Zarząd UKS Olimpia Bobolice

zwraca się z gorącą prośbą

do Członków Klubu, ich Rodzin

oraz osób Zaprzyjaźnionych

o przekazanie 1% podatku PIT

za 2017 rok

---------------------------------------------------------

nr KRS 0000111283

w rubryce „cel szczegółowy"należy wpisać :

dla UKS Olimpia Bobolice

 

Inauguracja Bobolickiej Ligi Gminnej

 

 

 

Bobolicka Liga Gminna w sezonie 2017/2018 - gra trójkami

 

 

 

 

 

 

Foto archiwum BLG

Pozostałe zdjęcia są dostępne :  facebook Olimpia Bobolice

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice

 

We wtorek 10 października 2017r. w Bobolicach na boisku Olimpia przy ul. Pocztowej 15, odbyła się I runda rozgrywek Bobolickiej Ligi Gminnej Trójek Piłkarskich o Puchar Prezesa UKS Olimpia Bobolice.

Zawody zostały rozegrane w dwóch kategoriach wiekowych Młodzik (rocznik 2005/2006 ) i Orlik (rocz. 2007/2008).

Wśród Młodzików pierwsze miejsce z kompletem zwycięstw zajął zespół FA CUP-VIB występujący w składzie : Wiktoria Wieliczko, Mateusz Domański ( kapitan zespołu), Oskar Szal, Nathan Bielecki i  Cyprian Juś. Na drugiej pozycji uplasowała się drużyna  Żółci/VC ( kapitan Igor Bortnik), a na kolejnych Pomarańczowi ( Maksymilian Rewkowski), i Zieloni/VIA.

W kategorii Orlik liderem jest zespół Legia-IVB grający w składzie : Zofia Kudłaczek (kapitan), Tobiasz Skiba, Patryk Zdanowski, Hubert Zimnicki, Tomasz Czarnota. Legia wygrała wszystkie mecze. Drugie miejsce zajął zespół Real/IVC (kapitan Tymek Skiba). Na trzecim miejscu sklasyfikowana została drużyna Barcelona/IIIC ( kapitan Kuba Kościołowski), która zgromadziła tyle samo punktów co zespół Polska/IIIA( kapitan Dominik Zając). W bezpośredni pojedynku między tymi drużynami padł wynik remisowy, ale legitymowała się lepszym bilansem bramkowym. Piąte miejsce zajął zespół Sokoły/IIIB ( kapitan  Szymon Białoch).

Następny turniej zostanie rozegrany  w hali w sobotę  4 listopada 2017r. o godz.10.30 z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Wyniki :

kategoria Młodzik :

Zieloni/VIA - FA CUP/VIB 0:1

Pomarańczowi - Żółci/VC 1:3

Zieloni/VIA – Pomarańczowi  0:1

FA CUP/VIB- Żółci/VC 3:0

FA CUP/VIB - Pomarańczowi  4:1

Zieloni/VIA - Żółci/VC 0:3


Tabela

1. FA CUP/VIB     9  8-1

2. Żółci/VC            6  6-4

3. Pomarańczowi   3  3-7

4. Zieloni/VIA       0  0-5

Kategoria Orlik :

Real/IVC - Legia/IVB   3:4

Polska/IIIA - Sokoły/IIIB 1:0

Real/IVC - Barcelona/IIIC 7:0

Legia/IVB - Polska/IIIA 5:0

Sokoły/IIIB - Barcelona/IIIC 0:3

Real/IVC - Polska/IIIA 5:1

Legia/IVB - Barcelona/IIIC 2:0

Real/IVC - Sokoły/IIIB  6:1

Polska/IIIA - Barcelona/IIIC 0:0

Legia/IVB  - Sokoły/IIIB 3:0

Tabela :

1. Legia/IVB      12   14-3

2. Real/IVC          9   21-6

3. Barcelona/IIIC 4     3-9

4. Polska/IIIA       4    2-10

 

5. Sokoły/IIIB       0    1-13

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

Park Wodny Koszalin

"Pływać każdy może umieć"

wyjazdy do Koszalina

w piątki od 2.03 do 20.04

z przyst. PKS g.13.50


LIGA BAŁTYCKA

MŁODZIK  U13

Bonin 22.04.18(N)

(wyj godz.945)

ORLIK U10

Koszalin 28.04.18(SO)

(wyj. godz.930)

Finał ŻAK U8

Dąbrowa  26.05.18(SO)

(wyj. godz.930)


PGPB 2018 w Getbola

o Puchar Burmistrza

Bobolice hala ul.Głowackiego

7.05(PO) g.16.30 Skrzaty

9.05(ŚR) godz. 17.30 Żak

boisko ul.Pocztowa 15

11.05(CZ)17.00 Orlik/Młodzik


Tabele

Sezon 2017/2018

Młodzik – U13

4 turniej Polanów   4.02.18

Grupa I

1.

SP Dąbrowa/Sucha K.

9

2.

SP I Bonin

3

3.

Gryf I Polanów

3

4.

Olimpia  Bobolice

3


Grupa II




1

2

3

4

Olimpia/LUKS B-lice

SP II Bonin

AP II Mielno

Olimpia II Bobolice

6

6

3

3


 

 

 

 

 

Orlik U10 - grupa I

1.AP I Mielno

2.Zryw/AP I Kretomino

3.SAS Sianów

4.Olimpia I Bobolice

5. AP II Mielno

48

27

24

22

2

 

OrlikU10 - grupa II



1.Wybrzeże Biesiekierz

2Zryw/AP II Kretomino

3.Fala Gąski

4.Olimpia II Bobolice

25

20

11

5




 

Żak U8 - grupa I




1
Olimpia I Bobolice 6

2
Zryw/AP I Kretomino
6

3
SAS I Sianów
6

4

AP I Mielno
5
5 SP Dąbrowa/Sieciemin
4

Żak U8 - grupa II

1

LUKS Iskra/SP Kłanino

6

2

Zryw/AP II Kretomino

6



3

SAS II Sianów

6



4 KS Bajgiel Będzino
5
5 AP II Mielno 4
Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 
Odsłon : 1195408
IMIENINY
Wczoraj Alicji Boguslawy

Dzisiaj : Adolfa Tymona

Jutro : Czeslawa Agnieszki