UKS Olimpia Bobolice NABÓR

uzupełniający dziewcząt i chłopców

do Akademii Piłkarskiej Przedszkolaka

(rocz. 2015/2016/2017/2018)

Orlik/Żak (rocz.2011-2014)

Trampkarz/Młodzik (rocz.2007-2010)

---------------------------------------

od poniedziałku do czwartku

tel.604 138 872, 509 290 809

email : olimpia-bobolice@wp.pl

 

Pamiątki Olimpii w Muzeum Regionalnym

 

Prezes Henryk Kowalski przekazał pamiątki z UKS Olimpia Bobolice do Muzeum Regionalnego

 

Foto  Przekazanie pamiątek z Olimpii do Muzeum Regionalnego

Pozostałe zdjęcia są dostępne :  facebook Olimpia Bobolice

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice

 

W środę 26 maja 2021r. Henryk Kowalski prezes UKS Olimpia Bobolice przekazał p. Monice Gołuckiej  Kierownik Muzeum Regionalnego w Bobolicach kroniki oraz  nagrody i  trofea sportowe zdobyte przez młodych sportowców.

Jest to część z bogatego zbioru, który zostanie zaprezentowany na wystawie z okazji Jubileuszu 25-lecia UKS Olimpia Bobolice.

Ekspozycję będzie można oglądać od 1 października 2021r. w Muzeum Regionalnym w Bobolicach ul. Plac Zwycięstwa 5.

 

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

JUBILEUSZOWY 2021 ROK

25 lat UKS Olimpia Bobolice

 

"Pływać każdy może umieć"

Park Wodny Koszalin

od 17.09 do 29.10.21 (piątki)

zbiórka  PKS Bobolice g.13.45

PKS Kłanino g.13.55

 

Liga Orlików Pierwsza Piłka

Tychowo - stadion

18.09.21 (SO) godz.10.00

(wyj.  PKS Bobolice g.8.45)

 

Liga  Pierwsza Piłka ZZPN

Bobolice

- stadion ul.Mickiewicza 20

25.09.21 (SO) godz.10.00

- kat.Orlik U10 (r.2011/2012)

- kat.Żak U8 (r.2013/2014)

(zbiórka g.9.15)

 

Liga  Bałtycka

Bobolice

- stadion ul.Mickiewicza 20

29.09.21 (ŚR) godz.17.00

- kat.Trampkarz U14 (r.2007/2008)

- kat.Młodzik U12 (r.2009/2010)

(zbiórka g.16.15)

 

Tabele

Trampkarz – U14

1.

SP  Bonin

 

 

2.

AP Mielno

 

 

3.

Olimpia Bobolice

 

 

 

Młodzik – U12

 

 

1.

SP  Bonin

 

 

2.

Olimpia Bobolice

 

 

3.

SP Dąbrowa

 

 

4.

Hubertus Biały Bór

 

 

Orlik – U10 – GR 7

1.

Olimpia Bobolice

 

2.

Głaz Tychowo

 

3.

Szakale Świeszyno

 

4.

Ikar Krosino

 

Żak - U8 – Gr 7

1.

Olimpia Bobolice

 

2.

Hubertus Biały Bór

 

3.

Zryw Kretomino

 

4.

Szakale I Świeszyno

 

5.

Szakale II Świeszyno

 

 

Dziewczęta U10

1.

Olimpia  I Bobolice

 

2.

Olimpia  II Bobolice

 

3.

Victoria SP2 I Sianów

 

4.

Victoria SP2 II Sianów

 

 


Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 
Odsłon : 1516469
IMIENINY
Wczoraj Irmy Jozefa

Dzisiaj : Januarego Konstancji

Jutro : Filipiny Eustachego