UKS Olimpia Bobolice NABÓR

uzupełniający dziewcząt i chłopców

do Akademii Piłkarskiej Przedszkolaka

(rocz. 2015/2016/2017/2018)

Orlik/Żak (rocz.2011-2014)

Trampkarz/Młodzik (rocz.2007-2010)

---------------------------------------

od poniedziałku do czwartku

tel.604 138 872, 509 290 809

email : olimpia-bobolice@wp.pl

 

Gala Sportu Olimpii 2020 - uczestnicy!

 

 

Gala Sportu UKS Olimpia Bobolice 2020  w ograniczonej formie - poniżej przedstawiamy imiennie zaproszonych uczestników.

Impreza bez publiczności!

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto Archiwum Gala Sportu 2019

Pozostałe zdjęcia są dostępne :  facebook Olimpia Bobolice

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice

 

W sobotę 12 grudnia 2020r. od godz. 11.00 do 13.00  w Bobolicach w hali sportowej przy ul. Głowackiego 7, odbędzie się Gala Sportu UKS Olimpia Bobolice. Ze względu na pandemię tegoroczna impreza będzie miała bardzo ograniczony przebieg. Wezmą w niej udział finaliści 5 kategorii PGPB w Getbola o Puchar Burmistrza Mieczysławy Brzozy oraz Laureaci Plebiscytu na Najlepszego Sportowca w 2020 roku.

W finale PGPB w Getbola wystąpią : Młodzik - Patryk Zdanowski, Filip Adamczyk, Zofia Kudłaczek, Tolek Worońko; Orlik - Emilia Adamus, Aleks Dominikowski, Olek Pachołek, Igor Kłos ; Żak - Jan Kłos, Kamil Adamczewski, Hubert Miłek, Adrianna Urbaniak, Skrzat - Antek Olearczyk, Jessica Wołejko, Filip Dominikowski, Wojciech Kłos; Skrzacik - Paweł Adamczyk, Iga Boberska, Julka Trafalska, Tymek Grzelak.

Laureatami Plebiscytu na Najlepszego Sportowca w 2020 roku są : Filip Adamczyk, Zofia Kudłaczek, Zuzanna Skawińska, Tymoteusz Skiba, Tolek Worońko.

 

Impreza bez udziału publiczności !!!

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

JUBILEUSZOWY 2021 ROK

25 lat UKS Olimpia Bobolice

 

"Pływać każdy może umieć"

Park Wodny Koszalin

od 17.09 do 29.10.21 (piątki)

zbiórka  PKS Bobolice g.13.45

PKS Kłanino g.13.55

 

Liga Orlików Pierwsza Piłka

Tychowo - stadion

18.09.21 (SO) godz.10.00

(wyj.  PKS Bobolice g.8.45)

 

Liga  Pierwsza Piłka ZZPN

Bobolice

- stadion ul.Mickiewicza 20

25.09.21 (SO) godz.10.00

- kat.Orlik U10 (r.2011/2012)

- kat.Żak U8 (r.2013/2014)

(zbiórka g.9.15)

 

Liga  Bałtycka

Bobolice

- stadion ul.Mickiewicza 20

29.09.21 (ŚR) godz.17.00

- kat.Trampkarz U14 (r.2007/2008)

- kat.Młodzik U12 (r.2009/2010)

(zbiórka g.16.15)

 

Tabele

Trampkarz – U14

1.

SP  Bonin

 

 

2.

AP Mielno

 

 

3.

Olimpia Bobolice

 

 

 

Młodzik – U12

 

 

1.

SP  Bonin

 

 

2.

Olimpia Bobolice

 

 

3.

SP Dąbrowa

 

 

4.

Hubertus Biały Bór

 

 

Orlik – U10 – GR 7

1.

Olimpia Bobolice

 

2.

Głaz Tychowo

 

3.

Szakale Świeszyno

 

4.

Ikar Krosino

 

Żak - U8 – Gr 7

1.

Olimpia Bobolice

 

2.

Hubertus Biały Bór

 

3.

Zryw Kretomino

 

4.

Szakale I Świeszyno

 

5.

Szakale II Świeszyno

 

 

Dziewczęta U10

1.

Olimpia  I Bobolice

 

2.

Olimpia  II Bobolice

 

3.

Victoria SP2 I Sianów

 

4.

Victoria SP2 II Sianów

 

 


Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 
Odsłon : 1516467
IMIENINY
Wczoraj Irmy Jozefa

Dzisiaj : Januarego Konstancji

Jutro : Filipiny Eustachego