Nabór dzieci (dziewcząt i chłopców) od 2/3 lat do 12 lat trwa cały rok

Przyjdź -trenuj i baw się z nami!

---------------------------------------------------------

Liga Bałtycka

- 5.11(N) Mielno -Żak

-18.11(SO)Bobolice - Młodzik

26.11(N) Mielno - Orlik

 

Olimpia wygrała turniej Młodzików w Polanowie

 

 

 

UKS Olimpia Bobolice najlepszy w  Turnieju Ligi Bałtyckiej Młodzików w Polanowie

 

Gratulujemy!!!

 

 

 

 

Foto Na Turnieju Młodzików w Polanowie

Pozostałe zdjęcia są dostępne :

facebook Olimpia Bobolice

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice

 

 

W niedzielę  8 października 2017r. w Polanowie, odbył się 2 turniej w ramach rozgrywek Liga Bałtycka  Orlik 2012 – Powiat Ziemski Koszalin  w kategorii Młodzik (rocznik 2004 i mł.).

Uroczystego otwarcia imprezy dokonał Grzegorz Lipski burmistrz Polanowa i Henryk Kowalski koordynator rozgrywek w Powiecie Koszalińskim.

Rewelacyjnie spisali się zawodnicy UKS Olimpia Bobolice, którzy z kompletem zwycięstw zajęli pierwsze miejsce w zawodach. Nasz zespół po bramkach Dominiki Kozińskiej i Marcela Walaszczyka wygrał z gospodarzami MKS Gryf I Polanów 2:1. Następnie w derbowym pojedynku pokonał drużynę  Olimpia/LUKS Bobolice 3:0 ( bramki : Dominika Kozińska 2, Marcel Walaszczyk). Natomiast w meczu decydującym o pierwszym miejscu w turnieju wygrał z SP Bonin 5:1 (Dominika Kozińska 2, Marcel Walaszczyk 3).

Druga nasza drużyna Olimpia/LUKS Bobolice uplasowała się na czwartym miejscu w grupie I.

Skład naszej ekipy : Nathan Bielecki – Kacper Światała, Mateusz Domański , Igor Bortnik, Dominika Kozińska ( kapitan zespołu – 4 bramki), Marcel Walaszczyk (6), Oskar Szal (kapitan zespołu) – Wiktoria Wieliczko, Tymek Skiba (1), Paweł Wardak, Mateusz Serowski, Bartek Lewczuk, Tobiasz Skiba, Oskar Nowocień i Hubert Zimnicki. Trener Henryk Kowalski, kierownik Iwona Kozińska.

W zawodach wzięło  udział osiem zespół z podziałem na dwie grupy.  Grupa I - UKS Olimpia Bobolice, Olimpia/LUKS Bobolice, MKS Gryf I Polanów, SP I Bonin oraz  grupa II -  MKS Gryf II Polanów, AP Mielno, SP II Bonin, SP Dąbrowa/SP Sucha Koszalińska.

Organizatorzy imprezy  MKS Gryf Polanów (prezes Tomasz Knitter) dla wszystkich uczestników zapewnili poczęstunek i napoje.

Kolejny turniej zostanie rozegrany dnia 18 listopada 2017r. (sobota) godz. 11.00  w Bobolicach w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Głowackiego 7 ( wszystkich obowiązuje obuwie na jasnej podeszwie) organizator LUKS Iskra/SP Kłanino/Olimpia Bobolice , a osoba odpowiedzialna prezes LUKS Iskra/SP Kłanino Mariusz Walaszczyk tel. 602 198 552, Henryk Kowalski tel. 604 138 872.

Wyniki:

Grupa I

UKS Olimpia Bobolice - Olimpia/LUKS Bobolice  3:0

MKS Gryf I Polanów - SP I Bonin  1:5

UKS Olimpia Bobolice - MKS Gryf I Polanów 2:1

Olimpia/LUKS Bobolice - SP I Bonin 0:3

Olimpia/LUKS Bobolice - MKS Gryf I Polanów 1:3

UKS Olimpia Bobolice - SP I Bonin 5:1

Tabela gr.I

1. UKS Olimpia Bobolice  9 10-2

2. SP I Bonin  6 9-6

3. MKS Gryf I Polanów 3 5-9

4. Olimpia/LUKS Bobolice 0 1-9

Grupa II

MKS Gryf II Polanów - SP II Bonin 1:6

SP Dąbrowa/SP Sucha - AP Mielno 3:2

MKS Gryf II Polanów - SP Dąbrowa/SP Sucha 0:4

SP II Bonin - AP Mielno 1:4

SP II Bonin - SP Dąbrowa/SP Sucha 1:5

MKS Gryf II Polanów - AP Mielno 1:6

Tabela gr II

1. SP Dąbrowa/SP Sucha K. 9 12-3

2. AP Mielno 6 12-5

3. SP II Bonin 3 8-10

4. MKS Gryf II Polanów  0 2-16


 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

UWAGA - HALA ZAJĘTA!

23.10 zajęcia odwołane

24.10 zajęcia przeniesione

na boisko ul.Pocztowa 15

godz. 16.30-18.00

 

LIGA BAŁTYCKA

ŻAK

Mielno 05.11(N)

(wyj. godz.930)

MŁODZIK

Bobolice 18.11(SO)

(zbiórka godz.1015)

ORLIK

Mielno 26.10(N)

(wyj. godz.930)

 

Turnieje  PGPB w Getbola

Bobolice

25.10(CZ) godz.1630

Skrzacik (2012 i młodsi)

godz. 1730

Żak(2010/11),Skrzat(2008/09)

31.10(WT) godz.1700

Młodzik(2004/05),Orlik(2006/07)

Wyjazd do Parku  Wodnego

1) Koszalin 29.10(N)

(wyj. godz.1045)

2) Koszalin 19.11(N)

(wyj. godz.1045)


Tabele

Sezon 2017/2018

Młodzik – U13

2 turniej Polanów  8.10.17

Grupa I

1.

Olimpia  Bobolice

9

2.

SP I Bonin

6

3.

Gryf I Polanów

3

4.

Olimpia/LUKS B-lice

0


Grupa II

2


1

2

3

4

SP Dąbrowa/Sucha K.

AP Mielno

SP II Bonin

Gryf II Polanów

9

6

3

1


 

 

 

 

 

Orlik U10 - grupa I

1.AP I Mielno

2.SAS I Sianów

3.Olimpia I Bobolice

4.Zryw/AP I Kretomino

5. AP II Mielno

17

11

8

7

1

 

OrlikU10 - grupa II



1..Zryw/AP II Kretomino

2Wybrzeże Biesiekierz

3.Fala Gąski

4.Olimpia II Bobolice

5

5

3

1




 

Żak U8 - grupa I




1
Olimpia I Bobolice 2

2
Zryw/AP I Kretomino
2

3
SAS I Sianów
2

4

AP Mielno
1
5 SP Dąbrowa/Sieciemin
1

Żak U8 - grupa II

1

LUKS Iskra/SP Kłanino

2

2

Zryw/AP II Kretomino

2



3

SAS II Sianów

2



4 KS Bajgiel Będzino
1
Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 58 gości 
Odsłon : 1158582
IMIENINY
Wczoraj Marleny Seweryna

Dzisiaj : Rafala Marcina

Jutro : Darii Wilhelminy