UKS Olimpia Bobolice NABÓR

uzupełniający dziewcząt i chłopców

do Akademii Piłkarskiej Przedszkolaka

(rocz. 2015/2016/2017/2018)

Orlik/Żak (rocz.2011-2014)

Trampkarz/Młodzik (rocz.2007-2010)

Sekcja Dziewcząt

(rocz. 2011 i młodsze)

---------------------------------------

od poniedziałku do czwartku

w godz. popołudniowych

tel.604 138 872, 509 290 809

email : olimpia-bobolice@wp.pl

 

Wybory Najlepszego Sportowca Olimpii w 2021 roku

 

 

Wybory na Najlepszego Sportowca UKS Olimpia Bobolice  w 2021 roku  trwają -

 

 

 

 

Foto Archiwum

Pozostałe zdjęcia są dostępne :  facebook Olimpia Bobolice

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice

 

 

 

Zarząd Uczniowskiego Klubu Sportowego Olimpia Bobolice, informuje, że został ogłoszony Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Klubu w 2021 roku.

Nominowani zawodnicy :

Adamczyk Filip, Adamus Emilia, Czarnota Tomasz, Kłos Igor,  Kudłaczek Zofia, Migdał Marcin, Skawińska Zuzanna, Skiba Tobiasz, Skiba Tymoteusz, Urbaniak Adrianna, Worońko Tolek,  Żuk Mateusz.

Do dnia 1 grudnia 2021r. trwała sonda. Oprócz sondy zawodniczki i zawodnicy Olimpii przez cały rok tradycyjnie zbierali punkty biorąc udział w zawodach sportowych na różnych szczeblach sportowej rywalizacji oraz na zajęciach treningowych.

Uroczyste wręczenie wyróżnień nastąpi w sobotę 18 grudnia br. podczas Gali Sportu w ramach Jubileuszu 25-lecia UKS Olimpia Bobolice, która rozpoczyna się w bobolickiej hali sportowej przy ul. Głowackiego 7 od godz. 11.00.

 

Zobacz : https://www.facebook.com/olimpia.bobolice/

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

Uwaga!!!

z powodu zajętej

hali we wtorek 25 stycznia br.

zostają odwołane  wszystkie zajęcia


Piłkarski Turniej  Gminny "3PO3"

hala ul.Głowackiego 7

- 26.01(ŚR) godz.16.30

Skrzat (2014 i mł.),

g.17.30 Dziewczęta(2011 i mł.)

- 27.01(CZ) godz.16.00

Orlik(2011-2013),

g.17.15 Trampkarz(2007-2010)

 

Ferie Zimowe 2022 na sportowo

31.01-13.02.2022r.

 

 

 

 

Tabele

Trampkarz – U14

1.

SP  Bonin

 

 

2.

AP Mielno

 

 

3.

4.

Olimpia Bobolice

KS Bajgiel Będzino

 

 

 

Młodzik – U12

 

 

1.

SP  Bonin

 

 

2.

Olimpia Bobolice

 

 

3.

SP Dąbrowa

 

 

4.

5.

AP Mielno

KS Bajgiel Będzino

 

 

Orlik – U10 – GR 7

1.

Olimpia Bobolice

 

2.

Głaz Tychowo

 

3.

Szakale Świeszyno

 

4.

Ikar Krosino

 

Żak - U8 – Gr 7

1.

Olimpia Bobolice

 

2.

Hubertus Biały Bór

 

3.

Zryw Kretomino

 

4.

Szakale I Świeszyno

 

5.

Szakale II Świeszyno

 

 

Dziewczęta U10

1.

Olimpia  I Bobolice

 

2.

Olimpia  II Bobolice

 

3.

Victoria SP2 I Sianów

 

4.

Victoria SP2 II Sianów

 

 


Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 
Odsłon : 1545371
IMIENINY
Wczoraj Rafala Felicji Franciszska

Dzisiaj : Pawla Milosza

Jutro : Tymoteusza Michala