UKS Olimpia Bobolice

prowadzi nabór uzupełniający

zapraszamy

dziewczęta i chłopców

-----------------------------------------

Bobolice boisko ul. Pocztowa 15

od poniedziałku do czwartku

od godz. 17.30 do 19.00

SKRZAT (rocz.2014/2015/2016)

ŻAK(r.2012/2013)

ORLIK (r.2010/2011)

MŁODZIK (r.2008/2009)

TRAMPKARZ (r.2006/2007)

tel.604 138 872,

email : olimpia-bobolice@wp.pl

 

23 lata UKS Olimpia Bobolice !!!

 

 

 

 

 

w środę 2 października 1996 roku, czyli 23 lata temu, odbyło się zebranie założycielskie  UKS Olimpia Bobolice

 

 

 

 

 

Foto Prezes Henryk Kowalski z zespołem Orlików

 

Dzisiaj przypada 23 rocznica powstania UKS Olimpia Bobolice. Dokładnie w środę 2 października 1996 roku wychowawcy, nauczyciele, rodzice i uczniowie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Bobolicach założyli Uczniowski Klub Sportowy Olimpia Bobolice.

Powołano trzy sekcje : piłki nożnej ( jako sekcję wiodącą),  lekkoatletyki i tenisa stołowego.

Prezesem klubu od momentu powstania jest Henryk Kowalski, który pełni jednocześnie funkcję menadżera i trenera.

Od chwili założenia klub ma charakter integracyjny, zrzesza dzieci i młodzież z terenu miasta i gminy Bobolice.

Został członkiem Okręgowego Związku Piłki Nożnej, Ludowych Zespołów Sportowych i Polskiego Towarzystwa Społeczno-Sportowego „Sprawni-Razem”.

Nawiązał współpracę z MGLKS Mechanik Bobolice oraz  szkołami z terenu gminy Bobolice.

Dzisiaj klub zrzesza ponad 100 zawodników ( dziewczęta i chłopcy) w sekcji piłki nożnej w pięciu kategoriach wiekowych : Trampkarz U14, Młodzik U12, Orlik U10, Żak U8 i Skrzat U6. Zespoły z każdej kategorii występują w rozgrywkach i grają systemem turniejów ligowych.

 

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

"Wakacje 2020 na sportowo

z Olimpią Bobolice"

zajęcia rekracyjno-sport.

dla dziewcząt i chłopców

od  22 czerwca do 31 sierpnia

w godz. 17.30-19.00

Bobolice

boisko ul.Pocztowa 15

- poniedziałek/środa

rocz. 2011 i młodsi

 

wtorek/czwartek

rocz.2006-2010


 

Tabele

 

Trampkarz – U14

Grupa I

1.Olimpia Bobolice


 


2.SP I Bonin


 


3.Gryf Polanów


 


4.Szakale I Świeszyno


 


Grupa II

1.Bajgiel  Będzino


 


2.SP II Bonin


 


3.Olimpia/LUKS


 


4.Szakale II Świeszyno

 

 

 

Orlik – U10

Wybrzeże Biesiekierz

Olimpia Bobolice

Gwardia Koszalin V

Bajgiel  Będzino I

Bajgiel  Będzino II

Szakale Świeszyno
Żak– U8

Olimpia Bobolice I/II

Bałtyk Koszalin IV

Wybrzeże Biesiekierz

Skrzat – U6

Grupa I

Olimpia I Bobolice

Victoria I Sianów

Bajgiel I Będzino

Szakale I Świeszyno

AP Zryw Kretomino

Grupa II

Olimpia II Bobolice

Victoria II Sianów

Bajgiel II Będzino

Szakale II Świeszyno

 

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 
Odsłon : 1385864
IMIENINY
Wczoraj Lecha Euzebii

Dzisiaj : Diany Hipolita

Jutro : Alfreda Euzebiusza