UKS Olimpia Bobolice NABÓR

uzupełniający dziewcząt i chłopców

do Akademii Piłkarskiej Przedszkolaka

(rocz. 2015/2016/2017/2018)

Orlik/Żak (rocz.2011-2014)

Trampkarz/Młodzik (rocz.2007-2010)

---------------------------------------

od poniedziałku do czwartku

tel.604 138 872, 509 290 809

email : olimpia-bobolice@wp.pl

 

Po turniejach Skrzatów i Żaków w Bobolicach

 

 

 

W dniach 17 i 19 września 2020r.  w Bobolicach zostały rozegrane turnieje Skrzatów U6 i Żaków U8

 


 

 

 

 

 

Foto Bobolickie turnieje Skrzatów i Żaków

Pozostałe zdjęcia są dostępne :  facebook Olimpia Bobolice

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice

 

 

W czwartek 17 września 2020r. w Bobolicach na boisku Olimpia, odbył się inauguracyjny turniej w ramach rozgrywek Liga Bałtycka Orlik 2012 – Powiat Ziemski Koszalin w kategorii Skrzat U6.

Najmłodsi adepci piłki nożnej dostarczyli wielu emocji licznie zgromadzonym kibiciom, głównie najwierniejszym czyli rodzicom. Gromkimi oklaskami nagradzane były nie tylko udane akcje, strzelone bramki , ale również każde zagranie, czy kopnięcie piłki.

Podopieczni trenerów Dawida Olearczyka i Henryka Kowalskiego wystąpili w składzie : Czarna Patrycja, Wołejko Jessica, Sichowska Zuzia, Małkowska Marysia, Kozłowska Zosia, Sławińska Marysia, Trafalska Julia, Dominikowski Filip, Ginda Filip, Kumorowski Kornel, Trafalski Jakub, Bubień Wiktor, Kłos Wojciech, Serafin Stanisław, Witulski Błażej, Czarnecki Michał, Adamczyk Paweł, Grzelak Tymek, Bechler Bartek, Mrozewski Mateusz i Kulka Miłosz. Dla wieli z nich była to pierwsza okazja do rywalizacji z innymi drużynami.

Natomiast w sobotę 19 września 2020r. w Bobolicach na boisku Olimpia, odbył się turniej dzieci w kategorii Żak U8.

W zawodach wzięło udział pięć zespołów : UKS Olimpia I Bobolice (trener Dawid Olearczyk), UKS Olimpia II Bobolice (trener Henryk Kowalski), AP Zryw Kretomino (trener Władysław Kasztelan), 2) KS Bajgiel II Będzino (trener Wojciech Zacholski), GKS Szakale Świeszyno ( trener Piotr Radliński). Na zawody z przyczyn organizacyjnych nie dojechały zespoły KS Victoria Sianów i AP Mielno. Zespoły grały systemem „każdy z każdym” 1x18 minut.

Nasze zespoły wystąpiły w składach : Olimpia I – Agata Mrozowska, Adrianna Urbańczyk, Filip Szkodziński, Jasiu Kłos, Antek Olearczyk, Michał Dubiecha, Łukasz Adamczyk, Michał Kudłaczek ; Olimpia II – Marysia Małkowska, Jessica Wołejko, Mikołaj Bubień, Wiktor Bubień, Jakub Trafalski, Filip Ginda, Filip Dominikowski, Wojtek Kłos.

Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki, poczęstunek i napoje, a uczestniczące kluby piłki nożne.

Zgodnie z regulaminem rozgrywek w tych kategoriach wiekowych nie jest prowadzona punktacja.

Organizatorem tych niezwykle udanych imprez był UKS Olimpia Bobolice, a wsparcie udzieliło ZZ LZS w Szczecinie, Powiat Koszaliński i gmina Bobolice.

Zarząd UKS Olimpia Bobolice dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do sprawnej organizacji zawodów, a szczególnie młodym wolontariuszom sportowym.

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

JUBILEUSZOWY 2021 ROK

25 lat UKS Olimpia Bobolice

 

"Pływać każdy może umieć"

Park Wodny Koszalin

od 17.09 do 29.10.21 (piątki)

zbiórka  PKS Bobolice g.13.45

PKS Kłanino g.13.55

 

Liga Orlików Pierwsza Piłka

Tychowo - stadion

18.09.21 (SO) godz.10.00

(wyj.  PKS Bobolice g.8.45)

 

Liga  Pierwsza Piłka ZZPN

Bobolice

- stadion ul.Mickiewicza 20

25.09.21 (SO) godz.10.00

- kat.Orlik U10 (r.2011/2012)

- kat.Żak U8 (r.2013/2014)

(zbiórka g.9.15)

 

Liga  Bałtycka

Bobolice

- stadion ul.Mickiewicza 20

29.09.21 (ŚR) godz.17.00

- kat.Trampkarz U14 (r.2007/2008)

- kat.Młodzik U12 (r.2009/2010)

(zbiórka g.16.15)

 

Tabele

Trampkarz – U14

1.

SP  Bonin

 

 

2.

AP Mielno

 

 

3.

Olimpia Bobolice

 

 

 

Młodzik – U12

 

 

1.

SP  Bonin

 

 

2.

Olimpia Bobolice

 

 

3.

SP Dąbrowa

 

 

4.

Hubertus Biały Bór

 

 

Orlik – U10 – GR 7

1.

Olimpia Bobolice

 

2.

Głaz Tychowo

 

3.

Szakale Świeszyno

 

4.

Ikar Krosino

 

Żak - U8 – Gr 7

1.

Olimpia Bobolice

 

2.

Hubertus Biały Bór

 

3.

Zryw Kretomino

 

4.

Szakale I Świeszyno

 

5.

Szakale II Świeszyno

 

 

Dziewczęta U10

1.

Olimpia  I Bobolice

 

2.

Olimpia  II Bobolice

 

3.

Victoria SP2 I Sianów

 

4.

Victoria SP2 II Sianów

 

 


Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 
Odsłon : 1516497
IMIENINY
Wczoraj Irmy Jozefa

Dzisiaj : Januarego Konstancji

Jutro : Filipiny Eustachego