GALA SPORTU

UKS Olimpia Bobolice

- Benefis 40 lecia trenera Henryka Kowalskiego

 

---------------------------------------------------------

14 grudnia (SO) Bobolice  hala

*11.00 -13.30 gry i zabawy dla dzieci, występ Freestyle,

wyróżnienia i nagrody

*14.00 - 18.00 Turniej Pokoleń,

*20.00 - koncert zespołu Tramp Key

( Gospoda Wiejska)


 

 

Mobilna Akademia Młodych Orłów w Bobolicach

 

 

We wtorek 21 maja 2019r. w Bobolicach,  odbyło się szkolenie nr. 6 w ramach Mobilnej Akademii Młodych Orłów

 


 

 

 

 

Foto Szkolenie MAMO w Bobolicach

Pozostałe zdjęcia są dostępne :  facebook Olimpia Bobolice

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice

 

 

Dnia 21 maja 2019r. na Stadionie Miejskim w Bobolicach, odbyło się 6 szkolenie w ramach Mobilnej Akademii Młodych Orłów.

Bardzo interesujące zajęcia prowadzili trenerzy PZPN Maciej Mateńko i Tomasz Michalczyszyn.

W części teoretycznej, odbył się wykład „Piłka nożna bez dyskryminacji”. Następnie zajęcia praktyczne na boisku dla dzieci w dwóch grupach wiekowych U11 (2009/ 2008) oraz U13 (2007/2006).

 

Z UKS Olimpia Bobolice w szkoleniu uczestniczyli trenerzy Henryk Kowalski i Dawid Olearczyk oraz zawodnicy : Tymek Skiba, Tolek Worońko, Kuba Kościołowski, Arek Rudczak, Patryk Zdanowski i Hubert Zimnicki.

 

Zobacz : https://www.laczynaspilka.pl/akademia-mlodych-orlow,mobilna-amo-zachodniopomorskie,32304105.html

 

 

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

Gala Sportu -Benefis 40lecia

trenera H.Kowalskiego

14.12(sobota)

Bobolice hala

11.00 - gry i zabawy, Freestyle

14.00 Turniej Pokoleń

20.00 Koncert zespołu Tramp Key

(Gospoda Wiejska)

 

Wyjazd do Parku Wodnego Koszalin

20.12(piątek)

( zbióka PKS godz. 16.00)

 

Tabele

 

Trampkarz – U14

Grupa I

1.SP I Bonin

4

9

8-1

2.Olimpia Bobolice

4

6

8-2

3.Szakale I Świeszyno

4

3

3-7

4.Bajgiel I Świeszyno

4

0

0-9

Grupa II

1.Gryf Polanów

4

9

14-3

2.SP II Bonin

4

6

10-3

3.Bajgiel II Będzino

4

3

3-15

4.Szakale II Świeszyno

0

3-9

Orlik – U10

Wybrzeże Biesiekierz

Olimpia Bobolice

Gwardia Koszalin V

Bajgiel  Będzino I

Bajgiel  Będzino II

Szakale Świeszyno
Żak– U8

Olimpia Bobolice I/II

Bałtyk Koszalin IV

Wybrzeże Biesiekierz

Skrzat – U6

Grupa I

Olimpia I Bobolice

Victoria I Sianów

Bajgiel I Będzino

Szakale I Świeszyno

AP Zryw Kretomino

Grupa II

Olimpia II Bobolice

Victoria II Sianów

Bajgiel II Będzino

Szakale II Świeszyno

 

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 
Odsłon : 1304905
IMIENINY
Wczoraj Marcina Ambrozy

Dzisiaj : Marii Swiatozara

Jutro : Wieslawa Leokadii