UKS Olimpia Bobolice NABÓR

uzupełniający dziewcząt i chłopców

do Akademii Piłkarskiej Przedszkolaka

(rocz. 2015/2016/2017/2018)

Orlik/Żak (rocz.2011-2014)

Trampkarz/Młodzik (rocz.2007-2010)

---------------------------------------

od poniedziałku do czwartku

tel.604 138 872, 509 290 809

email : olimpia-bobolice@wp.pl

 

Liga Bałtycka Trampkarzy w Mścicach

 

Zespoły Trampkarzy Olimpii  zajęły I miejsca w Turnieju  Ligi Bałtyckiej w swoich grupach

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Foto Turniej Trampkarzy w Mścicach przy sztucznym oświetleniu

Pozostałe zdjęcia są dostępne :  facebook Olimpia Bobolice

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice

 

 

W czwartek 1 października 2020r. w Mścicach na boisku Orlik, odbył się kolejny turniej w ramach rozgrywek Liga Bałtycka Orlik 2012 – Powiat Ziemski Koszalin w kategorii Trampkarz U14. Organizatorem był KS Bajgiel Będzino, a osobą odpowiedzialną Mateusz Wiśniewski.

W imprezie wzięło udział siedem zespołów z podziałem na dwie grupy : grupa I – KS Bajgiel Będzino ( trener Mateusz Wiśniewski), KS Gryf Polanów ( trener Kamil Popowicz ), SP I Bonin ( trener Mariusz Poślednik), UKS Olimpia Bobolice (trener Henryk Kowalski, kierownik zespołu Dominika Kozińska) ; grupa II –GKS Szakale Świeszyno (trener Piotr Radliński), SP II Bonin ( trener Mariusz Poślednik), Olimpia/LUKS Bobolice (trener Henryk Kowalski, kierownik zespołu Dominika Kozińska). Zespoły grały w grupach systemem „każdy z każdym.

Bardzo dobrze w zawodach spisały się zespoły Olimpii, które zajęły pierwsze miejsca w swoich grupach.  Występujący w grupie I zespół Olimpii wygrał z Gryfem Polanów 2:0 ( bramki Tymek Skiba 2), SP I Bonin 3:2 ( Filip Arendarczyk 2, Tymek Skiba) i gospodarzami KS Bajgiel Będzino 2:0 ( Filip Arendarczyk 2).

Natomiast zespół Olimpia/LUKS grający w grupie II wygrał z GKS Szakale Świeszyno 4:2 (Zosia Kudłaczek 2, Tobiasz Skiba, Patryk Zdanowski) oraz zremisował z SP II Bonin 2:2 (Tobiasz Skiba 2) i zapewnił sobie awans do grupy I.

Podopieczni trenera Henryka Kowalskiego wystąpili w składzie : Oskar Szal, Filip Arendarczyk, Tolek Worońko, Mikołaj Górecki, Oliwier Żebrowski, Michał Malinowski, Tymek Skiba, Radek Olszewski, Kuba Czarnecki, Patryk Zdanowski, Zosia Kudłaczek, Tobiasz Skiba, Mateusz Żuk, Tomasz Dzienisiewicz. Kierownikiem zespoły była Dominika Kozińska.

Na wyróżnienie zasłużyła cała ekipa za zaangażowanie i bardzo ambitną grę.


Wyniki:

Grupa I

SP I Bonin - KS Bajgiel Będzino 2:0

UKS Olimpia Bobolice - Gryf Polanów 2:0

UKS Olimpia Bobolice - SP I Bonin 3:2

KS Bajgiel Będzino - Gryf Polanów 3:0

UKS Olimpia Bobolice - KS Bajgiel Będzino 2:0

SP I Bonin - Gryf Polanów 1:1

Tabela :

1)       UKS Olimpia I Bobolice  9 7-2

2)       SP I Bonin  4 5-4

3)       KS Bajgiel Będzino  3 3-4

4)       Gryf Polanów 1 1-6 – spadek do grupy II


Grupa II

Olimpia/LUKS Bobolice - GKS Szakale Świeszyno 4:2

SP II Bonin GKS Szakale Świeszyno 0:0

SP II Bonin - Olimpia/LUKS Bobolice 2:2

Tabela :

1)       Olimpia/LUKS Bobolice  4 6-4 – awans do grupy I

2)       SP II Bonin  2 2-2

3)       GKS Szakale Świeszyno  1 2-4

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

JUBILEUSZOWY 2021 ROK

25 lat UKS Olimpia Bobolice

 

"Pływać każdy może umieć"

Park Wodny Koszalin

od 17.09 do 29.10.21 (piątki)

zbiórka  PKS Bobolice g.13.45

PKS Kłanino g.13.55

 

Liga Orlików Pierwsza Piłka

Tychowo - stadion

18.09.21 (SO) godz.10.00

(wyj.  PKS Bobolice g.8.45)

 

Liga  Pierwsza Piłka ZZPN

Bobolice

- stadion ul.Mickiewicza 20

25.09.21 (SO) godz.10.00

- kat.Orlik U10 (r.2011/2012)

- kat.Żak U8 (r.2013/2014)

(zbiórka g.9.15)

 

Liga  Bałtycka

Bobolice

- stadion ul.Mickiewicza 20

29.09.21 (ŚR) godz.17.00

- kat.Trampkarz U14 (r.2007/2008)

- kat.Młodzik U12 (r.2009/2010)

(zbiórka g.16.15)

 

Tabele

Trampkarz – U14

1.

SP  Bonin

 

 

2.

AP Mielno

 

 

3.

Olimpia Bobolice

 

 

 

Młodzik – U12

 

 

1.

SP  Bonin

 

 

2.

Olimpia Bobolice

 

 

3.

SP Dąbrowa

 

 

4.

Hubertus Biały Bór

 

 

Orlik – U10 – GR 7

1.

Olimpia Bobolice

 

2.

Głaz Tychowo

 

3.

Szakale Świeszyno

 

4.

Ikar Krosino

 

Żak - U8 – Gr 7

1.

Olimpia Bobolice

 

2.

Hubertus Biały Bór

 

3.

Zryw Kretomino

 

4.

Szakale I Świeszyno

 

5.

Szakale II Świeszyno

 

 

Dziewczęta U10

1.

Olimpia  I Bobolice

 

2.

Olimpia  II Bobolice

 

3.

Victoria SP2 I Sianów

 

4.

Victoria SP2 II Sianów

 

 


Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 
Odsłon : 1516486
IMIENINY
Wczoraj Irmy Jozefa

Dzisiaj : Januarego Konstancji

Jutro : Filipiny Eustachego