UKS Olimpia Bobolice NABÓR

uzupełniający dziewcząt i chłopców

do Akademii Piłkarskiej Przedszkolaka

(rocz. 2015/2016/2017/2018)

Orlik/Żak (rocz.2011-2014)

Trampkarz/Młodzik (rocz.2007-2010)

---------------------------------------

od poniedziałku do czwartku

tel.604 138 872, 509 290 809

email : olimpia-bobolice@wp.pl

 

Gala Piłkarska ZZPN w Policach

 

 

Henryk Kowalski Prezes UKS Olimpia Bobolice z Nagrodą im. Włodzimierza Obsta w Plebiscycie "Piłkarz Roku 2020"

 


 

 

 

 

Foto Gala Piłkarska w Policach

1- Nagrodę dla Henryka Kowalskiego wręczał prezes Pogoni Szczecin Jarosław Mroczek

2- Prezes ZZPN w Szczecinie Jan Bednarek i Henryk Kowalski

Pozostałe zdjęcia są dostępne :  facebook Olimpia Bobolice

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice

 

W piątek 5 marca 2021r. w polickim hotelu Dobosz w reżimie sanitarnym, odbyła się Gala Piłkarska, podsumowanie i rozdanie nagród w siódmej edycji plebiscytu „Piłkarz Roku 2020”.

Plebiscyt „Piłkarz Roku” od kilku lat organizowany jest przez Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej, „Głos Szczeciński”, „Głos Koszaliński” i portal ligowiec.net.

W kategorii Nagroda im. Włodzimierza Obsta wyróżnienie otrzymał Henryk Kowalski prezes, menedżer i trener UKS Olimpia Bobolice.

Uhonorowanie w tak doborowym towarzystwie, to ogromne wyróżnienie i docenienie działalności całego naszego Klubu. Nagrodzona została również Gmina Bobolice.

Wyniki Plebiscytu :

Najpopularniejsi w głosowaniu kibiców:

PKO Ekstraklasa: Dante Stipica (Pogoń Szczecin) - 722 głosy;

II liga: Mateusz Bochnak (Błękitni Stargard) - 808;

III liga: Szymon Kapelusz (Świt Szczecin) - 3912;

IV liga: Adrian Nagórski (Vineta Wolin) - 8994;

Klasa okręgowa: Artur Bator (Zawisza Grzmiąca) - 7148;

A-klasa: Wiktor Kosmala (AP Kotwica Kołobrzeg) - 1910;

B-klasa: Bartłomiej Lewandowski (Morzycko II Moryń) - 5964;

Ligi Kobiece: Katarzyna Tarnowska (LFA Szczecin) - 2698;

Futsal: Rafał Gnap (Futsal Szczecin) - 68.

Nagrody Kapituły Plebiscytu:

Piłkarz Roku: Dante Stipica;

Trener Roku: Kosta Runjaić (Pogoń);

Sędzia Roku: Joanna Pondo;

Inwestycja Sportowa Roku: Euroboisko w Nowogardzie;

Młodzieżowiec Roku: Kacper Kozłowski;

Nagroda im. Włodzimierza Obsta: Henryk Kowalski (UKS Olimpia Bobolice);

Partner Roku 2020: Marcin Stefanowski (redaktor naczelny Głosu Dziennika Pomorza);

Impreza Roku: SKG Korona Szczecin (finały MP niesłyszących w halowej piłce nożnej);

Propagator Piłki Nożnej: Jacek Wójcik i Zbigniew Suwałowski;

Piłkarska Gmina: Bobolice;

Animator rozgrywek dziecięcych: AMF Czarni Szczecin i AP Kotwica Kołobrzeg;

Z Województwa do Reprezentacji: Aleksandra Sikora;

Inicjatywa Roku: Fan Kluby Pogoni: FC Kamień Pomorski i FC Gryfice;

Osobowość Roku: Paweł Adamczak (Świt Szczecin);

Złoty Mikrofon: Adam Wosik;

Postać Dekady: Jarosław Mroczek (Pogoń).


 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

JUBILEUSZOWY 2021 ROK

25 lat UKS Olimpia Bobolice

 

"Pływać każdy może umieć"

Park Wodny Koszalin

od 17.09 do 29.10.21 (piątki)

zbiórka  PKS Bobolice g.13.45

PKS Kłanino g.13.55

 

Liga Orlików Pierwsza Piłka

Tychowo - stadion

18.09.21 (SO) godz.10.00

(wyj.  PKS Bobolice g.8.45)

 

Liga  Pierwsza Piłka ZZPN

Bobolice

- stadion ul.Mickiewicza 20

25.09.21 (SO) godz.10.00

- kat.Orlik U10 (r.2011/2012)

- kat.Żak U8 (r.2013/2014)

(zbiórka g.9.15)

 

Liga  Bałtycka

Bobolice

- stadion ul.Mickiewicza 20

29.09.21 (ŚR) godz.17.00

- kat.Trampkarz U14 (r.2007/2008)

- kat.Młodzik U12 (r.2009/2010)

(zbiórka g.16.15)

 

Tabele

Trampkarz – U14

1.

SP  Bonin

 

 

2.

AP Mielno

 

 

3.

Olimpia Bobolice

 

 

 

Młodzik – U12

 

 

1.

SP  Bonin

 

 

2.

Olimpia Bobolice

 

 

3.

SP Dąbrowa

 

 

4.

Hubertus Biały Bór

 

 

Orlik – U10 – GR 7

1.

Olimpia Bobolice

 

2.

Głaz Tychowo

 

3.

Szakale Świeszyno

 

4.

Ikar Krosino

 

Żak - U8 – Gr 7

1.

Olimpia Bobolice

 

2.

Hubertus Biały Bór

 

3.

Zryw Kretomino

 

4.

Szakale I Świeszyno

 

5.

Szakale II Świeszyno

 

 

Dziewczęta U10

1.

Olimpia  I Bobolice

 

2.

Olimpia  II Bobolice

 

3.

Victoria SP2 I Sianów

 

4.

Victoria SP2 II Sianów

 

 


Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 
Odsłon : 1516481
IMIENINY
Wczoraj Irmy Jozefa

Dzisiaj : Januarego Konstancji

Jutro : Filipiny Eustachego