GALA SPORTU

UKS Olimpia Bobolice

- Benefis 40 lecia trenera Henryka Kowalskiego

 

---------------------------------------------------------

14 grudnia (SO) Bobolice  hala

*11.00 -13.30 gry i zabawy dla dzieci, występ Freestyle,

wyróżnienia i nagrody

*14.00 - 18.00 Turniej Pokoleń,

*20.00 - koncert zespołu Tramp Key

( Gospoda Wiejska)


 

 

Liga Bałtycka Młodzików w Boninie

 

Olimpii  zajęła II miejsce w   Lidze Bałtyckiej Młodzików

 


 

 

 

 

 

Foto  Turniej Młodzików w Boninie

Pozostałe zdjęcia są dostępne :  facebook Olimpia Bobolice

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice

 

W niedzielę 19 maja 2019r. w Boninie na boisku Orlik, odbył się Turniej Finałowy w ramach rozgrywek Liga Bałtycka Orlik 2012 – Powiat Ziemski Koszalin w kategorii Młodzików U13.

Nasi zawodnicy zagrali bardzo dobrze i wywalczyli srebrne medale. Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Oskar Szal, a najlepszym zawodnikiem w zespole Nathan Bielecki.

Olimpia wygrała z SP II Bonin 3:0 ( bramki : Mateusz Domańki 2, Marcel Walaszczyk), Gryfem Polanów 2:0 (Mateusz Domański 2), SP I Bonin 1:0 ( Nathan Bielecki) i zremisował bezbramkowo z Bajgielem II Będzino. Natomiast w meczu decydującym o pierwszym miejscu w zawodach po wyrównanej grze przegrała z Bajgielem I Będzino 0:1.

Podopieczni trenera Henryka Kowalskiego wystąpili w składzie : Oskar Szal - Tymek Skiba, Mateusz Domański, Cyprian Juś, Tolek Worońko, Nathan Bielecki, Marcel Walaszczyk i Norbert Opaliński.

Na wyróżnienie zasłużyła cała drużyna oraz nie grająca w Boninie ze względu na kontuzję Dominika Kozińska, która w całym sezonie grała rewelacyjnie.

W zawodach wzięło udział sześć zespołów : KS Bajgiel I Będzino (trener Mateusz Wiśniewski), KS Bajgiel II Będzino (trener Mateusz Wiśniewski), KS Gryf Polanów (trener Kamil Popowicz), SP I Bonin, (trener Mariusz Poślednik, kierownik zespołu Bogusława Markiewicz), SP II Bonin, (trener Mariusz Poślednik, kierownik zespołu Bogusława Markiewicz) i UKS Olimpia Bobolice (trener Henryk Kowalski).

Pierwsze miejsce zajął zespół KS Bajgiel I Będzino ( 15 pkt), a kolejne UKS Olimpia Bobolice ( 10 pkt) , MKS Gryf Polanów ( 9 pkt), SP I Bonin ( 6 pkt), SP II Bonin (3 pkt), KS Bajgiel II Będzino (1 pkt).

Podczas uroczystego zakończenia i podsumowania rozgrywek wszystkie zespoły otrzymały dyplomy, a trzy najlepsze puchary i medale. Wyróżnieni zawodnicy dostali nagrody rzeczowe. Dla wszystkich uczestników gospodarze przygotowali poczęstunek, napoje, watę cukrową i popcorn.

Organizatorem tej profesjonalnie przeprowadzonej imprezy była Szkoła Podstawowa w Boninie, a osobą odpowiedzialną Mariusz Poślednik, któremu pomagali : Bogusława Markiewicz, Zofia Dawidowicz, Justyna Szkutnik, Ola Lenio, Kamil Poślednik.

Mecze sędziowali : Wojciech Wolędzki i Kuba Rapita, opiekę medyczną pełnił Janusz Sobczyk, a spikerem był Bartek Karpowicz.


Wyniki :

SP I Bonin - SP II Bonin 2:0

KS Bajgiel II Będzino - UKS Olimpia Bobolice 0:0

MKS Gryf Polanów - KS Bajgiel I Będzino 0:2

SP I Bonin - UKS Olimpia Bobolice 0:1

SP II Bonin - KS Bajgiel I Będzino 0:4

KS Bajgiel II Będzino - MKS Gryf Polanów 0:1

SP I Bonin - KS Bajgiel I Będzino 0:1

SP II Bonin - KS Bajgiel II Będzino 2:1

UKS Olimpia Bobolice - MKS Gryf Polanów 2:0

SP I Bonin - KS Bajgiel II Będzino 4:0

KS Bajgiel I Będzino - KS Bajgiel II Będzino 5:0

SP II Bonin - MKS Gryf Polanów 0:1

KS Bajgiel I Będzino - UKS Olimpia Bobolice 1:0

MKS Gryf Polanów - SP I Bonin 2:1

UKS Olimpia Bobolice - SP II Bonin 3:0


Tabela :


1. KS Bajgiel I Będzino 15 13-0

2. UKS Olimpia Bobolice 10 6-1

3. MKS Gryf Polanów 9 4-5

4. SP I Bonin 6 7-4

5. SP II Bonin 6 2-11

6. KS Bajgiel II Będzino 1 1-12


Najlepszy bramkarz : Oskar Szal ( Olimpia),

Najlepsza zawodniczka : Roksana Rapita (Bonin II),

Najlepszy strzelec : Mateusz Lisowski ( Bajgiel I) – 6 bramek.


Najlepsi zawodnicy w zespołach :

- Krystian Woźniak (KS Bajgiel I Będzino),

- Nathan Bielecki (UKS Olimpia Bobolice),

- Igor Pachorek (MKS Gryf Polanów),

- Grzegorz Górecki (SP I Bonin),

- Maciej Lichtański (SP II Bonin),

- Dawid Stefański (KS Bajgiel II Będzino).


 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

Gala Sportu -Benefis 40lecia

trenera H.Kowalskiego

14.12(sobota)

Bobolice hala

11.00 - gry i zabawy, Freestyle

14.00 Turniej Pokoleń

20.00 Koncert zespołu Tramp Key

(Gospoda Wiejska)

 

Wyjazd do Parku Wodnego Koszalin

20.12(piątek)

( zbióka PKS godz. 16.00)

 

Tabele

 

Trampkarz – U14

Grupa I

1.SP I Bonin

4

9

8-1

2.Olimpia Bobolice

4

6

8-2

3.Szakale I Świeszyno

4

3

3-7

4.Bajgiel I Świeszyno

4

0

0-9

Grupa II

1.Gryf Polanów

4

9

14-3

2.SP II Bonin

4

6

10-3

3.Bajgiel II Będzino

4

3

3-15

4.Szakale II Świeszyno

0

3-9

Orlik – U10

Wybrzeże Biesiekierz

Olimpia Bobolice

Gwardia Koszalin V

Bajgiel  Będzino I

Bajgiel  Będzino II

Szakale Świeszyno
Żak– U8

Olimpia Bobolice I/II

Bałtyk Koszalin IV

Wybrzeże Biesiekierz

Skrzat – U6

Grupa I

Olimpia I Bobolice

Victoria I Sianów

Bajgiel I Będzino

Szakale I Świeszyno

AP Zryw Kretomino

Grupa II

Olimpia II Bobolice

Victoria II Sianów

Bajgiel II Będzino

Szakale II Świeszyno

 

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 
Odsłon : 1304904
IMIENINY
Wczoraj Marcina Ambrozy

Dzisiaj : Marii Swiatozara

Jutro : Wieslawa Leokadii