UKS Olimpia Bobolice NABÓR

uzupełniający dziewcząt i chłopców

do Akademii Piłkarskiej Przedszkolaka

(rocz. 2015/2016/2017)

Orlik/Żak (rocz.2011-2014)

Trampkarz/Młodzik (rocz.2007-2010)

Sekcja Dziewcząt

(rocz. 2011 i młodsze)

---------------------------------------

od poniedziałku do czwartku

tel.604 138 872, 509 290 809

email : olimpia-bobolice@wp.pl

 

Turniej Ligi Orlików w Świeszynie

 

Zespół Orlików  Olimpii uczestniczył w  turnieju  ligowy ZZPN  #PierwszaPilka  w Świeszynie

 

 

 

 

 

Foto Zespół Orlików Olimpii

Pozostałe zdjęcia są dostępne :  facebook Olimpia Bobolice

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice

 

W niedzielę 10 października 2021r. zespół Orlików Olimpii wziął udział w ostatnim turnieju rundy jesiennej w ramach rozgrywek dzieci ZZPN „Pierwsza piłka” w Świeszynie.

Nasz zespół zaprezentował bardzo ambitną grę,. Należy podkreślić, że zgodnie z regulaminem nie jest prowadzona klasyfikacja punktowa.

Podopieczni trenera Dawida Olearczyk wystąpili w składzie : Ada Urbaniak ( kapitan zespołu) , Kamil Adamczewski, Hubert Miłek, Mikołaj Bubień, Łukasz Adamczyk oraz Igor Bajura ( bramkarz).

W zawodach wzięły udział trzy zespoły z grupy 7 GMLKS Głaz Tychowo, GKS Szakale Świeszyno i UKS Olimpia Bobolice , które grały systemem „każdy z każdym” mecz i rewanż.


 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

JUBILEUSZOWY 2021 ROK

25 lat UKS Olimpia Bobolice


Mikołajkowe Turnieje "3PO3"

Bobolice hala

6.12(PO) od godz.17.00

7.12(WT) od godz.16.30

 

Gwiazdkowy Turniej Dziewcząt

Sianów hala

12.12(N) godz.10.00

( zbiórka w szatni hali

w Sianowie o godz. 9.15)

 

Gala Sportu Olimpii 2021

Bobolice hala

18.12(SO) godz.11.00

uczestnicy :

- laureaci Plebiscytu

na Najlepszego Sportowca,

- finaliści PGPB w Getbola

 

 

Tabele

Trampkarz – U14

1.

SP  Bonin

 

 

2.

AP Mielno

 

 

3.

4.

Olimpia Bobolice

KS Bajgiel Będzino

 

 

 

Młodzik – U12

 

 

1.

SP  Bonin

 

 

2.

Olimpia Bobolice

 

 

3.

SP Dąbrowa

 

 

4.

5.

AP Mielno

KS Bajgiel Będzino

 

 

Orlik – U10 – GR 7

1.

Olimpia Bobolice

 

2.

Głaz Tychowo

 

3.

Szakale Świeszyno

 

4.

Ikar Krosino

 

Żak - U8 – Gr 7

1.

Olimpia Bobolice

 

2.

Hubertus Biały Bór

 

3.

Zryw Kretomino

 

4.

Szakale I Świeszyno

 

5.

Szakale II Świeszyno

 

 

Dziewczęta U10

1.

Olimpia  I Bobolice

 

2.

Olimpia  II Bobolice

 

3.

Victoria SP2 I Sianów

 

4.

Victoria SP2 II Sianów

 

 


Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 
Odsłon : 1535878
Sondy
Wybory Najlepszego Sportowca UKS Olimpia 2021 - do 1 grudnia godz. 21.00
 
IMIENINY
Wczoraj Maury

Dzisiaj : Natalii Eligiusza

Jutro : Balbiny Bibianny