Zarząd UKS Olimpia Bobolice

zwraca się z gorącą prośbą

do Członków Klubu, ich Rodzin

oraz osób zaprzyjaźnionych

o przekazanie

1% podatku PIT za 2019 rok

-----------------------------------------

na KRS 0000457030

w rubryce "cel szczegółowy"

należy koniecznie wpisać :

Dla UKS Olimpia Bobolice (573)

 

 

Plan imprez i zajęć - październik 2019

 

 

 

UKS Olimpia Bobolice przedstawia plan imprez na październik 2019 roku, który zawiera następujące propozycje : turnieje ligowe dla dzieci ZZPN w Szczecinie „Pierwsza Piłka” Orlików i Żaków , szkolenie w ramach Mobilnej Akademii Młodych Orłów, turniej Ligi Bałtyckiej Trampkarzy U14 i Młodzików U12, turnieje Bobolickiej Ligi Gminnej „3PO3”.

 

 

 

Foto Archiwum

 

 

I.  PLANOWANE   IMPREZY :

1) Turnieje ligowe dla dzieci ZZPN w Szczecinie  „Pierwsza Piłka”:

- 5.10 (SO) Orlik U10  Bobolice boisko ul. Pocztowa 15 zbiórka g.10.15

- 12.10 (SO) Orlik U10  Koszalin  stadion Gwardii  wyj. PKS g.9.30

- 13.10 (N) ŻAK U8  Koszalin  stadion Bałtyk  wyj. PKS g.9.30

- 20.10 (N) Orlik U10 Mścice i ŻAK U8  Koszalin  stadion Bałtyk wyj. PKS g.9.30

2) 8.10(WT) g.16.00 Mścice boisko -  Mobilna Akademia Młodych Orłów – zgłoszeni  zawodnicy r.2008/2009 i 2010/2011  - dojazd we własnym zakresie

3) Turniej Ligi Bałtyckiej –  kat.Trampkarz U14 i Młodzik U12

- 27.10 (N) Bobolice boisko ul. Pocztowa 15 zbiórka g.10.15

4) Bobolicka Liga Gminna „3PO3” hala ul.Głowackiego 7

- 28.10(PO)godz.16.30–17.30 Skrzat (r.2013 i młodsi)

godz.17.45-19.00 Żak (r.2011 i młodsi)

- 29.10(WT) g. 16.30-18.00  Orlik (r.2009/2010),

g.18.00-19.30 Trampkarz (r.2005 i młodsi),

Zapisy wszystkich chętnych 15 minut przed rozpoczęciem

II. TRENINGI  hala ul.Głowackiego -

1)Poniedziałek16.30–17.30 Skrzat (2013/2014/2015/16) Piłkarskie Przedszkole,

17.45–19.00 Żak ( 2011/2012) – Szkółka Piłkarska

3)Środa -16.30–17.30 Skrzat (2013/2014/2015/2016) Piłkarskie Przedszkole,

17.45–19.00 Żak ( 2011/2012) – Szkółka Piłkarska

III. TRENINGI boisko ulPocztowej 15

( przy niesprzyjającej pogodzie w hali od 15.10 w godz.16.30-18.00 i 18.00-19.30)

1) Wtorek -16.30–17.45 Orlik (rocz.2009/2010)- Szkółka Piłkarska

17.45–19.00 Trampkarz/Młodzik (rocz. od 2005 do 2008)

2) Czwartek -16.30–17.45 Orlik (rocz.2009/2010)- Szkółka Piłkarska

17.45–19.00 Trampkarz/Młodzik (rocz. od 2005 do 2008)

Uwaga !

we wtorek 8.10 nie ma zajęć ze względu na wyjazd na szkolenie MAMO

Kontakt :

Henryk Kowalski 604 138 872, Dawid Olearczyk 509 290 809

Uwaga !

1) Dziecko zakwalifikowane na imprezę otrzyma informację na piśmie lub SMS,

2) Należy wykonać pilnie  badania lekarskie  i dostarczyć trenerowi,

3) Do 31.10 przyjmowane są zapisy i opłaty na nowe klubowe kpl.piłkarskie i dresy

4) Przypominamy o uregulowania składki członkowskiej do 15 każdego m-ca

u trenera tylko 2 środa/czwartek m-sca lub na konto  Klubu BBS o/Bobolice

nr 51 8566 1013 0208 1647 2001 0001 ( należy podać nazwisko i imię zawodnika oraz za jaki miesiąc )

 

 

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

Wyjazdy

do Parku Wodnego Koszalin

13/20/27.03

3/10/17/24.04

z przyst. PKS Bobolice 13.50

PKS Kłanino k/szkoły 14.00


Warsztaty Piłkarskie

dla dziewcząt w wieku 4-12 lat

Bobolice hala CESiR

ul.Głowackiego 7

24.02.2020r.(PO)

g.16.30-17.45


PGPB 2020 w Getbola

o Puchar Burmistrza

Bobolice

hala CESiR ul.Głowackiego 7

II runda marzec

Tabele

 

Trampkarz – U14

Grupa I

1.Olimpia Bobolice

4

7

7-2

2.SP I Bonin

4

5

4-1

3.Gryf Polanów

4

3

3-4

4.Szakale I Świeszyno

4

1

1-8

Grupa II

1.Bajgiel  Będzino

4

9

9-0

2.SP II Bonin

4

6

4-3

3.Olimpia/LUKS

4

3

4-6

4.Szakale II Świeszyno

4

0

0-8

Orlik – U10

Wybrzeże Biesiekierz

Olimpia Bobolice

Gwardia Koszalin V

Bajgiel  Będzino I

Bajgiel  Będzino II

Szakale Świeszyno
Żak– U8

Olimpia Bobolice I/II

Bałtyk Koszalin IV

Wybrzeże Biesiekierz

Skrzat – U6

Grupa I

Olimpia I Bobolice

Victoria I Sianów

Bajgiel I Będzino

Szakale I Świeszyno

AP Zryw Kretomino

Grupa II

Olimpia II Bobolice

Victoria II Sianów

Bajgiel II Będzino

Szakale II Świeszyno

 

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 
Odsłon : 1332851
IMIENINY
Wczoraj Marty Malgorzaty

Dzisiaj : Romany Damiana

Jutro : Macieja Marka