GALA SPORTU

UKS Olimpia Bobolice

- Benefis 40 lecia trenera Henryka Kowalskiego

 

---------------------------------------------------------

14 grudnia (SO) Bobolice  hala

*11.00 -13.30 gry i zabawy dla dzieci, występ Freestyle,

wyróżnienia i nagrody

*14.00 - 18.00 Turniej Pokoleń,

*20.00 - koncert zespołu Tramp Key

( Gospoda Wiejska)


 

 

Plan imprez i nabory - wrzesień 2019

 

 

 

 

We wrześniu br.  prowadzimy nabory uzupełniające do wszystkich grup treningowych dzieci( dziewcząt i chłopców ) w wieku od 2 do 14 lat.

Ponadto zawodników UKS Olimpia Bobolice czeka Bobolicki Festiwal Piłkarski z okazji Dni Piłkarza pod Patronatem PZPN Grassrots "Piłka dla wszystkich", rozgrywki ligowe dla dzieci ZZPN w Szczecinie "Pierwsza Piłka", PGPB w Getbola o Puchar Burmistrza.

 

 

 

Foto Archiwum

 

Rozpoczyna się nowy rok szkolny, jeśli chcesz zadbać o rozwój sportowy swojej pociechy, zapewnić jej mnóstwo dobrej zabawy, dać szansę na rozwój do piłkarskiej kariery. A może chcesz, aby Twoje dziecko rozładowało nadmiar energii i rozwijało się harmonijnie  przyprowadź je do Olimpii!

Gry i zabawy, opieka wykwalifikowanej kadry trenerskiej, możliwość poznania swoich rówieśników, rozwój sprawności fizycznej i umiejętności piłkarskich oraz wyjazdy na turnieje, mecze, basen kąpielowy i obozy – to wszystko oferuje UKS Olimpia Bobolice.

Od 2 września 2019r.  prowadzimy nabór uzupełniający  dziewcząt i chłopców w wieku od 2 do 14 lat  do wszystkich naszych zespołów.

Szczegółowy plan imprez i treningów :

I.  PLANOWANE   IMPREZY :

1) 4.09.(ŚR) g.17.00 Zebranie Rodziców dzieci zakwalifikowanymi do Szkółki Piłkarskiej : Orlik(rocz.2009/2010), Żak (r.2011/2012) – SP ul. Głowackiego w sali komputerowej  - obecność obowiązkowa!

2) Bobolicki Festiwal Piłkarski z okazji Dni Piłkarza pod Patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej  Grassroots „Piłka dla wszystkich”: boisko ul. Pocztowa 15,

- 07.09(SO) zbiórka godz.10.15 –Liga Bałtycka Skrzat U6(r.2013/ 2014) –2 zespoły ( Fotball game - zabawy dla wszystkich najmłodszych dzieci),

- 08.09.(N) zbiórka  o godz. 10.15 – Liga Bałtycka Trampkarz U14 – 2 zespoły (r.2005 i mł.),

- 09.09.(PO)  godz. 16.30 – Bobolicka Liga Gminna „3PO3) – Skrzat (2013 i mł), 17.45 Żak(2011/2012)

- 10.09(WT) 10.00 –Zawody Integracyjne (Przedszkole/OREW/DPS/SDS) – oraz wolontariusze sportowi z Olimpii zbiórka 8.30

3) Rozgrywki ligowe dla dzieci ZZPN w Szczecinie  „Pierwsza Piłka” :- 14/15.09 (SO/N)– kategoria  Orlik U10/ŻAK U8

- 28/29.09(SO/N) - kategoria  Orlik U10/ŻAK U8

4) PGPB w Getbola o Puchar Burmistrza Bobolic boisko ul.Pocztowa 15 - zapisy wszystkich chętnych 15 minut przed rozpoczęciem :

- 26.09(PO)godz. 16.30–17.30 Skrzat (rocznik 2013 i młodsi)

godz.17.45-19.00 Skrzat (r.2012)Żak (r.2011),

- 27.09(WT) godz. 16.30-18.00 Żak (r.2010, Orlik(r.2009),

godz.18.00-19.30 Orlik (r.2008), Młodzik (r.2005-2007),

 

