UKS Olimpia Bobolice

zaprasza

"Wakacje 2020 na sportowo

z Olimpią Bobolice"

-----------------------------------------

boisko ul. Pocztowa 15

od godz. 17.30 do 19.00

- poniedziałek i środa (r.2011-2016)

- wtorek i czwartek (rocz.2006-2010)

(ilość miejsc ograniczona)

tel.604 138 872

 

Liga Żaków w Koszalinie

 

 

 

Turniej ligowy ZZPN  "Pierwsza Piłka" Żaków  w Koszalinie na boisku ZOS Bałtyk

 

 

 

 

 

Foto Zespół Żaków na turnieju w Koszalinie

Pozostałe zdjęcia są dostępne :  facebook Olimpia Bobolice

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice

 

W niedzielę 13 października 2019r. w Koszalinie na boisku ZOS Bałtyk, odbył się kolejny turniej ligowy w ramach rozgrywek Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej w Szczecinie #PierwszaPiłka w kategorii Żak F1/F2 – grupa 6.

W zawodach udział wzięły 4 zespoły, tj. "Baltyk" I i II Koszalin, SP Stare Bielice oraz UKS "Olimpia" Bobolice.

Każda z drużyn rozegrała po 3 mecze (każdy z każdym), których wyniki pozostają jedynie do wiadomości trenerów oraz widzów, jednak 2 zwycięstwa i 1 porażka mogą świadczyć o tym, że nasz zespół czyni duże postępy i rzeczywiście tak to wygląda!!

W dniu dzisiejszym nasz klub reprezentowali:

Hubert Miłek (kpt.), Ksawery Nowak, Łukasz Adamczyk, Filip Szkodziński, Ksawery Bortnik, Michał Kudlaczek oraz Antoni Olearczyk. Trenerem drużyny jest Dawid Olearczyk.

Następny turniej zostanie rozegrany w niedzielę 20 października br. od godz. 11.00 w Koszalinie na boisku ZOS Bałtyk lub w sali gimnastycznej SP w Nowych Bielicach

Gospodarzem będzie SKS Wybrzeże Biesiekierz, a osobą odpowiedzialną Mateusz Kaźmierczak.

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

"Wakacje 2020 na sportowo

z Olimpią Bobolice"

zajęcia rekracyjno-sport.

dla dziewcząt i chłopców

od  22 czerwca do 31 sierpnia

w godz. 17.30-19.00

Bobolice

boisko ul.Pocztowa 15

- poniedziałek/środa

rocz. 2011 i młodsi

 

wtorek/czwartek

rocz.2006-2010


 

Tabele

 

Trampkarz – U14

Grupa I

1.Olimpia Bobolice

4

7

7-2

2.SP I Bonin

4

5

4-1

3.Gryf Polanów

4

3

3-4

4.Szakale I Świeszyno

4

1

1-8

Grupa II

1.Bajgiel  Będzino

4

9

9-0

2.SP II Bonin

4

6

4-3

3.Olimpia/LUKS

4

3

4-6

4.Szakale II Świeszyno

4

0

0-8

Orlik – U10

Wybrzeże Biesiekierz

Olimpia Bobolice

Gwardia Koszalin V

Bajgiel  Będzino I

Bajgiel  Będzino II

Szakale Świeszyno
Żak– U8

Olimpia Bobolice I/II

Bałtyk Koszalin IV

Wybrzeże Biesiekierz

Skrzat – U6

Grupa I

Olimpia I Bobolice

Victoria I Sianów

Bajgiel I Będzino

Szakale I Świeszyno

AP Zryw Kretomino

Grupa II

Olimpia II Bobolice

Victoria II Sianów

Bajgiel II Będzino

Szakale II Świeszyno

 

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 
Odsłon : 1379593
IMIENINY
Wczoraj Malwiny Odona

Dzisiaj : Marii Antoniego

Jutro : Dominiki Gotarda