Zarząd UKS Olimpia Bobolice

zwraca się z gorącą prośbą

do Członków Klubu, ich Rodzin

oraz osób zaprzyjaźnionych

o przekazanie

1% podatku PIT za 2019 rok

-----------------------------------------

na KRS 0000457030

w rubryce "cel szczegółowy"

należy koniecznie wpisać :

Dla UKS Olimpia Bobolice (573)

 

 

Liga Bałtycka Trampkarzy w Polanowie

 

 

Olimpia  zajęła I miejsce w Turnieju  Ligi Bałtyckiej Trampkarzy w Polanowie

 


 

 

 

 

 

 

Foto  Turniej Trampkarzy w Polanowie

Pozostałe zdjęcia są dostępne :  facebook Olimpia Bobolice

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice

 

W sobotę 1 lutego 2020r. w Polanowie w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Gradowe Wzgórze 7, odbył się kolejny turniej w ramach rozgrywek Liga Bałtycka Orlik 2012 – Powiat Ziemski Koszalin Trampkarz U14.

Bardzo dobrze w zawodach spisali się zawodnicy UKS Olimpia Bobolice, którzy zajęli pierwsze miejsce w grupie I. Natomiast występujący w grupie II  zespół Olimpia/LUKS Bobolice sklasyfikowany został na trzecim miejscu.

Podopieczni trenera Henryka Kowalskiego wystąpili w składzie : Oskar Szal – Nathan Bielecki ( 3 bramki), Cyprian Juś, Mateusz Domański (4), Tymek Skiba, Tolek Worońko, Filip Adamczyk (1), Zofia Kudłaczek, Patryk Zdanowski (2), Mateusz Żuk, Mateusz Olejarz, Tobiasz Skiba, Szymon Rutkowski(1). Za zaangażowanie i ambitną postawę na wyróżnienie zasłużyli wszyscy zawodnicy.

W zawodach wzięło udział osiem zespołów z podziałem na dwie grupy. Grupa I - UKS Olimpia  Bobolice (trener Henryk Kowalski, kierownik zespołu Dominika Kozińska), SP I Bonin  ( trener Mariusz Poślednik, kierownik zespołu Bogumiła Markiewicz) , GKS Szakale I Świeszyno ( trener Bartłomiej Kuniczuk), Gryf Polanów (trener Kamil Popowicz),; grupa II - Olimpia/LUKS Bobolice (trener Henryk Kowalski, kierownik zespołu Dominika Kozińska), SP II Bonin  ( trener Mariusz Poślednik, kierownik zespołu Bogumiła Markiewicz), GKS Szakale II Świeszyno ( trener Bartłomiej Kuniczuk). KS Bajgiel I Będzino ( trener Patryk Sobiegraj).

Otwarcia turnieju dokonał Dariusz Kalinowski dyrektor Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Oświaty w Polanowie oraz Henryk Kowalski koordynator Ligi Bałtyckiej.

W grupie I pierwsze miejsce zajął UKS Olimpia Bobolice ( 7pkt),a drugie SP Bonin I (5pkt). Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna gospodarzy MKS Gryf Polanów (3 pkt),  a na  czwartym zespół GKS Szakale I Świeszyno (1 pkt).

Natomiast w grupie II pierwsze miejsce zajął zespół KS Bajgiel Będzino który wygrał wszystkie spotkania. Na drugiej pozycji uplasowała się drużyna SP II Bonin (6 pkt) , a na kolejnych Olimpia/LUKS Bobolice (3 pkt)  i GKS Szakale II Świeszyno (0 pkt).

Zgodnie z regulaminem rozgrywek zespół GKS Szakale I Świeszyno w kolejnym turnieju wystąpi w grupie II, a na jego miejsce z pierwszej pozycji w grupie II awansował Bajgiel II Będzino.

Organizatorem zawodów był MKS Gryf Polanów – osoba odpowiedzialna trener Kamil Popowicz oraz Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Oświaty w Polanowie, którzy dla wszystkich uczestników zapewnili  poczęstunek i napoje.

Mecze sędziował Grzegorz Purcel, a opiekę medyczną pełniła Danuta Rodzik.

