocztowej 15, odbyły się mecze towarzyskie w kategorii Orlik U10 pomiędzy zespołami UKS Olimpia Bobolice i UKS Dąbek Tychowo.

Rozegrano po dwa 30 minutowe mecze z podziałem na grupę starszych i młodszych. W obu spotkaniach lepsi okazali się zawodnicy z Tychowa, ale najważniejsze, że mogliśmy pograć z wymagającym przeciwnikiem w atmosferze fair play.

Skład naszej ekipy : Borowska Nadia, Wieliczko Wiktoria, Bortnik Igor , Jastrowski Adrian, Serowski Mateusz, Skiba Tymoteusz, Staszewski Sergiusz , Arendarczyk Filip, Worońko Anatol, , Skiba Tobiasz , Zdanowski Patryk, Zimnicki Hubert, Kościołowski, Raczkowski Dawid Jakub. Trener Henryk Kowalski.

Należy odnotować debiut Dawida Raczkowskiego.

 

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

Bobolice CUP

Trójek Piłkarskich

Bobolice boisko ul.Pocztowa 15

22.07.18(N) g.16.00


Letni Obóz

rekreacyjno-sportowy

Darłówko od 28.07 do 04.08.18

PKS B-lice wyj.28.07(SO) g.10.00

powrót 4.08(SO) godz.14.00


Bobolicki Festiwal Piłkarski

Bobolice

8/9/10.09.2018

 


Tabele

Sezon 2017/2018

Młodzik – U13

Finał Bonin   27.05.18

1.

Olimpia Bobolice

8

2.

SP Bonin

8

3.

AP Mielno

7

4.

SP Dąbrowa/Sucha K.

6

5.

SP Bonin II

0

 

 

 

 

oraz

AP II Mielno

Gryf Polanów

Olimpia/LUKS Bobolice

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Orlik U10 - grupa I

1.AP I Mielno

2.AP Zryw I Kretomino

3.Olimpia I Bobolice

4.SAS Sianów

5. AP II Mielno

67

43

35

29

9

 

OrlikU10 - grupa II



1.Wybrzeże Biesiekierz

2.AS Zryw II Kretomino

3. Olimpia/Luks Bobolice

4.Fala Gąski

46

30

12

11




 

Żak U8 - grupa I




1
Olimpia I Bobolice 8

2
Zryw/AP I Kretomino
8

3
SAS I Sianów
8

4

AP I Mielno
7
5 SP Dąbrowa/Sieciemin
6

Żak U8 - grupa II

1

LUKS Iskra/SP Kłanino

8

2

Zryw/AP II Kretomino

8



3

SAS II Sianów

8



4 KS Bajgiel Będzino
7
5 AP II Mielno 6
Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 37 gości 
Odsłon : 1209661
IMIENINY
Wczoraj Eustachego Marii

Dzisiaj : Anety Bogdana

Jutro : Emila Erwina