Bobolicki Festiwal Piłkarski

pod Patronatem PZPN

Grassroots

"Piłka dla wszystkich"

---------------------------------------------------------

7.09(SO) g.11.00  kat. Skrzat

8.09(N) g.11.00  Trampkarz/Młodzik

9.09(PO) g.16.00  Orlik/Żak

10.09(WT) g.10.00 Zawody Integracyjne

 

Po III rundzie PGPB w Getbola

 

Liderami po III rundzie są : Młodzik - Cyprian Juś ; Orlik -  Patryk Zdanowski ; Żak r.2010 - Aleks Dominikowski i Igor Kłos ; r.2011 - Olek Misztal ;  Skrzat - r.2012 - Łukasz Adamczyk r.2013 - Antek Olearczyk

 

Gratulujemy !!!

 

 

 

 


 

Foto  Turnieje PGPB w Getbola

Pozostałe zdjęcia są dostępne :  facebook Olimpia Bobolice

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice

 

W dniach 27/28/30 maja 2019r. zostały rozegrane turnieje III rundy w ramach Piłkarskiego Grand Prix Bobolic 2019 o Puchar Burmistrza.

Zawody, odbyły się w pięciu kategoriach wiekowych . Mecze były bardzo emocjonujące, ale prowadzone zgodnie z zasadami fair-play.

W poniedziałek 27 maja br. pierwsi grali zawodnicy z kategorii Skrzat. Wśród rocznika 2012 pierwsze miejsce zajął Łukasz Adamczyk, a kolejne Jasiu Kłos, Patryk Piwczyński, Filip Szkodziński i Fabian Gawrysiak. W klasyfikacji generalnej prowadzi Łukasz Adamczyk 27 pkt, przed a Jasiem Kłosem – 16 pkt i Adrianną Urbaniak 17 pkt.

Natomiast w roczniku 2013 zwyciężył Michał Kudłaczek, a na kolejnych pozycjach uplasowali się : Antek Olearczyk, Julia Kwaśna, Bartek Zdanowski, Hania Jesionowska i Hubert Demczur. W klasyfikacji generalnej pierwsze miejsce zajmuje Antek Olearczyk ( 24 pkt), przed Michałem Kudłaczkiem (20 pkt) i Hubertem Demczurem (16 pkt).

Wśród Żaków rocz. 2010 pierwsze miejsce zajął Kuba Gołębiowski. Na drugiej pozycji uplasował się Olek Grzelak, a na kolejnych Igor Kłos, Aleks Dominikowski i Bartek Kłos. W klasyfikacji generalnej prowadzi Aleks Dominikowski  i Igor Kłos  po 23 pkt, a trzeci jest  Kuba Gołębiowski (18 pkt).

Wśród rocznika 2011 pierwsze miejsce zajął Olek Misztal, a kolejne Tymek Borowski, Hubert Miłek, Ksawery Nowak, Kamil Adamczewski i Hubert Gołębiowski. W klasyfikacji generalnej prowadzi Olek Misztal ( 28 pkt) przed Hubertem Miłkiem (27 pkt), przed Olkiem Misztalem (16 pkt) i Kamilem Adamczewskim (16 pkt).

We wtorek 28 maja rywalizowali zawodnicy w kategorii Orlik i Młodzik. W finale Orlików po bardzo wyrównanej grze Hubert Zimnicki wygrał z Patrykiem Zdanowskim 8:7. W meczu o trzecie miejsce Filip Adamczyk pokonał zdecydowanie Tobiasza Skibę 10:0, a w spotkaniu o piąte miejsce Zosia Kudłaczek wygrała z Mateuszem Żukiem 3:1. Na siódmej pozycji uplasował się Rysiu Roman po wygraniu z Mateuszem Olejarzem 2:1, a na dziewiątej Hubert Osowski, który pokonał Filipa Frąckowiaka 2:1. W klasyfikacji generalnej prowadzi Patryk Zdanowski (28 pkt), przed Hubertem Zimnickim (25 pkt) i Zosią Kudłaczek (20 pkt.).

Natomiast wśród Młodzików w meczu decydującym o pierwszym miejscu Cyprian Juś wygrał pewnie z Tymkiem Skibą 13:2. Dzięki wygranej Cyprian Juś z dorobkiem 26 pkt został liderem w klasyfikacji generalnej. Drugie miejce zajmuje Dominika Kozińska ( 20 pkt, a trzecie Tymek Skiba (19 pkt).

W czwartek 30 maja po raz kolejny do gry przystąpiła kategoria Skrzacik ( rocznik 2014 i młodsi). W tej najmłodszej grupie nie liczy się wynik, ale udział w zawodach i dobra zabawa, a tej nie brakowało. Należy podkreślić, że dzieci coraz lepiej sobie radzą sobie w grze. Wygrali wszyscy którzy uczestniczyli w imprezie i dla nich organizatorzy przygotowali słodkie upominki.

Już dzisiaj zapraszamy na IV rundę turniejów, która zostanie rozegrana we wrześniu br.

 

Przypominamy, że wyniki poszczególnych zawodów są zaliczane do klasyfikacji generalnej, a zwycięscy wszystkich kategorii otrzymają Puchar Burmistrza. Uroczyste wręczenie nagród planowane jest podczas Gali Sportu 21 grudnia br.

Do udziału zapraszamy wszystkich chętnych z terenu miasta i gminy Bobolice, z tym że dziewczęta ze starszego rocznika mogą występować o rok w młodszej kategorii. Zapisy w dniu zawodów na 15 minut przed rozpoczęcie rozgrywek przyjmuje sędzia główny.

Organizatorem imprezy jest UKS Olimpia Bobolice, a współorganizatorem Gmina Bobolice i ZZ LZS w Szczecinie.

Terminarz i wyniki będą zamieszczane na stronie internetowej www.olimpia.bobolice.org

Zawody, odbywają się w ramach projektu „ Mały Sport Wielka Radość ” realizowanego zgodnie z zadaniem publicznym upowszechnianie kultury fizycznej i sportu, współfinansowanego z budżetu Gminy Bobolice.

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

VIII Bobolicki Festiwal Piłkarski

pod Patronatem PZPN Grassroots

"Piłka dla wszystkich"

7.09(SO)g.11.00 kat.Skrzat

8.09(N)g.11.00 Trampkarz/Młodzik

9.09(PO)g.16.00 Orlik/Żak

10.09(WT)g.10.00 Zawody Integracyjne

Bobolice

boisko ul.Pocztowa 15

Tabele

Trampkarz – U14

1 Turniej - Bobolice

 

8

 

 

 

09.19

Olimpia Bobolice

 

 

Olimpia/LUKS Bobolice

 

 

Bajgiel I Będzino

 

 

Bajgiel II Będzino

 

 

SP I Bonin

 

 

SP II Bonin

 

 

Szakale Świeszyno

Orlik – U10

1 Turniej ???

Olimpia Bobolice

 

 

 

 

 

Żak– U8

1 Turniej ???

 

 

Olimpia Bobolice

 

 

Skrzat– U6

1 Turniej Bobolice

 

7

 

09.19

Olimpia I Bobolice

 

Olimpia II Bobolice

Bajgiel I Będzino

 

Bajgiel I Będzino

Szakale I Świeszyno

 

Szakale II Świeszyno

Victoria I Sianów

Victoria II Sianów

 

 

 

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 
Odsłon : 1279407
IMIENINY
Wczoraj Bernarda Samuela

Dzisiaj : Franciszka Joanny

Jutro : Marii Cezarego