Następny turniej zostanie rozegrany w niedzielę  19 kwietnia 2020r. na boisku Orlik w Świeszynie. Organizatorem będzie GKS Szakale Świeszyno , a osobą odpowiedzialną  prezes Klubu Bartłomiej Kuniczuk.

Więcej : olimpia.bobolice.org

Wyniki :

grupa I

UKS Olimpia Bobolice - Gryf Polanów 1:0

(bramka : Mateusz Domański)

SP I Bonin - GKS Szakale I Świeszyno 0:0

UKS Olimpia Bobolice - SP I Bonin 1:1

( Mateusz Domański)

Gryf Polanów - GKS Szakale I Świeszyno  3:0

Gryf Polanów - SP I Bonin 0:3

UKS Olimpia Bobolice - GKS Szakale I Świeszyno 5:1

( Mateusz Domański -2, Nathan Bielecki - 3)

Tabela grupa I

1. UKS Olimpia  Bobolice 7 7-2

2. SP I Bonin 5 4-1

3. MKS Gryf Polanów 3 3-4

4. GKS Szakale I Świeszyno 1 1-8 – spadek do grupy II


grupa II

Olimpia/LUKS Bobolice - KS Bajgiel Będzino 0:3

SP II Bonin - GKS Szakale II Świeszyno 1:0

Olimpia/LUKS Bobolice - SP II Bonin 1:3

(Patryk Zdanowski)

KS Bajgiel Będzino - GKS Szakale II Świeszyno 4:0

KS Bajgiel Będzino - SP II Bonin 2:0

Olimpia/LUKS Bobolice - GKS Szakale II Świeszyno 3:0

(Patryk Zdanowski, Filip Adamczyk, Szymon Rutkowski)

Tabela grupa II

1.       KS Bajgiel Będzino 9 9-0 – awans do grupy I

2.       SP II Bonin 6 4-3

3.       Olimpia/LUKS  Bobolice 3 4-6

4.       GKS Szakale II Świeszyno 0 0-8

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

UWAGA!

Zawieszone  zajęcia

imprezy i wyjazdy !

Od dnia 11 marca 2020r. do odwołania

zostają zawieszone  wszystkie zajęcia!!!

 

Wyjazdy

do Parku Wodnego Koszalin

13/20/27.03

3/10/17/24.04

z przyst. PKS Bobolice 13.50

PKS Kłanino k/szkoły 14.00


Warsztaty Piłkarskie

dla dziewcząt w wieku 4-12 lat

Bobolice hala CESiR

ul.Głowackiego 7

30.03.2020r.(PO)

g.16.30-17.45


PGPB 2020 w Getbola

o Puchar Burmistrza

Bobolice

III runda maj 2020r.

 

 

Tabele

 

Trampkarz – U14

Grupa I

1.Olimpia Bobolice

4

7

7-2

2.SP I Bonin

4

5

4-1

3.Gryf Polanów

4

3

3-4

4.Szakale I Świeszyno

4

1

1-8

Grupa II

1.Bajgiel  Będzino

4

9

9-0

2.SP II Bonin

4

6

4-3

3.Olimpia/LUKS

4

3

4-6

4.Szakale II Świeszyno

4

0

0-8

Orlik – U10

Wybrzeże Biesiekierz

Olimpia Bobolice

Gwardia Koszalin V

Bajgiel  Będzino I

Bajgiel  Będzino II

Szakale Świeszyno
Żak– U8

Olimpia Bobolice I/II

Bałtyk Koszalin IV

Wybrzeże Biesiekierz

Skrzat – U6

Grupa I

Olimpia I Bobolice

Victoria I Sianów

Bajgiel I Będzino

Szakale I Świeszyno

AP Zryw Kretomino

Grupa II

Olimpia II Bobolice

Victoria II Sianów

Bajgiel II Będzino

Szakale II Świeszyno

 

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 
Odsłon : 1349019
IMIENINY
Wczoraj Viktoryna Helmuta

Dzisiaj : Anieli Leonarda

Jutro : Beniamina Balbiny