UKS Olimpia Bobolice

zaprasza

"Wakacje 2020 na sportowo

z Olimpią Bobolice"

-----------------------------------------

boisko ul. Pocztowa 15

od godz. 17.30 do 19.00

- poniedziałek i środa (r.2011-2016)

- wtorek i czwartek (rocz.2006-2010)

(ilość miejsc ograniczona)

tel.604 138 872

 

II runda PGPB w Getbola

 

 

Liderami po II turniejach są : Młodzik - Patryk Zdanowski ; Orlik -  Aleks Dominikowski ; Żak r.2011 - Hubert Miłek , r.2012 -  Jasiu Kłos ;  Skrzat - Antek Olearczyk ; Skrzacik Brajan Bielecki

 

Gratulujemy !!!

 

 

 

 


Foto  Turnieje PGPB w Getbola

Pozostałe zdjęcia są dostępne :  facebook Olimpia Bobolice

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice

 

 

W dniach 2/5 marca 2020r. bobolickiej hali CERiS przy ul. Głowackiego 7, odbyła się II runda turniejów w ramach Piłkarskiego Grand Prix Bobolic 2020 o Puchar Burmistrza.

Tegoroczne zawody odbywają się z okazji 680-lecia nadania praw miejskich Bobolicom.

Najlepszymi zawodnikami w poszczególnych kategoriach wiekowych zostali : Zosia Kudłaczek ( Młodzik), Aleks Dominikowski ( Orlik), Tymek Borowski  ( Żak – 2011), Jasiu Kłos ( Żak – 2012), Antek Olearczyk ( Skrzat) i Jessica Wołejko ( Skrzacik).

Po II rundach czołowa klasyfikacja przedstawia się następująco :

a) Młodzik ( rocz.2006/2007/2008) – 1) Patryk Zdanowski (17 pkt), 2) Zofia Kudłaczek (16 pkt) 3) Tolek Worońko (14 pkt)

b) Orlik ( rocznik 2009/2010) – 1) Aleks Dominikowski (20 pkt), 2) Kuba Gołębiowski ( 15 pkt) , 3) Olek Grzelak ( 11 pkt),

c) Żak ( rocz. 2011/2012) w roczniku 2011 - 1) Hubert Miłek( 18 pkt), 2) 2) Ksawery Nowak (14 pkt), 3) Tymek Borowski ( 10 pkt)  ; rocz. 2012 – 1) Jasiu Kłos ( 20 pkt)  2) Michał Dubiecha ( 16 pkt) , Kinga Bębeńca (9 pkt)

d) Skrzat  ( rocz. 2013/2014) - 1) Antek Olearczyk ( 20 pkt) , 2) Michał Kudłaczek ( 16 pkt) ,  3) Bartek Leończuk (13 pkt) ,

e) Skrzacik ( rocz.2015 i młodsi) - 1) Brajan Bielecki ( 11 pkt)  2) Jessica Wołejko ( 10 pkt). 

 

Przypominamy, że wyniki poszczególnych zawodów są zaliczane do klasyfikacji generalnej, a zwycięscy wszystkich kategorii otrzymają Puchar Burmistrza. Uroczyste  wręczenie nagród planowane jest podczas Gali Sportu 12 grudnia br.

Do udziału zapraszamy wszystkich chętnych z terenu miasta i gminy Bobolice, z tym że dziewczęta ze starszego rocznika mogą występować o rok w młodszej kategorii.  Zapisy w dniu zawodów na 15 minut przed rozpoczęcie rozgrywek przyjmuje sędzia główny.

Organizatorem imprezy jest UKS Olimpia Bobolice, a współorganizatorem Gmina Bobolice i ZZ LZS w Szczecinie.

Terminarz i wyniki będą zamieszczane na stronie internetowej www.olimpia.bobolice.org

Zawody, odbywają się w ramach projektu „ Mały Sport Wielka Radość ” realizowanego zgodnie z zadaniem publicznym upowszechnianie kultury fizycznej i sportu, współfinansowanego z budżetu Gminy Bobolice.

Kolejne zawody zostaną rozegrane w marcu br.


 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

"Wakacje 2020 na sportowo

z Olimpią Bobolice"

zajęcia rekracyjno-sport.

dla dziewcząt i chłopców

od  22 czerwca do 31 sierpnia

w godz. 17.30-19.00

Bobolice

boisko ul.Pocztowa 15

- poniedziałek/środa

rocz. 2011 i młodsi

 

wtorek/czwartek

rocz.2006-2010


 

Tabele

 

Trampkarz – U14

Grupa I

1.Olimpia Bobolice

4

7

7-2

2.SP I Bonin

4

5

4-1

3.Gryf Polanów

4

3

3-4

4.Szakale I Świeszyno

4

1

1-8

Grupa II

1.Bajgiel  Będzino

4

9

9-0

2.SP II Bonin

4

6

4-3

3.Olimpia/LUKS

4

3

4-6

4.Szakale II Świeszyno

4

0

0-8

Orlik – U10

Wybrzeże Biesiekierz

Olimpia Bobolice

Gwardia Koszalin V

Bajgiel  Będzino I

Bajgiel  Będzino II

Szakale Świeszyno
Żak– U8

Olimpia Bobolice I/II

Bałtyk Koszalin IV

Wybrzeże Biesiekierz

Skrzat – U6

Grupa I

Olimpia I Bobolice

Victoria I Sianów

Bajgiel I Będzino

Szakale I Świeszyno

AP Zryw Kretomino

Grupa II

Olimpia II Bobolice

Victoria II Sianów

Bajgiel II Będzino

Szakale II Świeszyno

 

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 
Odsłon : 1379575
IMIENINY
Wczoraj Malwiny Odona

Dzisiaj : Marii Antoniego

Jutro : Dominiki Gotarda