UKS Olimpia Bobolice NABÓR

uzupełniający dziewcząt i chłopców

do Akademii Piłkarskiej Przedszkolaka

(rocz. 2015/2016/2017/2018)

Orlik/Żak (rocz.2011-2014)

Trampkarz/Młodzik (rocz.2007-2010)

---------------------------------------

od poniedziałku do czwartku

tel.604 138 872, 509 290 809

email : olimpia-bobolice@wp.pl

 

Jubileuszowy 2021 rok - 25 lecie powstania Olimpii

 

25 lat temu został założony  Uczniowski Klub Sportowy Olimpia Bobolice - wszystkie imprezy organizowane w 2021 roku,  będą odbywały się w ramach Jubileuszu

 



 

 

 

 

 

 

UKS Olimpia Bobolice informuje, że 2 października  2021 roku przypada 25 rocznica powstania Klubu.

Dlatego Zarząd Olimpii podjął decyzję, aby wszystkie organizowane w tym roku imprezy miały odświętny charakter i odbywały się w ramach Jubileuszu.

Pierwszą imprezą z tej okazji są rozpoczynające się w poniedziałek 4 stycznia br. „Ferie Zimowe 2021 – na sportowo z Olimpią”.

Poniżej przedstawiamy zdjęcia z pierwszych miesięcy działalności Klubu:


 

 

 

Foto  Piękne początki działalności Olimpii - archiwum

Pozostałe zdjęcia są dostępne :  facebook Olimpia Bobolice

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

JUBILEUSZOWY 2021 ROK

25 lat UKS Olimpia Bobolice

 

"Pływać każdy może umieć"

Park Wodny Koszalin

od 17.09 do 29.10.21 (piątki)

zbiórka  PKS Bobolice g.13.45

PKS Kłanino g.13.55

 

Liga Orlików Pierwsza Piłka

Tychowo - stadion

18.09.21 (SO) godz.10.00

(wyj.  PKS Bobolice g.8.45)

 

Liga  Pierwsza Piłka ZZPN

Bobolice

- stadion ul.Mickiewicza 20

25.09.21 (SO) godz.10.00

- kat.Orlik U10 (r.2011/2012)

- kat.Żak U8 (r.2013/2014)

(zbiórka g.9.15)

 

Liga  Bałtycka

Bobolice

- stadion ul.Mickiewicza 20

29.09.21 (ŚR) godz.17.00

- kat.Trampkarz U14 (r.2007/2008)

- kat.Młodzik U12 (r.2009/2010)

(zbiórka g.16.15)

 

Tabele

Trampkarz – U14

1.

SP  Bonin

 

 

2.

AP Mielno

 

 

3.

Olimpia Bobolice

 

 

 

Młodzik – U12

 

 

1.

SP  Bonin

 

 

2.

Olimpia Bobolice

 

 

3.

SP Dąbrowa

 

 

4.

Hubertus Biały Bór

 

 

Orlik – U10 – GR 7

1.

Olimpia Bobolice

 

2.

Głaz Tychowo

 

3.

Szakale Świeszyno

 

4.

Ikar Krosino

 

Żak - U8 – Gr 7

1.

Olimpia Bobolice

 

2.

Hubertus Biały Bór

 

3.

Zryw Kretomino

 

4.

Szakale I Świeszyno

 

5.

Szakale II Świeszyno

 

 

Dziewczęta U10

1.

Olimpia  I Bobolice

 

2.

Olimpia  II Bobolice

 

3.

Victoria SP2 I Sianów

 

4.

Victoria SP2 II Sianów

 

 


Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 
Odsłon : 1516506
IMIENINY
Wczoraj Irmy Jozefa

Dzisiaj : Januarego Konstancji

Jutro : Filipiny Eustachego