Zarząd UKS Olimpia Bobolice

zwraca się z gorącą prośbą

do Członków Klubu, ich Rodzin

oraz osób zaprzyjaźnionych

o przekazanie

1% podatku PIT za 2019 rok

-----------------------------------------

na KRS 0000457030

w rubryce "cel szczegółowy"

należy koniecznie wpisać :

Dla UKS Olimpia Bobolice (573)

 

 

Po III rundzie PGPB w Getbola

 

Liderami po III rundzie są : Młodzik - Cyprian Juś ; Orlik -  Patryk Zdanowski ; Żak r.2010 - Aleks Dominikowski i Igor Kłos ; r.2011 - Olek Misztal ;  Skrzat - r.2012 - Łukasz Adamczyk r.2013 - Antek Olearczyk

 

Gratulujemy !!!

 

 

 

 


 

Foto  Turnieje PGPB w Getbola

Pozostałe zdjęcia są dostępne :  facebook Olimpia Bobolice

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice

 

W dniach 27/28/30 maja 2019r. zostały rozegrane turnieje III rundy w ramach Piłkarskiego Grand Prix Bobolic 2019 o Puchar Burmistrza.

Zawody, odbyły się w pięciu kategoriach wiekowych . Mecze były bardzo emocjonujące, ale prowadzone zgodnie z zasadami fair-play.

W poniedziałek 27 maja br. pierwsi grali zawodnicy z kategorii Skrzat. Wśród rocznika 2012 pierwsze miejsce zajął Łukasz Adamczyk, a kolejne Jasiu Kłos, Patryk Piwczyński, Filip Szkodziński i Fabian Gawrysiak. W klasyfikacji generalnej prowadzi Łukasz Adamczyk 27 pkt, przed a Jasiem Kłosem – 16 pkt i Adrianną Urbaniak 17 pkt.

Natomiast w roczniku 2013 zwyciężył Michał Kudłaczek, a na kolejnych pozycjach uplasowali się : Antek Olearczyk, Julia Kwaśna, Bartek Zdanowski, Hania Jesionowska i Hubert Demczur. W klasyfikacji generalnej pierwsze miejsce zajmuje Antek Olearczyk ( 24 pkt), przed Michałem Kudłaczkiem (20 pkt) i Hubertem Demczurem (16 pkt).

Wśród Żaków rocz. 2010 pierwsze miejsce zajął Kuba Gołębiowski. Na drugiej pozycji uplasował się Olek Grzelak, a na kolejnych Igor Kłos, Aleks Dominikowski i Bartek Kłos. W klasyfikacji generalnej prowadzi Aleks Dominikowski  i Igor Kłos  po 23 pkt, a trzeci jest  Kuba Gołębiowski (18 pkt).

Wśród rocznika 2011 pierwsze miejsce zajął Olek Misztal, a kolejne Tymek Borowski, Hubert Miłek, Ksawery Nowak, Kamil Adamczewski i Hubert Gołębiowski. W klasyfikacji generalnej prowadzi Olek Misztal ( 28 pkt) przed Hubertem Miłkiem (27 pkt), przed Olkiem Misztalem (16 pkt) i Kamilem Adamczewskim (16 pkt).

We wtorek 28 maja rywalizowali zawodnicy w kategorii Orlik i Młodzik. W finale Orlików po bardzo wyrównanej grze Hubert Zimnicki wygrał z Patrykiem Zdanowskim 8:7. W meczu o trzecie miejsce Filip Adamczyk pokonał zdecydowanie Tobiasza Skibę 10:0, a w spotkaniu o piąte miejsce Zosia Kudłaczek wygrała z Mateuszem Żukiem 3:1. Na siódmej pozycji uplasował się Rysiu Roman po wygraniu z Mateuszem Olejarzem 2:1, a na dziewiątej Hubert Osowski, który pokonał Filipa Frąckowiaka 2:1. W klasyfikacji generalnej prowadzi Patryk Zdanowski (28 pkt), przed Hubertem Zimnickim (25 pkt) i Zosią Kudłaczek (20 pkt.).

