GALA SPORTU

UKS Olimpia Bobolice

- Benefis 40 lecia trenera Henryka Kowalskiego

 

---------------------------------------------------------

14 grudnia (SO) Bobolice  hala

*11.00 -13.30 gry i zabawy dla dzieci, występ Freestyle,

wyróżnienia i nagrody

*14.00 - 18.00 Turniej Pokoleń,

*20.00 - koncert zespołu Tramp Key

( Gospoda Wiejska)


 

 

Turniej Ligowy Żaków w Koszalinie

 

 

 

 

Zespół Żaków UKS Olimpia Bobolice wziął udział w Turnieju Ligowym ZZPN  "Pierwsza Piłka" w Koszalinie

 

 

 

Foto Turniej Żaków w Koszalinie

Pozostałe zdjęcia są dostępne :  facebook Olimpia Bobolice

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice

 

W sobotę 14.09.2019r. w Koszalinie na stadionie Gwardii im. Stanisława Figasa ul.Fałata 34, odbył się inauguracyjny turniej w ramach rozgrywek dzieci Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej w Szczecinie „Pierwsza piłka” .

Organizatorem zawodów był KS Gwardia Koszalin, a osobą odpowiedzialną trener Krzysztof Tatarowicz. W zawodach wziął udział zespół Żaków U8 ( rocznik 2011 i młodsi) UKS Olimpia Bobolice.

Rozgrywki w sezonie piłkarskim 2019/2020, będą się odbywały systemem turniejów ligowych jesień/wiosna na otwartych boiskach.

Głównym organizatorem rozgrywek jest Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej, a opiekunem rozgrywek Jakub Śpiegowski.

Gospodarzami kolejnych turniejów zgodnie z terminarzem mają być :

2) 21/22.09.2019 – AP Mielno II/III,

3) 28.09.2019 (sobota) godz. 11.00 UKS Olimpia Bobolice,

4) 05/06.10.2019 - Rasel Dygowo,

5) 12/13.10.2019 - KKPN Bałtyk Koszalin IV,

6) 19/20.10.2019 - SKS Wybrzeże Biesiekierz.

Szczegółowe terminy są w trakcie uzgadniania.

 

Więcej :

http://zzpn.pl/aktualnosci/dokumenty-dot-orlik-%C5%BCak

 

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

Gala Sportu -Benefis 40lecia

trenera H.Kowalskiego

14.12(sobota)

Bobolice hala

11.00 - gry i zabawy, Freestyle

14.00 Turniej Pokoleń

20.00 Koncert zespołu Tramp Key

(Gospoda Wiejska)

 

Wyjazd do Parku Wodnego Koszalin

20.12(piątek)

( zbióka PKS godz. 16.00)

 

Tabele

 

Trampkarz – U14

Grupa I

1.SP I Bonin

4

9

8-1

2.Olimpia Bobolice

4

6

8-2

3.Szakale I Świeszyno

4

3

3-7

4.Bajgiel I Świeszyno

4

0

0-9

Grupa II

1.Gryf Polanów

4

9

14-3

2.SP II Bonin

4

6

10-3

3.Bajgiel II Będzino

4

3

3-15

4.Szakale II Świeszyno

0

3-9

Orlik – U10

Wybrzeże Biesiekierz

Olimpia Bobolice

Gwardia Koszalin V

Bajgiel  Będzino I

Bajgiel  Będzino II

Szakale Świeszyno
Żak– U8

Olimpia Bobolice I/II

Bałtyk Koszalin IV

Wybrzeże Biesiekierz

Skrzat – U6

Grupa I

Olimpia I Bobolice

Victoria I Sianów

Bajgiel I Będzino

Szakale I Świeszyno

AP Zryw Kretomino

Grupa II

Olimpia II Bobolice

Victoria II Sianów

Bajgiel II Będzino

Szakale II Świeszyno

 

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 
Odsłon : 1304894
IMIENINY
Wczoraj Marcina Ambrozy

Dzisiaj : Marii Swiatozara

Jutro : Wieslawa Leokadii