Zarząd UKS Olimpia Bobolice

zwraca się z gorącą prośbą

do Członków Klubu, ich Rodzin

oraz osób Zaprzyjaźnionych

o przekazanie 1% podatku PIT

za 2017 rok

---------------------------------------------------------

nr KRS 0000111283

w rubryce „cel szczegółowy"należy wpisać :

dla UKS Olimpia Bobolice

 

Olimpia wygrała turniej Młodzików w Polanowie

 

 

 

UKS Olimpia Bobolice najlepszy w  Turnieju Ligi Bałtyckiej Młodzików w Polanowie

 

Gratulujemy!!!

 

 

 

 

Foto Na Turnieju Młodzików w Polanowie

Pozostałe zdjęcia są dostępne :

facebook Olimpia Bobolice

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice

 

 

W niedzielę  8 października 2017r. w Polanowie, odbył się 2 turniej w ramach rozgrywek Liga Bałtycka  Orlik 2012 – Powiat Ziemski Koszalin  w kategorii Młodzik (rocznik 2004 i mł.).

Uroczystego otwarcia imprezy dokonał Grzegorz Lipski burmistrz Polanowa i Henryk Kowalski koordynator rozgrywek w Powiecie Koszalińskim.

Rewelacyjnie spisali się zawodnicy UKS Olimpia Bobolice, którzy z kompletem zwycięstw zajęli pierwsze miejsce w zawodach. Nasz zespół po bramkach Dominiki Kozińskiej i Marcela Walaszczyka wygrał z gospodarzami MKS Gryf I Polanów 2:1. Następnie w derbowym pojedynku pokonał drużynę  Olimpia/LUKS Bobolice 3:0 ( bramki : Dominika Kozińska 2, Marcel Walaszczyk). Natomiast w meczu decydującym o pierwszym miejscu w turnieju wygrał z SP Bonin 5:1 (Dominika Kozińska 2, Marcel Walaszczyk 3).

Druga nasza drużyna Olimpia/LUKS Bobolice uplasowała się na czwartym miejscu w grupie I.

Skład naszej ekipy : Nathan Bielecki – Kacper Światała, Mateusz Domański , Igor Bortnik, Dominika Kozińska ( kapitan zespołu – 4 bramki), Marcel Walaszczyk (6), Oskar Szal (kapitan zespołu) – Wiktoria Wieliczko, Tymek Skiba (1), Paweł Wardak, Mateusz Serowski, Bartek Lewczuk, Tobiasz Skiba, Oskar Nowocień i Hubert Zimnicki. Trener Henryk Kowalski, kierownik Iwona Kozińska.

W zawodach wzięło  udział osiem zespół z podziałem na dwie grupy.  Grupa I - UKS Olimpia Bobolice, Olimpia/LUKS Bobolice, MKS Gryf I Polanów, SP I Bonin oraz  grupa II -  MKS Gryf II Polanów, AP Mielno, SP II Bonin, SP Dąbrowa/SP Sucha Koszalińska.

Organizatorzy imprezy  MKS Gryf Polanów (prezes Tomasz Knitter) dla wszystkich uczestników zapewnili poczęstunek i napoje.

Kolejny turniej zostanie rozegrany dnia 18 listopada 2017r. (sobota) godz. 11.00  w Bobolicach w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Głowackiego 7 ( wszystkich obowiązuje obuwie na jasnej podeszwie) organizator LUKS Iskra/SP Kłanino/Olimpia Bobolice , a osoba odpowiedzialna prezes LUKS Iskra/SP Kłanino Mariusz Walaszczyk tel. 602 198 552, Henryk Kowalski tel. 604 138 872.

Wyniki:

Grupa I

UKS Olimpia Bobolice - Olimpia/LUKS Bobolice  3:0

MKS Gryf I Polanów - SP I Bonin  1:5

UKS Olimpia Bobolice - MKS Gryf I Polanów 2:1

Olimpia/LUKS Bobolice - SP I Bonin 0:3

Olimpia/LUKS Bobolice - MKS Gryf I Polanów 1:3

UKS Olimpia Bobolice - SP I Bonin 5:1

Tabela gr.I

1. UKS Olimpia Bobolice  9 10-2

2. SP I Bonin  6 9-6

3. MKS Gryf I Polanów 3 5-9

4. Olimpia/LUKS Bobolice 0 1-9

Grupa II

MKS Gryf II Polanów - SP II Bonin 1:6

SP Dąbrowa/SP Sucha - AP Mielno 3:2

MKS Gryf II Polanów - SP Dąbrowa/SP Sucha 0:4

SP II Bonin - AP Mielno 1:4

SP II Bonin - SP Dąbrowa/SP Sucha 1:5

MKS Gryf II Polanów - AP Mielno 1:6

Tabela gr II

1. SP Dąbrowa/SP Sucha K. 9 12-3

2. AP Mielno 6 12-5

3. SP II Bonin 3 8-10

4. MKS Gryf II Polanów  0 2-16


 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

Park Wodny Koszalin

"Pływać każdy może umieć"

wyjazdy do Koszalina

w piątki od 2.03 do 20.04

z przyst. PKS g.13.50


LIGA BAŁTYCKA

MŁODZIK  U13

Bonin 22.04.18(N)

(wyj godz.945)

ORLIK U10

Koszalin 28.04.18(SO)

(wyj. godz.930)

Finał ŻAK U8

Dąbrowa  26.05.18(SO)

(wyj. godz.930)


PGPB 2018 w Getbola

o Puchar Burmistrza

Bobolice hala ul.Głowackiego

7.05(PO) g.16.30 Skrzaty

9.05(ŚR) godz. 17.30 Żak

boisko ul.Pocztowa 15

11.05(CZ)17.00 Orlik/Młodzik


Tabele

Sezon 2017/2018

Młodzik – U13

4 turniej Polanów   4.02.18

Grupa I

1.

SP Dąbrowa/Sucha K.

9

2.

SP I Bonin

3

3.

Gryf I Polanów

3

4.

Olimpia  Bobolice

3


Grupa II




1

2

3

4

Olimpia/LUKS B-lice

SP II Bonin

AP II Mielno

Olimpia II Bobolice

6

6

3

3


 

 

 

 

 

Orlik U10 - grupa I

1.AP I Mielno

2.Zryw/AP I Kretomino

3.SAS Sianów

4.Olimpia I Bobolice

5. AP II Mielno

48

27

24

22

2

 

OrlikU10 - grupa II



1.Wybrzeże Biesiekierz

2Zryw/AP II Kretomino

3.Fala Gąski

4.Olimpia II Bobolice

25

20

11

5




 

Żak U8 - grupa I




1
Olimpia I Bobolice 6

2
Zryw/AP I Kretomino
6

3
SAS I Sianów
6

4

AP I Mielno
5
5 SP Dąbrowa/Sieciemin
4

Żak U8 - grupa II

1

LUKS Iskra/SP Kłanino

6

2

Zryw/AP II Kretomino

6



3

SAS II Sianów

6



4 KS Bajgiel Będzino
5
5 AP II Mielno 4
Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 
Odsłon : 1195409
IMIENINY
Wczoraj Alicji Boguslawy

Dzisiaj : Adolfa Tymona

Jutro : Czeslawa Agnieszki