GALA SPORTU

UKS Olimpia Bobolice

- Benefis 40 lecia trenera Henryka Kowalskiego

 

---------------------------------------------------------

14 grudnia (SO) Bobolice  hala

*11.00 -13.30 gry i zabawy dla dzieci, występ Freestyle,

wyróżnienia i nagrody

*14.00 - 18.00 Turniej Pokoleń,

*20.00 - koncert zespołu Tramp Key

( Gospoda Wiejska)


 

 

Konserwacje i naprawy obiektu Olimpii!

 

 

Pracownicy ZUKiO przygotowali obiekt sportowy UKS Olimpia Bobolice do nowego sezony piłkarskiego


 

 

 

 

 

Foto  Prace na boisku

Pozostałe zdjęcia są dostępne :  facebook Olimpia Bobolice

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice

 

 

W tym tygodniu pracownicy Zakładu Usług Komunalnych i Oświatowych w Bobolicach wykonali bieżące prace konserwacyjne oraz  naprawczo-remontowe na obiekcie UKS Olimpia Bobolice przy ul. Pocztowej 15.

Zabiegi miały na celu jak najlepsze przygotowanie boisk oraz szatni do nowego sezonu piłkarskiego 2019/2020.

Prace były wykonane w ramach Umowy  Partnersko Zadaniowej zawartej  pomiędzy Gminą Bobolice, ZUKiO w Bobolicach oraz UKS Olimpia Bobolice.  Bardzo dziękujemy za pomoc i fachowe wykonanie!

Pierwsze zawody zostaną rozegrane w dniach 7-10 września br. w ramach VIII Bobolickiego Festiwalu Piłkarskiego z okazji Dni Piłkarza pod Patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej  Grassroots „Piłka dla wszystkich”.

 

 

 

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

Liga Bałtycka Skrzatów

30.11(sobota)

Mścice hala SP

( zbiórka  w Mściach

godz. 10.15)

Mikołajkowe Turnieje

Bobolice hala

4.12(ŚR) g.16.30 Skrzat

g.17.45 Żak

5.12(CZ) g.16.30 Orlik

g.18.00  Tramp./Młodzik

Gala Sportu -Benefis 40lecia

trenera H.Kowalskiego

14.12(sobota)

Bobolice hala

11.00 - gry i zabawy, Freestyle

14.00 Turniej Pokoleń

 

Wyjazd do Parku Wodnego Koszalin

20.12(piątek)

( zbióka PKS godz. 16.00)

 

Tabele

 

Trampkarz – U14

Grupa I

1.SP I Bonin

4

9

8-1

2.Olimpia Bobolice

4

6

8-2

3.Szakale I Świeszyno

4

3

3-7

4.Bajgiel I Świeszyno

4

0

0-9

Grupa II

1.Gryf Polanów

4

9

14-3

2.SP II Bonin

4

6

10-3

3.Bajgiel II Będzino

4

3

3-15

4.Szakale II Świeszyno

0

3-9

Orlik – U10

Wybrzeże Biesiekierz

Olimpia Bobolice

Gwardia Koszalin V

Bajgiel  Będzino I

Bajgiel  Będzino II

Szakale Świeszyno
Żak– U8

Olimpia Bobolice I/II

Bałtyk Koszalin IV

Wybrzeże Biesiekierz

Skrzat – U6

Grupa I

Olimpia I Bobolice

Victoria I Sianów

Bajgiel I Będzino

Szakale I Świeszyno

AP Zryw Kretomino

Grupa II

Olimpia II Bobolice

Victoria II Sianów

Bajgiel II Będzino

Szakale II Świeszyno

 

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 
Odsłon : 1299492
Sondy
Wybory Najlepszego Sportowca UKS Olimpia 2019 - do 3 grudnia godz. 21.00
 
IMIENINY
Wczoraj Janusza Konrada

Dzisiaj : Marka Cecylii

Jutro : Adeli Klemensa