UKS Olimpia Bobolice

zaprasza

"Wakacje 2020 na sportowo

z Olimpią Bobolice"

-----------------------------------------

boisko ul. Pocztowa 15

od godz. 17.30 do 19.00

- poniedziałek i środa (r.2011-2016)

- wtorek i czwartek (rocz.2006-2010)

(ilość miejsc ograniczona)

tel.604 138 872

 

Spotkanie prezesów Klubów ZZPN o.Koszalin

 

 

We wtorek 28 lutego  2020r. w Bobolicach,  odbyło się spotkanie organizacyjne z prezesami Klubów ZZPN odział w Koszalinie przed rozgrywkami rundy wiosennej

 


 

 

 

Foto Spotkanie w Bobolicach

Pozostałe zdjęcia są dostępne :  facebook Olimpia Bobolice

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice

 

W piątek 28 lutego 2020r. w Bobolicach w restauracji „Trzy Korony”, odbyło się spotkanie organizacyjne prezesów klubów Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej oddział w Koszalinie. W zebraniu uczestniczył Henryk Kowalski prezes UKS Olimpia Bobolice.

Przed rozpoczęciem piątkowego spotkania minutą ciszy uczczono pamięć Elżbiety Litewki zmarłej Prezes UKS Unia Białogard oraz członka ZZPN.

Tematem zebrania były sprawy organizacyjne rozgrywek dzieci i młodzieży, formy pozyskiwania środków finansowych , licencje i kursy trenerskie , bezpieczeństwo na obiektach sportowych, postępowania dyscyplinarne, szacunek dla arbitra oraz  certyfikacja szkółek piłkarskich.

 

Prezes ZZPN Jan Bednarek dla przedstawiciela każdego klubu uczestniczącego w bobolickim spotkaniu przekazał po trzy piłki meczowe.

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

"Wakacje 2020 na sportowo

z Olimpią Bobolice"

zajęcia rekracyjno-sport.

dla dziewcząt i chłopców

od  22 czerwca do 31 sierpnia

w godz. 17.30-19.00

Bobolice

boisko ul.Pocztowa 15

- poniedziałek/środa

rocz. 2011 i młodsi

 

wtorek/czwartek

rocz.2006-2010


 

Tabele

 

Trampkarz – U14

Grupa I

1.Olimpia Bobolice

4

7

7-2

2.SP I Bonin

4

5

4-1

3.Gryf Polanów

4

3

3-4

4.Szakale I Świeszyno

4

1

1-8

Grupa II

1.Bajgiel  Będzino

4

9

9-0

2.SP II Bonin

4

6

4-3

3.Olimpia/LUKS

4

3

4-6

4.Szakale II Świeszyno

4

0

0-8

Orlik – U10

Wybrzeże Biesiekierz

Olimpia Bobolice

Gwardia Koszalin V

Bajgiel  Będzino I

Bajgiel  Będzino II

Szakale Świeszyno
Żak– U8

Olimpia Bobolice I/II

Bałtyk Koszalin IV

Wybrzeże Biesiekierz

Skrzat – U6

Grupa I

Olimpia I Bobolice

Victoria I Sianów

Bajgiel I Będzino

Szakale I Świeszyno

AP Zryw Kretomino

Grupa II

Olimpia II Bobolice

Victoria II Sianów

Bajgiel II Będzino

Szakale II Świeszyno

 

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 
Odsłon : 1379577
IMIENINY
Wczoraj Malwiny Odona

Dzisiaj : Marii Antoniego

Jutro : Dominiki Gotarda