|
UKS Olimpia Bobolice NABÓR uzupełniający dziewcząt i chłopców trwa cały rok (rocznik 2017/2018/2019/2020) Skrzat U6 (r.2016/17) Żak U8 (r.2014/2015) Orlik U10 (r.2013/14) Młodzik U12 (r.2011-2012)
--------------------------------------- od poniedziałku do czwartku w godz. popołudniowych tel.604 138 872, 509 290 809, 691 498 953, 606 271, 795 email : olimpia-bobolice@wp.pl
|
Finał Ligi Bałtyckiej Trampkarzy w Boninie
|
Zespoły Trampkarzy Olimpii zajęły III i V miejsce w Turnieju Finałowym Ligi Bałtyckiej
|
Foto Turniej Finałowy LBO Trampkarzy w Boninie
Pozostałe zdjęcia są dostępne : facebook Olimpia Bobolice
https://www.facebook.com/olimpia.bobolice
W czwartek 10 czerwca 2021r. w Boninie, odbył się Turniej Finałowy w ramach rozgrywek Liga Bałtycka Orlik 2012 – Powiat Ziemski Koszalin w kategorii Trampkarz U14.
W zawodach wzięło udział pięć zespołów : MKS Gryf Polanów ( trener Kamil Popowicz), SP I Bonin ( trener Mariusz Poślednik, kierownik zespołu Bogusława Markiewicz), UKS Olimpia Bobolice (trener Henryk Kowalski), SP II Bonin ( trener Mariusz Poślednik ( trener Mariusz Poślednik, kierownik zespołu Bogusława Markiewicz) i Olimpia/LUKS Bobolice (trener Henryk Kowalski).
W czwartek 10 czerwca 2021r.na boisku Orlik w Boninie , odbył się Turniej Finałowy w ramach rozgrywek Liga Bałtycka Orlik 2012 – Powiat Ziemski Koszalin w kategorii Trampkarz U14.
Dobrze w zawodach spisały się zespoły Olimpii. Pierwsza drużyna zajęła III , a druga V miejsce . Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Oskar Szal.
Podopieczni trenera Henryka Kowalskiego wystąpili w składzie : Oskar Szal, Filip Arendarczyk, Tolek Worońko, Tymek Skiba, Mateusz Żuk, Filip Adamczyk, Emilia Adamus, Zofia Kudłaczek, Julia Kumorowska i Igor Kłos.
Mistrzem Ligi Bałtyckiej został zespół SP I Bonin. Na drugiej pozycji uplasował się Gryf Polanów, a kolejnych UKS Olimpia Bobolice, SP II Bonin i Poślednik ( trener Mariusz Poślednik, kierownik zespołu Bogusława Markiewicz) i Olimpia/LUKS Bobolice.
Najlepszym zawodnikiem został wybrany Kamil Paździurski (SP I Bonin), najlepszym pomocnikiem Damian Niedźwiedź (Gryf), a najlepszym bramkarzem Oskar Szal (Olimpia).
Trzy pierwsze drużyny otrzymały puchary i medale, wyróżnieni zawodnicy nagrody rzeczowe, a wszystkie zespoły piłki.
Organizatorzy turnieju finałowego - Szkoła Podstawowa w Boninie dla uczestników przygotowała słodki poczęstunek i napoje.
Wyniki:
SP I Bonin - SP II Bonin 2:1
UKS Olimpia Bobolice – Olimpia/LUKS Bobolice 7:3
SP I Bonin - MKS Gryf I Polanów 3:2
SP II Bonin - Olimpia/LUKS Bobolice 1:1
SP II Bonin - UKS Olimpia Bobolice 0:4
Olimpia/LUKS Bobolice - MKS Gryf I Polanów 0:3
SP I Bonin – Olimpia/LUKS Bobolice 6:0
MKS Gryf I Polanów - UKS Olimpia Bobolice 4:0
SP II Bonin - MKS Gryf Polanów 1:4
SP I Bonin - UKS Olimpia Bobolice 1:0
Tabela końcowa:
1) SP I Bonin 12 12-3
2) MKS Gryf Polanów 9 13-4
3) UKS Olimpia Bobolice 6 11-8
4) SP II Bonin 1 3-11
5) Olimpia/LUKS Bobolice 1 4-17
« poprzednia | następna » |
---|