II. TRENINGI boisko ul.Pocztowej 15 -

1)Poniedziałek-16.30–17.30 Skrzat (2013/2014/2015/2016) Piłkarskie Przedszkole,

17.45–19.00 Żak ( 2011/2012) – Szkółka Piłkarska

2) Wtorek -16.30–18.00 Orlik (rocz.2009/2010)- Szkółka Piłkarska

18.00–19.30 Trampkarz/Młodzik (rocz. od 2005 do 2008)

3)Środa -16.30–17.30 Skrzat (2013/2014/2015/2016) Piłkarskie Przedszkole,

17.45–19.00 Żak ( 2011/2012) – Szkółka Piłkarska

4) Czwartek -16.30–18.00 Orlik (rocz.2009/2010)- Szkółka Piłkarska

18.00–19.30 Trampkarz/Młodzik (rocz. od 2005 do 2008)

Uwaga!

–w  środę 4.09 zajęcia Skrzatów i Żaków od godz. 18.00

Kontakt :

Henryk Kowalski 604 138 872, Dawid Olearczyk 509 290 809

Uwaga !

1)Dziecko zakwalifikowane na imprezę otrzyma informację na piśmie lub SMS,

2) Należy wykonać pilnie  badania lekarskie  i dostarczyć trenerowi,

3)Przypominamy o uregulowania składki członkowskiej do 15 każdego m-ca  od IX 45 zł: u trenera tylko 2 środa/czwartek m-sca lub na konto  Klubu BBS o/Bobolice nr 51 8566 1013 0208 1647 2001 0001 ( należy podać nazwisko i imię zawodnika oraz za jaki miesiąc )

 

 


 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

Liga Bałtycka Skrzatów

30.11(sobota)

Mścice hala SP

( zbiórka  w Mściach

godz. 10.15)

Mikołajkowe Turnieje

Bobolice hala

4.12(ŚR) g.16.30 Skrzat

g.17.45 Żak

5.12(CZ) g.16.30 Orlik

g.18.00  Tramp./Młodzik

Gala Sportu -Benefis 40lecia

trenera H.Kowalskiego

14.12(sobota)

Bobolice hala

11.00 - gry i zabawy, Freestyle

14.00 Turniej Pokoleń

 

Wyjazd do Parku Wodnego Koszalin

20.12(piątek)

( zbióka PKS godz. 16.00)

 

Tabele

 

Trampkarz – U14

Grupa I

1.SP I Bonin

4

9

8-1

2.Olimpia Bobolice

4

6

8-2

3.Szakale I Świeszyno

4

3

3-7

4.Bajgiel I Świeszyno

4

0

0-9

Grupa II

1.Gryf Polanów

4

9

14-3

2.SP II Bonin

4

6

10-3

3.Bajgiel II Będzino

4

3

3-15

4.Szakale II Świeszyno

0

3-9

Orlik – U10

Wybrzeże Biesiekierz

Olimpia Bobolice

Gwardia Koszalin V

Bajgiel  Będzino I

Bajgiel  Będzino II

Szakale Świeszyno
Żak– U8

Olimpia Bobolice I/II

Bałtyk Koszalin IV

Wybrzeże Biesiekierz

Skrzat – U6

Grupa I

Olimpia I Bobolice

Victoria I Sianów

Bajgiel I Będzino

Szakale I Świeszyno

AP Zryw Kretomino

Grupa II

Olimpia II Bobolice

Victoria II Sianów

Bajgiel II Będzino

Szakale II Świeszyno

 

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 
Odsłon : 1299504
Sondy
Wybory Najlepszego Sportowca UKS Olimpia 2019 - do 3 grudnia godz. 21.00
 
IMIENINY
Wczoraj Janusza Konrada

Dzisiaj : Marka Cecylii

Jutro : Adeli Klemensa