UKS Olimpia Bobolice NABÓR

uzupełniający dziewcząt i chłopców

do Akademii Piłkarskiej Przedszkolaka

(rocz. 2015/2016/2017/2018)

Orlik/Żak (rocz.2011-2014)

Trampkarz/Młodzik (rocz.2007-2010)

---------------------------------------

od poniedziałku do czwartku

tel.604 138 872, 509 290 809

email : olimpia-bobolice@wp.pl

 

Sezon piłkarski 2020/2021 - za nami

 

Zespoły UKS Olimpia Bobolice zakończyły sezon piłkarski 2020/2021 na medal

 

 

Foto Zespoły piłkarskie UKS Olimpia Bobolice sezon 2020/2021

Więcej  :  facebook Olimpia Bobolice

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice

 

UKS Olimpia Bobolice informuje, że wszystkie zespoły zakończyły rozgrywki w sezonie piłkarskim 2020/2021.

Należy podkreślić, że ten rok 2021 jest szczególny dla Uczniowskiego Klubu Sportowego Olimpia Bobolice ponieważ obchodzi Jubileusz XXV-lecia – został założony 2 października 1996 roku.

W rozgrywkach ligowych brało udział 6 zespołów w kategorii Trampkarz U14 ( trener Henryk Kowalski i Paweł Trafalski) , Młodzik U12, Orlik U10 – ( trener Dawid Olearczyk i Łukasz Małkowski), Żak U8 ( trener Dawid Olearczyk i Łukasz Małkowski) i Skrzat U6 ( trener Henryk Kowalski i Paweł Trafalski).

Trampkarze zakończyli sezon na III miejscu, a Młodzicy na V. Natomiast w najmłodszych kategoriach zgodnie z regulaminem nie była prowadzona punktacja.

Należy podkreślić, że nasze zespoły zagrały na miarę swoich możliwości i umiejętności, a na wyróżnienie zasłużyli wszyscy zawodnicy biorący udział w rozgrywkach.

W zespole Trampkarzy występowali : Szal Oskar, Arendarczyk Filip, Skiba Tymoteusz , Worońko Anatol, Klimek Karolina, Malinowski Michał, Górecki Mikołaj, Kudłaczek Zofia, Skiba Tobiasz, Żuk Mateusz i Adamczyk Filip.

Foto Zespół Trampkarzy na Turnieju Finałowym w Boninie

W kategorii Młodzików grali : Jakub Czarnecki, Prusiński Jakub, Rudczak Arek, Klimek Karolina, Kudłaczek Zofia,, Adamus Emilia, Kumorowka Julia, Skawińska Zuzanna, Dzienisiewicz Tomasz, Pachołek Aleksander, Kościołowski Jakub, Kłos Igor, Grzelak Aleksander i Kropkowski Marcin. Frąckowiak Filip, Olejarz Mateusz i Nowak Filip.

Foto Zespoły Trampkarzy i Młodzików na Turnieju w Świeszynie

W zespole Orlików występowali : Kłos Bartosz, Szymański Karol, Dominikowski Aleks , Kłos Igor , Grzelak Aleksander, Kropkowski Marcin, Chojnacki Szymon, Soryl Filip Bryczek Miłosz, Gołębiowski Jakub, Miłek Hubert , Adamczyk Łukasz, Bubień Mikołaj, Adamczewski Kamil, Raczek Marcel, Gołębiowski Hubert, Łobacz Franciszek, Urbaniak Adrianna, Gawrysiak Fabian, Rutkiewicz Nikodem i Dubiecha Michał.

Foto Zespoły Orlików na Turnieju w Bobolicach

W Żakach grali : Bębeńca Kinga, Urbaniak Adrianna, Szkodziński Filip, Mrozowska Agata, Kłos Jan, Łobacz Franciszek, Olearczyk Antoni, Kudłaczek Michał, Dominikowski Filip, Wołejko Jessica, Małkowska Marysia, Szymańska Julita, Sichowska Zuzanna, Kozłowska Zofia, Zdanowski Bartek, Kłos Wojciech Dygas Filiip i Dygas Oskar.


Foto Zespoły Żaków  na Turnieju w Bobolicach

Natomiast w Skrzatach występowali : Kłos Wojciech, Bubień Wiktor, Serafin Stanisław, Trafalski Jakub, Brzyska Kaja, Zieliński Michał, Adamczyk Paweł , Grzelak Tymek, Wołejko Jessica, Małkowska Maria, Szymańska Julita, Sichowska Zuzanna, Kozłowska Zofia, Trafalski Julia i Boberska Iga.

Foto Zespoły Skrzatów na Turnieju Finałowym w Świeszynie

Zarząd UKS Olimpia Bobolice dziękuje wszystkim za piękny i emocjonujący sezon, a rodzicom za pomoc przy organizacji turniejów i wyjazdów.

Przed nami wakacje i przygotowania do nowego sezonu piłkarskiego 2021/2022!

 

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

JUBILEUSZOWY 2021 ROK

25 lat UKS Olimpia Bobolice

 

"Wakacje na sportowo"

Bobolice

boisko Orlik ul.Głowackiego

od 28.06 do 31.08.21

godz.od 17.00-18.30

PO/ŚR - rocz. 2011 i mł.

WT/CZ - rocz.2007-2010


 

Tabele

Trampkarz – U14 Finał

1.

SP I Bonin

12

12-3

2.

Gryf Polanów

9

13-4

3.

Olimpia Bobolice

6

11-8

4.

SP II Bonin

1

3-11

5.

Olimpia/LUKS

1

4-17

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Orlik – U10 – GR 10

1.

Olimpia Bobolice

9

2.

Zryw I Kretomino

9

3.

Zryw II  Kretomino

9

4.

Gryf Polanów

7

5.

Bajgiel Będzino

6

6.

Victoria I Sianów

6

7.

Victoria II Sianów

6

Żak - U8 – Gr 9

1.

Olimpia Bobolice

7

2.

Szakale Świeszyno

7

3.

Zryw I Kretomino

7

4.

Bajgiel Będzino

6

5.

Victoria I Sianów

5

6.

AP Mielno

5

Skrzat – U6 – Gr I

1.

Olimpia I Bobolice

5

2.

Bajgiel I Będzino

5

3.

Szakale Świeszyno

3

4.

Victoria I Sianów

2

Gr II

1.

Olimpia/LUKS

5

2.

Bajgiel II Będzino

5

3.

Victoria II Sianów

2

4.

Zryw Kretomino

4

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 
Odsłon : 1498824
IMIENINY
Wczoraj Alfonsa Nadii

Dzisiaj : Kariny Gustawa

Jutro : Lidii Augusta