UKS Olimpia Bobolice NABÓR

uzupełniający dziewcząt i chłopców

do Akademii Piłkarskiej Przedszkolaka

(rocz. 2015/2016/2017)

Orlik/Żak (rocz.2011-2014)

Trampkarz/Młodzik (rocz.2007-2010)

Sekcja Dziewcząt

(rocz. 2011 i młodsze)

---------------------------------------

od poniedziałku do czwartku

tel.604 138 872, 509 290 809

email : olimpia-bobolice@wp.pl

 

Zawodnicy Olimpii na Konsultacji ZZPN

 

Trzech  zawodników UKS Olimpia Bobolice wzięło udział w Konsultacji Selekcyjnej  ZZPN rocz. 2010 i 2011 w Koszalinie

 

 

 

Foto Zawodnicy Olimpii na Konsultacji w Koszalinie

Pozostałe zdjęcia są dostępne :  facebook Olimpia Bobolice

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice

 

We wtorek 26 października 2021r. w Koszalinie na obiektach ZOS – Bałtyk, odbyła się Konsultacja Selekcyjna Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej dla najzdolniejszych  zawodników z rocznika 2010 i 2011.

W Konsultacji wzięło udział trzech piłkarzy UKS Olimpia Bobolice Olek Grzelak i Igor Kłos – rocz.2010 oraz Łukasz Adamczyk - rocz. 2011.

 

 


 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

JUBILEUSZOWY 2021 ROK

25 lat UKS Olimpia Bobolice


Mikołajkowe Turnieje "3PO3"

Bobolice hala

6.12(PO) od godz.17.00

7.12(WT) od godz.16.30

 

Gwiazdkowy Turniej Dziewcząt

Sianów hala

12.12(N) godz.10.00

( zbiórka w szatni hali

w Sianowie o godz. 9.15)

 

Gala Sportu Olimpii 2021

Bobolice hala

18.12(SO) godz.11.00

uczestnicy :

- laureaci Plebiscytu

na Najlepszego Sportowca,

- finaliści PGPB w Getbola

 

 

Tabele

Trampkarz – U14

1.

SP  Bonin

 

 

2.

AP Mielno

 

 

3.

4.

Olimpia Bobolice

KS Bajgiel Będzino

 

 

 

Młodzik – U12

 

 

1.

SP  Bonin

 

 

2.

Olimpia Bobolice

 

 

3.

SP Dąbrowa

 

 

4.

5.

AP Mielno

KS Bajgiel Będzino

 

 

Orlik – U10 – GR 7

1.

Olimpia Bobolice

 

2.

Głaz Tychowo

 

3.

Szakale Świeszyno

 

4.

Ikar Krosino

 

Żak - U8 – Gr 7

1.

Olimpia Bobolice

 

2.

Hubertus Biały Bór

 

3.

Zryw Kretomino

 

4.

Szakale I Świeszyno

 

5.

Szakale II Świeszyno

 

 

Dziewczęta U10

1.

Olimpia  I Bobolice

 

2.

Olimpia  II Bobolice

 

3.

Victoria SP2 I Sianów

 

4.

Victoria SP2 II Sianów

 

 


Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 
Odsłon : 1535891
Sondy
Wybory Najlepszego Sportowca UKS Olimpia 2021 - do 1 grudnia godz. 21.00
 
IMIENINY
Wczoraj Maury

Dzisiaj : Natalii Eligiusza

Jutro : Balbiny Bibianny