Natomiast wśród Młodzików w meczu decydującym o pierwszym miejscu Cyprian Juś wygrał pewnie z Tymkiem Skibą 13:2. Dzięki wygranej Cyprian Juś z dorobkiem 26 pkt został liderem w klasyfikacji generalnej. Drugie miejce zajmuje Dominika Kozińska ( 20 pkt, a trzecie Tymek Skiba (19 pkt).

W czwartek 30 maja po raz kolejny do gry przystąpiła kategoria Skrzacik ( rocznik 2014 i młodsi). W tej najmłodszej grupie nie liczy się wynik, ale udział w zawodach i dobra zabawa, a tej nie brakowało. Należy podkreślić, że dzieci coraz lepiej sobie radzą sobie w grze. Wygrali wszyscy którzy uczestniczyli w imprezie i dla nich organizatorzy przygotowali słodkie upominki.

Już dzisiaj zapraszamy na IV rundę turniejów, która zostanie rozegrana we wrześniu br.

 

Przypominamy, że wyniki poszczególnych zawodów są zaliczane do klasyfikacji generalnej, a zwycięscy wszystkich kategorii otrzymają Puchar Burmistrza. Uroczyste wręczenie nagród planowane jest podczas Gali Sportu 21 grudnia br.

Do udziału zapraszamy wszystkich chętnych z terenu miasta i gminy Bobolice, z tym że dziewczęta ze starszego rocznika mogą występować o rok w młodszej kategorii. Zapisy w dniu zawodów na 15 minut przed rozpoczęcie rozgrywek przyjmuje sędzia główny.

Organizatorem imprezy jest UKS Olimpia Bobolice, a współorganizatorem Gmina Bobolice i ZZ LZS w Szczecinie.

Terminarz i wyniki będą zamieszczane na stronie internetowej www.olimpia.bobolice.org

Zawody, odbywają się w ramach projektu „ Mały Sport Wielka Radość ” realizowanego zgodnie z zadaniem publicznym upowszechnianie kultury fizycznej i sportu, współfinansowanego z budżetu Gminy Bobolice.

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

WZNAWIAMY TRENINGI

(zespołowe )

od dnia 18 maja 2020r.

Bobolice boisko

ul.Pocztowa 15

poniedziałek/środa

Skrzat 16.30-17.30

Żak 17.45-19.00

 

Orlik/Młodzik

wtorek/czwartek

Orlik 16.30-17.30

Młodzik/Tramp.17.45-19.00

 

 

Tabele

 

Trampkarz – U14

Grupa I

1.Olimpia Bobolice

4

7

7-2

2.SP I Bonin

4

5

4-1

3.Gryf Polanów

4

3

3-4

4.Szakale I Świeszyno

4

1

1-8

Grupa II

1.Bajgiel  Będzino

4

9

9-0

2.SP II Bonin

4

6

4-3

3.Olimpia/LUKS

4

3

4-6

4.Szakale II Świeszyno

4

0

0-8

Orlik – U10

Wybrzeże Biesiekierz

Olimpia Bobolice

Gwardia Koszalin V

Bajgiel  Będzino I

Bajgiel  Będzino II

Szakale Świeszyno
Żak– U8

Olimpia Bobolice I/II

Bałtyk Koszalin IV

Wybrzeże Biesiekierz

Skrzat – U6

Grupa I

Olimpia I Bobolice

Victoria I Sianów

Bajgiel I Będzino

Szakale I Świeszyno

AP Zryw Kretomino

Grupa II

Olimpia II Bobolice

Victoria II Sianów

Bajgiel II Będzino

Szakale II Świeszyno

 

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 
Odsłon : 1370477
IMIENINY
Wczoraj Boryslawa Grzegorza

Dzisiaj : Filipa Pauliny

Jutro : Augustyna Juliana