UKS Olimpia Bobolice

zaprasza

"Wakacje 2020 na sportowo

z Olimpią Bobolice"

-----------------------------------------

boisko ul. Pocztowa 15

od godz. 17.30 do 19.00

- poniedziałek i środa (r.2011-2016)

- wtorek i czwartek (rocz.2006-2010)

(ilość miejsc ograniczona)

tel.604 138 872

 

Wasztaty Piłkarskie dla dziewcząt w Olimpii

 

 

 

 

Kolejne  zajęcia w ramach Warsztatów Piłkarskich dla dziewcząt w Olimpii

 

 

 

 

Foto Warsztaty Piłarskie dla dziewcząt

Pozostałe zdjęcia są dostępne :  facebook Olimpia Bobolice

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice

 

 

W poniedziałek 24 lutego 2020r. w Bobolicach w hali CESiR przy ul. Głowackiego 7, odbyły się Warsztaty Piłkarskie dla dziewcząt.

Uczestniczki świetnie się bawiły, a piłka im nie przeszkadzała!

Przypominamy, że zajęcia są przeznaczone dla dziewcząt w wieku od 4 do 12 lat, które nie tylko już grają w piłkę nożną w Olimpii, ale także dla tych, które dopiero chcą rozpocząć swoja przygodę z piłką.

Wstęp na zajęcia jest darmowy, a udział w Warsztatach nie oznacza przepisania córki do klubu.

Już dzisiaj zapraszamy na następne Warsztaty Piłkarskie, które odbędą się w poniedziałek 30 marca 2020r. od godz. 16.30 do 17.45 w bobolickiej hali przy ul.Głowackiego 7.

Bliższych informacji udziela prezes Klubu Henryk Kowalski kontakt tel.604 138 872, email : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 


 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

"Wakacje 2020 na sportowo

z Olimpią Bobolice"

zajęcia rekracyjno-sport.

dla dziewcząt i chłopców

od  22 czerwca do 31 sierpnia

w godz. 17.30-19.00

Bobolice

boisko ul.Pocztowa 15

- poniedziałek/środa

rocz. 2011 i młodsi

 

wtorek/czwartek

rocz.2006-2010


 

Tabele

 

Trampkarz – U14

Grupa I

1.Olimpia Bobolice

4

7

7-2

2.SP I Bonin

4

5

4-1

3.Gryf Polanów

4

3

3-4

4.Szakale I Świeszyno

4

1

1-8

Grupa II

1.Bajgiel  Będzino

4

9

9-0

2.SP II Bonin

4

6

4-3

3.Olimpia/LUKS

4

3

4-6

4.Szakale II Świeszyno

4

0

0-8

Orlik – U10

Wybrzeże Biesiekierz

Olimpia Bobolice

Gwardia Koszalin V

Bajgiel  Będzino I

Bajgiel  Będzino II

Szakale Świeszyno
Żak– U8

Olimpia Bobolice I/II

Bałtyk Koszalin IV

Wybrzeże Biesiekierz

Skrzat – U6

Grupa I

Olimpia I Bobolice

Victoria I Sianów

Bajgiel I Będzino

Szakale I Świeszyno

AP Zryw Kretomino

Grupa II

Olimpia II Bobolice

Victoria II Sianów

Bajgiel II Będzino

Szakale II Świeszyno

 

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 
Odsłon : 1379598
IMIENINY
Wczoraj Malwiny Odona

Dzisiaj : Marii Antoniego

Jutro : Dominiki Gotarda