UKS Olimpia Bobolice NABÓR

uzupełniający dziewcząt i chłopców

do Akademii Piłkarskiej Przedszkolaka

(rocz. 2015/2016/2017)

Orlik/Żak (rocz.2011-2014)

Trampkarz/Młodzik (rocz.2007-2010)

Sekcja Dziewcząt

(rocz. 2011 i młodsze)

---------------------------------------

od poniedziałku do czwartku

tel.604 138 872, 509 290 809

email : olimpia-bobolice@wp.pl

 

Liga Bałtycka Trampkarzy i Młodzików w Bobolicach

 

Świetna postawa Trampkarzy i Młodzików Olimpii w turnieju Ligi Bałtyckiej

 

 

 

 

Foto Na turnieju w Bobolicach

Pozostałe zdjęcia są dostępne :  facebook Olimpia Bobolice

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice

 

W środę 29 września 2021r. w Bobolicach na Stadionie Miejskim przy ul. Mickiewicza 20, odbyły się  że turnieje w ramach rozgrywek Liga Bałtycka Orlik 2012 – Powiat Ziemski Koszalin w kategorii Trampkarz U14 i Młodzik U12.

Bardzo dobrze w zawodach spisały się zespoły Olimpii, które zajęły II miejsca w swoich kategoriach wiekowych ustępując zwycięzcom tylko gorszym bilansem bramkowym.

Trampkarze wygrali z Bajgielem Będzino 2:1 ( bramki : Tolek Worońko, Marcin Migdał) i AP Mielno 5:0 (Tolek Worońko 2, Marcin Migdał 2, Mateusz Żuk) oraz zremisowali z SP Bonin 2:2 ( Mateusz Żuk, Filip Adamczyk). Pierwsze miejsce zajął zespół SP Bonin 7 pkt (bramki 10-4), a kolejne UKS  Olimpia Bobolice 7 pkt (9-3) , Bajgiel Będzino 1 pkt (4-7 i AP Mielno 1 pkt (5-14).

Natomiast Młodzicy pokonali LUKS Iskrę/SP Kłanino 6:0 ( Tobiasz Skiba 3, Ada Urbaniak  2 Zosia Kudłaczek), SP Bonin 1:0 (Zoisa Kudłaczek) i AP Mielno 3:0 oraz zremisowali z SP Dąbrowa 1:1(Igor Kłos). Na pierwszym miejscu uplasował się zespół SP Dąbrowa 10 pkt(12-1), a na kolejnych UKS Olimpia Bobolice 10 pkt(11-1), SP Bonin 6 pkt (6-3), LUKS Iskra/SP Kłanino 3 pkt (3-15) i AP Mielno 0 pkt (0-12).

Podopieczni trenera Henryka Kowalskiego grali w następujących składach : Trampkarze – Tomasz Czarnota, Tymek Skiba, Mateusz Żuk, Filip Adamczyk i Marcin Migdał ; Młodzicy – Wincenty Ratajczak, Zosia Kudłaczek, Adrian Urbaniak, Tobiasz Skiba, Kuba Kościołowski, Igor Kłos, Olek Grzelak, Tomasz Dzienisiewicz i Karol Szymański.

Natomiast zespół LUKS Iskra Kłanino, którego opiekunem był prezes Klubu Mariusz Walaszczyk  wystąpił w składzie : Kuba Czarnecki, Franciszek Łobacz, Igor Marszałkowski, Oliwier Keller, Ola Rybak, Wiktor Woźnicki i Eryk Szydło.

Wszyscy uczestnicy otrzymali napoje i słodki poczęstunek.

 

Organizatorem zawodów był UKS Olimpia Bobolice, a wsparcia udzieliło ZZ LZS w Szczecinie, Powiat Koszaliński i Gmina Bobolice.


 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

JUBILEUSZOWY 2021 ROK

25 lat UKS Olimpia Bobolice


Mikołajkowe Turnieje "3PO3"

Bobolice hala

6.12(PO) od godz.17.00

7.12(WT) od godz.16.30

 

Gwiazdkowy Turniej Dziewcząt

Sianów hala

12.12(N) godz.10.00

( zbiórka w szatni hali

w Sianowie o godz. 9.15)

 

Gala Sportu Olimpii 2021

Bobolice hala

18.12(SO) godz.11.00

uczestnicy :

- laureaci Plebiscytu

na Najlepszego Sportowca,

- finaliści PGPB w Getbola

 

 

Tabele

Trampkarz – U14

1.

SP  Bonin

 

 

2.

AP Mielno

 

 

3.

4.

Olimpia Bobolice

KS Bajgiel Będzino

 

 

 

Młodzik – U12

 

 

1.

SP  Bonin

 

 

2.

Olimpia Bobolice

 

 

3.

SP Dąbrowa

 

 

4.

5.

AP Mielno

KS Bajgiel Będzino

 

 

Orlik – U10 – GR 7

1.

Olimpia Bobolice

 

2.

Głaz Tychowo

 

3.

Szakale Świeszyno

 

4.

Ikar Krosino

 

Żak - U8 – Gr 7

1.

Olimpia Bobolice

 

2.

Hubertus Biały Bór

 

3.

Zryw Kretomino

 

4.

Szakale I Świeszyno

 

5.

Szakale II Świeszyno

 

 

Dziewczęta U10

1.

Olimpia  I Bobolice

 

2.

Olimpia  II Bobolice

 

3.

Victoria SP2 I Sianów

 

4.

Victoria SP2 II Sianów

 

 


Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 
Odsłon : 1535886
Sondy
Wybory Najlepszego Sportowca UKS Olimpia 2021 - do 1 grudnia godz. 21.00
 
IMIENINY
Wczoraj Maury

Dzisiaj : Natalii Eligiusza

Jutro : Balbiny Bibianny