Nabór dzieci (dziewcząt i chłopców) od 2/3 lat do 12 lat trwa cały rok

Przyjdź -trenuj i baw się z nami!

---------------------------------------------------------

Liga Bałtycka

- 5.11(N) Mielno -Żak

-18.11(SO)Bobolice - Młodzik

26.11(N) Mielno - Orlik

 

Inauguracja Bobolickiej Ligi Gminnej

 

 

 

Bobolicka Liga Gminna w sezonie 2017/2018 - gra trójkami

 

 

 

 

 

 

Foto archiwum BLG

Pozostałe zdjęcia są dostępne :  facebook Olimpia Bobolice

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice

 

We wtorek 10 października 2017r. w Bobolicach na boisku Olimpia przy ul. Pocztowej 15, odbyła się I runda rozgrywek Bobolickiej Ligi Gminnej Trójek Piłkarskich o Puchar Prezesa UKS Olimpia Bobolice.

Zawody zostały rozegrane w dwóch kategoriach wiekowych Młodzik (rocznik 2005/2006 ) i Orlik (rocz. 2007/2008).

Wśród Młodzików pierwsze miejsce z kompletem zwycięstw zajął zespół FA CUP-VIB występujący w składzie : Wiktoria Wieliczko, Mateusz Domański ( kapitan zespołu), Oskar Szal, Nathan Bielecki i  Cyprian Juś. Na drugiej pozycji uplasowała się drużyna  Żółci/VC ( kapitan Igor Bortnik), a na kolejnych Pomarańczowi ( Maksymilian Rewkowski), i Zieloni/VIA.

W kategorii Orlik liderem jest zespół Legia-IVB grający w składzie : Zofia Kudłaczek (kapitan), Tobiasz Skiba, Patryk Zdanowski, Hubert Zimnicki, Tomasz Czarnota. Legia wygrała wszystkie mecze. Drugie miejsce zajął zespół Real/IVC (kapitan Tymek Skiba). Na trzecim miejscu sklasyfikowana została drużyna Barcelona/IIIC ( kapitan Kuba Kościołowski), która zgromadziła tyle samo punktów co zespół Polska/IIIA( kapitan Dominik Zając). W bezpośredni pojedynku między tymi drużynami padł wynik remisowy, ale legitymowała się lepszym bilansem bramkowym. Piąte miejsce zajął zespół Sokoły/IIIB ( kapitan  Szymon Białoch).

Następny turniej zostanie rozegrany  w hali w sobotę 11 listopada 2017r. z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Wyniki :

kategoria Młodzik :

Zieloni/VIA - FA CUP/VIB 0:1

Pomarańczowi - Żółci/VC 1:3

Zieloni/VIA – Pomarańczowi  0:1

FA CUP/VIB- Żółci/VC 3:0

FA CUP/VIB - Pomarańczowi  4:1

Zieloni/VIA - Żółci/VC 0:3


Tabela

1. FA CUP/VIB     9  8-1

2. Żółci/VC            6  6-4

3. Pomarańczowi   3  3-7

4. Zieloni/VIA       0  0-5

Kategoria Orlik :

Real/IVC - Legia/IVB   3:4

Polska/IIIA - Sokoły/IIIB 1:0

Real/IVC - Barcelona/IIIC 7:0

Legia/IVB - Polska/IIIA 5:0

Sokoły/IIIB - Barcelona/IIIC 0:3

Real/IVC - Polska/IIIA 5:1

Legia/IVB - Barcelona/IIIC 2:0

Real/IVC - Sokoły/IIIB  6:1

Polska/IIIA - Barcelona/IIIC 0:0

Legia/IVB  - Sokoły/IIIB 3:0

Tabela :

1. Legia/IVB      12   14-3

2. Real/IVC          9   21-6

3. Barcelona/IIIC 4     3-9

4. Polska/IIIA       4    2-10

 

5. Sokoły/IIIB       0    1-13

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

UWAGA - HALA ZAJĘTA!

23.10 zajęcia odwołane

24.10 zajęcia przeniesione

na boisko ul.Pocztowa 15

godz. 16.30-18.00

 

LIGA BAŁTYCKA

ŻAK

Mielno 05.11(N)

(wyj. godz.930)

MŁODZIK

Bobolice 18.11(SO)

(zbiórka godz.1015)

ORLIK

Mielno 26.10(N)

(wyj. godz.930)

 

Turnieje  PGPB w Getbola

Bobolice

25.10(CZ) godz.1630

Skrzacik (2012 i młodsi)

godz. 1730

Żak(2010/11),Skrzat(2008/09)

31.10(WT) godz.1700

Młodzik(2004/05),Orlik(2006/07)

Wyjazd do Parku  Wodnego

1) Koszalin 29.10(N)

(wyj. godz.1045)

2) Koszalin 19.11(N)

(wyj. godz.1045)


Tabele

Sezon 2017/2018

Młodzik – U13

2 turniej Polanów  8.10.17

Grupa I

1.

Olimpia  Bobolice

9

2.

SP I Bonin

6

3.

Gryf I Polanów

3

4.

Olimpia/LUKS B-lice

0


Grupa II

2


1

2

3

4

SP Dąbrowa/Sucha K.

AP Mielno

SP II Bonin

Gryf II Polanów

9

6

3

1


 

 

 

 

 

Orlik U10 - grupa I

1.AP I Mielno

2.SAS I Sianów

3.Olimpia I Bobolice

4.Zryw/AP I Kretomino

5. AP II Mielno

17

11

8

7

1

 

OrlikU10 - grupa II



1..Zryw/AP II Kretomino

2Wybrzeże Biesiekierz

3.Fala Gąski

4.Olimpia II Bobolice

5

5

3

1




 

Żak U8 - grupa I




1
Olimpia I Bobolice 2

2
Zryw/AP I Kretomino
2

3
SAS I Sianów
2

4

AP Mielno
1
5 SP Dąbrowa/Sieciemin
1

Żak U8 - grupa II

1

LUKS Iskra/SP Kłanino

2

2

Zryw/AP II Kretomino

2



3

SAS II Sianów

2



4 KS Bajgiel Będzino
1
Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 57 gości 
Odsłon : 1158579
IMIENINY
Wczoraj Marleny Seweryna

Dzisiaj : Rafala Marcina

Jutro : Darii Wilhelminy